GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emulator PS2

01.05.2006
07:10
[1]

o.b. [ Pretorianin ]

Emulator PS2

Jaki jest najlepszy (jaki na razie powstał :)) emulator PS2? Wiem że nie będzie najwyższych lotów ale zawsze coś :D

01.05.2006
07:14
[2]

pecet007 [ ]

PCSX2, ale faktycznie nie oczekuj cudów typu odpalanie komercyjnych tytułów w jakiejś znośnej prędkości

01.05.2006
07:24
smile
[3]

o.b. [ Pretorianin ]

A jak BIOSu użyć? Bo ściągnąłem go ale nie wiem jak uruchomić

01.05.2006
07:38
[4]

pecet007 [ ]

nie mam pojęcia, popróbuj - ja i tak mam za cienki sprzęt na oglądanie slideshowa z FinalFantasy...
i nie zakładaj osobnych wątków...

01.05.2006
09:01
[5]

o.b. [ Pretorianin ]

Skąd moge ściągnąć: scph39001.bin? Prosze o link! Plz!

01.05.2006
09:15
smile
[6]

kamilako [ Chor��y ]

Kiedyś prubowałem i nawet zainstalowałem ale nigdy żaden symulator nie działał.
No ale życzę powodzenia i myśle że ci się uda.

01.05.2006
09:20
[7]

Ruinort [ Pretorianin ]

polecam strone tam jest wszystko o emulatorach logowanie jest darmowe i mozna sciagac wszystko emulatory do ps,ps2,gbc,gb,gba inne sa tam tez gry

01.05.2006
09:25
smile
[8]

Narmo [ nikt ]

To jest już jakiś działający emulator?

01.05.2006
09:27
[9]

pecet007 [ ]

Narmo - jeśli jego działanie mozna nazwać działaniem.., ale dema-scenowe i home-mady odpala nawet ładnie podobno, co do komercyjnych tytułów można sobie spokojnie darować w większości.., a w pozostałych przypadkach to i tak slideshow będzie cholerny na każdym sprzęcie... dlatego lepiej sobie kupić PS2 :p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.