GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polacy to ZLODZIEJE...!!!

31.05.2002
20:13
smile
[1]

Azzie [ Senator ]

Polacy to ZLODZIEJE...!!!

... i taka jest prawda!


Mozemy sobie wmawiac ze to klamstwo, nieprawda, paskudna opinia i zaszufladkowanie przez inne narodowosci. Ale te autokreacje na praworzadnych obywateli nijak sie maja do rzeczywistosci. Wiekszosc osob mysli ze jak nie wlamala sie do mieszkania czy nie ukradla samochodu to nie jest zlodziejem... Gowno prawda...

Polskie zlodziejstwo jest tak popularne i pospolite ze prawie nie zwracamy uwagi na to zjawisko... Nic dziwnego, po tylu latach komuny, "wszystko jest wspolne czyli moge sobie to wziac"...

Niedawno przy okazji budowy ronda przesadzono kilka drzew w inne miejsca. Nastepnego dnia przyjechala ciezarowka i wysypala kolo tych drzew kilka gorek ziemi, o ile dobrze sie znam na ziemi to to byl czarnoziem pomieszany ze sciolka. Gorki mialy poczekac do poniedzialku az przyjda robotnicy i je rownomiernie rozprowadza wokolo drzewek. Tak sie skladalo ze przez weekend czesto tamtedy przechodzilem i widzialem jak przychodzily rozni ludzie "pozyczyc" sobie troche ziemi do kwiatkow... Jedna torbe czy dwie, nikt nie zauwazy... Do poniedzialku zostalo tylko polowe... Dobrze ze az tyle w tym kraju zlodzieji.

Dzis rano po raz kolejny przechodzilem kolo tej samej budowy. Robotnicy zdjecli kawalek chodnika i takie eleganckie kostki brukowe ulozyli na kupie obok... Idac do pracy widzialem starszego pana ktory sciskajac w objeciach reklamowke podpieprzal po kilka kostek...

Nigdy tak nie robiliscie? A czy zdazylo sie Wam drukowac jakies kilkudziesieciostronicowe dokumenty w pracy, dla samego siebie? W pracy bo po co marnowac kartki/toner/tusz w domu? Nie braliscie nigdy oloweczka, dlugopisu czy bloczka karteczek z magazynu (bo po co kupowac skoro w pracy lezy?) Nie kserowaliscie nigdy w pracy prywatnych dokumentow zgodnie z zasada mam w pracy ksero czyli moge kserowac wszystko za darmo? Itd itp... Czy takie dzialanie to nie jest wlasnie okradanie firmy w ktorej sie pracuje? Bo przeciez ktos za to placic musi...

Nic dziwnego zatem ze tak trudno u nas wyplenic piractwo, drobnych zlodziejaszkow czy tez dresikow napadajacych na malolaty...

POLAK = ZLODZIEJ i tak bedzie jeszcze wiele wiele lat...

Czasami wstydze sie ze jestem Polakiem... Czesto wstydze sie ze sam nie jestem bez winy...

31.05.2002
20:16
[2]

Mr_Baggins [ Senator ]

Azzie --> złóż wniosek o zrzeczenie się obywatelstwa, może to Ci zaoszczędzi nieco wstydu.

31.05.2002
20:18
[3]

lon [ Pretorianin ]

tak a szkoci skąpcy itd..., a wśród innych nacjii niema he?

31.05.2002
20:20
[4]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

Azzie, człowieczeństwa, religi też się wyrzecz.

31.05.2002
20:23
[5]

Azzie [ Senator ]

No i co? :> Jakies argumenty rzeczowe? Jakies odpowiedzi, refleksje? Nic? :>>>

31.05.2002
20:24
[6]

Kruk [ In Flames ]

może nie złodzieje, ale egoiści......

31.05.2002
20:24
[7]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Przyklad z zycia wziety. Jade sobie ostatnio na uczelnie. Tramwaj sie nagle zatrzymal. Wypadek - samochod (bodajze Polonez track) zostal uderzony przez inny tramwaj i stoi na torowisku. Bagaznik otworzony, a wokol rozsypane Volty (tanie piwo - ochyda). I co robia ludzie? Oczywiscie rozkradaja. Gosc podchodzi, bierze jedno piwo a jego kumple - ej Zdzisiek (wymyslam) wez cala zgrzewke... Qrna - zamiast zainteresowac sie gosciem w wozie, kradna piwo :/

31.05.2002
20:25
smile
[8]

Voytas_WRC [ Rajdowiec ]

Azzie===> mam dla Ciebie drobną radę, nie mieszaj na przyszłość alkoholi, później wypisujesz na forum pojeb... hmmm nie mądre teksty :))

31.05.2002
20:25
[9]

The Dragon [ Eternal ]

Akurat xerowanie czegos w pracy, czy wziecie olowka nie jest kradzieza. Jak zadzwonisz z pracy do domu to kradniesz firmie impuls?

31.05.2002
20:26
[10]

maczu [ Konsul ]

azzie--> wstydze sie kiedy sie ze mnie smieja, wstydze sie jak mnie stara widzi najebanego ALE TEGO ZE JESTEM POLAKIEM NIGDY SIE NIE WSTYDZILEM I NIGDY NIE BEDE. JEZELI TY SIE WSTYDZISZ TO JA NIE WIEM JAKIM TY JESTES CZLOWIEKIEM. ZAL MI CIE.

31.05.2002
20:28
[11]

Azzie [ Senator ]

Inny przyklad: Zza naszej poludniowej granicy: jak bylem jeszcze w Czechoslowacji bardzo zdziwilo mnie ze wiekszosc Czechow nie zamyka swoich mieszkan czy domow wychodzac nawet na dluzszy czas... Bo po co? Ostatnio jak bylem w Czechach ujrzalem zjawisko nie do zobaczenia w Polsce: ogromny stragan wypelniony po brzegi alkoholem otwarty i z towarem na ladach a na gorze karteczka: "wyszedlem na obiad, wracam za pol godziny"...

