GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 453

08.03.2006
00:10
smile
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 453

^^ uwazajcie misiaczki na nasza kodiczynke ;)

08.03.2006
00:15
[2]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Pier....

*spada w bezdenną przepaść*

08.03.2006
07:30
smile
[3]

Orlando [ Reservoir Dog ]

*Bum*
Kto zostawił odkryty okop?!

08.03.2006
08:56
smile
[4]

matisf [ X ]

Dzien dobry...

Wszystkiego najlepszego dla naszych pieknych pań :) ->

08.03.2006
10:09
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]

Wszystko naj naj naj naj naj naj *płyta się zacięła* na naj naj naj naj..... :*

08.03.2006
10:11
smile
[6]

Widzący [ Senator ]

WMMK!!!

Wielokrotnych orgazmów, nie tylko w Dzień Kobiet, życzy Widzący.

08.03.2006
10:17
[7]

grzesiiek [ Centurion ]

te Stranger, dopiero przed chwilą stuknęło 200 postów :P

08.03.2006
11:05
smile
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

...ale tu same dziadki siedza i zazwyczaj nie dociagaja do konca ;> :P

08.03.2006
11:12
smile
[9]

matisf [ X ]

Stranger

<-

08.03.2006
11:15
smile
[10]

grzesiiek [ Centurion ]

lol :) coś cody nie widać...to pewnie jej spisek z tymi okopami :)

08.03.2006
11:26
[11]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all :)
*żywym krokiem wchodzi do DDW*
*Wpada do okopu*
au!

:P

08.03.2006
11:32
[12]

grzesiiek [ Centurion ]

Nie mówiłem? Teraz pewnie powstanie nowa komisja śledcza ds. okopów :)

08.03.2006
11:49
[13]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

grzesiu --> Takowa juz istnieje :) składa sie ze mnie :P

08.03.2006
12:44
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

wpada do wlasnego okopu? co za ciapa o_O

btw, syckiego najlepsego kolesanko* :P

spoiler start
* - taa jasne :P
spoiler stop



edit: ROTFL >>

08.03.2006
12:51
smile
[15]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

no coz... pozostaje mi tylko sie z tym zgodzic :P >>

08.03.2006
14:59
smile
[16]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Ja sie kłocić nie będe...

08.03.2006
16:41
smile
[17]

Flyby [ Outsider ]

..czerwone..tfu ..biało-czerwone gwoździki dla naszych power girls..ee ..dawniej to były power girls..jednym susem na traktor a traktor tylko pyr pyr..pierwszy sekretarz by takiej nie dał rady nie mówiąc o wójcie..

08.03.2006
17:08
smile
[18]

Stitch001 [ Witcher ]

W dniu Pań, wszystkim ddw "kobiełkom"(o ile mnie pamięć nie myli to bywają tutaj aż 2, słownie: dwie) życzę Wszystkiego Dobrego (Iksek tego "tego" o czym myślisz też :P )

<edycja>
Jak się Którejś nie doliczyłem to opier.., %^$&%# i &^$ oraz &^$# to zaktualizuję życzenia. :)

08.03.2006
17:47
smile
[19]

foxx [ lisek ]

Stranger -> hahaha, to bylo ostre :D

08.03.2006
20:14
smile
[20]

Mortan [ ]

co jest ?

08.03.2006
20:15
smile
[21]

foxx [ lisek ]

jak to co, OKOP !

08.03.2006
20:33
smile
[22]

Mortan [ ]

okop od razu, to zwykły doł :D

08.03.2006
20:34
[23]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Ktoś ma doła?

08.03.2006
22:21
[24]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

nie wiem, ja mam okop :)

09.03.2006
01:08
smile
[25]

Flyby [ Outsider ]

..a ja łóżko ..i niech sen ukoi wasze rozgorączkowane grą ..ee ..nauką, głowy a jutro..uff, dzisiaj przyniesie stosy wrażeń bez obrażeń

..dobranoc DDW

09.03.2006
07:32
smile
[26]

matisf [ X ]

GOOOOD MORNI...
*łu-bu-du*


ktoz ostawil ten okop na srodku, w dodatku przykryty lisciami ...

09.03.2006
10:13
smile
[27]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Morning, ale wczorajszy dzień był wesoły, nie ma jak w ramach dnia kobiet wymieniać swojej partnerce akumulator w samochodzie ;)))

09.03.2006
16:21
smile
[28]

Flyby [ Outsider ]

..można zacząć od wymiany akumulatora, Judith..poczym kontynuować sekwencje wymian do ..no, właśnie, powiedzmy do rozwiązań finalnych..Natomiast płci brzydkiej skażonej komputerem w sensie mało użytkowym przystoi w tym dniu dopuścić do tego sprzętu całą okoliczną płeć kwalifikującą się od biedy do pięknej.. Przyznaję że to w niektórych wypadkach czyn heroiczny wręcz ;) ..oh, z różnych zresztą powodów

09.03.2006
16:29
smile
[29]

Szenk [ Master of Blaster ]

A leniuchy jedne - co tak mało pościcie?

Muszę coś wymyślić, co by tu robić w pracy, bo bez GOL-a strasznie mi się teraz w pracy dłuży :/

09.03.2006
16:30
smile
[30]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Judith --> No faktycznie :) Przyjemniej sie laduje, a nie wymienia. ;P

09.03.2006
16:39
smile
[31]

Flyby [ Outsider ]

..Szenk, a co ty się dziwisz że postów mało jak i ciebie w DDW mało? ..zrób coś z tym netem w pracy ;) ..wiem,wiem ..dobrze mówić..sam jestem przykładem kogoś co w pracy nie może ;) ale też pocieszam się że w pracy nie wszyscy mogą ;)

09.03.2006
16:50
smile
[32]

Szenk [ Master of Blaster ]

NIe mów, Flyby, ze jestem motorem napędowym ilości postów w DDW, bo urosnę w (czy aby na pewno?) dumę :D

DDW dawało sobie radę przede mną, będzie dawało i po mnie. Co najwyżej mogę być ojcem założycielem kolonii bakcyli lenistwa przenoszonych drogą klawiturową :)

09.03.2006
16:53
smile
[33]

Mortan [ ]

Szenkus czyzby niewdzieczny pracodawcazablokowal ci dostep do gola ?

