Radaar [ Skazany na Shawshank ]
Fraps
mam problem z tym programem. za kazdym razem filmy, ktore nagram, nie sa plynne. nie ma znaczenia czy jest to Doom 3 czy tez starsza produkcja. sprzet mam chyba odpowiedni [ Athlon 64 3000, 1GB RAM'u, GeForce 6600GT ]. ludzie nagrywaja Frapsem i filmy sa odtwarzane normalnie. jak nalezy skonfigurowac program? dzieki z gory.
Johy [ KlubbingMan ]
Mam komp PIV 3.00Ghz 1gb ram GeForce 6600GT 256 czyli taki jak twój i wszystko chodzi idealnie. Program mam skonfigurowany tak jak na zdjęciu.