GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Powaliło mnie to na ziemie ^^

30.03.2006
11:11
smile
[1]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

Powaliło mnie to na ziemie ^^

Chce odszkodowania za nadmiar orgazmów

Były więzień Zakładu Karnego w Czarnem koło Szczecinka wystąpi do państwa o odszkodowanie za nadmierną ilość... orgazmów, które miewał podczas odbywania kary pozbawienia wolności - czytamy w "Głosie Szczecińskim".

Osadzony pracował przy maszynie wibracyjnej do produkcji betonowych płyt.

"Machinę dociskałem podbrzuszem, trzęsło solidnie, średnio co kilkanaście minut miałem wytrysk. Teraz jestem bezpłodny. Po prostu się 'wystrzelałem'" - napisał więzień do szefa Zakładu Karnego ppłk. Franciszka Tarasewicza.

Dyrektor więzienia nie ukrywa zdziwienia, ale sprawę traktuje poważnie. Były więzień chce się ze mną spotkać i porozmawiać o ewentualnym odszkodowaniu za poważny uszczerbek na zdrowiu, jakiego doznał będąc moim pensjonariuszem - opowiada ppłk. Tarasewicz.

O fakcie powiadomiłem przełożonych. Przyznaję, to najbardziej niecodzienny wniosek o odszkodowanie, jaki kiedykolwiek trafił na moje biurko - mówi "Głosowi Szczecińskiemu" szef więzienia. (PAP)


30.03.2006
11:13
smile
[2]

-=K@kTuUuS=- [ HeRe CoMes tHe PaIn ]

ROTFL - Polak Potrafi

30.03.2006
11:14
smile
[3]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

"Machinę dociskałem podbrzuszem, trzęsło solidnie, średnio co kilkanaście minut miałem wytrysk.

BIG ROTFL :)

30.03.2006
11:14
smile
[4]

Boroova [ Lazy Bastard ]

co kilkanaście minut miałem wytrysk - ja tak mam od 10 lat i jeszcze jestem plodny.

P.S. Historie o wlosach na rekach mozna wsadzic miedzy bajki...

P.P.S. Fajna koles mial prace w tym wiezieniu

30.03.2006
11:15
smile
[5]

GeForce [ Konsul ]

"Po prostu się 'wystrzelałem'" - napisał więzień do szefa Zakładu Karnego ppłk. Franciszka Tarasewicza" buehehe mocny koleś :D

30.03.2006
11:15
[6]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

to pewnie jego partnerka sie ucieszy lol

30.03.2006
11:16
smile
[7]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

Hehe to po co dociskał podbrzuszem hehe a tak na poważnie to prawdo podobnie bezpłodny jest nie od nadmiernej ilości wytrysków tylko właśnie od tego dociskania ,zresztą widocznie wtedy mu to nie przeszkadzało :P

30.03.2006
11:20
smile
[8]

Mr.Puzio [ Konsul ]

Boroova - nie znasz dnia, ani godziny. Pewnego ranka obudzisz sie caly we wlosach, rodzice zadzwonia do zoo ze zgloszeniem odnalezienia malpy i ostrzezeniem ze to mapla ludojad ktora zjadla ich syna. Pozniej sie okaze ze umiesz gadac, zamiast do zoo trafisz do tajnych laboratoriow w ktorych dokonasz zywota jako malpa ofiara testow nowych lekow, nowych broni.

30.03.2006
11:22
smile
[9]

eJay [ Gladiator ]

Jakoś wczesniej mu to nie przeszkadzalo:D:D:D:D

30.03.2006
11:24
smile
[10]

E_G300 [ Wielki Fan EG2006 ]

Hehe
<-----

30.03.2006
11:28
smile
[11]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Rotfl.

30.03.2006
12:15
smile
[12]

leszo [ I Can't Dance ]

i gdzie było BHP ?

30.03.2006
13:16
smile
[13]

DeLordeyan [ The Edge ]

rofl

30.03.2006
13:52
smile
[14]

Alvarez [ Middle Finger ]

Hehe.

30.03.2006
13:57
smile
[15]

Mati176 [ California ]

Ale i tak komentarze wymiataja :D

30.03.2006
13:57
smile
[16]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

LOL!!!!! DAJCIE MI TĄ MASZYNE!!!!!!! XD XD XD XD XD XDXD

30.03.2006
14:33
[17]

polopolo [ Pretorianin ]

lol

30.03.2006
14:41
[18]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

gościu sie wystrzelał:)

30.03.2006
14:43
smile
[19]

Łyczek [ Legend ]

:D:D:D

30.03.2006
14:47
smile
[20]

Foks!k [ Medyk ]

:D:D:D:D

30.03.2006
15:09
smile
[21]

muflon123 [ ]

:D koleś wymiata;p "wystrzelał się"

30.03.2006
15:22
smile
[22]

koksin [ Konsul ]

Zakladajac ze dziennie pracowal przez 4 h, to przez ten czas odnotowal 24 "strzały". To chyba pod rekord "ginesa" podchodzi:D Czym oni ich karmia w tym wiezieniu?:/

30.03.2006
15:24
smile
[23]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Nie mogl sie wystrzelac, bo plemniczki sie robia caly czas

30.03.2006
15:56
smile
[24]

b166er [ 117 MEGAtonNAPALMU ]

dżas grejt

30.03.2006
15:58
smile
[25]

KogUteX [ cziken ]

Wystrzelał się biedaczak :( [*]

30.03.2006
15:58
smile
[26]

Buby [ Rangers Lead The Way! ]

lol & rotfl :D

30.03.2006
15:59
smile
[27]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Dużo life, mało ammo. :D

30.03.2006
16:00
smile
[28]

MAROLL [ Hibernate ]

Normalnie Masturbator 2006 :>

30.03.2006
16:02
[29]

xion [ Generaďż˝ ]

:D:D niezle :D, ale prace mial przyjemna no nie? :D

30.03.2006
16:03
smile
[30]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Tak BTW, to skąd on wie, że strzela ślepakami? Po pracy każą mu opróżniać magazynek, czy jak? :))

30.03.2006
16:04
smile
[31]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Nie żyję.

30.03.2006
16:06
[32]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Powiem tak. Właśnie rozmawiałem z kolegą który miał wątpliwa przyjemność siedzieć w tym ZK w latach 80 i ta maszyna rzeczywiscie jest diabelska. I orgazm jest jak najbardziej mozliwy. I faktycznie trzeba trzymać pokrywę brzuchem.

30.03.2006
16:06
smile
[33]

KarolRadom [ Konsul ]

buehehehhehe no juz teraz nie bedze se strzelal tak czesto :P

30.03.2006
16:08
smile
[34]

foxx [ lisek ]

n|c

30.03.2006
16:32
smile
[35]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

ROTFL & LOL się gościu wystrzelał poprostu hehe

30.03.2006
16:33
[36]

Chacal [ Senator ]

lepsze jest to, ze teraz trzeba będzie zrobić badania mające określić czy to naprawdę jest możliwe :)

30.03.2006
17:18
smile
[37]

The Joker [ Pretorianin ]

Biedaczek...
Ale z drugiej strony chociaż mu się nie nudziło w pracy.

01.04.2006
10:12
smile
[38]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

no comment

01.04.2006
10:15
[39]

Master_2 [ Konsul ]

Buhehehe

wystrzelał się :D <lol2>

01.04.2006
10:21
smile
[40]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Wiecie co się teraz dzieje w tym zakładzie ?. Biją sie codziennie kto ma na tej maszynie pracować.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.