09.03.2006
16:53
smile
[34]

Szenk [ Master of Blaster ]

No :/

09.03.2006
17:03
smile
[35]

Flyby [ Outsider ]

..jesteś Szenk, jesteś motorem napędowym ..hmm. rzeczywiście, żebyś nie zaczął bujać pod sufitem to dodam..jak każdy z nas ;) ..a i na polu rozsiewania bakcyli lenistwa masz niewątpliwe osiągnięcia..czasem myślę czy wspólnie nie wymutujemy jakiegoś jednego uniwersalnego co by wszystkich zaraził ;) ..tyle że te bakcyle delikatne są, wrażliwe na podłoże ..luksusu trochę potrzebują a to się łączy z tą pecunią co nie śmierdzi ..istnieje możliwość że nie zdążymy się rozchorować jak sybaryci..eeh
..aż mnie pokusiło aby zobaczyć siebie jako sybarytę właśnie na łożu wygodnym przez dwie niewolnice rozebrane wachlowanym a ja bym dyktował niewolnikowi co stukać ma na klawiaturze i packą na muchy go walił ..co piszesz ośle niemiłosierny..

09.03.2006
17:13
smile
[36]

Szenk [ Master of Blaster ]

Flyby ---> Jak wszystkich zarazimy, to kto tu będzie pisał?

09.03.2006
17:14
[37]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Co tam u was?

09.03.2006
17:18
smile
[38]

Flyby [ Outsider ]

..jak to kto tu będzie pisał Szenk? ..nasi niewolnicy ;)

..nie słyszałeś Orlando o jakichś niewolnikach na sprzedaż?

09.03.2006
18:28
[39]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Lynyrd Skynyrd - Free Bird

If I leave here tomorrow
would you still remember me
For I must be travelling on now
there's too many places I gotta see

And if I stay here with you girl
things just wouldn't be the same
For I'm as free as a bird now
and this bird you cannot change, oh
and the bird you cannot change
and this bird you cannot change
Lord knows I can't change

Bye bye, baby, it's been sweet love
though this feeling I can't change
Please don't take it so badly
Cause Lord knows I'm to blame

And if I stay here with you girl
things just couldn't be the same
Cause I'm as free as a bird now
and this bird you cannot change, oh
and the bird you cannot change
and this bird you cannot change
Lord knows I can't change,
Lord help me I can't change,
Lord I can't change,
Won't you fly high free bird, yeah


09.03.2006
18:51
[40]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all :)
Zdałam psychologie na 4.5! Łiiiiiiiii :D
*szczesliwa*

09.03.2006
18:52
smile
[41]

foxx [ lisek ]

Gratuluje, tylko nie probuj nam teraz czytac w myslach... ;P

09.03.2006
18:54
smile
[42]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Gratulacje!

09.03.2006
19:00
[43]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

thX :)

09.03.2006
19:08
smile
[44]

Flyby [ Outsider ]

..gratulacje .. "you fly high free bird", Cody ;)

09.03.2006
19:09
[45]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Umiem dobierac piosenki do sytuacji...

09.03.2006
19:15
smile
[46]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

ooo psycholozka w DDW? bedziesz sie miala kim zajmowac? ;P

09.03.2006
19:15
[47]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Kurcze, ale sie ciesze :)
W sumie juz wszytsko z głowy, jeszcze dwa wpisy i (prawdopodobnie) zdejma mi blokade neta :)

Stranger --> Tu juz nie ma co leczyc :P

09.03.2006
19:24
smile
[48]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Pff kolezanka najwyrazniej nie zasluguje na to 4.5, skoro z tak mila grupa ludzi nie potrafi sobie poradzic... ba! nawet nie probuje :P

09.03.2006
19:24
[49]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie probuje bo musiałabym zaczac od siebie. Nie zapominaj, ze z załozenia jestem pedagogiem :P

09.03.2006
19:32
smile
[50]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Oj nie... nie chcemy nowej, niby-lepszej, grzecznej, uprzejmej Cody :P

09.03.2006
19:32
smile
[51]

Flyby [ Outsider ]

..proszę ode mnie z daleka z tym kaftanem! ..wszystkie te psychologi to obłudniki

09.03.2006
19:35
smile
[52]

Father Michael [ Martyr ]

Z psychologow to zdecydowanie najbardziej przypadaja mi do gustu Francuzi, a szczegolnie sanitariusze zakladu w Charenton :]

09.03.2006
19:42
smile
[53]

Flyby [ Outsider ]

..o to, to, Padre.. mają tam przemiłe apartamenty z widokiem na Marnę ..potrafił je docenic markiz de Sade

09.03.2006
19:43
[54]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stranger --> Miła i Cody to oksymoron :]
Flyby --> Aspirynke? :)
Padre --> Błakaj sie!! :P

Flyby --> Tak btw, masz moze gdzies pod reka Dobry Omen? Niedlugo bym chciała pozyczyc :)

09.03.2006
19:52
smile
[55]

Flyby [ Outsider ]

..aspirynkę i pod głowę coś ciepłego i miękkiego, co mógłbym nadgryzać od niechcenia..

