toaster [ Diablo pWnT ]
gothic 3 już w sklepach !!
Nikt chyba się tego nie spodziewał. Aż dziw, a zresztą no coments:
wysiu [ ]
Spodziewalem sie, szczerze mowiac. Wlasnie dzisiaj.
toaster [ Diablo pWnT ]
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
To jeszcze nic. Stanson przypadkiem poderwał dziś ładną laskę.
Narmo [ nikt ]
wysiu --> Ty żyjesz? A już myślałem, że poczułeś wiosnę, wyszedłeś za firewalla i Ci słońce (coś jak Oko Saurona) spaliło ;)
MasterDD [ :-D ]
pfiii, na GOLu jest juz od miesiecy :D
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4901526&N=1
toaster [ Diablo pWnT ]
hehe :] No gol wypuścił własną wersje gothic 3 :]
??? [ tomi_boss ]
mogli by sie postarac z tymi sciemami :P
Belert [ Generaďż˝ ]
Prima Aprilis jakby co ...ech naiwniak....Oblivion po polsku...
toaster [ Diablo pWnT ]
heheh :] zobaczcie komentarze, zacytuje jeden z nich:
"ŁO! by Aloes 01.04.06 (16:30)
ej, a najpierw bedzie wersja angielska witchera czy polska od razu? Co za roznica, lece do sklepu!"

robal [ Konsul ]
ja tez pedze do sklepu