GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WIKI - The Master of Tales: Pytanie

23.04.2006
00:10
[1]

=TeKo= [ Junior ]

WIKI - The Master of Tales: Pytanie

W recenzji gry niedawło było napisane, że gra wyjdzie w maju, potem zmieniono dane. Było napisane, że 12 maja (wielka radość).
Teraz jednak pisze, że jeszcze nie określono. To wkońcu kiedy wyjdzie gra, bo już długo na nią czekamy ;)
Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź - TeKo

01.05.2006
13:10
[2]

=TeKo= [ Junior ]

...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.