GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gothic 3 już w sklepach !!

01.04.2006
10:32
[1]

toaster [ Diablo pWnT ]

gothic 3 już w sklepach !!

Nikt chyba się tego nie spodziewał. Aż dziw, a zresztą no coments:

01.04.2006
10:34
[2]

wysiu [ ]

Spodziewalem sie, szczerze mowiac. Wlasnie dzisiaj.

01.04.2006
10:35
[3]

toaster [ Diablo pWnT ]

spoiler start
prima aprilis :]
spoiler stop

01.04.2006
10:36
[4]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

To jeszcze nic. Stanson przypadkiem poderwał dziś ładną laskę.

01.04.2006
10:36
[5]

Narmo [ nikt ]

wysiu --> Ty żyjesz? A już myślałem, że poczułeś wiosnę, wyszedłeś za firewalla i Ci słońce (coś jak Oko Saurona) spaliło ;)

01.04.2006
10:39
[6]

MasterDD [ :-D ]

pfiii, na GOLu jest juz od miesiecy :D

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4901526&N=1

01.04.2006
10:40
[7]

toaster [ Diablo pWnT ]

hehe :] No gol wypuścił własną wersje gothic 3 :]

01.04.2006
10:44
[8]

??? [ tomi_boss ]

mogli by sie postarac z tymi sciemami :P

01.04.2006
10:45
[9]

Belert [ Generaďż˝ ]

Prima Aprilis jakby co ...ech naiwniak....Oblivion po polsku...

01.04.2006
10:46
[10]

toaster [ Diablo pWnT ]

heheh :] zobaczcie komentarze, zacytuje jeden z nich:

"ŁO! by Aloes 01.04.06 (16:30)
ej, a najpierw bedzie wersja angielska witchera czy polska od razu? Co za roznica, lece do sklepu!"

01.04.2006
10:53
smile
[11]

robal [ Konsul ]

ja tez pedze do sklepu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.