GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do peceta007

01.05.2006
07:28
[1]

o.b. [ Pretorianin ]

Pytanie do peceta007

Jak użyć tego BIOSu w emulatorze PS2? Ściągnąłem ale nie chce sie otworzyć ;(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.