LooreNz [ Virtual World ]
ślepa czy jaka?? :D
nie wiem czy było ale zamieszczam

tedorrr [ Konsul ]
to może zamieszcz ? ;/
edit: ok spokooo

Hydrogen [ Pretorianin ]
Świetne! :D
+1

DeLordeyan [ The Edge ]
Aaah, szukałem tej reklamy. Dzięki!
LooreNz [ Virtual World ]
DeLordeyan <--- żaden problem :)
adamis [ Optymista ]
Widzałem juz dawno ale i tak spoko ;D
A ma ktos ta reklame (chyba bylo cos zwiazane z pilka nozna) co koles pompuje pilke, zona wchodzi do pokoju i z tylu widac tak jakby sie koleś "zadowalał"?

Scatterhead [ P ]
Byzydura
dehaj [ Pretorianin ]
skąd to ściągnąć
Ruinort [ Pretorianin ]
pomylila sie i tyle ;)
Dorotkadk [ Generaďż˝ ]
widzialam to juz kiedys, ale spoko fajne

-Vega- [ Pretorianin ]
Nie no zarąbiste. "pomyłka hehe"

Bloohder [ Elven Fighter ]
Oglądałem pare razy ale nadal LóL.
Raynevan [ Chor��y ]
W smaku pewnie podobne :)

hermin [ Vampir Krwi ]
Co za reklama:D
Garbizaur [ Legend ]
Kaaaaapitalne... :)))))))

Barthez x [ Generaďż˝ ]
Mała pomyłka, ale reklama fajna! ;)

Laios [ Chaosnik ]
buahah ,kazdy sie czasem pomyli...:D:D:D

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Nie no.......:D:D:D
craym [ Senator ]
hehe :)