
Mountain King [ Legionista ]
prosby do czasopism :D
no piszecie co bys cie chcieli od danego czasopisma (piszecie jego nazwe rzecz jasna:D) i no i to tyle:D:D ja bym prosil CD-A ka by napisali cos o Bitwie o Ś.2 wiecej i o 2 dodatku do warhammera DoW. jakies nowinki :D
gladius [ Subaru addict ]
Ja bym chciał, żeby do CDA dodali za darmo jakiś fajny monitor LCD, najlepiej 19" Eizo, ale w ostateczności może być też inny.

Mountain King [ Legionista ]
eee ale bez przesady :D
szarzasty [ rammsteinick ]
gladius--> te 19 lcd są przereklamowane.
ja wolałbym jakieś fajne głośniki

Weakando [ Senator ]
Ja bym chciał swoje zdjęcie na okładce CDA :) Najlepiej w jakiejś ładnej ramce w kształcie serduszka :D
btw. Może być nawet na końcu, da się coś załatwić? :)
Narmo [ nikt ]
A ja bym chciał, żeby do CDA dodali jakiegoś GF 7800 bez zmiany ceny pisma. Aha. Najlepiej do następnego numeru. Ewentualnie niech dadzą Pixel Shadery wersję 3.0 na płycie. oczywiście pełną wersje tych Shaderów a nie jakieś demo.

Buggi [ Konsul ]
gladius, Narmo ---> Taki chłam?!

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Weakando - z podpisem uwaga Zboczeniec i gwalciciel koz, owiec i innych zwierzta grasuje?:)
A ja tam poprosze specjalny numer o nakladzie 1 egzemplarz (tylko dla mnie :D) z numerami zwycieskimi wszyskich losowan lotto i innych lotteri na swiecie na najblizsze 25 lat ;).

Janczes [ You'll never walk alone ]
ja chce zeby do cybermychy dali ojca hszestnego :)

Weakando [ Senator ]
DiabloManiak ---> Z podpisem Anal Terrorist :))))

litlat [ Konsul ]
A ja chcę zdjęcie Smugglera. A jak nie to w ryj *_* ;)
pooh_5 [ Pretorianin ]
A ja bym bardzo chciał żeby zamiescili te posty w CDA :P

Orlando [ Reservoir Dog ]
Airline Tycoon i dodatek :D

claudespeed18 [ Generaďż˝ ]
Jak prosby do czasopism to ja bym chciał zeby tak jakiegos Geforca 7600GT dawali w czesciach przez kilka miesiecy...

Bobuch [ 13.09.1996 ]
Transport Tycoon Deluxe

BigKluch [ Pretorianin ]
Byłoby miło, gdyby można było ściągnąć sobie cały numer (bez płyt, monitorów, głośników, kart graficznych, i.t.p) dla przykładu w PDF.

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Ja bym prosil Jessice Albe. Raczej zywa... i moze jeszcze do tego jakies przenosne jacuzzi.
rvc [ Konsul ]
>jedwabny sznurek do snopowiązałek
>wiertło do pomidorów
>hamulec do trąbki
>kierunkowskazy do trumny
>pedał do skrzypiec
.obcęgi do biszkoptów
i jeszcze pare deficytowych towarów

BigKluch [ Pretorianin ]
Chciałem i mam. >>>

Gaara [ Senator ]
niedziała ten index.php:P

BigKluch [ Pretorianin ]
u mnie działa...

ejpi [ Shit Happens ]
Niehc w CDA dodają GRATIS "Play`a" (chociaż w wersji elektronicznej);]
riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]
CDA poszło w dobrym kierunku jesli chodzi o dodanie tekstu o konsolach. moim zdaniem powinien byc obszerniejszy (wiem ze to głownie gazeta PC-towa) ale jednak obecna generacja konsol ma bardzo duzo wspolnego z PC jesli chodzi o gry itd.
BBC BB [ massive attack ]
Narmo -->> Jaki Ty gupi jestes!~!!!!!!1!!!!!!!!!! Przeciesz pixelshaderów nie da się zciagnac ani wgrac!!!!!!1111111!!!!!!!!!!! wrrrr!!!! :[

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]
Ja bym chciał duży text o Call of Juarez i FlatOuta za pełniaka.

Trilok [ Centurion ]
ja to bym chcial jakies fajne stringi w Clicku
viesiek [ Legend ]
to może od razu całego kompa? chętnie bym taką gazetkę kupił :)
Aragorn, Syn Arathorna [ ]
BBC BB---> Narmo o tym wie! Tylko żartował...