
snopek9 [ Morra ]
Duke Nukem Forever - a jednak!
Kurde tyle czekalismy, ja juz myslalem ze tej gry nie robia, a jednak!
Juz na dwoch serwisach widzialem info ze Duke Nukem Forever ma sie pojawic 1 maja 2006roku
Czyli prawda bylo, ze gdy gra bedzie ukonczona to dopiero podadza date premiery! ale sie ciesze

@lb@tros [ Horned Reaper ]
dawaj linka! dawaj linka! dawaj linka!

Narmo [ nikt ]
snopek9 -->

CHESTER80 [ Persistence ]
1 kwietnia jest fajny bo jest wesoło.
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
O rety! Z podniecenia nie zasne.

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
eeee lipa!!!!!! gejmplejera czy jakoz tag ma zlego!!!!!!!!!
Narmo [ nikt ]
Mistrz Giętej Riposty --> Zawsze możesz umyć pewną część ciała bardzo szybko. To podobno pomaga w takich sytuacjach ;)

Weakando [ Senator ]
Stranger ---> Pikaaaaaa!
snopek9 [ Morra ]
Wiedzialem zeby tego nie dawac akurat dzis...nie moge dac linka bo te serwisy sa zakazane na GOLu...chcecie to nie wierzcie ;p
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
Starczy ze pomysle o zaleglych rachunkach do zaplacenia :)
EMILL [ Idzie nowe - stay tuned ]
snopek - skoro nie mozesz tu, to podeslij na maila :] moj masz pod nickiem

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Baju, baju:) Ciekawe kto sie nabierze.

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
ja terz prosze!!!!!!! najlepiej zainstalowanego bo mi sie krakuf nie hce szukadz!!!!!!
Narmo [ nikt ]
KRIS_007 --> Chcesz znać moje zdanie? Przeczytaj post nr 3 ;)
Ech. Ale jutro Soul będzi miał roboty. Oj będzie... ;)
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
Ej czy ten Duke pujdzie na pentium ?

Kompo [ by AI ]
Duke Nukem Forever to ta nowa ekonomia Sida Meier'a ?

WolverineX [ I hate n00bs ]
1 kwietnia LOL

hermin [ Vampir Krwi ]
Ach ten 1 kwietnia
WolverineX [ I hate n00bs ]
heh.
ja juzz nerwami przeszukuje zagraniczne serwisu z mysla a nuzcos znajde ceikawego..narazie bez rezoltatow ..
jak masz link ciekawy share it :)

Metam [ Konsul ]
Stranger swietnie nasladujesz juniorkow :D

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
No pewnie, że się ukaże...
Ale pod koniec 2006 lub w 2007 roku :)
Dobry dowcip :)
Johy [ KlubbingMan ]
1 Kwietnia - Prima Aprylis

Trader1277708 [ Junior ]
na reszcie! i to już za miesionc1

Ward [ Senator ]
hymm
zawsze chciałem zapytać -ten duke coś tam , to jakaś strzelanka czy strategia ?
Mr_Slip [ Vaizard ]
przygodówka bardziej...

Ward [ Senator ]
przygodówka ?
to spox , myślałem że jakaś strzelanka , poczekam do 1 maja i koniecznie zamówię !

??? [ tomi_boss ]
chcialbym wasze miny zobaczyc jak to info okaze sie pewne :)
Mr_Slip [ Vaizard ]
Słyszałem też, że dla zamawiających przedpremierowo dostaną specjalną wersję gry, w której w Duke'a wcieli się sam Rysio z Klanu... chyba się skusze
Paradox [ Konsul ]
ROTFL :)
Spójrzcie na datę ;).
Swoja droga serwisy sie nie wysililo, bo info o DNF daje sie w prima aprilis prawie zawsze, juz nic zabawnego z tego nie wychodzi :)!
Ward [ Senator ]
eeee , aaaaammm
to jak będzie czy nie ten duke 1 maja ? ? ? ?
Mr_Slip [ Vaizard ]
bedzie bedzie, luzik :)
Ward [ Senator ]
trzymam za słowo , dzisiaj zamawiam sobie 2 tygodnie urlopu na początek maja
tylko ja , zimne piwo i duke :->
chyba 2 tygodnie wystarczą na przejście gry , poprzednie części były pewnie też niesamowicie ciekawe

Narmo [ nikt ]
Ward --> He he. To ja mam lepiej. Uczelnia już wcześniej uwzględniła, że pierwszy tydzień maja jest wolny dla wszystkich. Czyżby wiedzieli o premierze DN? Hm. Muszę pogadać z Dziekanem :]
pecet007 [ ]
MAROLL [ Hibernate ]
Ludziom odwala ? :P Ja wole wycinać jakieśgłupawe dwocipy bratu. Już dzisaj spadło na niego wiadro z wodą rano ^^

robal [ Konsul ]
pewnie to zart na 1 kwietnia a zreszta po takim czasie duke forever okaze sie kolejnym gniotem jak bylo w przypadku daikatany. tez wszyscy na nia czekali a producenci co raz zmieniali date premiery i jak okazal sie finalny produkt to kazdy stwierdzil ze gra jest po prostu za stara