DZIEŃ TRZECI: Anglia-Szwecja, Paragwaj-RPA, Argentyna-Nigeria, Hiszpania-Slowenia

02.06.2002
06:18
[1]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Zapraszam do dyskusji na żywo i nie tylko. Pierwszy mecz zaczyna się 7.30. Ciekawe ilu z WAs bedzie go oglądać?

02.06.2002
07:46
[2]

James_007 [ Face of Destiny ]

ja w tej chwili oglądam mecz argentyna - urugwaj niestety w necie, bo zasranego dekodera nie mam

02.06.2002
08:18
[3]

katom [ Konsul ]

No szczere mówiąc pierwsza połowa mnie zaskoczyła in minus. Myślałem, ze to bedzie szlagier dzisiejszego dnia, a tu?!Może w drugiej połowie będzie cieawiej. James_007---?Argentyna - Urugwaj??hmm

02.06.2002
08:20
smile
[4]

Ciekawostka: Jesli dobrze rozumiem jezyk naszych południowych sąsiadów to własnie jest konkurs na to, ile goli Koreii strzeli Olisadebe:))) a)0 b)1 c)2

02.06.2002
08:21
[5]

Alvarez [ missing link ]

Ja tez ogladam i jestem zawiedziony. Mam nadzieje ze Argentyna w koncu cos strzeli.

Bullzeye_NEO [ Boodnock Saint ]

Jezu , po co ten Batistuta gra ?! Przecież on jest tak wolny, że nic nie strzeli !! W końcu Babayaro to jeden z najszypszych obrońców świata, a u Batigola jeszcze z techniką kiepsko.

[9]

ktos tu sie pytal po co gra Batistuta??;)

02.06.2002
08:51
smile
[10]

Ej, ten pajac to specjalnie zronił, żeby mnie wkurwić. Jeszcze się zemszczę !!!

02.06.2002
09:20
smile
[11]

mecz ogólnie dostałby ode mnie ocene 3 (w skali 1-6), jednak koncowka mogła sie podobac, Argentyńczycy wygrywając tylko 1-0 na 5 minut przed koncem nie cofali, wrecz przeciwnie-probowali zdobyc kolejna bramke. Szkoda, ze Killy zmarnowal doskonala okazje w ostatnich minutach. No i milo jest ogladac takich zmiennikow jak Aimar czy Crespo, o ktorych snia trenerzy wiekszoci klubow na calym swiecie.

[13]

Podobno specjalnie krzeselka na tym stadionie sa kolorowe, zeby robily efekt pelnego stadionu przy mniejszej ilosci widzow. Przyznam jednak, ze niezbyt to sie im sprawdzilo;)chociaz przy 80-90% wypelnieniu stadionu powinny sie spelnic.

[15]

Paragwaj prowadzi jeden zero po golu Roque Santa Cruza.

02.06.2002
10:38
[16]

Voutrin [ Pretorianin ]

No faktycznie spodziewalem sie czegos lepszego po meczu Argentyny z Nigeria. Batistuta byl dzisiaj jakby wolniejszy i troche brakowalo mu skutecznosci no ale ma juz swoje lata po mistrzostwach podobno konczy z reprezentacja. Teraz czekam na mecz Anglia - Szwecja zobaczymy co Beckham pokaze po kontuzji.

02.06.2002
10:38
[17]

Hitmanio [ KG 21 ]

Na jakich stacjach , bo ja musze zobaczyc Hiszpanue?

[19]

Dwa do zera dla Paragwaju - Arce rzutu wolnego.

[21]

Oferma zapakowała do własnej bramki. Mogłoby się już skończyć, bo taki wynik typowałem ;-)) A Argentynę zgadłem.

02.06.2002
11:23
[22]

Buuuu jest 2:2. Ztrzelili z karnego w doliczonym czasie po faulu bramkarza.

02.06.2002
11:26
[23]

Mecz wiekszosc czasu nie stal na zbyt wysokim poziomie, ale za dramaturgie w ostatnich minutach mozna naciagnac na (-3). Niezaleznie od wyniku po RPA spodziewalem sie wiecej. 2:2 trzeba niestety przyznac, ze jest to kolejny sprawiedliwy wynik.

gofer [ ]

ale Paraguay dał dupy... :) widać że bez Chilaverta to jak Francja bez Zidane'a taka bramka w 91 minucie....... ale trzeba przyznać że sędzia ich skrzywidził, nie było mowy o faulu

02.06.2002
11:33
[26]

Szwedzi do boju!!!! A ja więcej spodziewałem sie po Paragwaju. Powinni wygrać.

[28]

Cambell strzelił głową po centrze Beckhama. Nie widac już śladów kontuzji.

[30]

ehh, szkoda, ze Szwedzi nie daja rady, strasznie jednostronny, stawiam 3:0 dla Anglii.

02.06.2002
12:16
smile
[31]

gofer [ ]

a czujecie taką sytuację? Anglia przegrywa ze Szwecją i Nigerią i wygrywa z Argentyną Argentyna przegrywa z Anglią i Szwecją Szwecja i Nigeria remisują dwaj faworyci do tytułu nie wychodzą z grupy hmmmmmm, całkiem realne :P

Negocjator [ * ]

Pierwszy mecz przespałem :P Ale widzę że nie dużo straciłem. Napiszcie trochę, jak się waszym zdaniem spisała Nigeria. Co do Pierwszej połowy Anglia - Szwecja, Anglicy panują na boskiu a Szwedzi jakby się bali zaatakować większą ilością zawodników (może w 2 połowie spróbują). W pewnym sensie ich rozumiem bo ten sposób gry zabezpiecza w dużym stopniu przed szybkim Owenem i Vassellem. Generalnie po pierwszej połowie gra Szwedów mnie rozczarowała.

[35]

nie potrzebnie sie Anglicy cofneli, Szwedzi to wykorzystali i jest 1:1, mam nadzieje, ze to nie koniec emocji.

02.06.2002
13:21
[36]

Świetny komentarz w radiu - Ljungbergowi pot czerwoną farbę z włosów zmywa ;-))) A wynik 1:1!

02.06.2002
13:22
[37]

w takiej sytuacji Anglicy beda walczyc ze Szwecja o drugie miejsce w grupie.

02.06.2002
13:25
[38]

Zadecyduje to, kto urwie punkty Argentynie. Chociaż Nigeria też może namieszac. Szczególnie w ostatnim meczu jak już nie bedą mieli szansy na wyjście.

02.06.2002
13:26
[39]

Na gorąco. Bardzo dobra druga połowa. Szwedzi poszli do przodu i gdyby strzelali celnej wygrali by ten mecz. IMHO dotychczas najlepszy mecz na MŚ. BTW.Odniosłem takie wrażenie, że Szwedzi lepiej wytrzymali to spotkanie kondycyjnie.

02.06.2002
13:31
[40]

Pik [ No Bass No Fun ]

Anglia Szwecja - bardzo ciekawe widowisko, prowadzone w szybkim tempie, mnostwo akcji pod kazda bramka. Coz to by bylo gdyby Larsson wykorzystal w przedluzonym czasie sytuacje sam na sam z Seamanem. Mecz ogladalem na zywo na ZDF ale francuska TF1 tez pokazuje mecze.

02.06.2002
13:34
[41]

A teraz Słowenia ciśnie ;-)) Szkoda, ze nie strzelili z główki, bo byłoby ciekawie.

02.06.2002
13:39
[42]

Aksak [ Konsul ]

Cze - kto jest w grupie ze słowenią i Hiszpanią?