GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro :()

30.04.2006
23:10
[1]

koczekoo [ Centurion ]

Allegro :()

mam takie pytanie naprzykład ktoś kupił telefon na allegro za 410zł i nie chce zapłacić rezygnuje z zakupu grozi mu to czymś?

30.04.2006
23:11
[2]

Ze wsi [ Senator ]

To zależy od sprzedającego...

Jeśli podasz konkretny powód czemu nie możesz zapłacić to może sprzedający odpuści...

30.04.2006
23:11
smile
[3]

Loon [ Perfekt ]

negatywnym komentarzem
a moze i blokiem konta :)

30.04.2006
23:12
[4]

tsunami [ Made in USA ]

Przy tej cenie mozna chyba juz walczyc o zwrot prowizji, + wystawiasz negatywa. Nic wiecej nie mysle zeby dalo sie zrobic.

30.04.2006
23:12
[5]

Regis [ ]

negatywnym komentarzem od sprzedajacego

30.04.2006
23:23
[6]

daro [ Pretorianin ]

Jedynie zażądaj zwrotu prowizji przekaz sprawe allegro po tyg otrzymasz zwrot a gosciowi nega daj i tyle

30.04.2006
23:32
[7]

Chmielek [ Warrior of the World ]

daro ---> wydaje mi sie ze w tym przypadku to zalozyciel tego watku dostanie tego negatywa:P

30.04.2006
23:44
[8]

N2 [ negroz ]

brak danych

30.04.2006
23:52
smile
[9]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

negatywy, wystawisz i sam dostaniesz, co zniszczy Ci reputację.

Przez takich ludzi ktorzy boja sie wystawiac negi system komentarzy jest ZEROMYM wyznacznikiem reputacji danego uzytkownika.

01.05.2006
02:04
smile
[10]

N2 [ negroz ]

brak danych

01.05.2006
08:55
[11]

NewGravedigger [ Konsul ]

a co się stanie jak nie zapłacę allegro 16 zotych??:]

01.05.2006
10:37
[12]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

dwa punkty automatyczna blokada konta ; Jak gościu przecholuje drugi raz to masz blokadę.




Reszty nie mam zamiaru komentowac,rownie dobrze moge powiedziec:

Jako kupujacy nie wystawiam nega (boje sie odwetowcow),pojde na policje oraz powiadomie alledrogo,otrzymam kase z ubezpieczenia. pfrrr

a co się stanie jak nie zapłacę allegro 16 zotych??:]

Przez dwa miechy upomnienia + blok na sprzedaz - > nowy miesiac upomnienie o postepowaniu sadowym w przypadku nie uiszczenia zaplaty - >nowy miesiac blok konta - > w polowie tego samego miesiaca pismo do mieszkania z grozbami (sad,komornik) i terminem uiszczenia oplaty do konca biezacego miesiaca.

01.05.2006
11:46
[13]

pokropekkk [ Pretorianin ]

Takim osobom bezwzględnie należy wystawiać negatyw. Nie ma czegoś takiego, że kupujący się rozmyślił. Sprzedawca w ten sposób tylko traci czas i pieniądze (często taka osoba, która "się rozmyśli" przebija innych kupujących, blokując tym samym sprzedaż przedmiotu). Owszem, można zmienić zdanie w trakcie trwania aukcji, ale nie po zakończeniu.

N2 --> Z doświadczenia jako sprzedaawca wiem, że lepiej nie wdawać się w negatywy, wystawisz i sam dostaniesz, co zniszczy Ci reputację.

Bzdury wypisujesz. Po to jest odpowiedź na komentarz, żeby wyjaśnić za co był przyznany i to ludziom wystarcza. Nikt nie weźmie pod uwagę negatywa wystawionego z zemsty, za to że wystawiłeś komuś nega, na który zasłużył.

01.05.2006
12:15
smile
[14]

komandos33 [ Chor��y ]

dadzą mu tylko ostrzerzenie noi tylko to

01.05.2006
12:40
smile
[15]

N2 [ negroz ]

brak danych

01.05.2006
12:57
smile
[16]

daro [ Pretorianin ]

-------->N2 ja tez jestem doświadczonym sprzedawca a z negami sie nie patyczkuje zawsze czekam 14dni potem zwrot prowizji po tygodniu daje nega
jak kazdy bedzie tak podchodzil jak ty to nigdy nie usóniemy tych śmieci z Allegro
ja uwazam ze gówniarstwo które sie bawi serwisem trzeba eliminowac

_nyx POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.05.2006
13:00
[17]

daro [ Pretorianin ]

--------------->NewGravedigger
zablokuja ci konto i sprawa wejdzie na droge windykacyjną
takie jest postepowanie Allegro

01.05.2006
13:01
[18]

N2 [ negroz ]

brak danych

01.05.2006
13:07
[19]

daro [ Pretorianin ]

------->N2
wiem o tym srednio 1-2 razy w tyg wystepuje o zwrot prowizji od takich palantów już mnie strzela:/
po wystapieniu o zwrot spotykam sie z dziwnymi wymówkami ze strony kupujacego
ze zapomnial ze sie rozmyslil itp.
sprawdz sobie moje konto wystawilem juz "kilka "negów i nie dostalem zadnego zwrotnego
i uwazam ze punkt od allegro to male negatyw tez sie nalerzy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.