31.05.2002
20:30
[12]

Azzie [ Senator ]

KOlejny przyklad, tym razem z naszego forum: "wziecie olowka nie jest kradzieza" - The Dragon

31.05.2002
20:31
[13]

Voytas_WRC [ Rajdowiec ]

Azzie===> buehehehe :)) Wymyśl coś jeszcze ok? :)))

31.05.2002
20:31
smile
[14]

slowik [ Legend ]

Azzie===>masz bzika na tym punkcie moze ty albo ktos tobie zakosil cos :))))))

31.05.2002
20:34
smile
[15]

Voytas_WRC [ Rajdowiec ]

Przypomniała mi się scena z filmu "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" gdy majster przeszukiwał ciężarówki wyjeżdżające z budowy :)))

31.05.2002
20:36
[16]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

Dobra przyznaje się !!! Zajeba.......łem Azziemu dłógopis !!

31.05.2002
20:36
[17]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Sami pracujemy na taką opinię. Ale musze powiedzieć, że u nas naprawdę łatwo stracić majątek. Ludzie kradną. Zwłaszcza, że "pożyczanie" sobie rzeczy, zwłaszcza z pracy, w ogóle nie jest uważane za kradzież. A z tego powodu że jestem Polakiem nie czuję jakiejs szczególnej dumy. Narodowości i tak nie wybierałem.

31.05.2002
20:37
[18]

The Dragon [ Eternal ]

sluchaj po to sie kupuje pracownikom olowki zeby z nich kozystali, czy tez moze uwazasz, ze sa tylko dla dekoracji? czy moze wystawiasz firmie rachunki za zuzyte w domu dlugopis, ktorymi pisales cos zwiazanego ze swoja praca? inny przyklad - ty drukujesz w domu cos dla firmy, a pozniej jak sobie cos wydrukujesz w firmie, to juz ukradles atrament, tak?

31.05.2002
20:41
[19]

Azzie [ Senator ]

The Dragon: Jak zadzwonisz do domu to nie jest kradziez? A jak zadzwonisz do mamy na komorke? Powiedzmy na minutke to tez nie jest kradziez? A jak na 5 minutek? Albo na godzinke? A moze do cioci w USA? Wziecie olowka nie jest kradzieza... A dlugopisa? A paczki markerow? A ryzy papieru? Gdzie jest granica? A moze po prostu jej nie ma? Bierzesz nie swoja wlasnosc, na wziecie ktorej nie masz zgody wlasciciela jest kradzieza...

31.05.2002
20:50
smile
[20]

Rintintin [ Konsul ]

To ja zlodziej jade twoim samochodem slucham twoich plyt ..... :-) hehe szczerze a co mnie to obchodzi jestem polakiem i tyle jak dlaciebie jestem zlodziejem to moze byc wcale sie tym nie przejmuje.A co muwia inni w innych krajach tez mam gleboko w dup.. bo zyje w polsce a za granice pewnie niegdy w zyciu nie wyjade dlacego ? bo zyje w polsce i niestety mnie nie stac na takie rozrywki.

31.05.2002
20:52
smile
[21]

cioruss [ oko cyklopa ]

hehe, ruszylo mnie sumienie.. napisalbym cos, ale uciekam na poczte zaplacic abonament za TV.

31.05.2002
21:02
smile
[22]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

co prawda to prawda. polska to kraj taki a nie inny (nie bede pisal zlodziei bo to "mala szkodliwosc spoleczna" =[[) "pozycza" kazdy. przyk;ady z pracy sa jak najbardziej trafne. to "pozyczanie" jednak nie jest charakterystyczne tylko dla polski, ale polska jako kraj europejski i o imo wyzszym poziomie spoleczenstwa, powinna sie odrozniac na tle innych "zlodziejskich" krajow, glownie malych afrukasskich kraikow. Ale nie o tym chcialem pisac. W polsce kradniemy bo - nie ma kasy czemu nie ma kasy ? - bo nam ukradli! kto ukradl? - ci z : sejmu, ze sklepu, masoni, itd. czemu ukradl? - bo nie ma kasy czemu nie ma kasy? - itd, itp. Wiec na rozwiazanie tego probelmu sa teoretycznie 3 rozwiazania: - ma byc kasa - mamy nie kradnac - mamy nie miec dlaczego kradnac o ile pierwsze i ostatnie sa ze soba powiazane i raczej nierozwiazywalne z samej dobrej woli, to rozwiazanie 2 lezy w jak najbardziej naszej gestii. Rozwiaznie zagadki: ABY W POLSCE NIE BYLO ZLODZIEJSTWA - NIE KRADNIJMY!

31.05.2002
21:15
smile
[23]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

Azzie (tfu), jak Ty jesteś jednym wielkim złodzijem, to nie znaczy, że musisz obrażeć cały naród. Obraziłeś nas wszystkich, tu obecnych, obraziłeś cały naród. Na przyszłość, mów za siebie. Zresztą, po takim wątku, to nawet nie jesteś godzien na miano Polaka...

31.05.2002
21:18
[24]

maczu [ Konsul ]

azzie, jezeli Tobie pierwsze co ci sie nasuwa na mysl to "zlodziej" to ja ci wspolczuje...

31.05.2002
21:20
[25]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

polacy złodzieje? hmm no niewiem napewno w polsce jest przyzwolenie na drobne kradzieże np. pirackie płyty. ale niemożna uogulniać

31.05.2002
21:20
[26]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

polacy złodzieje? hmm no niewiem napewno w polsce jest przyzwolenie na drobne kradzieże np. pirackie płyty. ale niemożna uogulniać

31.05.2002
21:20
[27]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

polacy złodzieje? hmm no niewiem napewno w polsce jest przyzwolenie na drobne kradzieże np. pirackie płyty. ale niemożna uogulniać

31.05.2002
21:21
[28]

Raziel [ Action Boy ]

sam jestes złodziej! :)

31.05.2002
21:25
smile
[29]

Thintil [ Konsul ]

W kija! Właśnie zżarło mi kawał textu, teraz streszczenie. Ja sam nie mam tożsamości narodowej, więc wam nawrzucam ;-). Przejdźcie się statystycznym polskim miastem o 22:00. Wciągnijcie w płuca zapach polskiej wsi. I przez chwilę zastanówcie się, jacy są Polacy, porównajcie ewentualnie z jakimś innym krajem to jak wygląda polskie miasto. To ogólnie. Wg mnie Polacy to niechluje, brudasy, złodzieje też. Ale kto z ludzi nie jest złodziejem? Dzięki temu nasz gatunek wciąż istnieje...

