GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proszę o odp.

01.05.2006
09:28
smile
[1]

Majszell [ Centurion ]

proszę o odp.

Hej, dawno nie było mnie na tym forum, to przez brak netu... ale mam w związku z tym parę pytań jeśli zanlazby się ktoś kto mógłby mi pomóc to bardzo dziękuję.
Chciałabym odszukać swoje stare posty z przed 1.5 roku, ale wywala mi tylko ten wczorajszy... jest wogóle taka możliwość żebym je zobaczyła, bo wydaje mi się że takowa powinna być.

01.05.2006
09:31
[2]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

Wydaje mi sie ze powinny byc w archiwum ale nie jestem pewien

01.05.2006
09:32
[3]

Foks!k [ Medyk ]

Archiwum forum jest nadole strony :)

01.05.2006
09:38
smile
[4]

Loon [ Perfekt ]

Chociaż uważaj, bo archiwum ma swoje kaprysy ;).

01.05.2006
09:48
smile
[5]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

A od kiedy to jest wyszukiwarka postów??

01.05.2006
10:07
smile
[6]

Majszell [ Centurion ]

wiec... wiem że jest wyszukiwarka, bo niejednokrotnie ktoś mi coś tam znalazł... ale sama niebardzo potrafię to znaleść.
Konkretnie poszukuję link do takiego małego potworka, zielonego, który śpiewa pioseneczkę |(i nawet nie wiem jaką ;)) w każdym razie ten klip nastraja na dzień, jest słodki i wesoły... ktoś to zna?

01.05.2006
10:26
smile
[7]

Deepdelver [ Legend ]

Ten?

01.05.2006
10:32
smile
[8]

Majszell [ Centurion ]

Dziękuję pięknie ;*

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.