GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siemens SX1 -Problem z ładowaniem

01.04.2006
10:16
[1]

koczekoo [ Centurion ]

Siemens SX1 -Problem z ładowaniem

Otóż mam problem z ładowaniem kiedy podłącze ładowarke do Komy zaczyna się warjacja i włączają sie jakieś opcje. Kiedy odczepiam ładowarkw wszystko gra. Tylko w tym ból ze rozładowuje całą baterie prosze o pomoc,.

01.04.2006
10:17
smile
[2]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Gówniany telefon - gówniane zachowanie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.