
craym [ Senator ]
heroes 3: czy licze z nekropolis rania swoje jednostki???
takie male pytanko
czy licze rania jednostki ze swojego zamku???
Vader [ Senator ]
O ile dobrze pamiętam to nie :)
siwCa [ bananowy kochanek ]
Tzn. z tego co pamietam to szybciej arcylicze bo licze jeszcze nie mialy tej "obszarowej ""kulki":]
ale wydaje mi sie ze zadaja obrazenia swoim
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Tez mi sie kojarzy ze nie (o ile pochodzily z nekro - bo z innych zamkow a w armii to tak ;) )
craym [ Senator ]
nie zdaja swoim z zamku necromanty
ale zadaja swoim z innych zamkow
niech ten topic odejdzie w spokoju
w otchlan archiwum ogla :)

ssummoner [ ]
Ściślej mówiąc, nie zadają obrażeń nieumarłym.
(Teraz niech wątek odpływa) :-P