GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Duke Nukem Forever - a jednak!

01.04.2006
00:15
smile
[1]

snopek9 [ Morra ]

Duke Nukem Forever - a jednak!

Kurde tyle czekalismy, ja juz myslalem ze tej gry nie robia, a jednak!

Juz na dwoch serwisach widzialem info ze Duke Nukem Forever ma sie pojawic 1 maja 2006roku

Czyli prawda bylo, ze gdy gra bedzie ukonczona to dopiero podadza date premiery! ale sie ciesze

01.04.2006
00:17
smile
[2]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

dawaj linka! dawaj linka! dawaj linka!

spoiler start

dowcip co rok powtarzany :P

spoiler stop

01.04.2006
00:17
smile
[3]

Narmo [ nikt ]

snopek9 -->

spoiler start
Na to to chyba tylko Obscure i Trader149124820 się nabiorą ;)
spoiler stop

01.04.2006
00:19
smile
[4]

CHESTER80 [ Persistence ]

1 kwietnia jest fajny bo jest wesoło.

01.04.2006
00:19
[5]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

O rety! Z podniecenia nie zasne.

01.04.2006
00:19
smile
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

eeee lipa!!!!!! gejmplejera czy jakoz tag ma zlego!!!!!!!!!

01.04.2006
00:20
[7]

Narmo [ nikt ]

Mistrz Giętej Riposty --> Zawsze możesz umyć pewną część ciała bardzo szybko. To podobno pomaga w takich sytuacjach ;)

01.04.2006
00:21
smile
[8]

Weakando [ Senator ]

Stranger ---> Pikaaaaaa!

01.04.2006
00:21
[9]

snopek9 [ Morra ]

Wiedzialem zeby tego nie dawac akurat dzis...nie moge dac linka bo te serwisy sa zakazane na GOLu...chcecie to nie wierzcie ;p

01.04.2006
00:22
[10]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Starczy ze pomysle o zaleglych rachunkach do zaplacenia :)

01.04.2006
00:25
[11]

EMILL [ Idzie nowe - stay tuned ]

snopek - skoro nie mozesz tu, to podeslij na maila :] moj masz pod nickiem

01.04.2006
00:26
smile
[12]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Baju, baju:) Ciekawe kto sie nabierze.

01.04.2006
00:26
smile
[13]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

ja terz prosze!!!!!!! najlepiej zainstalowanego bo mi sie krakuf nie hce szukadz!!!!!!

01.04.2006
00:27
[14]

Narmo [ nikt ]

KRIS_007 --> Chcesz znać moje zdanie? Przeczytaj post nr 3 ;)

Ech. Ale jutro Soul będzi miał roboty. Oj będzie... ;)

01.04.2006
00:28
[15]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Ej czy ten Duke pujdzie na pentium ?

01.04.2006
00:29
smile
[16]

Kompo [ by AI ]

Duke Nukem Forever to ta nowa ekonomia Sida Meier'a ?

01.04.2006
00:54
smile
[17]

WolverineX [ I hate n00bs ]

1 kwietnia LOL

01.04.2006
00:56
smile
[18]

hermin [ Vampir Krwi ]

Ach ten 1 kwietnia

01.04.2006
00:57
[19]

WolverineX [ I hate n00bs ]

heh.

ja juzz nerwami przeszukuje zagraniczne serwisu z mysla a nuzcos znajde ceikawego..narazie bez rezoltatow ..

jak masz link ciekawy share it :)

01.04.2006
05:51
smile
[20]

Metam [ Konsul ]

Stranger swietnie nasladujesz juniorkow :D

01.04.2006
09:55
smile
[21]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

No pewnie, że się ukaże...

Ale pod koniec 2006 lub w 2007 roku :)


Dobry dowcip :)

01.04.2006
09:57
[22]

Johy [ KlubbingMan ]

1 Kwietnia - Prima Aprylis

01.04.2006
10:01
smile
[23]

Trader1277708 [ Junior ]

na reszcie! i to już za miesionc1

01.04.2006
10:03
smile
[24]

Ward [ Senator ]

hymm

zawsze chciałem zapytać -ten duke coś tam , to jakaś strzelanka czy strategia ?

01.04.2006
10:05
[25]

Mr_Slip [ Vaizard ]

przygodówka bardziej...

01.04.2006
10:07
smile
[26]

Ward [ Senator ]

przygodówka ?
to spox , myślałem że jakaś strzelanka , poczekam do 1 maja i koniecznie zamówię !

01.04.2006
10:09
smile
[27]

??? [ tomi_boss ]

chcialbym wasze miny zobaczyc jak to info okaze sie pewne :)

01.04.2006
10:10
[28]

Mr_Slip [ Vaizard ]

Słyszałem też, że dla zamawiających przedpremierowo dostaną specjalną wersję gry, w której w Duke'a wcieli się sam Rysio z Klanu... chyba się skusze

01.04.2006
10:10
[29]

Paradox [ Konsul ]

ROTFL :)
Spójrzcie na datę ;).

Swoja droga serwisy sie nie wysililo, bo info o DNF daje sie w prima aprilis prawie zawsze, juz nic zabawnego z tego nie wychodzi :)!

01.04.2006
10:13
[30]

Ward [ Senator ]

eeee , aaaaammm
to jak będzie czy nie ten duke 1 maja ? ? ? ?

01.04.2006
10:13
[31]

Mr_Slip [ Vaizard ]

bedzie bedzie, luzik :)

01.04.2006
10:18
[32]

Ward [ Senator ]

trzymam za słowo , dzisiaj zamawiam sobie 2 tygodnie urlopu na początek maja

tylko ja , zimne piwo i duke :->
chyba 2 tygodnie wystarczą na przejście gry , poprzednie części były pewnie też niesamowicie ciekawe

01.04.2006
10:24
smile
[33]

Narmo [ nikt ]

Ward --> He he. To ja mam lepiej. Uczelnia już wcześniej uwzględniła, że pierwszy tydzień maja jest wolny dla wszystkich. Czyżby wiedzieli o premierze DN? Hm. Muszę pogadać z Dziekanem :]

01.04.2006
10:46
[34]

pecet007 [ ]


01.04.2006
10:48
[35]

MAROLL [ Hibernate ]

Ludziom odwala ? :P Ja wole wycinać jakieśgłupawe dwocipy bratu. Już dzisaj spadło na niego wiadro z wodą rano ^^

01.04.2006
10:51
smile
[36]

robal [ Konsul ]

pewnie to zart na 1 kwietnia a zreszta po takim czasie duke forever okaze sie kolejnym gniotem jak bylo w przypadku daikatany. tez wszyscy na nia czekali a producenci co raz zmieniali date premiery i jak okazal sie finalny produkt to kazdy stwierdzil ze gra jest po prostu za stara

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.