31.05.2002
21:26
[30]

hoop-kola [ Pretorianin ]

cóż będe pisał-głupi jesteś

31.05.2002
21:26
smile
[31]

albert21 [ Chor��y ]

azzie (glupszej ksywy nie slyszalem) jesteś tak poj***** że sie w pale nie miesci. Głupszego zwierzęcia nie widzialem bo innej ksywy nie możesz miec. Jak jesteś takim polakiem któremu nic nie podoba się w jego ojczyźnie to wynoś się na Ukraine gdzie biorą łapówki nawet za sranie w publicznych WC. Tam nic nie mają więc ciesz się Polską poki ją masz. A jak widzialeś przypadek gdzie kradną piwo to czemu nie pobiegłeś do tego gościa w samochodzie ???!!! A ty nie dla ciebie bardziej bohaterskie byłoby złapanie któregoś z tych zlodziei, ale ty nie ty jesteś takim debilem że tylko chcialo ci sie patrzec na dalszy bieg wydarzeń. Tyle mialeś tych przykladów że to musialeś sie dwoic i troic zeby pogapić sie na wszystko jak kradną sam nie ratując sytuacji. Żal mi ciebie ! Wstyd ci kraju to wynocha z niego ! Dziękuję za wysłuchanie: [email protected]

31.05.2002
21:28
[32]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

hehe - wafel21 - porypalo Ci sie cos. Przyklad z piwem byl moj. Ale ja wcale nie uwazam, ze wszyscy polacy to zlodzieje.

31.05.2002
21:29
smile
[33]

albert21 [ Chor��y ]

mimo wszystko ;)

31.05.2002
21:30
[34]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

Ciekawe, czy Azziego znowu z forum wyrzucą? To kolejny wątek, którym się ośmiesza.

31.05.2002
21:30
smile
[35]

Thintil [ Konsul ]

azzie---> ja jestem z Tobą. I zgadzam się co do komuny... Ale to sięga głębiej. Porównaj z nami Czechów. Winić należy Rzeczpospolitą Szlachecką ;-)

31.05.2002
21:32
smile
[36]

Thintil [ Konsul ]

BTW azzie, wywalili Cię już te 128 razy? ;-)

31.05.2002
21:32
[37]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

Thintil - w/g aZZIEGo jesteś złodziejem.I Ty go jeszcze popierasz?

31.05.2002
21:33
[38]

maczu [ Konsul ]

albert, he he, uspokoj sie, mnie za takie cos dawno temu wyrzucili z tego forum :) a po co mial reagowac? przeciez wszyscy i tak sa zlodziejami i on tego nie zmieni. bo od tego jest policja, straz miejska, pozarna i bog wie kto jeszcze. zamiast wypisywac jakich zlodziei to nie widziales moze zajolbys sie czyms porzytecznym....

31.05.2002
21:33
smile
[39]

wysiu [ ]

Azzie --> Przeciez widziales wypowiedzi w watku o piractwie... To jakiej reakcji oczekiwales?

31.05.2002
21:34
smile
[40]

Thintil [ Konsul ]

Jestem człowiekiem i nic na to nie poradzę... A Polakiem, jak już wspominałem się nie czuję. Poza tym SPOKO, TO WSZYSTKO JEST GENERALIZOWANIE. Ale nie pozbawione, niestety, podstaw.

31.05.2002
21:35
[41]

Werter [ 1488 ]

brudasy, zlodzieje, pijacy, ale my wstretni jestesmy, fu! naprawde ci wspolczuje Azzie, zyc w takim kraju, brrr.

31.05.2002
21:35
[42]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

Thintil --> to, że nie czujesz się Polakiem, nieusprawiedliwia tego, że jesteś w/g tego debila, złodziejem. Czujesz się złodziejem?

31.05.2002
21:37
[43]

MOD [ Generaďż˝ ]

albert21>>O kradziezy piwa z samochodu pisal _Luke_ a nie Azzie. Azzie ma wiele racji.Znam takich wolentariuszy co po Wielkiej Orkierstrze Swiatecznej Pomocy rozliczaja sie tak 100zl dla orkiestry , reszta dla mnie... Ps. Napoleon powiedzial "Tylko prawda obraża"...

31.05.2002
21:38
smile
[44]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Capt. Krzysztow ---> nie bierz tego tak doslownie. przynajmniej ja tego tak nie biore. co jest zlodziejstwem to bylo przedstawione. jezeli nie kradniesz dlugopisow, nie kserujesz w pracy swoich rzeczy, nic z niej nie wynosisz to zlodziejem nie jestes. chyba ze to proba obrony. ja zlodziejem jestem. jestem, choc nie pracuje. nie biegne przez miasto i nie wyrywam torebek. alw coby nie mowc - znakomita wiekszosc "polakow patriotów" jest zlodziejami. Pozdr. BIGos P.S. W ty poscie uzyskuje nastepny stopien. Ale ze mnie stasiarz =]

31.05.2002
21:39
smile
[45]

slowik [ Legend ]

hmj moze zalorzymy ogolnopolska gildie zlodziei hm?? :>>>

31.05.2002
21:39
smile
[46]

Thintil [ Konsul ]

K*rwa, GE-NE-RA-LI-ZO-WA-NIE! A to, że Azzie zaczął najeżdżać na Was, to wg mnie reakcja defensywna. Wystarczy, kurde, wyjść na ulicę i się rozejrzeć, nie pozwalając temu, co nam od cziecka wpajają, przesłonić nam oczu. A to Polska właśnie...

