GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prosby do czasopism :D

06.04.2006
15:15
smile
[1]

Mountain King [ Legionista ]

prosby do czasopism :D

no piszecie co bys cie chcieli od danego czasopisma (piszecie jego nazwe rzecz jasna:D) i no i to tyle:D:D ja bym prosil CD-A ka by napisali cos o Bitwie o Ś.2 wiecej i o 2 dodatku do warhammera DoW. jakies nowinki :D

06.04.2006
15:18
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Ja bym chciał, żeby do CDA dodali za darmo jakiś fajny monitor LCD, najlepiej 19" Eizo, ale w ostateczności może być też inny.

06.04.2006
15:20
smile
[3]

Mountain King [ Legionista ]

eee ale bez przesady :D

06.04.2006
15:20
[4]

szarzasty [ rammsteinick ]

gladius--> te 19 lcd są przereklamowane.

ja wolałbym jakieś fajne głośniki

06.04.2006
15:21
smile
[5]

Weakando [ Senator ]

Ja bym chciał swoje zdjęcie na okładce CDA :) Najlepiej w jakiejś ładnej ramce w kształcie serduszka :D
btw. Może być nawet na końcu, da się coś załatwić? :)

06.04.2006
15:23
[6]

Narmo [ nikt ]

A ja bym chciał, żeby do CDA dodali jakiegoś GF 7800 bez zmiany ceny pisma. Aha. Najlepiej do następnego numeru. Ewentualnie niech dadzą Pixel Shadery wersję 3.0 na płycie. oczywiście pełną wersje tych Shaderów a nie jakieś demo.

06.04.2006
15:24
smile
[7]

Buggi [ Konsul ]

gladius, Narmo ---> Taki chłam?!

spoiler start
;)
spoiler stop

06.04.2006
15:26
smile
[8]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Weakando - z podpisem uwaga Zboczeniec i gwalciciel koz, owiec i innych zwierzta grasuje?:)


A ja tam poprosze specjalny numer o nakladzie 1 egzemplarz (tylko dla mnie :D) z numerami zwycieskimi wszyskich losowan lotto i innych lotteri na swiecie na najblizsze 25 lat ;).

06.04.2006
15:27
smile
[9]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ja chce zeby do cybermychy dali ojca hszestnego :)

06.04.2006
15:33
smile
[10]

Weakando [ Senator ]

DiabloManiak ---> Z podpisem Anal Terrorist :))))

07.04.2006
10:45
smile
[11]

litlat [ Konsul ]

A ja chcę zdjęcie Smugglera. A jak nie to w ryj *_* ;)

07.04.2006
10:55
[12]

pooh_5 [ Pretorianin ]

A ja bym bardzo chciał żeby zamiescili te posty w CDA :P

spoiler start
Chcialbym tez zeby nie sluchali glupich prosb, lol
spoiler stop

07.04.2006
10:56
smile
[13]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Airline Tycoon i dodatek :D

17.04.2006
23:38
smile
[14]

claudespeed18 [ Generaďż˝ ]

Jak prosby do czasopism to ja bym chciał zeby tak jakiegos Geforca 7600GT dawali w czesciach przez kilka miesiecy...

17.04.2006
23:55
smile
[15]

Bobuch [ 13.09.1996 ]

Transport Tycoon Deluxe

18.04.2006
00:29
smile
[16]

BigKluch [ Pretorianin ]

Byłoby miło, gdyby można było ściągnąć sobie cały numer (bez płyt, monitorów, głośników, kart graficznych, i.t.p) dla przykładu w PDF.

18.04.2006
00:37
smile
[17]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Ja bym prosil Jessice Albe. Raczej zywa... i moze jeszcze do tego jakies przenosne jacuzzi.

18.04.2006
01:00
[18]

rvc [ Konsul ]

>jedwabny sznurek do snopowiązałek
>wiertło do pomidorów
>hamulec do trąbki
>kierunkowskazy do trumny
>pedał do skrzypiec
.obcęgi do biszkoptów

i jeszcze pare deficytowych towarów

04.05.2006
13:14
smile
[19]

BigKluch [ Pretorianin ]

Chciałem i mam. >>>

04.05.2006
13:17
smile
[20]

Gaara [ Senator ]

niedziała ten index.php:P

04.05.2006
13:21
smile
[21]

BigKluch [ Pretorianin ]

u mnie działa...

04.05.2006
13:37
smile
[22]

ejpi [ Shit Happens ]

Niehc w CDA dodają GRATIS "Play`a" (chociaż w wersji elektronicznej);]

04.05.2006
13:40
[23]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

CDA poszło w dobrym kierunku jesli chodzi o dodanie tekstu o konsolach. moim zdaniem powinien byc obszerniejszy (wiem ze to głownie gazeta PC-towa) ale jednak obecna generacja konsol ma bardzo duzo wspolnego z PC jesli chodzi o gry itd.

04.05.2006
13:42
[24]

BBC BB [ massive attack ]

Narmo -->> Jaki Ty gupi jestes!~!!!!!!1!!!!!!!!!! Przeciesz pixelshaderów nie da się zciagnac ani wgrac!!!!!!1111111!!!!!!!!!!! wrrrr!!!! :[

04.05.2006
13:45
smile
[25]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

Ja bym chciał duży text o Call of Juarez i FlatOuta za pełniaka.

04.05.2006
13:56
smile
[26]

Trilok [ Centurion ]

ja to bym chcial jakies fajne stringi w Clicku

04.05.2006
13:57
[27]

viesiek [ Legend ]

to może od razu całego kompa? chętnie bym taką gazetkę kupił :)

04.05.2006
16:00
[28]

Aragorn, Syn Arathorna [ ]

BBC BB---> Narmo o tym wie! Tylko żartował...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.