GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu "łańcuszek GG"

31.03.2006
21:05
smile
[1]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

Z cyklu "łańcuszek GG"

Ciekawy łańcuszek, od kiedy on wedruje po GG?

Witaj!
Wiesiek umiera. Jego życie kończy się w straszliwych męczarniach, których nawet on sam nie jest w stanie opisać. Wiesiek choruje na ostra odmianę egzotycznej choroby zwanej przez specjalistów KAC (Kurewska Abrakadabra Czachy).
Znajomi oraz pani Halinka, sprzątaczka z bloku Wieśka i jednocześnie przyjaciółka rodziny twierdza, ze w obecnej sytuacji niewiele już można zrobić - Wiesiek jest skazany na śmierć.
Pomyśl, jak straszne musi być życie z wyrokiem. A wszystko zaczęło się tak niewinnie na imieninach u szwagra Wieśka, niejakiego Czesława Dz.
...Ale jest jeszcze szansa! Możemy pomóc Wieśkowi! Firma WDUPEX S.A. z Rozworowa Podlaskiego, producent czopków przeciw grzybicznych "Solaris", zgodziła się sponsorować kampanię ratowania Wieśka. Za każde przesłanie tej wiadomości nowej osobie, firma WDUPEX wpłaca na konto Wieśka 2 ruble białoruskie.
Uzbieraliśmy juz 374764687098176523,5 rubli, co jest równowartością około 26groszy. Jeżeli uzbieramy 1,50 zł mama Wieśka będzie mogła kupić mu mineralkę w osiedlowym sklepie spożywczym i jej syn będzie uratowany (być może wystarczy nawet na regeneracyjna zupkę chińska).
Tak więc nie czekaj!
Los Wieśka leży w twoich rękach! W tak łatwy sposób możemy mu pomóc...
To jest łańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI.
Jeśli srasz na łańcuszki szczęścia wyślij ten łańcuszek wszystkim (łącznie ze mną).
Jeśli wyślesz to :
5 osobom- nic się nie stanie,
10 osobom - nic się nie stanie,
15 osobom - tez pewnie nic się nie stanie,
20 osobom - zgadnij co się stanie ... NIC !
666 osobom - tez się k***a nic nie stanie
Otóż to: Nic się k***a nie stanie !
Ania nie wysłała łańcuszka i nic się jej nie stało, Grzesiek wysłał łańcuszeki nic mu się nie stało Robert nie wysłał łańcuszka ipierdolnął go tramwaj, ale nie wiadomo jaki był związek z łańcuszkiem.

31.03.2006
21:06
[2]

Narmo [ nikt ]

Od dawna. Nie wiem do czego komuś może być potrzebna taka wiedza.

31.03.2006
21:07
smile
[3]

Ze wsi [ Senator ]

Pierwszy raz widze:)

31.03.2006
21:11
smile
[4]

Łysack [ Mr. Loverman ]

ja też:D

31.03.2006
21:14
smile
[5]

hermin [ Vampir Krwi ]

Dostalem taki

31.03.2006
21:14
smile
[6]

krejas [ Konsul ]

dobre

31.03.2006
21:16
smile
[7]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

To jest beznadziejnie przerobiony łańcuszek "Srania na łancuszki".

"To jest idiotyczny łańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI. Jeśli srasz na łańcuszki szcześcia wyślij ten łańcuszek wszystkim (łacznie ze mną).
Jeśli wyślesz to:
5 osobom - nic się nie stanie
10 osobom - nic się nie stanie
15 osobom - tez pewnie nic się nie stanie
20 osobom - zgadnij co się stanie.
666 osobom - też się k***a nic nie stanie.
Otóż to:
Nic się k***a nie stanie.
Ania nie wysłała łańcuszka i nic się jej nie stało;
Grześ nie wysłał łańcuszka i nic mu się nie stało;
Robert nie wysłał łańcuszka i zap*******ł go tramwaj, ale nie sądze, aby to miało jakikolwiek związek z łańcuszkiem."

31.03.2006
21:18
smile
[8]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

[7]master53=> mi sie bardzej podoba ten przerobieony (prawie umarlem ze smiechu jak go czytalem)ale ten bez przerobienia tez jest dobry :)

31.03.2006
21:19
[9]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

ja przerobiony raz dostalem

31.03.2006
21:37
smile
[10]

Rellik [ Kuciland ]

Ostatnio jak to dostałem, to był *sprawdza* Kwiecień zeszłego roku. Ale pierwszy raz z wersja '1.0' tego łańuszka spotakłem się w.. Wakacje 2004? tak jakos. Anty-łańcuszek który jest łańcuszkiem, heh ;) Ogień ogniem...

31.03.2006
21:39
smile
[11]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

To jest jedyny łańcuszek, który mi się podoba.

31.03.2006
21:41
smile
[12]

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]

31.03.2006
21:46
smile
[13]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Bosssskie!!! Jaką polewę mam z tego to mało :D

31.03.2006
21:47
smile
[14]

DeLordeyan [ The Edge ]

stare

31.03.2006
21:51
smile
[15]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

LOL2

31.03.2006
22:06
[16]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Hahaha.... ale to dowciapne.

31.03.2006
22:23
[17]

b166er [ 117 MEGAtonNAPALMU ]

swietny :D jedyny ktory wyslalem :D moja babcia jak go zobaczyla "co to ma znaczyc "lancyszek srania.." przeciez chlopak umiera a oni sie nabijaja" :-)

31.03.2006
22:47
smile
[18]

QQuel [ Drzewo Kukiełkowe ]

Końcówka zerżnięta z innego - ale całości nie znam : )

31.03.2006
22:56
smile
[19]

Johy [ KlubbingMan ]

hehe

31.03.2006
22:58
smile
[20]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Paaaaaaanie byłooooo........

ale nadal mi sie podoba :D

31.03.2006
23:36
[21]

_Major_ [ Pretorianin ]

Sugerowana odpowiedż na łańcuszki:
"Powiedz w ciągu następnych 30 sek. "Konstantynopolitańczykówianeczka" albo inaczej spadnie na Ciebie krowa".

01.04.2006
00:07
smile
[22]

...:::ja:::... [ Niewidzialna ]

hehe łańcuszek o Wieśku mi sie podoba pomimo, że łańcuszki są głuuuuuupie i nigdy ich nie przesyłam

01.04.2006
00:12
smile
[23]

MGS_Saladin [ ]

super ten lancuszek! jestem "WIELKIM PRZECIWNIKIEM TYCH P******" lancuszkow ale ten ludziom powysylam :D hehe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.