31.05.2002
21:41
[47]

maczu [ Konsul ]

mi osobiscie nie przeszkadza ze mnie ktos nazwie zlodziejem bo kupuje pirata. ale jezeli ktos mowi na mnie zlodziej bo jestem polakiem, to jakbym takiego dorwal to bym mu nogi !@*$*#$ z *$&##@! powyrywal!!!!!!! nie zdzierze takich ludzi...

31.05.2002
21:41
[48]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

To, że ktoś Azziego na ulicy pobił (i miał wiele racji) i że to się zdarza częto, to zbaczy, że wszyscy biją?

31.05.2002
21:43
smile
[49]

slowik [ Legend ]

to Azzie ma duze szczescie :)

31.05.2002
21:43
smile
[50]

Thintil [ Konsul ]

Krzysztow, nie przesadzaj... A biją niemalże wszędzie.

31.05.2002
21:46
smile
[51]

albert21 [ Chor��y ]

**** z tym ze mnie wywalą to jest forum i tu wraza sie opinie o grach Więc niech takich debili co piszą wątki od rzeczy. Jak nie wywalą to bede odrzekal tego forum z obrzydzeniem bo niektorzy na nim to są pier****** zwierzęta co im sie Polska nie podoba. jeżeli admin nie usunie tego wątku w ciągu godziny zrozumiem to jako przychylność do takich idiotów jak azzie itd niech admin tym samym straci honory co jest nawazniejsze w zyciu czlowieka niech wywalą mnie za to z tego forum chce tegobo ci co zakladają takie watki to BANDA DEBILI PRZYGUŁPÓW I RESZTA INNYCH PRZEKLENŚTW dzięki: [email protected]

31.05.2002
21:46
[52]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

Każdy Polak bije? Każdy Polak napada na ulicy? Czy Jan Paweł II też jest złodziejem?

31.05.2002
21:48
[53]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

TAK! Jan Paweł II jest w szczególności złodziejem! Wszyscy (większość) księża to złodzieje!] A skoro J.P.2 jest w ich hierarchii najwyżej, to wnioski same sie nasuwają. Precz z klerem! Opodatkowac kościół!

31.05.2002
21:49
smile
[54]

Thintil [ Konsul ]

G-E-N-E-R-A-L-I-Z-O-W-A-N-I-E!!!!!!!! A Jan Paweł II przewodzi organizacji, która odwołując się do wyższych uczuć, wyciąga ludziom pieniądze z portfela. Nazwijcie to jak chcecie.

31.05.2002
21:50
smile
[55]

Thintil [ Konsul ]

BIGos---> ;-)

31.05.2002
21:51
smile
[56]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

Thintil --> Jesteś takim samym debilem, jak aZZIE

31.05.2002
21:52
[57]

wysiu [ ]

Thintil --> Czyli chyba w tym "G-E-N-E-R-A-L-I-Z-O-W-A-N-I-U!!!!!!!!" jest troche racji?;))

31.05.2002
21:52
smile
[58]

wysiu [ ]

albert --> Bylbys taki mily i sie sam wyrejestrował...

31.05.2002
21:52
smile
[59]

slowik [ Legend ]

BIGos narobil bigosu ;) teraz kto to zje??

31.05.2002
21:54
[60]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

albert21 ma rację

31.05.2002
21:57
smile
[61]

Mudvayne [ Konsul ]

Heheh... widze, ze Azzie w formie ;)). Prowokacje jak zwykle niezbyt szczere, ale zaj**** skuteczne ;))

31.05.2002
21:58
[62]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

A gral ktos z Was w GTA3 ?? Ciekawe, dlaczego ta gra jest tak popularna... nie tylko w polsce :››

31.05.2002
22:00
smile
[63]

mateusz2 [ Senator ]

ostatnio ide z a tu prezydent okrada jakas staruszke...to był widok,wogóle Polacy to jedna wielka 40 mln zorganizowana grupa przestepcza która chodzi po ulicach i otzrymuje sie tylko z tego że okrada innych,po prostu brak słow.Ale ide bo własnie jakis 10 latek gada przez komórke na moim podwórku...może ma też jakies pieniadze?:))) Azzie--->dobre...:))))

31.05.2002
22:23
smile
[64]

Azzie [ Senator ]

:) Heheh milo patrzec jak z niektorych ludzi wychodza chamy i prostaki... Tak tak Capt.Krzysztof: jak nie ma sie zadnych argumentow to tylko bluzgi zostaja, co? Oh, musialem komus mocno na odcisk nadepnac... Prawda w oczy kole, oj kole i to jak mocno... :) Tak mocno ze Krzysio nie potrafi nawet zrozumiec tego co czyta...

31.05.2002
22:24
[65]

Priest [ Generaďż˝ ]

albert21---> chyba jestes slepy. Nie widzisz, ze ten watek jest w kategorii "na kazdy temat". To nie jest PRGK i poruszane sa tutaj wbrew temu co sugeruje nazwa takze na inne tematy niekoniecznie zwiazane z grami. A poza tym to IMHO jestes kim kogo sie L... nazywa. Poczytaj troche netykiete zanim zaczniesz kogos wyzywac.

31.05.2002
22:26
[66]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

To co Azzie (tfu) mam napisać: jestem złodziejem? Bo tY tak uważasz? A jakie masz argumenty, że Polacy to złodzieje? Na każdego Polaka znajdziesz haka?

