GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

S.W.I.N.E.

11.04.2006
16:02
smile
[1]

maniak1988 [ Generaďż˝ ]

S.W.I.N.E.

Wczoraj zainstalowałem gre S.W.I.N.E. (nazywaną dalej świnie), pierwsze co rzuciło mi się w oczy to pewne podobieństwo do Codename:Panzers, podobnie się ładuje, gra się też w pewny sposób podobnie bo w kampaniach sprzęt jest kupowany za punkty (prestiżu?), jednostki zbierają doswiadczenie, można do każdej dodac po trzy ulepszenia (też podobieństwo do codename:panzers) poza tym w grze jest sporo humoru, nawet fabuła jest śmieszna - wojna świń z królikami (czy jakimiś innymi długouchymi gryzoniami), świetne filmiki też oczywiście śmieszne, teksty którymi rzucają nasi żołnierze (króliki z francuskim akcentem a świnie chyba z niemieckim) szkoda tylko że nie ma piechoty, można walczyć samymi pojazdami.
Myśle że taka gra to dość interesująca odskocznia od innych strategii, choćby ze względu na humor
Czy ktoś z was w to już wcześniej grał? jeśli tak to podzielcie się waszymi myślami na temat tej gry i dajcie jakieś rady początkującemu bo misje robią się coraz trudniejsze :)

11.04.2006
21:54
smile
[2]

Wolfman [ Pretorianin ]

Ależ SWINIE to stara giera pierwszą rzeczą którą zauważyłem z kumplem po instalce Codename Panzers to właśnie to podobieństwo co nas ostatecznie do panzers jako RTSa zraziło a S.W.I.N.E. swój urok miało. Ja w gre nie grałem bardziej rzucałem na nią okiem a kolegi co w to pocinał jakoś nie mam pod ręką żeby porad udzielił.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.