
yellowfox [ Uśmiechnij się ]
Kobiety sa jak aparaty, jedne maja wiecej, drugie mniej...
... pixeli
Jak dla mnie 2mln pixeli wystarcza w zupelności <lol>
Boroova [ Lazy Bastard ]
A mnie tam bez roznicy. Oba "modele" fajne.

Lukaszeq [ Pretorianin ]
Zgadzam się z przedmówcą. Nawet jakbym ten teoretycznie słabszy dostał, to bym nie narzekał. ;)
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
Zawsze powtarzałem, że różnicę jednego megapiksela dostrzeże tylko zawodowiec. My, amatorzy, zadowolimy się każdą z tych wersji :D

Ramz [ Konsul ]
modele rzeczywiscie fajne ale sadze ze ten wiekszy to w rzeczywistosci moze byc wiecej niz 3-ka ;)
Jutro biegne bo lepszy(wiekszy) model do sklepu ;P