
hermin [ Vampir Krwi ]
Oszukać przeznaczenie 3
Co sadzicie o tym filmie?
Ide dzisiaj na niego do kina.
Wg mnie najlepsza do tej pory czescia byla jedynka.
Dwojka juz nie byla taka dobra,ale znosna.
A co z trojka?
Prosze o opinie
_zielak_ [ 8 pasażer Nostromo ]
To jest w ogóle 3 cześć ?! Ładnych ja rzeczy tu się dowiaduję. :)

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Już był wątek na ten temat-korzystaj z wyszukiwarki.
Co do filmu to tak jak powiedziałeś jedynka była najlepszą częścią co nie oznacza że druga to porażka bo też była dobra.Część trzecia troche mnie zaskoczyła.Niestety w negatywny sposób.Ale do kina wybierz się i sam bedziesz oceniał.
Hebron [ Wdycham Spaliny ]
ehhh...jeden z najglupszych, najgorszych, w ogole bez sensu film jaki ogladalem. Jesli pierwsza czesc byla czyms nowym, byla w ogole czyms, to 3 jest w niczym...juz lepiej muminki sobie poogladaj...
~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Hebron-->bez przesady.Przecież w 3-ce jest kilka ciekawych akcji,scen które mogą się podobać.Nie odstraszajmy kolegi bo jeszcze zmieni zdanie i nie pójdzie.Idz jak najbardziej bo napenwo nie pozałujesz.
Doom III-->zapewne tak zrobił:P

Doom III [ Centurion ]
Nie odstraszajmy kolegi bo jeszcze zmieni zdanie i nie pójdzie.
Już pewnie się wystraszył i uciekł z płaczem, ze zepsuliście mu plan wypadu do kina
komandos33 [ Chor��y ]
mam oszukać przeznaczenie 3 dla mnie była słaba a ty jak sądzisz świetna czy zła

BBC BB [ massive attack ]
Pfff to ma być horror? Straszne nie jest w ogóle. Świetny po prostu, szczególnie jak przecina kolesia na 3 części i rozpada się jak klocki...

hermin [ Vampir Krwi ]
Na film pojde,ale jak widac nie bede sie spodziewal czegos nowego

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Dokładnie tak.Tak jak w poprzednich częściach bohater przepowiada śmierci...no ale co Ci bede gadał..
Zdradze jedynie że