bosonova [ Junior ]
jak przejsc 1 misje w moh?!
Proszę o pomoc.Pierwsza misja Pedarl Harbor.Na statku,mam wejsc przez dziure i zakręci zawory.Tylkoi jak przejsc przez ta dziure??!!!Blagam o pomoc

Super Kotlet [ Schabowy ]
pojęcia niemam jak możesz tam czegoś niemuc przejść, idziesz cały czas prosto i przechodzisz misje...
bosonova [ Junior ]
ok,udalo sie,poprostu zasugerowalem sie poradnikiem!Tam kazano przechodzic przez dziure przez ktora przejsc sie nie da!Poszedlem prosto:-)Dzieki
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
ale o którą wersje medala ci chodzi

BukE [ Płetwonurek ]
Kucys:
Na prawde jestes tak "tempy"?
"Proszę o pomoc.Pierwsza misja Pedarl Harbor."
Super Kotlet [ Schabowy ]
wogle to jesli niezauwazyliscie to on jusz to przeszedl;]

szpenio [ Pretorianin ]
Niezły ten junior :) omija dziury ale przechodzi dalej-Brawo!
komandos33 [ Chor��y ]
ja wiem musisz przejść przez mały labitynt potem idziesz przed siebie i zakręcasz zawór