..nie mam pod ręką Cody..i jak pamiętam niewiele czasu by go znaleźć ..wedle niego świat kończy się w najbliższą sobotę

09.03.2006
20:03
[56]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie moze skonczyc sie w najblizsza sobote, bo a) to pojutrze, b) we wtorek jest koncert DM :P
*podaje Flyby'emu aspirynke*
Tak btw, Flyby, powiedziałbys w koncu jak sie prawidłowo odmienia Twoja ksywke ;)

09.03.2006
20:16
smile
[57]

Flyby [ Outsider ]

..paskudnie sie odmienia Cody, bo jeżeli nie zastosujemy wyjątku to na końcu będzie "baj" ;)
..więc o, flajbaj flajbaja flajbajem flajbajowi flajbajowe flajbaje

..czyli to odmiana wedle polskiego flejtucha nie mylić z świntuchem

09.03.2006
20:17
smile
[58]

piokos [ Mr Nice Guy ]

cześć

09.03.2006
20:20
smile
[59]

Flyby [ Outsider ]

..o, piokos, piokosa, piokosowi, piokosem, piokosy.. jakiś taki zmarnowany piokos

09.03.2006
20:24
[60]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Cześć, Piokos :)
Dzięki, Flyby.
Dzięki, Flyby'ajowi
Dzięki, Flyby'u (?;)

09.03.2006
20:27
[61]

piokos [ Mr Nice Guy ]

o, jeszcze mnie pamientajom :)

W niedzielę padł mi kompjuter (o czym mogliście przeczytać tu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4815858&N=1). Jak się okazało grafika poszła się jeb*%, co się okazałoo dopiero we wtorek. Teraz jadę na przedpotopowym GF2mx :) (chwała koledze co na giełdzie koło GUSu handluje).

Welkom Cody :)

09.03.2006
20:29
[62]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

piokos --> a karta na gwarancji chociaz? jaki model?

09.03.2006
20:30
[63]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Niedobrze, Piokos. NIe straciłes chociaz save'ow?

09.03.2006
20:30
smile
[64]

Father Michael [ Martyr ]

W niedzielę padł mi kompjuter

Ciekawe co sie stalo... *przypomina sobie o minach pozostawionych w piokosowym sprzecie tej pamietnej Nocy Dlugich Tabliczek "Cisza Nocna"*
:D

09.03.2006
20:32
smile
[65]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Oho, widze, ze XC i Padre bawia sie w Good Cop, Bad Cop ;P

09.03.2006
20:32
[66]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Ciekawe kto byl zlym...

09.03.2006
20:34
[67]

piokos [ Mr Nice Guy ]

gwarancja się skończyła pół roku temu. A karta to R9800pro.

Jak się domyślam nie można mieć stopnia [wkur...y]?

09.03.2006
20:34
smile
[68]

Father Michael [ Martyr ]

piokos -> mozna, ale tylko raz :)
Zrob sobie taki, zrob, zrob, zrob, zrob :D

BTW: Daleko jest z Torunia do Warszawy? ]:)

09.03.2006
20:54
[69]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Strzelaj, Orlando :P

09.03.2006
21:07
smile
[70]

Flyby [ Outsider ]

..byle nie z armaty..kurzyć sie będzie

09.03.2006
21:12
[71]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Lubie zapach prochu :)

09.03.2006
21:14
smile
[72]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

o poranku? ;>

09.03.2006
21:15
[73]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

W samo południe pachnie najlepiej.

09.03.2006
21:19
[74]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stranger --> Skad wiedziałes ;)

09.03.2006
21:24
smile
[75]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Moze Cie podgladam? ;] :>

09.03.2006
21:27
smile
[76]

Flyby [ Outsider ]

..w samo południe to stary plakat .. ale o ile pamietam uzywali już bezdymnego ..najlepiej pachnie prochem na księżycuuu

09.03.2006
21:29
[77]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie wiem, Flyby, ale lubie ten film :)
Stranger --> Webcam? :]

09.03.2006
21:30
smile
[78]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Nie, jestem bardziej konserwatywny w tych sprawach... najczesciej siedze na drzewie z lornetka ;)

09.03.2006
21:31
smile
[79]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

---> Flyby

Bezdymny nie znaczy bezzapachowy!

09.03.2006
21:32
[80]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dobrze, ze mieszkam na 3 pietrze a w okolicy sa niskie drzewa :P

09.03.2006
21:33
smile
[81]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

A rynny chociaz sa? ;]

09.03.2006
21:40
smile
[82]

Flyby [ Outsider ]

..jasne Sam ..ja nawiązywałem do kurzu czyli dymu..jeszcze post wyżej ..zapach jest w drugiej części bo kurz księżycowy podobno pachnie prochem

09.03.2006
21:40
[83]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie, ale mozesz sie wspinac po kablach do neta mojego starego admina, nie zorientuje sie ;)

09.03.2006
21:44
[84]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

---> Stranger

A opuszczanie się na linach z dachu już nie w modzie? :D

09.03.2006
21:45
[85]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Sam --> To bylo modne w M:I ;)

09.03.2006
21:47
[86]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

--> X-C

No właśnie, trzecia część lada chwila, więc może warto trenować i się wbić w comeback "trędu" :)

09.03.2006
21:49
[87]

matisf [ X ]

AC/DC > Big balls

I'm ever upper
class high society,
God's gift to ballroom notoriety,
I always fill my ballroom
(The event is never small)
The social pages say I've got
The biggest balls of all

Oh I've got big balls,
I've got big balls
And they're such big balls
Dirty Big Balls,
And he's got big balls
And she's got big balls
But we've got the biggest balls of them all

And my balls are always bouncing
My balls are always full
And everybody cums and cums again
If your nmae is on the guest list
No-one can take you higher
Everybody says I've got
GREAT BALLS OF FIRE...

