GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepszy sieciowy FPS

30.04.2006
22:28
[1]

o.b. [ Pretorianin ]

Najlepszy sieciowy FPS

Jaki jest dla was najlepszy sieciowy FPS? Oprócz ET bo jest po****ane

30.04.2006
22:29
smile
[2]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

<---

30.04.2006
22:30
smile
[3]

marcin94 [ Piesiec ]

<---------------

30.04.2006
22:31
[4]

Narmo [ nikt ]

Oblivion. Zdecydowanie.

30.04.2006
22:33
smile
[5]

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]

TiBjA!!!!!!!!!!!!!111111!!!111112

30.04.2006
22:36
smile
[6]

marcin94 [ Piesiec ]

Nie ma co BiteFight najlepsze!

30.04.2006
22:41
[7]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Ło matko. Poważnie to BF2, a niepoważnie to truskawka :P

30.04.2006
22:58
smile
[8]

Thrud [ Generaďż˝ ]

COUNTER STRIKE

30.04.2006
23:05
smile
[9]

Super Kotlet [ Schabowy ]

ET żeczywiście jest ********, najlepszy najprawdopodobniej Battlefield 2;]

01.05.2006
00:57
smile
[10]

bart-2 [ Konsul ]

Counter strike :], ja szpilam w wersje 1.5

01.05.2006
01:26
[11]

Aristos [ Pretorianin ]

SWAT 4: nie musisz grać miesiącami, by mieć sukcesy + mała?, silnie zintegrowana scena, poza tym: Raven Shield: wysoka kultura i poziom graczy, po CoD2, CS, lub BF2 można się (pozytywnie!) zdziwić - ale może po prostu miałem pecha z 'dziwnym towarzystwem' / cheaterami na serverach....
AA nie sprawdzałem, skądinąd podobno trzeba przez pierwszy okres mocno oberwać, by poziomu drużynie nie zaniżać - jak dla mnie tylko zachęta :)

01.05.2006
01:38
[12]

b166er [ 117 MEGAtonNAPALMU ]

cs

01.05.2006
07:39
smile
[13]

Foks!k [ Medyk ]

A ja polecam ET nie wiem czemu ma byc po*****e, to jest fajna gierka (darmowa !) tylko trzeba nauczyc sie grac ;)

01.05.2006
09:18
[14]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

q3

01.05.2006
09:35
[15]

hermin [ Vampir Krwi ]

BF2 , ewentualnie CS

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.