31.05.2002
22:32
[67]

Capt. Krzysztow [ Kapitan Gwiezdnej Floty ]

A teraz jestem hamem i prostakiem? Tylko dlatego, że jest Polakiem? Dlatego, że cie nie lubie? Dlatego, że cie obrażam? Jesteś gnidą, i każdy Polak powinien cie w dupe kopać. A jutro wyjdziesz na ulice i znowu wszystkim będziesz w oczka patrzył. Idź na ulice i takie rzeczy wygaduj. Boisz się co? Nie jestem hamem, nie jestem prostakiem, nie jestem złodziejem. Nie myśl, że podając głupie "argumenty" typu prawda w oczy kole, mnie w złodziejstwo wrobisz. Jestem dumny ze swojej narodowości, i nikt mi tej dumy nie odbierze, a na pewno nie taka gnida jak ty. Nie poto nasi dziadowie walczyli o wolność tego kraju, aby teraz taka gnida jak ty takie głupoty o tym pięknym kraju wypisywała!

31.05.2002
22:35
[68]

Azzie [ Senator ]

Capt.Krzysztof: Dobrze. Specjalnie dla Ciebie przestawie jak powinna wygladac dyskusja: Otoz widzisz dyskusja zaczyna sie od tego ze jedna ze stron wyglasza teze a pozniej stara sie znalezc argumenty ja popierajace (i ja uwazam ze to wlasnie zrobilem). Druga osoba natomiast wyglasza argumenty ktore ta teze maja obalac (mala podpowiedz: bluzgi nie sa argumentem). Po pewnym czasie ktoras ze stron uznaje racje drugiej (malo prawdopodobne) albo obie strony zostaja przy swoim ale wynikiem dyskusji jest poszerzenie swoich horyzontow myslowych. Widze ze Ty nawet nie widzisz horyzontu bo Twoj umysl jest otoczony tak gleboka mgla ze nie potrafisz sklecic porzadnej wypowiedzi... A co do szukania "haka" na kazdego Polaka (nawet nie czuje ze mi sie rymuje): Czy zeby stwierdzic ze piec ma cztery nogi ogladasz kazdego psa na swiecie? A jak trafisz na jakiegos po wypadku ktory ma trzy nogi to znaczy ze stwierdzenie "pies ma cztery nogi" jest klamliwe? Pomysl, to naprawde nie boli. (Aha zeby nie bylo ze porownuje kogos do psa ;) Moze byc rowniez inne zwierzatko/przedmiot/zjawisko). Dziwie sie ze niektorzy tak agresywnie reaguja. Jakos nie czulem zdenerwowania czytajac np watek o tym ze warszawiacy to chamy. Nie uwazam sie za takiego wiec nie mam czemu sie obrazac. Czyzbys sam uwazal sie Krzysiu za zlodzieja i dlatego tak bardzo Ciebie to dotknelo? Sumienie meczy?

31.05.2002
22:36
smile
[69]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Azzie - Sugeruję żebyś przeczytał sobie felieton Billa Howarda z "PC magazyn po polsku" 11/97.

31.05.2002
22:39
[70]

Azzie [ Senator ]

Mozesz Krzysiu pluc sie dalej. Mnie Twoje obelgi nie obrazaja, mimo ze sie starasz. Ja Cie nie obrazam, a Ty czujesz sie obrazony. Wiec kto tutaj ma problem? :> A takich Polakow jak Ty to juz mielismy duzo w naszej historii... Takich np szlachcicow sarmatow co to kazda krytyke odbierali jako atak na Polske/polskosc/Polakow. I to przez wlasnie takich "patriotow" co to potrafia tylko krzyczec a nie potrafia ani myslec, ani probowac cos zmienic, nasza historia jest jaka jest... A byly czasy kiedy Polska byla potega w Europie...

31.05.2002
22:43
[71]

Azzie [ Senator ]

Viti: Chetnie, ale niestety nie mam tego magazynu. Masz linka moze? Bo ja nawet nie moge znalezc www tego pisma...

31.05.2002
22:49
smile
[72]

yyy_yasne [ Konsul ]

Hehe dorzuce oliwy do ognia i napisze, ze nie tylko popieram azziego, ale tez uwazam ,ze Polacy to nie tylko zlodzieje (co nie jest nieczym nadzwyczajnym), ale w znakomitej wiekszosci kompletni idioci.Dowodow jest wiele i nie bede tracil czasu by je wymienic (wystarczy spojrzec na odp. w tym topicu) .Rozmawialem z wieloma ludzmi ,ktorzy sadza podobnie. Nie piszcie zebym sie wyprowadzil bo jak bede mial zagwarantowany kwaterunek i prace to wyjade niezwlocznie.Nie wstydze sie tego, ze jestem Polakiem, ale tez niechce sie z Polakami identyfikowac.Wiele osob uwaza,ze jest anonimowa w internecie i zamiast wdac sie w konwersacje ,bezmyslnie wrzuca ludziom ,lecz w realu to juz sie tak nieda , bo mozna po mordzie dostac, co?:) Wiec do roboty:)))

31.05.2002
23:02
smile
[73]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Tworzycie niezle "Gardenparty" (to tytul pewnego utworu - Ty albercik pewnie nie bedziesz wiedzial o co chodzi bo...no coz inteligencja i kultura to chyba nie grzeszysz - to nie obraza tylko fakt, ktory mozna stwierdzic po Twoich ambitnych wypocinach). Stereotypy i jeszcze raz stereotypy. Najbardziej przykre jest to, ze Azzie w wielu aspektach mial racje, choc rzeczywiscie nie powienien uzywac okreslenia "WSZYSCY Polacy to zlodzieje" bo rownie dobrze mozna by powiedziec, ze wszyscy Skandynawowie maja blond wlosy, albo kazdy Zyd ma krzywy nos, ubrany jest w czarna toge i ma krecone wlosy. Bzdura. Jeszcze jedno: wyzywacie Azziego, a sami nie potraficie udzielic sie w jakiejs sensownej wypowiedzi.

