GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki plik odpowiada za Menu start !!??

31.03.2006
15:36
smile
[1]

Foks!k [ Medyk ]

Jaki plik odpowiada za Menu start !!??

No wiec pojawił mi sie bład i zniknoł mi pasek start :D wiec dałem restart komputera i nadal go nie mam :/ Mam Win XP Home Edition, Co musze zroic zeby pasek Start przywrucic ??

31.03.2006
15:40
[2]

wysiu [ ]

Co robiles, i jaki blad sie pojawil?

PS. Jesli sa ikonki na pulpicie, i poza paskiem wszystko gra, to moze jest on zwyczajnie ukryty pod krawedzia ekranu? Kursor sie nie zmienia, gdy tam myszka najedziesz?

31.03.2006
15:42
[3]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

jeśli dasz meedżer zadań to jest proces explorer?

31.03.2006
15:43
[4]

Foks!k [ Medyk ]

Grałem w ET i sie pijawił bład ze oc z exsplorelem windows :/

31.03.2006
15:48
[5]

Foks!k [ Medyk ]

NIE :/

31.03.2006
15:50
[6]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Spróbuj Menedżer Zadań. Tam masz "uruchom. Wpisz explorer.exe.

31.03.2006
15:52
smile
[7]

Foks!k [ Medyk ]

wpisywałem to mi sie pokazuja Moje Dokumenty :/

01.04.2006
09:35
[8]

Foks!k [ Medyk ]

UP ^^ Pomocy :D Nie chce robic formata !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.