Radiolo [ Pretorianin ]
Jakim programem otworzyć plik .PS ?
Jak w tytule wątku. Jakiego programu użyć do otwarcia pliku .PS ?
maciek_ssi [ Frets on Fire ]
pecet007 [ ]
cholerka za późno i dokładnie ta sama strona :p
Ramz [ Konsul ]
Z tego co wiem to chyba GhostView wraz z Ghostscript.