GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

stracona rozmowa na gg-jak odzyskac??

31.03.2006
23:51
smile
[1]

John_Kruger [ Baron ]

stracona rozmowa na gg-jak odzyskac??

kolezanka sie mnie pyta:
Czy Jak Ktos Juz Usunal Z Archiwum Gg Rozmowe...To Czy Moze Jest Jakis Sposob Aby Ja Odzyskac..?

jakie dajecie szanse ze to gdzies siedzi na dysku? jak mozna taka rozmowe odzyskac?

2 notka od niej:

Jest Mozliwosc Dostania Sie Z Mojego Kompa Do Innego Kompa I Odnalezienie Skasowanego Archiwum Gg..?

31.03.2006
23:54
smile
[2]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Wydaje Mi Się Że Nie !

31.03.2006
23:57
[3]

John_Kruger [ Baron ]

kris-mysle tak samo, to wykracza poza moje umiejetnosci,ale jakby ktos sie znalazl, to podajcie wskazowki, albo na gg zagadajcie

01.04.2006
00:03
[4]

marek_marecki [ Junior ]

mozesz odzyskac... pod warunkiem ze w miejscu w ktorym znajdowal sie plik z archiwum nie zapisales czegos innego. sproboj jakis program do odzysku danych. pzdr

01.04.2006
00:05
[5]

MGS_Saladin [ ]

no dokladnie :) np. easyrecovery

najlepiej ten dysk odłącz i nieurzywaj na ktorym jest ta rozmowa

01.04.2006
00:06
[6]

John_Kruger [ Baron ]

marek - jest taki program Handy recovery, ale ja go moze z raz uzywalem. Jezeli chodzi o tamtego kompa, to moge miec jego IP, to cos da? (albo inne dane)

01.04.2006
00:07
[7]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Rozmowa zostala usunięta z archiwum gg, ktore znajduje sie w jednym pliku. A wiec zostal on nadpisany. Watpie, zeby tu cos pomoglo.

01.04.2006
00:10
[8]

marek_marecki [ Junior ]

John_Kruger -> samo ip nic ci nie da... jeszcze trzeba wiedze i skill'a :-P a tego handy recovery osobiscie nie uzywalem. sproboj lepiej easy recovery... pzdr

01.04.2006
00:12
[9]

John_Kruger [ Baron ]

marek-> sprobujemy;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.