
yellowfox [ Uśmiechnij się ]
cfos, wtf?
mam darmowa 30 dniowa wersje cfosa, chyba przez ostatnie 10 dni triala pojawial sie komunikat ze pozostało mi 10,9,8...itd dni uzywania i na 4 sie zatrzymalo:D teraz codziennie rosnie, dzis mam juz 6 dni. Mieliscie cos takiego?

Sneven [ Legionista ]
Na pewno nic nie zmieniałeś ?? :D Bo to wygląda nie normalnie :D

yellowfox [ Uśmiechnij się ]
nie nie robilem zadnych zmian, nie zmienialem wpisow w rejestrze ani nie uzywalem zadnych cr*ckow

Sneven [ Legionista ]
Heh...... ja widze 3 rozwiązania:
1. Masz szczęście.
2. Był to celowy ruch twórców tego programu.
3. Coś się dzieje w Twoim komputerze (o czym sam nie wiesz), jak by data zamiast do przodu cofała się (tylko w tym programie). :D
P.S. Nie używałem tego programu, znam go ze słyszenia.
Pozdrawiam ;)

yellowfox [ Uśmiechnij się ]
heh, dzisiejszy screen
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Też tak miałem, jeszcze ci kilka dni tak potrzyma, a potem sie wyłączy.

TrzyKawki [ smok trojański ]
yellow - Ale masz bajzel na pulpicie, zupełnie jak ja :-D

yellowfox [ Uśmiechnij się ]
uu skonczylo sie, wczoraj było "zostało 10 dni" a dzis juz "twoj okres testowy wygasl'