Oh I've got big balls
[repeat]

Some balls are held for charity
And some for fancy dress
But when they're held for pleasure
They're the balls that I like best.
My balls are always bouncing
to the left and to the right
It's my belief that my big balls
Should be held every night

Oh I've got big balls

09.03.2006
21:51
[88]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ze niby znow dla tego pana miałabym znow ogladac durne filmy? :)

09.03.2006
21:52
smile
[89]

Flyby [ Outsider ]

..ale trzeba sie ubezpieczyć najpierw na życie i wybrać sobie model pochówku.. najbliżsi mogą byc wdzięczni

09.03.2006
21:55
[90]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja chce zeby mnie spalili :)

09.03.2006
22:00
smile
[91]

Flyby [ Outsider ]

..to wyjdź za maharadżę, Cody..w Indiach była taka miła tradycja że jak mąż padał to żony palili na stosie razem z nim żeby miał towarzystwo ;)
..u nas zresztą też tylko cholernie dawno..moze warto przywrócić obyczaj w ramach wracania do tradycji?

09.03.2006
22:05
[92]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pod warunkiem, ze o działa tez na odwrot, Flyby :P

09.03.2006
22:09
smile
[93]

Flyby [ Outsider ]

..feministka ..nie miałbym nic przeciwko temu jak bym miał siedem żywotów na składzie ..hmm..siedem to za mało ..ze dwanaście

09.03.2006
22:15
[94]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Wiem, Flyby :) Ale nie narzekajmy ;) jedno zycie i tak mozna cudownie przezyc :)
*optymizm mode on*


Ciiii :)
https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=341

09.03.2006
22:16
smile
[95]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

SamFisher --> Myslisz, ze chcialoby mi sie wchodzic na dach? Na dodatek z ciezka lina? :P
XC --> Hmm a mocne te kable? ;)

09.03.2006
22:18
[96]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie, dlatego zmieniłam dostawce neta :P

09.03.2006
22:19
smile
[97]

Flyby [ Outsider ]

..optymistycznie kontynuując:

..słoneczko już niedługooo
wiosennie mnie połechce
..a ja mu się wystawię
i jęknę ..jeszcze..jeszczeee

..podaruj Cody, Padre resztę do tego dema żeby się tak nie męczył ;)

09.03.2006
22:20
[98]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Flyby doprasza sie aspirynki :)

09.03.2006
22:24
smile
[99]

Mortan [ ]

Co to za gierka co Padruś 15 minut pocinał ? ;)

09.03.2006
22:24
smile
[100]

Flyby [ Outsider ]

..Cody, mam kiepskie ubezpieczenie na życie, nie będzie żadnych zysków jak kojfnę z przedawkowania

09.03.2006
22:26
smile
[101]

Father Michael [ Martyr ]

Mortan -> Knights of the Temple II: Czas Demonów

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=11121

09.03.2006
22:27
smile
[102]

Mortan [ ]

A w Painkillera graleś ? Tam jest dopiero rzeznia.

09.03.2006
22:27
[103]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Spoko, Flyby, ja znam dawkowanie ;))
Mortan --> Padre po prostu ma Wolny Czas pierwszy raz od dawna i mu odbija :P

09.03.2006
22:29
smile
[104]

Father Michael [ Martyr ]

Mortan -> gralem, nawet dostalem z rak Miszy wydanie kolekcjonerskie :)

09.03.2006
22:30
[105]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja dostałam czapeczke :)

09.03.2006
22:35
smile
[106]

Flyby [ Outsider ]

..to ja zajrzę do swojego kosmosu..jeszcze dzisiaj mnie tam nie było ;)

09.03.2006
22:38
[107]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre nie chce napisac, ze Piokos MUST die :(

edit : i edytuje moje posty :>

09.03.2006
23:22
smile
[108]

Father Michael [ Martyr ]

Przeciez nie moze edytowac Twoich postow bo nie zna hasla i w ogole :O

09.03.2006
23:23
[109]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Przede wszytskim "w ogole" ;]

Gdzie statsiarze poszli? :(

09.03.2006
23:40
smile
[110]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

pracują :]

09.03.2006
23:42
smile
[111]

Mortan [ ]

grają ;]

09.03.2006
23:43
[112]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie statsuja? :(

09.03.2006
23:43
smile
[113]

Father Michael [ Martyr ]

Robia wizytowki :]

09.03.2006
23:44
[114]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

ROTFL :D

09.03.2006
23:45
smile
[115]

Judith [ PlayScribe Portable ]

A propos "pracują" : ma ktoś dostęp do dużej ilości amfetaminy? Mam do zrobienia 215 stron w 3 tygodnie...

09.03.2006
23:45
[116]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie, Judith, ale mam troszke aspirynki, chcesz?

09.03.2006
23:46
smile
[117]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

maczkiem? ;]

spoiler start
na litosc boska... nie bierz aspirynki od cody!! :P
spoiler stop

09.03.2006
23:47
[118]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

I jak Judith? :)

spoiler start

Nie sluchaj Strangera'a! Widzisz jak na Flyby'a działa?

spoiler stop

09.03.2006
23:49
[119]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Judith, zyjesz jeszcze? ;)

spoiler start
taa... na wierszykowa maszyne go przerobilas :P
spoiler stop

09.03.2006
23:50
[120]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Bierz, Judith, bierz :))

spoiler start
On zawsze pisał! Dzięki mnie pisze...mniej ;)
spoiler stop

09.03.2006
23:50
smile
[121]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Cody - nie biorę aspirynki od ciebie, bo zazwyczaj efekt jest odwrotny do zamierzonego, jeszcze mnie dopadnie jakas permanetna, tygodniowa erekcja i co? Ani chybi umrę z niedotlenienia mózgu :P

Idę na moją ostatnią, normalną wieczerzę w tym miesiącu - reszta będzie przez kroplówkę...

*Idzie*

09.03.2006
23:52
[122]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Daj spokoj, Judith, moge Ci dac takie na krocej...jak chcesz. Chociaz wszyscy na ogoł wolą na dluzej :PP

10.03.2006
00:00
[123]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dobra, DDW. Erotycznych Snow, bo mi zaraz net padnie. Do jutra :)
Jutro nie ma zajec, tylko obijanie sie i Cthulhu :)

10.03.2006
01:49
smile
[124]

Flyby [ Outsider ]

..przenigdy - nie bierzcie, o dziatki
aspirynki od sąsiadki..
bo jak wam raz da - o Boże
to przestać dawać nie może..
i mamy noce szalone,
okrutnie upocone..
..syrop ..to jest potęga,
bo po nim tak się nie kwęka,
w głowie się miło zawraca
i wiersze się pisze na kaca..
..a teraz drogie dzieci
rój gwiazdek niech wam świeci..

