
John_Kruger [ Baron ]
stracona rozmowa na gg-jak odzyskac??
kolezanka sie mnie pyta:
Czy Jak Ktos Juz Usunal Z Archiwum Gg Rozmowe...To Czy Moze Jest Jakis Sposob Aby Ja Odzyskac..?
jakie dajecie szanse ze to gdzies siedzi na dysku? jak mozna taka rozmowe odzyskac?
2 notka od niej:
Jest Mozliwosc Dostania Sie Z Mojego Kompa Do Innego Kompa I Odnalezienie Skasowanego Archiwum Gg..?

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Wydaje Mi Się Że Nie !
John_Kruger [ Baron ]
kris-mysle tak samo, to wykracza poza moje umiejetnosci,ale jakby ktos sie znalazl, to podajcie wskazowki, albo na gg zagadajcie
marek_marecki [ Junior ]
mozesz odzyskac... pod warunkiem ze w miejscu w ktorym znajdowal sie plik z archiwum nie zapisales czegos innego. sproboj jakis program do odzysku danych. pzdr
MGS_Saladin [ ]
no dokladnie :) np. easyrecovery
najlepiej ten dysk odłącz i nieurzywaj na ktorym jest ta rozmowa
John_Kruger [ Baron ]
marek - jest taki program Handy recovery, ale ja go moze z raz uzywalem. Jezeli chodzi o tamtego kompa, to moge miec jego IP, to cos da? (albo inne dane)
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Rozmowa zostala usunięta z archiwum gg, ktore znajduje sie w jednym pliku. A wiec zostal on nadpisany. Watpie, zeby tu cos pomoglo.
marek_marecki [ Junior ]
John_Kruger -> samo ip nic ci nie da... jeszcze trzeba wiedze i skill'a :-P a tego handy recovery osobiscie nie uzywalem. sproboj lepiej easy recovery... pzdr
John_Kruger [ Baron ]
marek-> sprobujemy;)