...:::ja:::... [ Niewidzialna ]
Jest tu ktoś jeszcze?
Tak się zastanawiam co robicie teraz? Właściwie dlaczego nie śpicie?
Narmo [ nikt ]
Niestety mam do wyboru. Albo starać się zasnąć przez następne 3 godziny leżąc w łóżku, albo czytać GOLa do upadłego. Ech. W nocy stanowczo za dużo myślę. Trzeba to zmienić. Ech. Ale bary w okolicy już pozamykane (uroki mieszkania na wsie) a domowe zapasy się już "wyczerpały" ;)

CHESTER80 [ Persistence ]
Ja jestem i pewnie z 10 innych osób które wpiszą się tutaj prosząc Cię o fotkę i robiąc sobie +1 w punktacji.

Kompo [ by AI ]
jazda, vixa, arriva !

Narmo [ nikt ]
CHESTER80 --> Eeee tam. Ja wolę wejść sobie na fishki.net niż prosić ją o fotkę ;)
...:::ja:::... [ Niewidzialna ]
ej no ale po co Wam moja fotka? Ile razy mam powtarzac ze wyglad się nie liczy! a Wy tylko po wyglądzie oceniacie:/ Zresztą wątek nie dotyczy mnie tylko Was:D
CHESTER80 --> daj mi Twoj nr gg, pogadamy:)
Narmo [ nikt ]
Tylko brzydale mówią, ze wygląd się nie liczy. Więc... wygląd naprawdę się nie liczy ;p

Mati176 [ California ]
Po co wam zdjecie 6-latki?

CHESTER80 [ Persistence ]
A czy ktoś tutaj prosi Cię o fotkę ? :) Zresztą to tylko żarty z tą fotką. Oczywiście że wygląd nie ma znaczenia.
...:::ja:::... [ Niewidzialna ]
Mati176 --> może sam masz 6 lat, bo ja niestety mam troche więcej niż 6

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Zebyy ktos sie wyroznial
JA UPRZEJMIE POPROSZE O FOTKE ;)

Mati176 [ California ]
Czytajac twoje posty wydaje mi sie ze masz te szesc lat. Jesli sie pomylilem kilka lat, wybacz mi :D
Narmo [ nikt ]
...:::ja:::... --> 7? To już trochę sporo. Ale mogę się dostosować ;)
cronotrigger [ sloth ]
właściwie to nie wiem..
Mati176 [ California ]
I co ja robie tu? Ułuuu, co Ty tutaj robisz?

leszo [ I Can't Dance ]
moze zagramy w chińczyka ? ...

kowalskam [ Senator ]
PIKA?
Arczens [ Legend ]
Fota powinna byc juz w pierwszym poscie.
siwCa [ bananowy kochanek ]
ja jestem bo zaraz mi flota w OGame wraca i musze być ready to go :)

...:::ja:::... [ Niewidzialna ]
kowalskam --> chyba pomyliłeś watki :D
hehe chińczyk eee tam ja wolę w bierki
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Leszo w bierki elektryczne podwodne ;)
Narmo - Tylko brzydale mówią, ze wygląd się nie liczy. chyba czlowieku nie byles z naprawde ladna panna co cie wydymala (i to nie w takim aspekcie jak bys chcial ;) ). Ja sam od dawna twierdze ze licze sie charakter - bo czy gowno opakowane w zloty papierek przestanie byc gownem? :)
a w lato sie okaze przez cala zime i wiosne pomyliles sie z materacem :D
Narmo [ nikt ]
A ja wolę pobawić się lalkami... Dmuchanymi ;)
DiabloManiak --> Nie. Od 2 miesięcy nic takiego się nie stało. A właściwie 2 miesiące minął 7 kwietnia, czyli za tydzień.
Dydas [ ...in emo we trust... ]
kowalskam - CIUUUUUUU!
craym [ Senator ]
ja jestem
siedze bo szkoda mi wylaczqc kompa, gdyt sciaga mi sie najnowszy lost z moaksymalna predkoscia
kto ze mna pogada??? :)

Arczens [ Legend ]
DiabloManiak => Cytat filozofi zyciowej mojego kolegi po paru piwkach na lawce w parku "Kobieta musi byc przede wszystkim ładna, bo pogadac to zawsze mozna z kumplami" <wszyscy przytakujaco w zamysleniu kiwaja głowami>

...:::ja:::... [ Niewidzialna ]
Nie dyskutujemy juz o wyglądzie ani o moim wieku! Nie ważne w sumie powinnam się chyba cieszyc, że uwazacie mnie za dużo młodszą:D
kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
+1 jestem

piokos [ Mr Nice Guy ]
to daj fotkę i nie piernicz

kowalskam [ Senator ]
...:::ja:::...-> PIKA

kowalskam [ Senator ]
Dydas-> pik

...:::ja:::... [ Niewidzialna ]
nie PIKaczujcie w moim wątku!
Ludzie co robita?
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Kowalskam - do piechoty trafiles ze tylko ci piki w glowie (czy moze w brydza gracie? ;P)
Arczens - powiedzenie po kilku piwach "flaga na twarz i w imie ojczyzny ;)"
a czasem ladna panienka i kumple w okolicy to klopoty ;) (no ofence dla nikogo)
ja - szykuje sie do odprawienia czarnej mszy skladajc ostatnia dziewice w warszawie w ofierze mrocznym bostwom za powodzenie Microsoftu w tym roku ;)
~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
czy juz moge isc spac?
...:::ja:::... [ Niewidzialna ]
Ok nie wiem jak Wy ale ja ide spać... Kto tu jeszcze jest widocznie cierpi na bezsenność, bo ja juz nie mogę siedzieć oczy mi się zamykaja:D DOBRANOC all:*
Debczak_Lebork [ Konsul ]
Ja nie spie, a dlaczego to sam nie wiem :/

Pawelk222 [ Konsul ]
a ja w przeciwieństwie do ciebie debczak śpie ale wiem czemu.
Bo goździkowa miała rację.
grabarzuu [ Konsul ]
Ja jestem a was ni? I to ma być nocna warta?

Stachu_PL [ Konsul ]
Obecny, i nie cierpie na bezsennośc tylko warcraft3 wciąga :D
grabarzuu [ Konsul ]
o jeden!!:D ja idę spać wieć zamknij wartę;) DOBRANOC

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Grabarzu SPAC? Dopiero wczesny wieczor i slonce ledwo co skrylo swe oblicze za horyzontem :D
emii [ Generaďż˝ ]
ja jestem. Z urodzinek wrocilam. Milutko bylo.
SebNET [ Nigga 4 Life ]
Co Wy spac chcecie isc? Przeciez dopiero jest popoludnie ;D
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Widzisz za dobrze ci :>
miala byc impreza - odwolana, miala byc sesja gm-owi sie nie chcialo wiec tez odwolal :( :(
Yoghurt [ Legend ]
+1 w przerwie katowania obliviona.

Metam [ Konsul ]
Chyba sam zostalem, cale towarzystwo padlo :D. A ja sobie wlasnie skonczylem mecz ogladac :P.
Imonate [ Pretorianin ]
ja jestem