GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak przejsc 1 misje w moh?!

01.05.2006
09:12
[1]

bosonova [ Junior ]

jak przejsc 1 misje w moh?!

Proszę o pomoc.Pierwsza misja Pedarl Harbor.Na statku,mam wejsc przez dziure i zakręci zawory.Tylkoi jak przejsc przez ta dziure??!!!Blagam o pomoc

01.05.2006
10:10
smile
[2]

Super Kotlet [ Schabowy ]

pojęcia niemam jak możesz tam czegoś niemuc przejść, idziesz cały czas prosto i przechodzisz misje...

01.05.2006
10:19
[3]

bosonova [ Junior ]

ok,udalo sie,poprostu zasugerowalem sie poradnikiem!Tam kazano przechodzic przez dziure przez ktora przejsc sie nie da!Poszedlem prosto:-)Dzieki

01.05.2006
20:09
[4]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

ale o którą wersje medala ci chodzi

01.05.2006
20:31
smile
[5]

BukE [ Płetwonurek ]

Kucys:
Na prawde jestes tak "tempy"?

"Proszę o pomoc.Pierwsza misja Pedarl Harbor."

01.05.2006
20:36
[6]

Super Kotlet [ Schabowy ]

wogle to jesli niezauwazyliscie to on jusz to przeszedl;]

02.05.2006
07:43
smile
[7]

szpenio [ Pretorianin ]

Niezły ten junior :) omija dziury ale przechodzi dalej-Brawo!

03.05.2006
10:29
[8]

komandos33 [ Chor��y ]

ja wiem musisz przejść przez mały labitynt potem idziesz przed siebie i zakręcasz zawór

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.