..dobrej nocy DDW

10.03.2006
09:37
smile
[125]

Father Michael [ Martyr ]

6 DDW!
6 piokos!
Ide zrobic level 4 mojemu ekonomiscie :)

10.03.2006
10:02
smile
[126]

Mortan [ ]

6

10.03.2006
10:06
smile
[127]

Mortan [ ]

Kontrola sanepidu w szkolnej stołówce:
Kontroler:
- Co to jest to zielone i pomarańczowe?
Pani ze stołówki:
- Zielony jest alegorią - trudne słowo - szyneczki z Constaru, a pomarańczowy jest metaforą - jeszcze trudniejsze słowo - barszczyku ukraińskiego...

10.03.2006
10:14
[128]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Mortan, dzięki za ból brzucha ze śmiechu od rana.

10.03.2006
10:18
smile
[129]

Mortan [ ]

Mnie tez boli, tylko z głodu :) Stracilem wene do jedzenia, zapiekanki, parowki jajecznica jakos ostanimi czasami przestaly mi wystarczac, a mam ochote zjesc cos lepszego, niestety nie za wiele umiem gotować ;-)

I jeszcze jeden, stary, ale fajny :
Przychodzi pięcioletni chłopczyk, ze zdechłą żabą na smyczy i skarbonką pod pachą do agencji towarzyskiej. Podchodzi do właścicielki i pyta:
- Czy można prosić dziewczynę z AIDS?
- Mały przecież ty masz 5 lat? Co ty byś z nią zrobił i dlaczego z AIDS? Nie, my nie mamy dziewczyn z AIDS!
- Ale ja naprawdę potrzebuję- mówi i rozbija skarbonkę. Szefowa widząc pieniądze staje się bardziej skłonna do negocjacji.
- No dobrze, ale, po co ci ta dziewczyna z AIDS?
- Potrzebna!
- Powiedz, to może coś się znajdzie...
- No dobra. Chodzi o to, że jak zrobię to z dziewczyną z AIDS to będę miał AIDS. I jak wrócę do domu to moja opiekunka, która mnie wiecznie molestuje też będzie miała AIDS. A potem jak mój tatuś ją odwozi to ona mu daje na tylnym siedzeniu... i on też będzie miał AIDS. A jak tatuś wraca to w nocy robią to z mamusią... i ona też będzie miała AIDS. A rano, jak tato wychodzi do pracy, to przyjeżdża pan od zbierania śmieci. Wpada do nas i mamusia daje mu dupy. I on też będzie miał AIDS. I o tego skurwysyna mi chodzi, bo mi śmieciarką żabę przejechał .

10.03.2006
10:33
smile
[130]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

*dead*

10.03.2006
10:46
smile
[131]

Mortan [ ]

No to jak sie podoba, to jeszcze jeden :)

Leży facet na łożu śmierci. Lekarz powiedział, że nie dotrwa do rana. Nagle poczuł z kuchni zapach jego ulubionych ciasteczek czekoladowych zrobionych przez żonę. Ostatkiem sił wydobył się z lóżka i czołga się do kuchni. Zapach tych ciasteczek przypominał mu dziecinstwo, on wiedział, że zasmakuje ich po raz ostatni. Wczołgał się do kuchni i widzi jak jego żona przygotowuje te ciasteczka, o których teraz marzył. Ostatnimi siłami siegnął po jedno i w tym momencie żona zdzielila go ścierką mówiąc: - Zostaw kurwa, to na stypę!

dobra drugi :)

Mąż z żoną ulegli bardzo poważnemu wypadkowi. Po kilkunastogodzinnnej operacji żony do męża wychodzi lekarz i mówi:
- Proszę Pana, na początek dobra wiadomość, żona operację przeżyła.
Mąż wyraża wielką radość.
- No tak - mówi lekarz - ale, wie Pan, muszę Pana poinformować o paru sprawach. Otóż po pierwsze, ta operacja nie jest jedyna, żona musi przejść jeszcze bardzo poważny zabieg w klinice specjalistycznej, a tego nie refunduje Narodowy Fundusz Zdrowia, koszt operacji to okolo 70-80 tysięcy złotych. To nie wszystko, żona wymagać będzie długotrwałej, w zasadzie dożywotniej rehabilitacji w bardzo specyficznych warunkach, nie muszę dodawać, że nie refunduje tego NFZ, koszt miesięczny to jakieś 2 000 PLN. No i ponadto żona jako inwalida wymagać będzie specjalistycznego sprzętu i środków higienicznych, to kosztuje jakieś 1500-2000 PLN miesięcznie, oczywiście NFZ w żaden sposób w kosztach nie partycypuje...
Zapada cisza.
Wtem lekarz klepie męża w ramie i mówi:
- Eee, żartowałem, żona nie zyje.

