koczekoo [ Centurion ]
Siemens SX1 Port Podczerwieni.
gdzie moge znaleść sterowniki do podczerwieni do tego fona bo nie mam płyty z oprogramowaniem?
N2 [ negroz ]
w cale nie trzeba...
koczekoo [ Centurion ]
ale u mnie nie działa kompletnie czekam i nic sie nie dzieje!
N2 [ negroz ]
system sam powinien wykryc urządzenie i zainstalować domyslne stery..
do przesyłania danych w cale nie ejst potrzebne oporgramowanie specjalistyczne
koczekoo [ Centurion ]
znajduje ale on chce płyte!
N2 [ negroz ]
włóz mu winde xp
koczekoo [ Centurion ]
nie działa :(
koczekoo [ Centurion ]
no już niewiem co zrobić Help MEEEE :(