
_ramadan_ [ Konsul ]
::: Problem z dziewczyną :::
Mam problem z dziewczyną - nie mam dziewczyny. Co radzicie zrobić w takiej sytuacji?

Immortal_Daemon [ Konsul ]
zostan pedalem
Pawelk222 [ Konsul ]
co ty papugujesz ramadianie!
to są kpiny.
zylla [ Dezerter ]
raczej ci jej nie znajde :p
Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]
znajdź sobie jakąś?

_ramadan_ [ Konsul ]
Pawelk222 --> przeliteruje ci mój nick bo widze, że nie jarzysz: R (er) A (a) M (em) A (a) D (de) A (a) N (en) - RAMADAN!
Pawelk222 [ Konsul ]
z ściebie to taki ALLADYN jest.

Łysack [ Mr. Loverman ]
polecam "na pieska"
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4866249&N=1

Sidhe [ Konsul ]
:| zarwij do jakiejś...
stanson [ Szeryf ]
Mam problem z dziewczyną - nie mam dziewczyny. Co radzicie zrobić w takiej sytuacji?
Radzę znaleźć dziewczyne.

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
czy tylko ja rozumiem sens tego wątku

_ramadan_ [ Konsul ]
Łysack --> dobre, choć dwuznaczne! hehehe

Boroova [ Lazy Bastard ]
Sciagnij sobie z netu...

Ramz [ Konsul ]
Idz do MM moze beda w promocji >> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4902950&N=1

Fifura [ RHCP ]
Może sobie znajdź jakąś :P
Boroova [ Lazy Bastard ]
Dobra, a teraz serio. Ile masz lat?
Zeby ci cokolwiek doradzic, musimy znac wiecej szczegolow.
Moja rada w takiej sytuacji --> rusz tylek sprzed komputera, i zacznij sie udzielac w towarzystwie. Zadbaj o swoj wyglad (tzn.higiena, ubior). Minie troche czasu, ale moze sie dziewczyna znajdzie. No i pamietaj - dziewczyny lubia chlopakow pewnych siebie. Czyli wskaznik "self esteem" ustwiamy na Maxa. Do dziela!

Blond_Alex [ Nożowniczka ]
Chłopie, skoro nie masz dziewczyny, to nie masz problemów!!
Wiesz, jakie problemy mają ci, co je posiadają... ? Zaufaj mi, nie chcesz wiedzieć :P

MaCiUs16 [ Pretorianin ]
Blond_Alex-----> masz calkowita racje:d

sHrekX [ Pretorianin ]
A są jakieś ćwiczenia na śmiałość?

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
sHrekX --> 3 kielonki :)

Kam-El [ Generation X ]
use google luke ;)

J_A_C_K [ Konsul ]
Jak to szło: Zręczność małpy, siłę słonia, daje...

Robvet [ Pretorianin ]
Jężeli chcesz mieć dziewczyne musisz wykupić dostęp PREMIUM za 144 zł :>
Przez neta ciezko jest jakąkolwiek znalezć . Po pierwsze musisz odlepić się od kompa i wyjsc z domu. Może spotkasz jakieś kolezanki ze szkoły lub kogoś podobnego płci przeciwnej :) . Wtedy zaczynasz bajerowac , zapraszasz ją na pizze lub do kina i wtedy już jest twoja :)
Tak na serio to musisz sam do tego dojść , nikt Ci w tym niepomoże.

zieloona69 [ Legionista ]
rozgladnij sie napewno gdzies niedaleko kreci sie laska twojego zycia ;)

mrEdDi [ Furious Angel ]
idź na ulice wystaw łańcuch i klate :P
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
a moze burdel....
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
On szuka dziewczyny, a nie dziwki.

Agaa;] [ Centurion ]
Znajdź sobie;] Chyba raczej ona nie znajdzie Ciebie;p

MasterDD [ :-D ]
najlepsza baba, wlasna graba.

MartiniBianco [ Konsul ]
Przebież się w strój kobiecy zrób makijaż i popatrz w lustro

Bartek_Lębork [ Legionista ]
Ej Panowie wydaje mi się, że jako koleś ma konkretny problem, to trzeba mu doradzić :) Drogi ramadan-ie wiecej wiary w siebie i...bądz odważny, bo do odważnych świat należy ! Ello :)

_ramadan_ [ Konsul ]
Problem od dawien dawna (kwietnia?) nieaktualny, ale dzięki za rady ;) hehe
Bartek_Lębork [ Legionista ]
Moim zdaniem dobrych rad nigdy nie za wiele :) Ello =]

hopkins [ Zycie jest piekne ]
Blond_Alex ale z tego tez wynikaja inne przyjemniejsze rzeczy ;)

Bartek_Lębork [ Legionista ]
Dokładnie. gdy masz swoją kobietą wynikają z tego konkretnie przyjemnie sprawy ;) A co do dziewczyn z nią źle, ale bez niej jeszcze gorzej...dlatego Blond_Alex zastanów się o co w tym chodzi, ale w twoim przypadku w odwrotną stronę :] Ello :]