31.05.2002
23:07
smile
[74]

LoBo_KTJ [ Pretorianin ]

===> Azzie Co wy do cholery czepiacie sie tych Polakow qrde, spujrzcie sobie na kazdy inny kraj jest tak samo, wszendzie za duzo filmow sie naogladaliscie, wyjedzcie sobie za granice jest tak samo, a wy umiecie tylko jeden kraj krytykowac, tacy sa ludzie tego nic nie zmieni, oczywiscie sa pojedyncze wyjatki ale sa to nieliczni. Zaloze sie ze karzdy zwas w zyciu cos ukrad w ten czy inny sposub... A Polacy to niejest wkoncu najglubszy narud, spujzcie na pisazy, wynalazdcow, bochaterow narodowych innych panstw wszedzie polacy - Polak chce Polak potrafi... P.S Sorki za bledy ale mam cholerna migrene...

31.05.2002
23:08
smile
[75]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Azzie - Nie będzie żadnego linka gdyż to czasopismo już się nie ukazuje. Mogę streścić felieton. Generalnie chodzi o to że można by dać pracownikom 500 $ podwyżki i zacząć patrzeć na ręce. Można też przymknąć oko na dokonywanie realokacji pewnych zasobów firmy (papier, długopisy, dyskietki itp) przez jej pracowników. To drugie rozwiązanie ma większą korzysć psychologiczną dla pracowników, niezależnie od tego, jaki to jest koszt dla firmy. Koniec. Poza tym taka kradzież o której piszesz to małe piwo, jak widać istnieje ona, w firmach, na całym świecie. Problemem społecznym sa zwykli złodzieje - kieszonkowcy, złodzieje samochodów itp. Jeszcze gorszym zwykli bandyci (często nieletni) - rozboje, pobicia, dewastacje mienia itp. I to z tym trzeba walczyć, a nie z tym że ktoś sobie wziął trochę ziemi do kwiatków albo piasku z piaskownicy, bo ma w domu kotka.

31.05.2002
23:09
[76]

Lim [ Senator ]

Azzie --->punktujesz, piwo Ci postawię (jedno:)

31.05.2002
23:10
smile
[77]

Gofcio [ Centurion ]

Azzie jak się wstdzisz to zmień sobie kolor skury i wyemigruj do Afryki, tam nie kradną, bo nie ma co. Ciesze się że nie jestem niemieckim rasistą, albo Rosjaninem(biedni ludzi), albo Anglikiem- mają tchórzostwo we krwi (uważają się za coś lepszego od Polaków-śmiechu warte) i rzecz jasna Francuzi dużo gadają mało robią, żabojady!!! Takie jest potoczne zdanie o tych narodowościach. I jestem szczęściażem, że jestem Polakiem, mamy za sobą historie, której nie jedna narodowość mogła by nam pozazdrościć. Jak wszystkie narodowości mamy w społeczenstwie złodzieji, tak było jest i będzie i to nie jest cecha narodu. Thintil------->niechluje, brudasy??No cóż jak obdajesz się w tym towarzystwie, to twoja sprawa!!

31.05.2002
23:11
smile
[78]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Zeby troche was wyluzowac stworze nowy stereotyp "Polacy to dyslektycy!" ;)) BTW Pewni z was szanowni forumowicze obrazacie Azziego, bo niby nie ma szacunku dla Polski, a sami moglibyscie jako Polacy pisac Polska z wielkiej litery (podobnie Polak).

31.05.2002
23:11
[79]

wysiu [ ]

LoBo --> No siedze duzo w Reichu (aktualnie - Monachium) i jakos tam tak nie kradna... A jak kradna, to nie Niemcy, tylko 'Turasy' albo Polacy... Ja sam zostalem np w podstawowce zlapany na kradziezy lodów w sklepie..;)

31.05.2002
23:12
[80]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Mr_Baggins-> a gdzie z takim czyms isc jak sie chce zrzeknac obywatelstwa ?

31.05.2002
23:12
smile
[81]

wysiu [ ]

Mad_Angel --> Zawsze tego pilnuje..:)

31.05.2002
23:14
[82]

Azzie [ Senator ]

Mad_Angel: Masz racje ze okreslenie WSZYSCY moze byc krzywdzace (ale czy ja gdziekolwiek napisalem slowo "wszyscy"?). Ale gdybym napisal WIEKSZOSC Polakow to zaraz by sie zaczelo: "Ja nie, on tez nie, tamten tez nie. No czyli nikt nie jest...". I zaraz by sie okazalo ze problem nie dotyczy nikogo, a jesli dotyczy to jakis nieznanych ludzi... Tak jak to zawsze jest jakl cos zlego sie dzieje... To u innych pija, bija, kradna, smieca, itp itd... U mnie zawsze jest dobrze i super... Kiedys dostalem ankiete do wypelnienia przez jakas Fundacje czy grupe studentow... Nie pamietam. Zdziwilo mnie i zdenerwowalo troche pytanie "czy dzwonisz z telefonu firmowego w celach prywatnych, czy korzystasz z urzadzen i materialow biurowych do celow prywantych". No wlasnie... Odpowiedz jest TAK... W sumie trudno sie dziwic Capt.Krzysztofowi ze reaguje tak agresywnie. Mi tez troche zabralo czasu przemyslenie czemu takie pytanie sie tam znalazlo, tuz obok moich zainteresowan, preferencji politycznych itp... O chyba przypomnialem sobie tytul tej ankiety: to bylo cos "Polska w Europie" czy cos zblizonego.

31.05.2002
23:15
smile
[83]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Gofcio --> Historia...moze i piekna, ale ile w niej cierpienia na nasz Narod sprowadzilismy my sami Sarm...ee Polacy...

31.05.2002
23:16
[84]

LoBo_KTJ [ Pretorianin ]

===> wysiu To ze nie widzisz nieznaczy ze niema, nieprubuj mi wmowic ze Niemcy sa inni, moze ich nielubie i wogole ale niepowiesz mi ze tam nikt nie kradnie, niechodzi mi o tych w BMW, ale sujz na robotnikow czy zwyczajnych ludzi...

