GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jest Erotycznie! cz. 4

11.03.2006
12:25
[1]

Azzie [ bonobo ]

Jest Erotycznie! cz. 4

A tak mnie naszlo, coby po tylu latach reaktywowac ten jakze meczacy dlonie watek :]

Dla przypomnienia, rozmawiamy o grach erotycznych roznego rodzaju

Ostatnio wpadla mi w rece ciekawa pozycja pt. "Biko 3". Japonska gra hentai, w ktorej zadaniem glownego bohatera, czyli naszym, jest sledzenie panienek wracajacych poznym wieczorem do domu aby w odludnym miejscu je obezwladnic i... powyczyniac swawole. Grafika na dzisiejszym poziomie, pelen 3D, wysokie rozdzielczosci, pieknie zaokraglone walory :)
Oczywiscie sam pomysl czajenia sie na dziewczyny i pozniej ich gwalcenia, moze byc przez wiele osob uznany za przegiecie, ale coz, to w koncu japonczycy :]

11.03.2006
12:29
smile
[2]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Oj Azzie, Azzie... Lepiej wylacz kompa i idz zarwac jakas prawdziwa panienke :>

Tylko zebys na ulicy nie robil tak jak w tej grze! :>

11.03.2006
12:30
[3]

Azzie [ bonobo ]

Podobniez interesujaco prezentuje sie "Battle Raper 2", bijatyka 3D, w ktorej rownie waznym wskaznikiem oprocz energii postaci, jest stan odzienia, zarowno gornego jak i dolnego. Czyz jest ktos kto nie chcial bic sie z ponetna kolezanka "na gole klaty"? :) Wreszcie marzenia sie spelniaja heheh. Po przegranej walce panienka traci przytomnosc i mozemy sie zabrac za.... no wlasnie, zamiast zajac sie prawidlowa czynnoscia zwyciezcy to mozemy ja tylko leczyc, masujac urazone czlonki. Niestety ona sie nie odwzajemnia... Ale mimo wszystko polecam :]

11.03.2006
12:31
smile
[4]

gladius [ Subaru addict ]

Azzie... to są TYLKO piksele.

11.03.2006
12:32
[5]

Azzie [ bonobo ]

Kris: Nie moge, jestem wierny Reni Grabowskiej :)

I jeszcze jeden screen z BR2 :)

11.03.2006
12:33
smile
[6]

Lechiander [ Wardancer ]

He he he! :-))

11.03.2006
12:38
smile
[7]

iNfiNity! [ NSX ]

gladius

11.03.2006
18:26
[8]

Azzie [ bonobo ]

Dobra panom masturbacja-przy-pikselach-to-grzech juz podziekujemy :P

Niedlugo zamieszcze mini recenzje z Battle Rapera 1, moze tam zamiast leczyc czlonki, bedzie mozna leczyc czlonkiem :)

11.03.2006
18:30
smile
[9]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Azzie --> Buahahaha co za pomysl na gre ;D

11.03.2006
18:36
[10]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

o lol :D mi tam nigdy nie chciało sie grac w takie gierki :D

11.03.2006
18:38
smile
[11]

J_A_C_K [ Konsul ]

Już wiem co kupić kuzynowi na komunię!

11.03.2006
19:18
smile
[12]

tsunami [ Made in USA ]

Co ci japonczycy nie wymysla :D:D:D

Azzie --> LoL "...to mozemy ja tylko leczyc, masujac urazone czlonki. Niestety ona sie nie odwzajemnia... " To sie nazywa Necrofilia :P hahahaha

11.03.2006
21:11
[13]

Azzie [ bonobo ]

tsunami: dlaczego necrofilia? pani jest tylko nieprzytomna a nie martwa :) wrecz nalezy uwazac aby bimbalkami sie za mocno nie bawic bo sie obudzi przed wyleczeniem do konca :)

11.03.2006
21:21
smile
[14]

tsunami [ Made in USA ]

aaaa no chyba ze tak :-) Nagle przebudzenie mogloby spowodowac trwalszy uszczerbek na zdrowiu :P

Gierki masz z emule?

11.03.2006
21:22
[15]

Azzie [ bonobo ]

torrent, emule sie muli :)

11.03.2006
21:24
[16]

Narmo [ nikt ]

Dżizas. Biko 3 jest na 2 płytach? Co tam zamieścili? Kilka filmów porno?

11.03.2006
21:34
[17]

Azzie [ bonobo ]

Narmo: Battle Raper 2 jest na DVD :))) 2.4 GB :D

11.03.2006
21:38
smile
[18]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Że też ci się chce to ściągać :P

11.03.2006
21:41
[19]

Narmo [ nikt ]

Bramkarz --> Odechciało. Szkoda mi limitu. Podeślę linki do kumpla ;p

11.03.2006
21:47
[20]

Azzie [ bonobo ]

Battle Raper 1 tez na 2 CD :) Co zrobic, nie wiem co te japonce tam wcisneli :)

11.03.2006
21:49
[21]

Narmo [ nikt ]

Azzie --> Grafikę w naprawdę ogromnej rozdzielczości, zeby na projektorach można było wyświetlać ;p

11.03.2006
23:37
smile
[22]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

chyba wam kobiet brakuje :P ale takich prawdziwy, nie sztucznych na monitorze :P

12.03.2006
01:19
[23]

boro [ Senator ]

to jest na PC czy PS2?

12.03.2006
01:35
smile
[24]

Mazio [ Mr Offtopic ]

kocham cię
i nie wstydzę się tej słabości
kocham cię
bo jesteś wysokiej rozdzielczości...

12.03.2006
01:37
smile
[25]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Mazio

To jest wielkie :)

12.03.2006
12:12
[26]

©®© [ Generaďż˝ ]

Biko 3 juz sie sciaga! Zapowiada sie ciekawie ]:->

12.03.2006
12:35
[27]

reksio [ B l u e s jest królem ]

A można facetów rozbierać?

14.03.2006
14:05
smile
[28]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

reksio -> w grze x-change (1 i 2) "grasz" facetem który zamienił się w tajemniczy sposób w kobiete i ma ciekawe fazy :)
Polecam :P

Pierwsza część jest na emulu i waży chyba ok 100 mb :)

14.03.2006
14:28
[29]

xion [ Generaďż˝ ]

Omg, swietny tytul watku ;p Poda mi ktos tytul gry z ktorej to Azzie ciachnal tego ss'a? :) Ciekawie wygląda...

14.03.2006
14:42
[30]

Mindlord [ Generaďż˝ ]

jedna to "Biko 3", a druga "Battle Raper 2" - proponuje zwracac uwage na to co sie czyta...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.