GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy PLAY już w kioskach!

21.04.2006
14:25
[1]

sweter_PLAY [ PLAY PC ]

Nowy PLAY już w kioskach!

PLAY 5/2006 już w kioskach!

Od wczoraj w salonikach prasowych i kioskach dostępny jest nowy, kwietniowy numer PLAYA!

W tym numerze cztery gry po polsku. A to jeszcze nie wszystko! Jako prezent dodajemy do każdego numeru kolorowy, 52-stronicowy komiks o najbardziej znanych superbohaterach! Koniecznie sprawdźcie, jaki jest w worku z Waszym PLAYEM!

Na okładce też nie lada atrakcja. Gothic 3. Jako pierwsi - i jako jedyni w Polsce - widzieliśmy go w akcji. Byliśmy bowiem na pokazie prasowym gry w siedzibie producenta, Piranha Bytes. Na prezentacji pokazywano między innymi system walki. ManJAk, nasz ekspert od rpg-ów, już teraz wyrokuje grze wielką karierę. Koniecznie przeczytajcie nasze Już grane!

Przy okazji załapaliśmy się też na pokaz The Guild 2, kontynuację bardzo dobrego połączenia strategii i gry fabularnej. Gra jest jednak o wiele głębsza, łatwiejsza w obsłudze i przyjazna dla zwykłych ludzi, niż pierwsza część. I też widzieliśmy ją jako jedyni w kraju! Kolejnym materiałem premierowym jest Już grane z Titan Questa. Nasz wysłannik sprawdzał na pokazie w Grecji, czy nieznana wcześniej firma Iron Lore potrafi zrobić diablopodobną siekaninę w antycznych klimatach.

Oprócz tego, kilka pozycji obowiązkowych w tym okresie. Oblivion - 4 strony recenzji - zachwycił nas jak mało która gra. Recenzujemy też Ojca Chrzestnego, który zbliżył się do GTA na odległość jednego strzału. W teście Tony Hawk's American Wasteland odpowiadamy na pytanie, czy da się jeszcze zrobić coś nowego w tej serii (da się), a Commandos Strike Force zaskakuje nas przyjemnością z gry, mimo wcześniejszych obaw. Pełny spis treści poniżej. Cena - 12,90 złotych.


PEŁNE WERSJE

CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ PL (2005)
Mało było w ostatnich latach lepszych polskich filmów, niż Chłopaki nie płaczą. Dla tych, którzy do dziś sypią cytatami z tego filmu - i dla innych, którzy lubią przepełnione humorem przygodówki - nasza gra na podstawie tego przeboju będzie świetną podróżą w świat rodzimych gangsterów i komedii. Fabuła rozpoczyna się, gdy zabity przez Gruchę Fred zostaje ożywiony przez Boga, który uznał, że dla takich ludzi nie ma w niebie miejsca. W znany z najlepszych przygodówek pointclickalny sposób musimy więc zapracować na łaskę.

BATTLE MAGES PL (2004)
Połączenie strategii czasu rzeczywistego z grą fabularną - jako jeden z kilku wybranych przed początkiem długiej kampanii magów, dowodzimy armiami żołnierzy, awansujących wraz ze zdobywaniem doświadczenia na kolejne poziomy. Wysyłamy ich w fantastycznym świecie do walki i pomagamy, rzucając swoimi czarami, na przykład - wielkimi kulami ognia. Przyzywamy też magiczne stworzenia, które walczą u naszego boku. I też rozwijamy swoje zdolności. Na drodze do pojedynków z innymi czarnoksiężnikami, rozwiązujemy zadania z kampanii, oraz wiele pobocznych. W grze liczy się głównie taktyka walki i to, jak rozwijamy swoje zdolności.

DEMOCRACY PL (2005)
Chcesz zmienić Polskę w normalny i bogaty kraj? Albo może porządzić nią jak autokratyczny populista? Socjalista? Liberał? Nic prostszego! Democracy to bardzo, ale to bardzo, złożona gra w rządzenie jednym z kilkudziesięciu krajów świata. Zaczynamy rządzić tuż po wyborach, z pełnią władzy w rękach. Przez najbliższe kilka lat, do kolejnych wyborów, rządzimy państwem tak, by zrealizować w nim swoją wizję i zdobyć popularność gwarantującą reelekcję. Robimy to, korzystając ze wszystkich narzędzi politycznych: od ustalania podatków, przez kwestię dostępności broni, po podejście do legalizacji narkotyków. Bardzo wciągająca i bardzo głęboka gra. Polska premiera!

