GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kobiety sa jak aparaty, jedne maja wiecej, drugie mniej...

30.03.2006
11:39
smile
[1]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

Kobiety sa jak aparaty, jedne maja wiecej, drugie mniej...

... pixeli

Jak dla mnie 2mln pixeli wystarcza w zupelności <lol>

30.03.2006
15:01
[2]

Boroova [ Lazy Bastard ]

A mnie tam bez roznicy. Oba "modele" fajne.

30.03.2006
23:11
smile
[3]

Lukaszeq [ Pretorianin ]

Zgadzam się z przedmówcą. Nawet jakbym ten teoretycznie słabszy dostał, to bym nie narzekał. ;)

30.03.2006
23:13
[4]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Zawsze powtarzałem, że różnicę jednego megapiksela dostrzeże tylko zawodowiec. My, amatorzy, zadowolimy się każdą z tych wersji :D

30.03.2006
23:23
smile
[5]

Ramz [ Konsul ]

modele rzeczywiscie fajne ale sadze ze ten wiekszy to w rzeczywistosci moze byc wiecej niz 3-ka ;)

Jutro biegne bo lepszy(wiekszy) model do sklepu ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.