
gladius [ Subaru addict ]
Grał ktoś w tę grę?
Gier o wojnie secesyjnej niewiele, dobrych gier o wojnie secesyjnej - jak na lekarstwo (ostatnia chyba była North & South na Amigę :))
Czy ktoś grał w tę grę? Nie wygląda źle, choć akurat wygląd w strategiach nie ma wielkiego znaczenia...
Sgt.Luke [ Pathfinder ]
Kiedys był chyba wątek o niej, kiedy była w produkcji. Wszystko wskazywało na to że to będzie CM wśród gier o wojnie secesyjnej. Jak jest teraz, nie wiem :/

craym [ Senator ]
gierka paradoxu
to dobrze rokuje :)
gladius [ Subaru addict ]
Teraz ta gra się właśnie ukazała, może warto się nią zainteresować.
_gompcia_ [ Legionista ]
grałam w tę grę i muszę przyznać że jest całkiem fajowa, nie tak fajowa jak strategia ale polubiłam ją. Bardzo fajnie wydaje sie dla niej rozkazy
ps - mozna juz ją dostać przez siec ale cichoszaaa bo admin czuwa :)
Zenedon_oi! [ Konsul ]
Czytałem że jest niesamowita. Ściągne to zdam sprawozdanie.
Miniu [ Generaďż˝ ]
Nie mam w niej multi mam nadzieje ze Ai bedzie dobre.
Cradle [ Centurion ]
gompcia, jakbys mogl napisac do mnie na 1702883, albo podac do siebie maila... zapytanie mam :)

Hitmanio [ Legend ]
Z daleka wyglądaj właśnie jak Combat Mission tylko w innych czasach... poczekam na sprawozdania :)
Huscarl [ Konsul ]
Gra niespecjalna, do CM sie nie umywa. Tylko jedna bitwa z podzialem na scenariusze. Grafika jak na dzisiejsze czasy do bani. Fajna to moze ta gra jest na 2-3 scenariusze, pozniej juz sie nudzi. Mi nie przypadla do gustu.
Gralem we wczesniejsza wersje Bull Run, ale z tego co widze nic sie nie zmienilo oprocz podlozenia innej bitwy :)

Pejotl [ Senator ]
Huscarl -> a jak się niby ma umywać, skoro to jest następca Sid Meier's Gettysburg! W SMG prawdziwi :) stratedzy się zagrywali do upadłego jak autorzy CMa jeszcze na truskawki z drabinami biegali :-P