ANNO 1602: TWORZENIE NOWEGO ŚWIATA PL (1998)
Zaczynamy w XVII wieku jako europejscy osadnicy, przybyli na jedną z wysepek nowego świata, by założyć własne państwo. W tej strategii czasu rzeczywistego tworzymy kolejne łańcuchy gospodarcze, prowadzimy negocjacje z sąsiadami, spełniamy potrzeby mieszkańców, wydobywamy surowce i uprawiamy rolę, a gdy trzeba - idziemy na wojnę, na której wykorzystujemy różne jednostki, w tym zabójczo skuteczną konnice. Są także przypominające grę Pirates! bitwy morskie. Rozbudowujemy też swoje miasta i kolonizujemy kolejne wyspy. Grafika trochę się zestarzała, grywalność - nie.SPIS TREŚCI

NEWSY
Age of Empires III: The Warchiefs
Battlefield 2142
Civilization IV: Warlords,
Railroads
CivCity
Crysis
FlatOut 2
Half-Life 2: Episode One i kolejne
The da Vinci Code
Black & White 2: Battle of the Gods
The Movies: Stunts & Effects
Rogue Trooper
S7edem
Scarface: The World is Yours
Subiektywnie
Tajny raport
W tym miesiącu
Wieści ze świata

TESTY
Act of War: High Treason
Commandos: Strike Force
Crashday
Marc Ecko's Getting Up Contents Under Pressure
Na marginesie
Ojciec chrzestny
The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Regiment
Tony Hawk's American Wasteland
True Crime: New York City
Tycoon City: New York
UberSoldier

RANKINGI

Najlepsze gry według Was i najlepiej sprzedające się w Polsce. Plus największe hity na komórki

REPORTAŻE

Gothic 3
Lare Croft Tomb Raider: Legenda
The Guild 2

JUŻ GRANE

Rise of Nations: Rise of Legends
Titan Quest

TECHNIKA

Pan Profeska. Narzędzia króla gier - ile są warte najlepsze urządzenia do grania, czy w ogóle jest sens je kupować i kiedy są niezbędne

LISTY

Listy do redakcji i informacje o numerach archiwalnych

KODY
Crashday
Galactic Civilizations II Dread Lords
Ojciec chrzestny
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Tony Hawk's American Wasteland
Tycoon City: New York

KOMIKS

8Bit

KRZYŻÓWKA

Do wygrania 30 gier Tony Hawk's American Wasteland

21.04.2006
14:27
smile
[2]

Loon [ Perfekt ]

Dobre pełne wersje, ale i tak nie kupię, bo CHNP już mam :).
Zaś samo pismo jakoś nigdy do mnie nie przemawiało.

21.04.2006
14:30
[3]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Nie kupie tej gazety prawie wszystkie gry mam a The Godfather na PS2

21.04.2006
14:30
smile
[4]

Flet [ Fletomen ]

Jest od tego kategoria.

21.04.2006
14:32
[5]

Ziom91 [ Konsul ]

Może kupię ze względu na ranking, testy i Battle Mages. No i looknę naturalnie na krzyżówkę ale żeby dawać taką paskudną okładkę!!!

21.04.2006
15:28
smile
[6]

Buggi [ Konsul ]

Wyjątkowo nie napiszę przy innym piśmie o grach niż CDA że jest śmieciem. Bo po raz pierwszy w życiu kupie pismo o grach dla pełnej wersii - Democracy PL

21.04.2006
15:32
[7]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Buggi -> Jestem pewien, że wszyscy redaktorzy Playa są ci ogromnie wdzięczni za twoją wielką łaskę...

21.04.2006
15:33
smile
[8]

Buggi [ Konsul ]

Pewnie już otwierają szampany ;)

21.04.2006
15:37
smile
[9]

Deepdelver [ Legend ]

Buggi --> pewnie w rewanżu nie napiszą ci, że mają to w dupie.

21.04.2006
15:37
smile
[10]

Hydrogen [ Pretorianin ]

Co za... CDA dało reportaż o Gothicu 3, to Play też musiał ;]

21.04.2006
15:39
smile
[11]

Buggi [ Konsul ]

Deepdelver ---> Naprawdę? Jak oni mogą...

21.04.2006
15:40
[12]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Hydrogen -> No.. Chamy jedne... A pomyśl, że serwisy internetowe już dawno opublikowały swoje reportaże i publikają newsy o Gothic 3... I CDA z nich bezczelnie ściąga...

Ech..

21.04.2006
15:41
smile
[13]

Hydrogen [ Pretorianin ]

Życie

21.04.2006
16:15
[14]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

Kupie dla Anno 1602

24.04.2006
20:28
smile
[15]

Buggi [ Konsul ]

Ej ale dlaczego w Krakowie nie moge znaleźć tego Playa? Sprawdzałem już w kilku(nastu?) kioskach :(

24.04.2006
20:29
smile
[16]

Hydrogen [ Pretorianin ]

wykupili xD

25.04.2006
20:02
smile
[17]

Buggi [ Konsul ]

Ale tego naprawde nie ma! Co jest k****? Jaki jest nakład tego pisma? 15 egzemplarzy (10 dla członków redakcji , 4 , dla ich kumpli i 1 na galerie jakiegoś dużego sklepu żeby zaszpanować ale NIE sprzedawać!)? Szkoda bo sie napalałem

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.