koczekoo [ Centurion ]
Siemens SX1 -Problem z ładowaniem
Otóż mam problem z ładowaniem kiedy podłącze ładowarke do Komy zaczyna się warjacja i włączają sie jakieś opcje. Kiedy odczepiam ładowarkw wszystko gra. Tylko w tym ból ze rozładowuje całą baterie prosze o pomoc,.

legrooch [ MPO Squad Member ]
Gówniany telefon - gówniane zachowanie :)