
Djbobo [ Legionista ]
jak oceniacie..............................
beyond good & life?
Hydrogen [ Pretorianin ]
Chyba "beyond good & evil"
Fajna gierka. Chciałbym, aby powstał sequel :)
Djbobo [ Legionista ]
ja tez... chcesz link na stronke o tej grze?
Hydrogen [ Pretorianin ]
dawaj :)
usuń te "........." bo ci mogą wątek skasować. "edycja"...
poczytam :)

Djbobo [ Legionista ]
https://beyond.gry-online.pl/ super stronka (czytaj od dolu)
szarzasty [ rammsteinick ]
djbobo--> mógłbyś używać edycjii posta??

Djbobo [ Legionista ]
nie moge
Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]
Możesz.
Hydrogen [ Pretorianin ]
Djbobo --> dawaj edycje, bo mogą cię zbanować :/

Djbobo [ Legionista ]
nie moge czas juz minol a ja nie mam abonamentu
Hydrogen [ Pretorianin ]
jest 5 min na edycję...
Djbobo [ Legionista ]
5 minut juz minelo
Good & Evil [ Chor��y ]
a słyszeliście o petycji do ubisoftu?