GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oszukać przeznaczenie 3

01.05.2006
09:40
smile
[1]

hermin [ Vampir Krwi ]

Oszukać przeznaczenie 3

Co sadzicie o tym filmie?
Ide dzisiaj na niego do kina.
Wg mnie najlepsza do tej pory czescia byla jedynka.
Dwojka juz nie byla taka dobra,ale znosna.
A co z trojka?
Prosze o opinie

01.05.2006
09:45
[2]

_zielak_ [ 8 pasażer Nostromo ]

To jest w ogóle 3 cześć ?! Ładnych ja rzeczy tu się dowiaduję. :)

01.05.2006
09:45
smile
[3]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Już był wątek na ten temat-korzystaj z wyszukiwarki.
Co do filmu to tak jak powiedziałeś jedynka była najlepszą częścią co nie oznacza że druga to porażka bo też była dobra.Część trzecia troche mnie zaskoczyła.Niestety w negatywny sposób.Ale do kina wybierz się i sam bedziesz oceniał.

01.05.2006
09:49
[4]

Hebron [ Wdycham Spaliny ]

ehhh...jeden z najglupszych, najgorszych, w ogole bez sensu film jaki ogladalem. Jesli pierwsza czesc byla czyms nowym, byla w ogole czyms, to 3 jest w niczym...juz lepiej muminki sobie poogladaj...

01.05.2006
09:51
[5]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Hebron-->bez przesady.Przecież w 3-ce jest kilka ciekawych akcji,scen które mogą się podobać.Nie odstraszajmy kolegi bo jeszcze zmieni zdanie i nie pójdzie.Idz jak najbardziej bo napenwo nie pozałujesz.


Doom III-->zapewne tak zrobił:P

01.05.2006
09:54
smile
[6]

Doom III [ Centurion ]

Nie odstraszajmy kolegi bo jeszcze zmieni zdanie i nie pójdzie.

Już pewnie się wystraszył i uciekł z płaczem, ze zepsuliście mu plan wypadu do kina

01.05.2006
10:25
[7]

komandos33 [ Chor��y ]

mam oszukać przeznaczenie 3 dla mnie była słaba a ty jak sądzisz świetna czy zła

01.05.2006
10:26
smile
[8]

BBC BB [ massive attack ]

Pfff to ma być horror? Straszne nie jest w ogóle. Świetny po prostu, szczególnie jak przecina kolesia na 3 części i rozpada się jak klocki...

01.05.2006
10:46
smile
[9]

hermin [ Vampir Krwi ]

Na film pojde,ale jak widac nie bede sie spodziewal czegos nowego

01.05.2006
11:10
smile
[10]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Dokładnie tak.Tak jak w poprzednich częściach bohater przepowiada śmierci...no ale co Ci bede gadał..

Zdradze jedynie że

spoiler start
z zakonczeniafilmu wynika że bedzie 4 część
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.