31.05.2002
23:17
[85]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Azzie ---> Napisales POLAK = ZLODZIEJ a to to samo co wszyscy. Materialy biurowe to male piwo. Popatrzcie Sobie na korupcje. U mnie w srodku osiedla powstaje stacja benzynowa - ktos ladna kase za to dostal :(

31.05.2002
23:18
smile
[86]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Azzie --> nie napisales Wszyscy. Mysle, ze uwage "wypowiadajacych" sie tu ludzi zwrocilo uwage na "POLAK=ZLODZIEJ...

31.05.2002
23:24
smile
[87]

Rintintin [ Konsul ]

MOD ja tez znam takich gosci 5zl na orkiestre reszte dla mnie i z puchy wyjmuja.Ale niestety dopuki ten kraj bedzie biedny to tak bedzie. A zaczac sie powino od tych z gory z pseudo rzadu oni sie smieja z nas wszystkich napychaja kieszenie i japy :-).Ustawiaja siebie i swoje rodziny .A co dojdzie do mediow to kropla w morzu zagarnietych pieniedzy przez tych skurwysy...!!!!.

31.05.2002
23:25
[88]

Gofcio [ Centurion ]

Azzie masz racje nie napisałeś wszyscy ujołeś to inaczej!!! Jak dlamnie, źle ujołeś to pytanie(celowo, lub nie). Mad_Angel--->nie będziemy się spierać o chistorie kto co, kto nie? Czasy się zmieniają i tu można byłó by polemizować, ale to nie wątek na ten temat i nie dlamnie.

31.05.2002
23:29
[89]

Azzie [ Senator ]

Viti: Ale wydaje mi sie (moge sie mylic :) ) ze wlasnie takie drobne "pozyczania" ksztaltuja ludzka mentalnosc... Niech ktos sobie "pozycza" olowki ale niech tez ma swiadomosc ze robi zle i ze jak ktos go zlapie to wyleci z pracy... Tymczasem u nas jest spoleczne poparcie wrecz dla takich dzialan... A pozniej juz latwo przejsc do np takiej korupcji... Ktora zreszta tez przez dlugi czas miala ciche spoleczne pozwolenie... Dlaczego teraz nie ma? Bo zaczeto mowic ze to jest zle i uswiadamiac ludzi... Przerwano zmowe milczenia... W Nowym Jorku byl (a moze nadal jest?) burmistrz (nazwiska nie pamietam). Wyjatkowo kontrowersyjny :) Zasugerowal Policji czestsze uzywanie sily i czestsze interwencje. I to interwencje za drobiazgi: rzucanie papierkow na ulice, przewracanie smietnikow, mazanie po scianach. (interwencje czyli wystawianie mandatow itp). Ludzie sie najpierw buzyli ale pozniej okazalo sie ze wraz ze spadaniem drobnych wykroczen gwaltownie spada liczba ciezkich przestepstw... Zauwazcie ze jak stoi pusty dom w dobrym stanie, to moze stac latami nietkniety... Gdy jedna z szyb w takim domu zostaine wybita, w ciagu kilku dni poleca pozostale a dom szybko stanie sie rudera pelna zuli...

31.05.2002
23:34
smile
[90]

wysiu [ ]

Azzie --> nazwisko to Guilliani - poprzedni burmistrz NY, robili to do spolki z owczesnym naczelnikiem policji (ten z kolei ukarał policjanta, ktory nie dal mu mandatu za jakies wykroczenie):) Do spolki uczynili NY jedną z bezpieczniejszych metropolii na swiecie (po poprzednich latach, gdzie uchodzila za jedna z najbardziej niebezpiecznych):)

31.05.2002
23:38
smile
[91]

Rintintin [ Konsul ]

Azzie to wynos sie z polski do stanow jak tam ci sie bardziej podoba proste nie ? A po co odrazu obrazac caly narod ? fru na lotnikso i zegnamy wlocie sluchaj american boy i nara. Wcale nie bedziemy tesknic za takimi postami :))))

31.05.2002
23:39
smile
[92]

Gofcio [ Centurion ]

No cóż jakaś odmiana tutaj się przydaje, ale tytuł tego wątku, drażni mnie. Bo chociaż większość ludzi których znam woli coś zwinąć niż kupić, ale są i takie, które nie potrafią ukraść kartofla i wcale nie jest ich tak mało.

31.05.2002
23:41
[93]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Azzie - Juz to było przerabiane na forum. Chcesz to zmienić to idź pod URM i zaprotestuj. To ostatni mój post w tym wątku.

31.05.2002
23:44
smile
[94]

Rintintin [ Konsul ]

Ciekawe co na to ludzie co przelewali krew za nasza wolnosc.I po co to wszystko ? przeciez polacy to zlodzieje wedlug azzie

31.05.2002
23:45
[95]

Rintintin [ Konsul ]

Ja juz w tym watku nic nie pisze

31.05.2002
23:53
[96]

Azzie [ Senator ]

Viti: No i co to da? Lepper chodzi protesotwac, pielegniarki chodza prostestowac, anestozjolodzy, gornicy, pracownicy Lucznika... Wszyscy protestuja... I co? Niewiele :) Caly fic w tym ze takich zmian nie da sie uchwalic ustawa. One musza przyjsc z dolu... Wszyscy denerwuja sie na nasza wladze... Ale my mamy taka wladze na jaka zasluzylismy... Politycy nie sa kosmitami z Marsa, ani najzdzcami z Izraela (choc niektorzy tak twierdza ;) ). Oni wywodza sie ze spoleczenstwa. Sa jego przedstawicielami... I sa dokladnie tacy jak to spoleczenstwo... Jedyne co ich rozni to to ze maja wieksze mozliwosci i robia przekrety na wieksza skale... Ale tak naprawde to maja w d... dobro kraju, ludzi, a martwia sie tylko o swoj wlasny interes. Tak samo jak dziadek kradnacy kostke ktora miala byc wylozona zeby on i jego sasiedzi nie musieli po blosku i dolach chodzic do autobusu... Szkoda ze juz nie napiszesz nic w tym watku, mam nadzieje ze zmienisz zdanie, ale to Twoj wybor... Rintintin [Centurion] Ciekawe co na to ludzie co przelewali krew za nasza wolnosc.I po co to wszystko ? przeciez polacy to zlodzieje wedlug azzie >>>> Twa logika mnie powala po prostu... A co pani Krysia na to ze w Australi padal deszcz w dzien w ktorym ja nosilem w kratke?