Ten nowy i dorby :
Dwa łabędzie grają w statki. Nagle jeden mówi:
- H5 N1
- Trafiony-zatopiony

10.03.2006
12:19
[132]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all, DDW :)
Korzystajac, ze Stranger meczy sie na uczelni, wykopie sobie jakis okop :)
*kopie*

10.03.2006
12:54
smile
[133]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Pff I'm back ;]

*zasypuje okop*

Mortan --> ROTFL zarcik z sanepidem najlepszy :D

10.03.2006
12:57
smile
[134]

matisf [ X ]

*pije pepsi*

10.03.2006
12:59
smile
[135]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

matisf --> A dlaczego tam pisze "Pypsi Cola by Bierdonka"? :P

10.03.2006
13:01
[136]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stanger --> Nie pisze, tylko jest napisane ;)

10.03.2006
13:02
smile
[137]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

nie Stanger, tylko Stranger :P

10.03.2006
13:03
smile
[138]

matisf [ X ]

Stranger ->bo masz rozbite szklo w okularach :P

sory soczewkach :)

10.03.2006
13:17
[139]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stranger --> Literowka :P
Matisf --> Podziel sie Pepsi :)

10.03.2006
13:20
smile
[140]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

>>

Edit: Nareszcie mam "Gun" i mi sie podoba :) BARDZO :) To, ze bedzie krotki, to akurat mi nie przeszkadza, bo na gry mam ostatnio bardzo malo czasu :) I nawet mozna sobie w Texas Hold'em pograc :D

10.03.2006
13:32
[141]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Chyba sobie wizytowke zrobie :P

10.03.2006
14:37
[142]

Orlando [ Reservoir Dog ]

A rob, a rob ;]

10.03.2006
14:41
[143]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Jak mi wena przyjdzie, Orlando, nic na pałe ;)

10.03.2006
14:43
smile
[144]

Orlando [ Reservoir Dog ]

"nic na pałe"??

10.03.2006
14:47
[145]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No dobra, z tym "nic" przeadziłam :P

10.03.2006
15:25
smile
[146]

Mortan [ ]

Tez chcailem zrobic, ale strasznie szybko mi minał zapał. Wypisalem tylko kilka fajnych gier :) Hmm moze dzis sie zbiore i wpisze parametry kompa :D

10.03.2006
15:28
smile
[147]

piokos [ Mr Nice Guy ]

A mi się nie chce gier wpisywać :)

Mortan => zrób "copy-paste" mojej specyfikacji, a ja wezmę Twoje gry :D

10.03.2006
15:40
smile
[148]

Mortan [ ]

Tak zrobielm z malymi modyfikacjami ;P

10.03.2006
15:46
[149]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padruś i tak ma najlpesza *rotfluje* :PP

10.03.2006
15:49
smile
[150]

Mortan [ ]

Najlepszą ma wysiu (stopien, sygnaturke i strone www tez ;] )
https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=152

10.03.2006
15:53
smile
[151]

szymon_majewski [ Showman ]

Ten post jest moim tysiecznym postem

10.03.2006
15:55
[152]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Poki co mam wene wlasnie na cos takiego jak ma wysiu :P

10.03.2006
16:04
[153]

Orlando [ Reservoir Dog ]

A to mój 7364 post ;]

10.03.2006
16:05
smile
[154]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

a mój 3295 :]

10.03.2006
16:07
smile
[155]

Mortan [ ]

zaraz wpadnie Piotrasq i powie 'leszcze'

10.03.2006
16:14
[156]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Niech lepiej Piotrasq nie wpada :)
Lepiej zajsc swiadomie ;)

10.03.2006
17:16
smile
[157]

Flyby [ Outsider ]

..Mortan powinien dalej nie dojadać..

..tak, tak, Cody, świadomie i spontanicznie

10.03.2006
17:17
smile
[158]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Ramones - Blitzkrieg Bop

Hey ho, let's go! Hey ho, let's go!
Hey ho, let's go! Hey ho, let's go!

They're forming in straight line
They're going through a tight wind
The kids are losing their minds
The Blitzkrieg Bop

They're piling in the back seat
They're generating steam heat
Pulsating to the back beat
The Blitzkrieg Bop

Hey ho, let's go Shoot'em in the back now
What they want, I don't know
They're all revved up and ready to go

They're forming in straight line
They're going through a tight wind
The kids are losing their minds
The Blitzkrieg Bop

They're piling in the back seat
They're generating steam heat
Pulsating to the back beat
The Blitzkrieg Bop

Hey ho, let's go Shoot'em in the back now
What they want, I don't know
They're all revved up and ready to go

They're forming in straight line
They're going through a tight wind
The kids are losing their minds
The Blitzkrieg Bop

They're piling in the back seat
They're generating steam heat
Pulsating to the back beat
The Blitzkrieg Bop

Hey ho, let's go! Hey ho, let's go!
Hey ho, let's go! Hey ho, let's go!


10.03.2006
17:32
smile
[159]

Flyby [ Outsider ]

..kurtynaaa ..oklaski ..ukłoń się Orlando będą ci wręczać medal za krzewienie.. musiałeś takie nietwarzowe coś włożyć?!

10.03.2006
17:32
smile
[160]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Nosze to co lubie ;]

10.03.2006
17:40
smile
[161]

Flyby [ Outsider ]

..hmm, widać

10.03.2006
17:41
smile
[162]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Wole nosic to co lubie, a nie to co jest modne...

10.03.2006
18:36
smile
[163]

Flyby [ Outsider ]

..a co lubisz?

10.03.2006
18:40
smile
[164]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Zwykle jeansy, lekka bluze i zwykla podroba addidasow...
I nigdy mnie nie obchodzi co jest modne...

10.03.2006
18:40
smile
[165]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

"Wole nosic to co lubie, a nie to co jest modne..."
Zgadzam sie w 100% :)

10.03.2006
18:48
smile
[166]

Flyby [ Outsider ]

..w porządku, jeans'y wszyscy noszą ale każdy też ma jakąś część garderoby przy zakupie której jednak "wybiera" ..buty? kurtka? spodnie? koszule? ..którą część szczególnie dopieszczacie?

10.03.2006
18:52
smile
[167]

Mortan [ ]

buty, bo co roku mi sie rozlatują ale mam słabośc do halowek firmy Umbro :) Reszta przechopdzi na zasadzie ' to ładne, to nie ladne' :)

10.03.2006
18:59
smile
[168]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Bluzy...

