o.b. [ Pretorianin ]
Najlepszy sieciowy FPS
Jaki jest dla was najlepszy sieciowy FPS? Oprócz ET bo jest po****ane

hopkins [ Zycie jest piekne ]
<---

marcin94 [ Piesiec ]
<---------------
Narmo [ nikt ]
Oblivion. Zdecydowanie.

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
TiBjA!!!!!!!!!!!!!111111!!!111112

marcin94 [ Piesiec ]
Nie ma co BiteFight najlepsze!
Barthez x [ Generaďż˝ ]
Ło matko. Poważnie to BF2, a niepoważnie to truskawka :P

Thrud [ Generaďż˝ ]
COUNTER STRIKE

Super Kotlet [ Schabowy ]
ET żeczywiście jest ********, najlepszy najprawdopodobniej Battlefield 2;]

bart-2 [ Konsul ]
Counter strike :], ja szpilam w wersje 1.5
Aristos [ Pretorianin ]
SWAT 4: nie musisz grać miesiącami, by mieć sukcesy + mała?, silnie zintegrowana scena, poza tym: Raven Shield: wysoka kultura i poziom graczy, po CoD2, CS, lub BF2 można się (pozytywnie!) zdziwić - ale może po prostu miałem pecha z 'dziwnym towarzystwem' / cheaterami na serverach....
AA nie sprawdzałem, skądinąd podobno trzeba przez pierwszy okres mocno oberwać, by poziomu drużynie nie zaniżać - jak dla mnie tylko zachęta :)
b166er [ 117 MEGAtonNAPALMU ]
cs

Foks!k [ Medyk ]
A ja polecam ET nie wiem czemu ma byc po*****e, to jest fajna gierka (darmowa !) tylko trzeba nauczyc sie grac ;)
cotton_eye_joe [ maniaq ]
q3
hermin [ Vampir Krwi ]
BF2 , ewentualnie CS