GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

heroes 3: czy licze z nekropolis rania swoje jednostki???

01.04.2006
00:38
smile
[1]

craym [ Senator ]

heroes 3: czy licze z nekropolis rania swoje jednostki???

takie male pytanko
czy licze rania jednostki ze swojego zamku???

01.04.2006
00:45
[2]

Vader [ Senator ]

O ile dobrze pamiętam to nie :)

01.04.2006
00:59
[3]

siwCa [ bananowy kochanek ]

Tzn. z tego co pamietam to szybciej arcylicze bo licze jeszcze nie mialy tej "obszarowej ""kulki":]
ale wydaje mi sie ze zadaja obrazenia swoim

01.04.2006
01:18
[4]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Tez mi sie kojarzy ze nie (o ile pochodzily z nekro - bo z innych zamkow a w armii to tak ;) )

01.04.2006
01:18
[5]

craym [ Senator ]

nie zdaja swoim z zamku necromanty
ale zadaja swoim z innych zamkow
niech ten topic odejdzie w spokoju
w otchlan archiwum ogla :)

01.04.2006
01:56
smile
[6]

ssummoner [ ]

Ściślej mówiąc, nie zadają obrażeń nieumarłym.

(Teraz niech wątek odpływa) :-P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.