o.b. [ Pretorianin ]
Emulator PS2
Jaki jest najlepszy (jaki na razie powstał :)) emulator PS2? Wiem że nie będzie najwyższych lotów ale zawsze coś :D
pecet007 [ ]
PCSX2, ale faktycznie nie oczekuj cudów typu odpalanie komercyjnych tytułów w jakiejś znośnej prędkości

o.b. [ Pretorianin ]
A jak BIOSu użyć? Bo ściągnąłem go ale nie wiem jak uruchomić
pecet007 [ ]
nie mam pojęcia, popróbuj - ja i tak mam za cienki sprzęt na oglądanie slideshowa z FinalFantasy...
i nie zakładaj osobnych wątków...
o.b. [ Pretorianin ]
Skąd moge ściągnąć: scph39001.bin? Prosze o link! Plz!

kamilako [ Chor��y ]
Kiedyś prubowałem i nawet zainstalowałem ale nigdy żaden symulator nie działał.
No ale życzę powodzenia i myśle że ci się uda.
Ruinort [ Pretorianin ]
polecam strone tam jest wszystko o emulatorach logowanie jest darmowe i mozna sciagac wszystko emulatory do ps,ps2,gbc,gb,gba inne sa tam tez gry

Narmo [ nikt ]
To jest już jakiś działający emulator?
pecet007 [ ]
Narmo - jeśli jego działanie mozna nazwać działaniem.., ale dema-scenowe i home-mady odpala nawet ładnie podobno, co do komercyjnych tytułów można sobie spokojnie darować w większości.., a w pozostałych przypadkach to i tak slideshow będzie cholerny na każdym sprzęcie... dlatego lepiej sobie kupić PS2 :p