31.05.2002
23:54
[97]

Azzie [ Senator ]

mialo byc "nosilem koszule w kratke" :) Rintintin: oh nic wiecej nie napiszesz? :D LOL. Szkoda bo tak sie rozpisales i dobrze Ci szlo ;)

01.06.2002
00:02
[98]

Lim [ Senator ]

BIG...os---> czytam te posty i czytam - i powiem tylko tyle - od kościoła to ty się odp..., dziwić się że ktoś powie o drobnej przywarze ludzi (a nawet nas Polaków) ? Czytam jednak te posty i stwierdzam że złodziej to cool facet w porównaniu z kretynem. Pozdrawiam przez kupę kamieni elektorat SLD (LSD:) i czytelników szmatławca NIE

01.06.2002
00:02
[99]

Gofcio [ Centurion ]

Azzie chyba studjijesz wykłady filozofi negattywnej, zapisz wię na filozofie pozytywną. Ludzie są różni i jestem pewny, że istnieją ludzie dla których wiekszą wartość ma ludzkie uczucia, mają wyższe ideały niż mamona w kieszeni Jak by tak nie było. To skąd wzieli by się księża.(pomijając pewnego z Poznania;) 20:13-23:45 i prawie 100 postów, nieźle. Nic ide spać jutro ciężki dzień. Jestem Polakiem i jestem z tego dumny!!!

01.06.2002
00:07
[100]

Gofcio [ Centurion ]

Lim---->No i pozamiatane,hehehe Znikam!!!

01.06.2002
00:09
[101]

Lim [ Senator ]

Gofcio---> tiaaa:)

01.06.2002
00:10
smile
[102]

tymczasowy11206 [ Junior ]

Temat watku powinien raczej brzmiec Polacy to Idioci. Przeciez taki dziadek kradnacy kostke moze przez to samem zle skonczyc jak w tym miejscu skreci noge i na opieka wyda wiecej niz na kostke, a jak tu mu sie nic nie statnie to gdzie indziej wpadnie w dziure, ktora zawdziecza innemu dziadkowi. Ludzie, ktorzy przychodza do pracy i wkolko cos z niej wynosza tez dzialaja na swoja szkode, bo przeciez zfinansowane to bedzie z zysku firmy. Nie mowie tu oczywiscie, ze ktos kto zkseruje od czasu do czasu pare kartek doprowadzi firme do bankructwa, ale zabranie chocby jednej kostki moze albo skonczyc sie dla kogos w szpitalu albo dla tej jednej kostki ktos bedzie musial pojechac do sklepu, a za to ktos juz bedzie musial zaplacic. Na pytanie gdzie tkwi granica kazdy powinien sobie sam odpowiedziec, niestety w tym kraju wielu ludzi nie jest w stanie spojrzec dalej niz czubek wlasnego nosa. To tak samo jak z glosowaniem na kogos kto jest mojego pokroju lub najlepiej jeszcze gorszy ode mnie, choc ktos taki na 99% bedzie rzadzil tak, aby sie dorobic. Ale czemu to sie dziwic skoro 22% 15-latkow to analfabeci lub analfabeci funkcjonalni (nie rozumieja tego co czytaja). A jacy maja byc skoro jedyne co sie liczy w szkole to znac material odtad dotad?! Skoro wystarczy sie wykuc to po co myslec? I potem tacy ludzie juz nie sa wstanie sie nad niczym glebiej zastanowic gdy zachodz itaka potrzeba, maja zero wyobrazni i wogole nieinteresuja ich konsekwencje ich postepowania, wszystko jedno czy zabiora kostke z ulicy czy beda glosowali na Leppera.

01.06.2002
00:15
[103]

Lim [ Senator ]

Crafty---> hymm...takie trafne przemyślenia i dopiero rekrut ? :))) Pozdrawiam - i dobranocka :)

01.06.2002
00:19
smile
[104]

wysiu [ ]

<-- Crafty

01.06.2002
00:24
[105]

Lim [ Senator ]

wysiu---> OK:)

01.06.2002
00:28
[106]

Azzie [ Senator ]

Crafty: O tym ze duza czesc (wiekszosc?) ludzi (na calym swiecie tym razem) nie mysli i nie rozumie tego co czyta, mial byc nastepny watek :)) Ale predko sie rozmyslilem widzac z czym musze sie zadawa w tym watku :) To ze ludzie nie potrafia czytac szczegolnie widac w internecie, np na tym forum. Wiele odpowiedzi w watkach wyglada tak jakby ich autor przeczytal tytul watku ewentualnie dwa pierwsze zdania z pierwszego postu. Ludziom najwyrazniej nie chce sie czytac, myslec... Moze to takie pokolenie :) Szybka kounikacja, szybka wymiana informacji, tresci... Szybko szybko szybko az nie zostaje miejsca zeby pomyslec...

01.06.2002
00:32
smile
[107]

Deser [ neurodeser ]

Kurde! odnoszę ten dlugopis w poniedziałek :) Mimo, że go dostałem i jestem wręcz przywiązany :) (pomijam fakt, że to jednorazówka i prawie wypisana :) Nie mogę się tak z nim obnosić. No dobra :( te dwie skserowane kartki z zadaniami na przyszły tydzień też oddam bo mnie zadręczą (przynajmniej będę mógł nic nie robić :))))

01.06.2002
00:34
[108]

Azzie [ Senator ]

Zapraszam do nowego watku ;)

01.06.2002
01:01
smile
[109]

Pazuzu [ Chor��y ]

Azzie ->prawda,ale co ma zrozumienie czytanego tekstu do problemy zlodzijstwa? Czy uwazasz ze Polacy(lub wiekszosc ludzi) to idioci i dlatego kradna?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.