10.03.2006
18:59
smile
[169]

Flyby [ Outsider ]

..to tak jak ja, Mortan ..buty i kurtka ;)

..zapomniałbym..resztę lubię dobierać pod "całość" ..jak się da;)

10.03.2006
19:02
smile
[170]

Mortan [ ]

kurdte sobie bardzo ładna czerwoną kupilem w tym roku i narazie mi starczy juz kurtek ;)

10.03.2006
19:07
smile
[171]

Flyby [ Outsider ]

..Mortan, a kto tak zmasakrował przedwojenny kabaretowy szlagier "Dymek z papierosa"?!

..pamietam fragment:
.."w koszulce stoi już i bosa,
dobry miałem gust, ten liliowy biust
..więc rzucam w kąt już papierosa.."

..zawsze się zastanawiałem nad tym liliowym biustem, dlaczego liliowy? ;)

10.03.2006
19:22
smile
[172]

Mortan [ ]

Nie to nie z tego, w sumie też z kabaretu, ale innego :) Tekst, ktory mam w sygnaturce, pochodzi z seri skeczów Marii Czubaszek pt ' Dym z papierosa' lecial w powtorce z rozrywki w Trójce wielokrotnie. A skecze bardzo fajne, ( wykonywali to Jerzy Dobrowolski, Irena Kwiatkowska, Wojciech Pokora i Jolanta Szumaska ( nazska tej panie nie pamietam na 100% ) i generlanie jest bardzo smiesznie :)

10.03.2006
19:26
smile
[173]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Liliowy bo siny od ugniatania?

10.03.2006
19:35
smile
[174]

Flyby [ Outsider ]

..tak, to pewnie oni lekko "Dymek z papierosa " " uwspółcześnili" ;)..umknęło mi to..
..z tym biustem Sam tak się wręcz narzuca ;) ..ale pewnie chodziło o kolor biustonosza.. lila, lila-róż, kolory damskiej bielizny miały i mają swoje "trendy" ;)

..eeej, nie zapominać ..dzisiaj "Rzym" !

10.03.2006
20:13
[175]

Orlando [ Reservoir Dog ]

I tak nie mam HBO...

10.03.2006
20:22
[176]

Orlando [ Reservoir Dog ]

AC/DC - Highway to Hell

Livin' easy, lovin' free, season ticket, on a one - way ride
Askin' nothin', leave me be, takin' everything in my stride
Don't need reason, don't need rhyme
Ain't nothing I'd rather do
Goin' down, party time, My friends are gonna be there too

I'm on the highway to hell
Highway to hell
I'm on the highway to hell

No stop signs, speed limit, nobody's gonna slow me down
Like a wheel, gonna spin it. nobody's gonna mess me around
Hey Satan, payin' my dues, playin' in a rockin' band
Hey Mama, look at me, I'm on my way to the promised land

I'm on the highway to hell
Highway to hell
I'm on the highway to hell

Dont stop me!

I'm on the highway to hell
On the highway to hell!
Highway to hell!
I'm on the highway to hell

And I'm going down..all the way
I'm on the highway to hell


10.03.2006
20:56
smile
[177]

piokos [ Mr Nice Guy ]

widzę, że pożądne filmy telewizja nadaje :)

teraz na TVP1 - Komando Foki
dziś 22.05 Polsat - 25 Godzina (obowiązkowo browar!)
jutro 20.15 TVP1 - Rekrut (gorąco polecam!)

10.03.2006
21:00
[178]

foxx [ lisek ]

pffff, ja tam wole HBO i wszystkie odmiany discovery ;)

10.03.2006
21:07
smile
[179]

piokos [ Mr Nice Guy ]

nie mam habeło

o, Top Gear na tvn turbo :)
[edit]
e, już widziałem tn odcinek

10.03.2006
21:18
smile
[180]

Mortan [ ]

Nie mam HBO, ale Rome widzialem juz :) Zreszta i tak wole filmy z napisami, szczegolnie po tych rozowych okularach ( always look on the bright side of life)

Na TCM leci Tylko dla orłow ;)

10.03.2006
21:26
smile
[181]

piokos [ Mr Nice Guy ]

oglądałem 125 razy!

*przełącza na TCM :)*

10.03.2006
22:53
smile
[182]

Flyby [ Outsider ]

..trzeci odcinek podobał mi się mniej..pewnie to kwestia fabularna..zabawne.. aktor grający Cezara jakby wzorował się na Mussolinim ale Mussolini odgrywał drugiego Cezara więc niby wszystko w porządku ;)

..poźno się zrobiło ..dobranoc

11.03.2006
09:06
[183]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Kool & The Gang - Celebration

Yahoo! This is your celebration
Yahoo! This is your celebration

Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)
Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)

There's a party goin' on right here
A celebration to last throughout the years
So bring your good times, and your laughter too
We gonna celebrate your party with you

Come on now

Celebration
Let's all celebrate and have a good time
Celebration
We gonna celebrate and have a good time

It's time to come together
It's up to you, what's your pleasure

Everyone around the world
Come on!

Yahoo! It's a celebration
Yahoo!

Celebrate good times, come on!
It's a celebration
Celebrate good times, come on!
Let's celebrate

We're gonna have a good time tonight
Let's celebrate, it's all right
We're gonna have a good time tonight
Let's celebrate, it's all right

Baby...

We're gonna have a good time tonight (Ce-le-bra-tion)
Let's celebrate, it's all right
We're gonna have a good time tonight (Ce-le-bra-tion)
Let's celebrate, it's all right

Yahoo!
Yahoo!

Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)
Celebrate good times, come on!
It's a celebration!
Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)

(ad lib)

Come on and celebrate, good times, tonight (Celebrate good times, come on!)
'Cause everything's gonna be all right
Let's celebrate (Celebrate good times, come on)
(Let's celebrate)...


11.03.2006
09:24
smile
[184]

piokos [ Mr Nice Guy ]

ROTFL.
DM nagrało "Suffer Well" w języku simów:

11.03.2006
09:53
smile
[185]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No VI :)

edit: no tak, nie ma to jak pisac ze swojego konta :D
F.M.

