k2o [ Grabisz se ziomus! ]
Program...
...szukam programiku ktory np: jesli mam wlaczonego winampa i jakas gierke to moge w tym programiku wylaczyc dzwiek w grze a nie musze w wchodzic do menu i tam ustawiac a potem spowrotem. tylko takie cos mnie interesuje
k2o [ Grabisz se ziomus! ]
up
k2o [ Grabisz se ziomus! ]
a jest jakis sposub zeby nie musialem wszystkiego zmieniac w menu gry?
BBC BB [ massive attack ]
Polski mowa trudny mowa
Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
ja mam taki sposub rze naciskam guzig wyciszenia [mute] dźwienkuw komputera na klawiatuże.
Aha, o to Ci chodziło. Trudno mi było zrozumieć o co biega czytając Twój pierwszy post ;P
di_kamilo [ Pretorianin ]
Załatw sobie 2 karte dzwiękowa :)
k2o [ Grabisz se ziomus! ]
Amadeusz ^^--> ale wtedy nie bedzie muzy z winampa bo wszystko wycisze

Mortan [ ]
alt+tab
k2o [ Grabisz se ziomus! ]
mam właczona gre i winmapa. ale jak słucham muzy przez winampa to mam rowniez odglosy z gry. i zakucaja mi muze. i chce jakos wyciszyc odglosy z gry nie wylaczajac muzy. ale zeby to bylo szubko a nie musialem wchodzic do menu i tam wszystkie suwaki przedtawiac.
k2o [ Grabisz se ziomus! ]
up
k2o [ Grabisz se ziomus! ]
Dałem wiecej czasu żebyś cie załapali i...