GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program...

01.05.2006
09:37
[1]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

Program...

...szukam programiku ktory np: jesli mam wlaczonego winampa i jakas gierke to moge w tym programiku wylaczyc dzwiek w grze a nie musze w wchodzic do menu i tam ustawiac a potem spowrotem. tylko takie cos mnie interesuje

01.05.2006
10:30
[2]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

up

01.05.2006
10:50
[3]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

a jest jakis sposub zeby nie musialem wszystkiego zmieniac w menu gry?

01.05.2006
10:52
[4]

BBC BB [ massive attack ]

Polski mowa trudny mowa

01.05.2006
10:54
[5]

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]

ja mam taki sposub rze naciskam guzig wyciszenia [mute] dźwienkuw komputera na klawiatuże.

Aha, o to Ci chodziło. Trudno mi było zrozumieć o co biega czytając Twój pierwszy post ;P

01.05.2006
10:55
[6]

di_kamilo [ Pretorianin ]

Załatw sobie 2 karte dzwiękowa :)

01.05.2006
10:55
[7]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

Amadeusz ^^--> ale wtedy nie bedzie muzy z winampa bo wszystko wycisze

01.05.2006
11:00
smile
[8]

Mortan [ ]

alt+tab

01.05.2006
11:18
[9]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

mam właczona gre i winmapa. ale jak słucham muzy przez winampa to mam rowniez odglosy z gry. i zakucaja mi muze. i chce jakos wyciszyc odglosy z gry nie wylaczajac muzy. ale zeby to bylo szubko a nie musialem wchodzic do menu i tam wszystkie suwaki przedtawiac.

01.05.2006
12:00
[10]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

up

01.05.2006
12:39
[11]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

Dałem wiecej czasu żebyś cie załapali i...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.