Jałokim [ mniej głupoty ]
Wypłata
Dziś jest ten jeden jedyny w miesiącu magiczny dzień... Dzień w którym probuje zagłuszać wycie maszyn w mojej firmie śpiewajac jedną tylko piosenkę.. bardzo radosną piosenkę... Bowiem dziś jest TEN dzień... Dzień wypłąty!
Otwieram oczy, słoneczko świeci
Widocznie cieszy je jak mnie ten dzień
Banku od rana czeka wypłata
Będzie co pić, a czasem nawet zjeść.
Znowu nadejdą cudowne chwile,
Gdy forse mam to czuje się jak król
I może nawet jak oddam długi
Krem małej kupie albo cos z tych bzdur
Dzisiaj każdego kocham jak brata.
Dzisiaj wypłata.
DZIŚ WYPŁATA!
Dziś jestem kimś, dziś jestem Pan.
Piękna jest nawet do podług szmata.
Dzisiaj wypłata.
DZIŚ WYPŁATA!
Dziś coś do powiedzenia mam
Słyszę telefon, to pewnie Krzysiek
Mówi że tuż przed chwila kase wziął.
Już czeka na mnie w barze na rogu,
A mi z przejęcia ręce całe mdlą.
Zostawiam małej krótka wiadomość
„Wracam wieczorem, nie martw się PA PA”
Kiedy do knajpy wpadam radośnie,
Tam cała banda trzeci browar chla
Dzisiaj każdego kocham jak brata.
Dzisiaj wypłata.
DZIŚ WYPŁATA!
Dziś jestem kimś, dziś jestem Pan.
Piękna jest nawet do podług szmata.
Dzisiaj wypłata.
DZIŚ WYPŁATA!
Dziś coś do powiedzenia mam
Wracam wieczorem, za dwa tygodnie,
Za to w kieszeni krem Avonu mam.
Na korytarzu stoją walizki,
A przy nich liścik „zapity cham”.
Co robić kiedy już forsy brak,
A z głodu dupa spodnie wciąga miiiiiiiiiii.
- Otwórz kochanie! - krzyczę przez łzy
- Następny raz wypłatę oddam ci.
Ręce mi mdlą nogi jak wata
Gdzie jest wypłata
GDZIE WYPŁATA!?
Kto powie mi gdzie szukać mam.
Po klacie całej serce mi lata,
Gdzie jest wypłata?
GDZIE WYPŁATA!?
Znów z suchym ryjem siedzę sam.
Ręce mi drżą nogi jak wata.
Gdzie się podziała moja wypłata?!
Kto powie mi gdzie szukać mam?
Po klacie całej serce mi lata,
Poszła się jebać moja wypłata!
Ale przynajmniej...
...było fajnie
Chciałem podzielić sie z wami radochą którą niewątpliwie ów dzień mi ze sobą niesie :]
Za jakieś 1,5 godzinki ide uczcić tą piękna chwilę szlachetnym trunkiem jakim jest niezaprzeczalnie dobre, stare śmigło (jabol, koktajl, zwał jak zwał, chodzi o napój bogóff) :]

stanson [ Szeryf ]
To ja też dziś uczczę dzień wypłaty. Tyle, ze ja zawsze mam "dziesiątego" ;)

gofer [ ]
Nie, no to nie do wiary... nie, to być nie może. 8 lat podstawówki, 4 liceum, potem 5, bite studiów, dyplom z wyróżnieniem, 20 lat praktyki i oto mi płacą...Jakby ktoś dał mi w morde. Ja pierdole, kurwa!

hilander [ ]
no a ja sie obejde smakiem (miała byc umowa - miało pare patoli zasilic konto) i dupa :( trza znowu sie zaporzyczyć zeby godnie weekend przezyc
Zielona Żabka [ Konsul ]
Niedługo 10, zaczyna się życie;)

legrooch [ MPO Squad Member ]
Ja od czterech miechów jadę na zaliczce :]
Więc 30/31 zawsze jest smutnym dniem... :(
A inni się cieszą... ;(

darek_dragon [ 42 ]
500 zł renty za 35 lat pracy? Oszukali mnie, banda złodziei polskich decydentów...
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
Piękna jest nawet do podług szmata.
Ło żesz tu kurna, kto to pisał?

hilander [ ]
darek - bo ja taki wylewny jestem
I TAK POWIEM
Jałokim [ mniej głupoty ]
MGR ---> śmiesz przeczyć temu stwierdzeniu? :wtf:
a ja ci mówie ze jest PRZEKUŹWACUDNA! :]

Mazio [ Mr Offtopic ]
a jakże przelali mi... i mam na życie
ale:
Pieprzony automat
w pieprzonej pracy
pieprzone obowiązki
wykonuje na cacy
Pieprzone kółeczko
w pieprzonej maszynie
odpieprza swe dniówki
dopóki nie zginie
Pieprzone rozkazy
z pieprzonej centrali
z pieprzoną niechęcią
odpieprzy, odwali
W pieprzonym akordzie
upieprzy się codzień
w pieprzonym umyśle
marzy o swobodzie
Pieprzone swe życie
przez palce przepieprza
pieprzną myślą żyjąc
że śmierć będzie już lepsza...
Jałokim [ mniej głupoty ]
Mazio --> ło.. ale pesymistycznie..
Ja póki jestem młody i głupi, póki bedę dawał rade to będę harował fizycznie i jeszcze czerpał z tego przyjemnosć. Do tej pory żeby się porządnie wyżyc potrzebowałem zrobić 60 km bez przerwy kiepskim rowerkiem po równie kiepskiej trasie, albo zaliczyc koncercik z ostrym pogo, a teraz moge to robic co dzień i jeszce mi za to zapłacą :D
kocham wrócic przepocony do domu i obmyć się lodowatym prysznicem :]

Azzie [ bonobo ]
Ueeee a ja juz od 1,5 roku nie dostaje wyplat... :(
Ale szczerze mowiac wole jak kasa plynie caly czas :) a nie tylko raz w miesiacu :)
J0T [ Konsul ]
tak to tylko w Erze dopasuja ;P albo w mafii albo w kasynie (jak ktos ogladalem Kasyno to wie) ;)
ja tez dzis dostalem wyplate i ide na miasto zazywac ;)
Jałokim [ mniej głupoty ]
teraz do tyry a po pracy poprawinki :>