GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakim programem otworzyć plik .PS ?

01.04.2006
08:37
[1]

Radiolo [ Pretorianin ]

Jakim programem otworzyć plik .PS ?

Jak w tytule wątku. Jakiego programu użyć do otwarcia pliku .PS ?

01.04.2006
08:40
[2]

maciek_ssi [ Frets on Fire ]

01.04.2006
08:40
[3]

pecet007 [ ]




cholerka za późno i dokładnie ta sama strona :p

01.04.2006
08:55
[4]

Ramz [ Konsul ]

Z tego co wiem to chyba GhostView wraz z Ghostscript.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.