GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sophie Scholl - ostatnie dni

31.03.2006
19:08
[1]

ronn [ moralizator ]

Sophie Scholl - ostatnie dni

Co myslicie o tym filmie? Zauwazylem dosyc drastycznie rozbiezne opinie. Jedni sa zachwyceni, inni traktuja ten film jako wybielanie historii, a reszta zwraca uwage na naiwnosc i bezproduktywnosc "Bialej Rozy".

Byly juz filmy o idealach, moralnosci. Bylo ich wiele. Czy ten sie czyms wyroznia? Czy nieskazitelne postaci rodzenstwa nie wydaja sie przekoloryzowane?

Wedlug mnie film jest dobry, czasami przewidywalny, ale najbardziej bronia go sceny przesluchan Sophie vs. Sledczy.

31.03.2006
21:24
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

Hm, w ogole nikt tego nie ogladal?

31.03.2006
21:31
[3]

Klemens [ Generaďż˝ ]

Niektorzy jeszcze chodza do kina:)) Ja osobiscie jestem dobrej opinii o tym filmie, w ogole nie rozumiem zarzutow odnosnie wypaczania historii, jej przeinaczania etc., film moim zdaniem znakomicie pokazuje powszechne poparcie, jakim cieszyl sie nazizm, wszakze ze glownymi bohaterami nikt sie nie ujmuje, ba, malo kto ich chocby odrobine rozumie. Mordy sadowe zas dla mnie nie sa niczym "slabszym" od mordow dokonywanych w komorach gazowych etc.

01.04.2006
09:41
[4]

ronn [ moralizator ]

Klemens --> Kino, a co to jest? ;-)

Czy nie uwazasz, ze niektore sceny nie sa wybitnie hollywoodzkie? np : "zabijcie mnie, zamiast jego".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.