GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

::: Problem z dziewczyną :::

20.03.2006
20:35
smile
[1]

_ramadan_ [ Konsul ]

::: Problem z dziewczyną :::

Mam problem z dziewczyną - nie mam dziewczyny. Co radzicie zrobić w takiej sytuacji?

20.03.2006
20:37
smile
[2]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

zostan pedalem

20.03.2006
20:37
[3]

Pawelk222 [ Konsul ]

co ty papugujesz ramadianie!
to są kpiny.

20.03.2006
20:38
[4]

zylla [ Dezerter ]

raczej ci jej nie znajde :p

20.03.2006
20:38
[5]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

znajdź sobie jakąś?

20.03.2006
20:40
smile
[6]

_ramadan_ [ Konsul ]

Pawelk222 --> przeliteruje ci mój nick bo widze, że nie jarzysz: R (er) A (a) M (em) A (a) D (de) A (a) N (en) - RAMADAN!

20.03.2006
20:41
[7]

Pawelk222 [ Konsul ]

z ściebie to taki ALLADYN jest.

20.03.2006
20:42
smile
[8]

Łysack [ Mr. Loverman ]

polecam "na pieska"

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4866249&N=1

20.03.2006
20:43
smile
[9]

Sidhe [ Konsul ]

:| zarwij do jakiejś...

20.03.2006
20:44
[10]

stanson [ Szeryf ]

Mam problem z dziewczyną - nie mam dziewczyny. Co radzicie zrobić w takiej sytuacji?

Radzę znaleźć dziewczyne.

20.03.2006
20:44
smile
[11]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

czy tylko ja rozumiem sens tego wątku

20.03.2006
20:44
smile
[12]

_ramadan_ [ Konsul ]

Łysack --> dobre, choć dwuznaczne! hehehe

31.03.2006
15:34
smile
[13]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Sciagnij sobie z netu...

31.03.2006
15:41
smile
[14]

Ramz [ Konsul ]

Idz do MM moze beda w promocji >> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4902950&N=1

31.03.2006
15:42
smile
[15]

Fifura [ RHCP ]

Może sobie znajdź jakąś :P

31.03.2006
15:46
[16]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Dobra, a teraz serio. Ile masz lat?
Zeby ci cokolwiek doradzic, musimy znac wiecej szczegolow.
Moja rada w takiej sytuacji --> rusz tylek sprzed komputera, i zacznij sie udzielac w towarzystwie. Zadbaj o swoj wyglad (tzn.higiena, ubior). Minie troche czasu, ale moze sie dziewczyna znajdzie. No i pamietaj - dziewczyny lubia chlopakow pewnych siebie. Czyli wskaznik "self esteem" ustwiamy na Maxa. Do dziela!

31.03.2006
15:55
smile
[17]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Chłopie, skoro nie masz dziewczyny, to nie masz problemów!!
Wiesz, jakie problemy mają ci, co je posiadają... ? Zaufaj mi, nie chcesz wiedzieć :P

31.03.2006
16:57
smile
[18]

MaCiUs16 [ Pretorianin ]

Blond_Alex-----> masz calkowita racje:d

01.04.2006
17:49
smile
[19]

sHrekX [ Pretorianin ]

A są jakieś ćwiczenia na śmiałość?

01.04.2006
19:18
smile
[20]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

sHrekX --> 3 kielonki :)

01.04.2006
19:29
smile
[21]

Kam-El [ Generation X ]

use google luke ;)

01.04.2006
19:36
smile
[22]

J_A_C_K [ Konsul ]

Jak to szło: Zręczność małpy, siłę słonia, daje...

01.04.2006
19:47
smile
[23]

Robvet [ Pretorianin ]

Jężeli chcesz mieć dziewczyne musisz wykupić dostęp PREMIUM za 144 zł :>

Przez neta ciezko jest jakąkolwiek znalezć . Po pierwsze musisz odlepić się od kompa i wyjsc z domu. Może spotkasz jakieś kolezanki ze szkoły lub kogoś podobnego płci przeciwnej :) . Wtedy zaczynasz bajerowac , zapraszasz ją na pizze lub do kina i wtedy już jest twoja :)


Tak na serio to musisz sam do tego dojść , nikt Ci w tym niepomoże.

12.04.2006
16:59
smile
[24]

zieloona69 [ Legionista ]

rozgladnij sie napewno gdzies niedaleko kreci sie laska twojego zycia ;)

12.04.2006
17:08
smile
[25]

mrEdDi [ Furious Angel ]

idź na ulice wystaw łańcuch i klate :P

12.04.2006
22:27
[26]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

a moze burdel....

12.04.2006
22:29
[27]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

On szuka dziewczyny, a nie dziwki.

25.04.2006
13:47
smile
[28]

Agaa;] [ Centurion ]

Znajdź sobie;] Chyba raczej ona nie znajdzie Ciebie;p

25.04.2006
13:52
smile
[29]

MasterDD [ :-D ]

najlepsza baba, wlasna graba.

25.04.2006
13:53
smile
[30]

MartiniBianco [ Konsul ]

Przebież się w strój kobiecy zrób makijaż i popatrz w lustro

03.06.2006
10:22
smile
[31]

Bartek_Lębork [ Legionista ]

Ej Panowie wydaje mi się, że jako koleś ma konkretny problem, to trzeba mu doradzić :) Drogi ramadan-ie wiecej wiary w siebie i...bądz odważny, bo do odważnych świat należy ! Ello :)

03.06.2006
10:24
smile
[32]

_ramadan_ [ Konsul ]

Problem od dawien dawna (kwietnia?) nieaktualny, ale dzięki za rady ;) hehe

03.06.2006
10:26
[33]

Bartek_Lębork [ Legionista ]

Moim zdaniem dobrych rad nigdy nie za wiele :) Ello =]

03.06.2006
10:30
smile
[34]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Blond_Alex ale z tego tez wynikaja inne przyjemniejsze rzeczy ;)

03.06.2006
10:34
smile
[35]

Bartek_Lębork [ Legionista ]

Dokładnie. gdy masz swoją kobietą wynikają z tego konkretnie przyjemnie sprawy ;) A co do dziewczyn z nią źle, ale bez niej jeszcze gorzej...dlatego Blond_Alex zastanów się o co w tym chodzi, ale w twoim przypadku w odwrotną stronę :] Ello :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.