GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siemens SX1 Port Podczerwieni.

31.03.2006
22:39
[1]

koczekoo [ Centurion ]

Siemens SX1 Port Podczerwieni.

gdzie moge znaleść sterowniki do podczerwieni do tego fona bo nie mam płyty z oprogramowaniem?

31.03.2006
22:57
[2]

N2 [ negroz ]

w cale nie trzeba...

31.03.2006
22:58
[3]

koczekoo [ Centurion ]

ale u mnie nie działa kompletnie czekam i nic sie nie dzieje!

31.03.2006
23:01
[4]

N2 [ negroz ]

system sam powinien wykryc urządzenie i zainstalować domyslne stery..
do przesyłania danych w cale nie ejst potrzebne oporgramowanie specjalistyczne

31.03.2006
23:12
[5]

koczekoo [ Centurion ]

znajduje ale on chce płyte!

31.03.2006
23:19
[6]

N2 [ negroz ]

włóz mu winde xp

31.03.2006
23:30
[7]

koczekoo [ Centurion ]

nie działa :(

01.04.2006
09:21
[8]

koczekoo [ Centurion ]

no już niewiem co zrobić Help MEEEE :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.