GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Starcraft Broodwar - fabuła

29.04.2006
22:29
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

Starcraft Broodwar - fabuła

skończyłem niedawno starcrafta i nie za bardzo zakapowałem fabuły o co w tym chodziło:P Chodzi mi o dodatek broodwar, czy ktos moglby mi to mniej wiecej wyjaśnic ? :)

29.04.2006
22:36
smile
[2]

Misiak [ Pluszak ]

A w dokładnie jakim momencie? :D
Filmików żeś nie oglądał czy co? :D

02.05.2006
14:25
[3]

Fett [ Avatar ]

cholera przypomnialo mi sie ze taki watek zalozylem :P No filmiki oglądałem ale wyszło na to

spoiler start
że w broodwarze to zergi z protosami byli dobrzy, a ludzie źli
spoiler stop
wogole pogubilem sie z tym wszystkim:) O co tam biega :)

02.05.2006
14:35
[4]

dehaj [ Pretorianin ]

a przeczytaj sobie w opisie gry

02.05.2006
15:07
smile
[5]

Misiak [ Pluszak ]

Kurde dawno grałem, ale próbuję sobie przypomnieć


Uwaga Spoiler, nie pamiętam czy dobry :)

W jedynce Zergi zdobyli rodzinną planetę Protosów. więc:
1. W kampanii Protosów. Po przegranej bitwie o własną planetę następuje pośpieszna ewakuacja z Planety. Po udanej przeprawie następuje konsolidacja przywódców i postanawiają coś z tymi zrobić. Przypominam, że protosi ciągle dostją w tyłek. Ze starożytnych dokumnetów chyba od Dark Teplarów dowiadują się, że jest starożytna broń, która pomoże zniszczyć zergów. Natępuje bieganina po dopowiednie kryształy i nałodowania ich. W międzyczasie trwają potyczki z "Nowymi" z Ziemii. W końcu odnajdują świątynie, ładują działko, w ciąglu jednej cwhili Zergowie wyparowuja z Planety. Zwycięstwo.
2. W kampanii ludzkiej, z Ziemi przybywają posiłki. Nowe jednostki mają wesprzeć już walczących żołnierzy. Ale na miejscu okazuje się, że ludzie skonsolidowali się z Protosami oraz za pomocą PSI Bacon, przejeli władzę nad częścią Zergów. Młody oficer - Duran -dołącza do do nowo przybyłych ludzi. Buntuje dowódcę nowych, by zajął się tym. Następuje Wojna domowa. W między czasie Dowócca nowych wysyła Durana do Centrum gdzie jest PSI Bacon oraz dowócda Konfederatów (ludzie i proty, chyba). Duran zabija tego dowódcę oraz wyłancza PSI. Okazuje się, że Duran był szpiegiem Zergów. Dowódca nowych rozumie swój błąd, i zaczyna się walka z Zergami. Postanawia coś z tym Zrobić Więc odnajduje Główny mózg Zergów i otępia go narkowykami, przejmując nad nim swoją władzę (to była ostatnia misja)
3. Zergowie są w rozsypce. Od kiedy ich Overmind został przejęty przez kogoś, plemiona zergów wybijają się nawzajem. Karigen stara temu się jak najszybciej zapobiec. Łączy siły ze zbuntowanymi Ludzmi pod przywódctwem Duncana Bądź danego przyjaciela Jimmiego. Już tego nie pamiętam. Wiem, że odbija lub zabija Overmind I przejmuje całkowitą władzę nad Zergami. W międzyczasie trwają przygotowania do Koalicji AntyZergowkiej. Podczas jedne z Bitew Ginie Generał De Gulle(człek) oraz Phenix(prot). Jimmi się buntuje. Na koniec jest wielka Bitwa. Karigan Triumfuje.

Coś takiego było :D Więcej nie pamiętam :D

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.