11.03.2006
10:07
smile
[186]

piokos [ Mr Nice Guy ]

fragment tekstu:

"Jeden dziewięć sześć trzy, to cztery jeden lat,
i moje pokolenie które właśnie kosi hajs,
za lata niebytu w komunie pierdolonej,
teraz przyszła nasza kolej, pokolenie podkurwione.
Ofensywa tak to bywa, i tak to się nazywa,
w punkrocku byłem dobry, a w hip-hopie to jak ryba
to łatwe jak skurwysyn dostęp do kapuchy,
wystarczy walnąć ryma i zajebać komuś nuty"

“Nie gniewaj się Janek, choć jesteś ziomalem,
miasta Breslau nasz młodość ja to wszystko walę,
nastały nowe czasy, czasy blanta i dilerki,
kto floty nie posiada ten jest kurwa cienki”

11.03.2006
11:47
smile
[187]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

---> piokos

Najlepsza komercyjna parodia polskiego Hip Hopu IMO. Lepsze są już tylko amatorskie próby nagrania HH

11.03.2006
14:38
smile
[188]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Dobry.. :)

Boze jak ja dawno katza nie miałem, nawet nie narzekam z tego powodu że go teraz posiadywam :P A tak z innej beczki: Jest sobie taka pani co się Laura Veirs nazywa, głos ma cokolwiek oryginalny, coś pomiedzy kobietą a ordynarnym przegłosem niewydarzonego dziweczęcia. Jakoś jej poprzednie płyty nie przypadły mi do gustu natomiast "Year of Meteors" jest baaardzo fajna, siedzi mi na łinampie i wyjśc nie chce :)

11.03.2006
15:06
[189]

Orlando [ Reservoir Dog ]

T-Rex - Children Of The Revolution

Yeah
Well you can bump and grind
It is good for your mind
Well you can twist and shout let it all hang out
But you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution, no no no

Well you can tear a plane in the falling rain
I drive rolls royce 'cos it's good for my voice
But you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution, no no no - yeah!

But you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution
No way, yeah, wow!


11.03.2006
15:15
smile
[190]

piokos [ Mr Nice Guy ]

tak sobie słucham kawałków z "Chinese Democracy" i twierdzę, że szykuje się fajna płytka :).

11.03.2006
22:12
smile
[191]

Flyby [ Outsider ]

..a ja wróciłem spomiędzy gwiazd ..piokos ty w coś grasz czy grasz muzyczkę?

..ale zastój sobotni

11.03.2006
22:16
smile
[192]

piokos [ Mr Nice Guy ]

a słuchałem sobie Guns N' Roses

11.03.2006
22:52
[193]

Orlando [ Reservoir Dog ]

AC/DC - Shake Your Foundations

You gotta see me leanin' on the bar
I got my head in a whiskey jar [jug ?]
Feelin' good 'cos the city's alive
I'm gettin' ready to rock and jive
I get up and I slide across the floor
You wanna come and I'll meet you at the door
No one can stop us 'cos we're feelin' too right
We're gonna steal our way around tonight
(Alright, alright)

CHORUS:
Aye, aye, oh, shake your foundations
Aye, aye, oh, shake it to the floor
Aye, aye, oh, shake your foundations
Aye, aye, oh, shake it

I was takin' no liberties
She's gettin' hotter off the heat on me
I was oilin', she was slick
Lickin' off the sweat, her favorite trick
She cried help me, help me, please
Tame this animal, help me to breathe
I said no, no way
You gotta come with me all of the way
(OK, I'll play)

REPEAT CHORUS

Solo

REPEAT CHORUS

We had the night, we had the time
She had the sugar and I had the wine
Took my hand, shook me to the core
Told her not to touch, but she was coming back for more
(You know what for)

Aye, aye, aye, aye

REPEAT CHORUS


11.03.2006
22:53
smile
[194]

Flyby [ Outsider ]

..hmm..a co z twoim kompem, piokos?

11.03.2006
23:05
smile
[195]

piokos [ Mr Nice Guy ]

mój radek dalej w naprawie, a siedzę na pożyczonym od kolegi GF 2mx.

I tu zaznaczam, Space Rangers 2 chodzi identycznie :))

11.03.2006
23:30
smile
[196]

Flyby [ Outsider ]

..czyli nie jest źle ;)

11.03.2006
23:34
[197]

piokos [ Mr Nice Guy ]

tjaaa, tylko że został mi ostatni dominator do pokonania i kuniec

11.03.2006
23:40
smile
[198]

Flyby [ Outsider ]

..ten jak mu tam, na K. ..widziałem go raz z daleka..przy "czarnej dziurze"..nawet nie próbowałem atakować, z Dominatorami nie mam szans narazie..powiedz mi piokos, czym się "włącza" walkę "ręczną" - za cholerę nie mogę tego wyczaić ;)

..Keller ;)

11.03.2006
23:51
smile
[199]

piokos [ Mr Nice Guy ]

Ręczną? Samodzielnie sterujesz statkiem, wskazując punkt do którego ma się przemieścić statekw następnej turze. Po najechaniu na wrogi statek zobaczysz jego zaplanowaną drogę, ale czasem może ona się różnić, od tego co się stanie. Pod tyldą masz wypalenie ze wszystkich broni do celu (czerwony okrąg o najmniejszym promieniu to zasięg "najkrótszej" pukawki). 1, 2, 3, 4, 5, to numery broni (możesz pruć do kilku statków w tej samej chwili, ale ja wolę szybciej likwidować kolejnych oponentów :).

Stan mojego konta na obecną chwilę :) --->

11.03.2006
23:54
smile
[200]

piokos [ Mr Nice Guy ]

no i Keller :)

tu jeszcze miałem nie zupgrade'owany skaner,

np. Terron ma 9500 HP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.