
Majszell [ Centurion ]
proszę o odp.
Hej, dawno nie było mnie na tym forum, to przez brak netu... ale mam w związku z tym parę pytań jeśli zanlazby się ktoś kto mógłby mi pomóc to bardzo dziękuję.
Chciałabym odszukać swoje stare posty z przed 1.5 roku, ale wywala mi tylko ten wczorajszy... jest wogóle taka możliwość żebym je zobaczyła, bo wydaje mi się że takowa powinna być.
k2o [ Grabisz se ziomus! ]
Wydaje mi sie ze powinny byc w archiwum ale nie jestem pewien
Foks!k [ Medyk ]
Archiwum forum jest nadole strony :)

Loon [ Perfekt ]
Chociaż uważaj, bo archiwum ma swoje kaprysy ;).

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
A od kiedy to jest wyszukiwarka postów??

Majszell [ Centurion ]
wiec... wiem że jest wyszukiwarka, bo niejednokrotnie ktoś mi coś tam znalazł... ale sama niebardzo potrafię to znaleść.
Konkretnie poszukuję link do takiego małego potworka, zielonego, który śpiewa pioseneczkę |(i nawet nie wiem jaką ;)) w każdym razie ten klip nastraja na dzień, jest słodki i wesoły... ktoś to zna?

Deepdelver [ Legend ]
Ten?

Majszell [ Centurion ]
Dziękuję pięknie ;*