GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rudy vs placek by Grygorz

01.04.2006
00:20
smile
[1]

grygorz [ Junior ]

Rudy vs placek by Grygorz

Napisałem gierke
typ: strzelanaka
ograniczenia: zadnych gra bez krwi
sterowanie: strzałki +ctrl
wymagania: no pecet z p3 500mhz no i ze 128 ram moze pojdzie i na słabszym
**************************************************************
czekam na komentarze

01.04.2006
00:22
[2]

Narmo [ nikt ]

Kurcze. Coś ten link mi się nie podoba. Klikać czy nie klikać. Oto jest pytanie... :]

01.04.2006
00:24
smile
[3]

CHESTER80 [ Persistence ]

Ja klikłem i tylko wyskoczyło coś do pobrania, pewnie ta gierka a może jakiś potężny destruktor komputerowy ?

01.04.2006
00:24
smile
[4]

...: pluto :... [ Centurion ]

kliknalem i zaluje

pieprzony W32/Downloader.MY i TSPY_AGENT.H

edit: dobra pirma aprilis, niesciagalem tego :d

01.04.2006
01:39
[5]

grygorz [ Junior ]

wez tak nie rób graczy odstraszasz a w koncu dla nich gre pisałem

01.04.2006
01:57
smile
[6]

grygorz [ Junior ]

zapewniam was ze gra jest pozbawiona wirusów. Byłą skanowana skanowana 3 antywirami dla pewnosci.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.