GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fantastyczne 'Kino Konesera'

02.04.2006
09:54
smile
[1]

tsunami [ Made in USA ]

Fantastyczne 'Kino Konesera'

Wczoraj, jak co tydzień, pojechałem na zakupy z mamą i ciocią. Jak co tydzień, wstąpiłem do kiosku 'Koloporter' by zobaczyć jakie ciekawe fimy na DVD maja gazetki (takie po 10-15zl). Zauważyłem, że w 'Kino Konesera' dawali film 'Skazani na Shawshank'. Jako ze uwielbiam filmy oparte na książkach King'a, bez zastanowiania się, kupiłem ów DVD. Jakież zaskoczenie mnie wzięło jak wróciłem do domu, rozpakowalem folię zabezpieczającą, otwarłem pudełko, a tam pustka !! Ani widu ani słychu po kompaktcie. Wróciłem do kiosku i powiedziałem panu jaka jest sytuacja, oczywiście z przyzwyczajenia zachowałem rachunek. Powiedział mi, żeby napisać do wydawnictwa i oni powinni mi wysłać film, gdyż to z ich winy nie było DVD w pudełku (ma racje, bo wszystko było we folii). No i teraz pytanie. Czy ktoś z Was, miał już taką sytuacje ? Sprzedawca powiedział, że jeżeli nie wyśla mi filmu to on mi wymieni. Jakie są szanse na to że 'Kino Konesera' odpowie ?

02.04.2006
10:10
[2]

szarzasty [ rammsteinick ]

ja miałem podobny porblem z grą. wróciłem do kiosku powiedziałem pni jaki jest problemik a pani mnie olała. myślała że ukradłem cd i chce teraz wymusić kase. dopiero po małej rozmowie wymieniła mi na nową płytke.

02.04.2006
10:12
[3]

eJay [ Gladiator ]

tsunami--->Wydawnictwo wymieni ci egzemplarz.

02.04.2006
10:55
smile
[4]

tsunami [ Made in USA ]

Ok, Dzieki za odpowiedzi. Jeszcze jest taka sprawa, że pan z kiosku powiedział, gdyby się nie udało z wydawnictwem, to on mi wymieni film. :-)

02.04.2006
11:24
smile
[5]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

tsunami---> zapakowane było oryginalnie w folii? Ta. Mam kolegę, pracuję w kiosku. Nawet nie wiesz, jak łatwo jest otworzyć taką gazetkę, wyciągnąć zawartość - pograć w grę/obejrzeć film - po czym na specjalnej zgrzewarce do folii zapakować z powrotem gazetkę tak, jak przed wypuszczeniem na rynek.

02.04.2006
11:40
[6]

pj25 [ Centurion ]

Podobny problem był poruszany na stronie dotyczącej DVD dołączanych do gazet. Wiele osób skarżyło się, że w "Kinie Konesera" nie było płyty z filmem (również wszystko zafoliowane). Chyba dotyczyło to jakiegoś wcześniejszego filmu. Ktoś nawet pisał, że w kiosku sprawdzał kilka egzemplarzy i w wielu z nich nie było płyty. Wyszło, że najprawdopodobniej podbierają w wydawnictwie czy tam gdzie to wszystko pakują.
Tak więc w przypadku "Kina Konesera" lepiej od razu (przy kiosku) sprawdzić czy wszystko jest na miejscu.

02.04.2006
11:59
[7]

tsunami [ Made in USA ]

Marcinwks --> Trudno mi jest powiedzieć czy to była oryginalna folia. Wygląda na to, że tak. Co do przekrętów to nie wątpie że tak sie zdaża. Nie mniej jednak mogła to też być wina Wydawnictwa. :-)

pj25 ---> Człowiek uczy się na błedach :-)

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.