GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ślepa czy jaka?? :D

30.04.2006
17:58
[1]

LooreNz [ Virtual World ]

ślepa czy jaka?? :D

nie wiem czy było ale zamieszczam

30.04.2006
17:59
smile
[2]

tedorrr [ Konsul ]

to może zamieszcz ? ;/



edit: ok spokooo

30.04.2006
18:00
smile
[3]

Hydrogen [ Pretorianin ]

Świetne! :D

+1

30.04.2006
18:02
smile
[4]

DeLordeyan [ The Edge ]

Aaah, szukałem tej reklamy. Dzięki!

30.04.2006
18:03
[5]

LooreNz [ Virtual World ]

DeLordeyan <--- żaden problem :)

30.04.2006
18:04
[6]

adamis [ Optymista ]

Widzałem juz dawno ale i tak spoko ;D

A ma ktos ta reklame (chyba bylo cos zwiazane z pilka nozna) co koles pompuje pilke, zona wchodzi do pokoju i z tylu widac tak jakby sie koleś "zadowalał"?

30.04.2006
18:04
smile
[7]

Scatterhead [ P ]

Byzydura

30.04.2006
18:09
[8]

dehaj [ Pretorianin ]

skąd to ściągnąć

01.05.2006
10:34
[9]

Ruinort [ Pretorianin ]

pomylila sie i tyle ;)

01.05.2006
10:37
[10]

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]

widzialam to juz kiedys, ale spoko fajne

01.05.2006
10:40
smile
[11]

-Vega- [ Pretorianin ]

Nie no zarąbiste. "pomyłka hehe"

01.05.2006
10:42
smile
[12]

Bloohder [ Elven Fighter ]

Oglądałem pare razy ale nadal LóL.

01.05.2006
10:46
[13]

Raynevan [ Chor��y ]

W smaku pewnie podobne :)

01.05.2006
10:47
smile
[14]

hermin [ Vampir Krwi ]

Co za reklama:D

01.05.2006
10:56
[15]

Garbizaur [ Legend ]

Kaaaaapitalne... :)))))))

01.05.2006
10:56
smile
[16]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Mała pomyłka, ale reklama fajna! ;)

01.05.2006
10:59
smile
[17]

Laios [ Chaosnik ]

buahah ,kazdy sie czasem pomyli...:D:D:D

01.05.2006
11:19
smile
[18]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Nie no.......:D:D:D

01.05.2006
11:19
[19]

craym [ Senator ]

hehe :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.