GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grał ktoś w tę grę?

28.04.2006
12:46
smile
[1]

gladius [ Subaru addict ]

Grał ktoś w tę grę?

Gier o wojnie secesyjnej niewiele, dobrych gier o wojnie secesyjnej - jak na lekarstwo (ostatnia chyba była North & South na Amigę :))
Czy ktoś grał w tę grę? Nie wygląda źle, choć akurat wygląd w strategiach nie ma wielkiego znaczenia...

28.04.2006
12:53
[2]

Sgt.Luke [ Pathfinder ]

Kiedys był chyba wątek o niej, kiedy była w produkcji. Wszystko wskazywało na to że to będzie CM wśród gier o wojnie secesyjnej. Jak jest teraz, nie wiem :/

28.04.2006
12:54
smile
[3]

craym [ Senator ]

gierka paradoxu
to dobrze rokuje :)

28.04.2006
12:58
[4]

gladius [ Subaru addict ]

Teraz ta gra się właśnie ukazała, może warto się nią zainteresować.

28.04.2006
13:10
[5]

_gompcia_ [ Legionista ]

grałam w tę grę i muszę przyznać że jest całkiem fajowa, nie tak fajowa jak strategia ale polubiłam ją. Bardzo fajnie wydaje sie dla niej rozkazy

ps - mozna juz ją dostać przez siec ale cichoszaaa bo admin czuwa :)

03.05.2006
15:41
[6]

Zenedon_oi! [ Konsul ]

Czytałem że jest niesamowita. Ściągne to zdam sprawozdanie.

03.05.2006
15:58
[7]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Nie mam w niej multi mam nadzieje ze Ai bedzie dobre.

03.05.2006
17:44
[8]

Cradle [ Centurion ]

gompcia, jakbys mogl napisac do mnie na 1702883, albo podac do siebie maila... zapytanie mam :)

03.05.2006
17:58
smile
[9]

Hitmanio [ Legend ]

Z daleka wyglądaj właśnie jak Combat Mission tylko w innych czasach... poczekam na sprawozdania :)

04.05.2006
10:40
[10]

Huscarl [ Konsul ]

Gra niespecjalna, do CM sie nie umywa. Tylko jedna bitwa z podzialem na scenariusze. Grafika jak na dzisiejsze czasy do bani. Fajna to moze ta gra jest na 2-3 scenariusze, pozniej juz sie nudzi. Mi nie przypadla do gustu.

Gralem we wczesniejsza wersje Bull Run, ale z tego co widze nic sie nie zmienilo oprocz podlozenia innej bitwy :)

04.05.2006
12:25
smile
[11]

Pejotl [ Senator ]

Huscarl -> a jak się niby ma umywać, skoro to jest następca Sid Meier's Gettysburg! W SMG prawdziwi :) stratedzy się zagrywali do upadłego jak autorzy CMa jeszcze na truskawki z drabinami biegali :-P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.