
Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 453
^^ uwazajcie misiaczki na nasza kodiczynke ;)
Judith [ PlayScribe Portable ]
Pier....
*spada w bezdenną przepaść*

Orlando [ Reservoir Dog ]
*Bum*
Kto zostawił odkryty okop?!

matisf [ X ]
Dzien dobry...
Wszystkiego najlepszego dla naszych pieknych pań :) ->

eJay [ Gladiator ]
Wszystko naj naj naj naj naj naj *płyta się zacięła* na naj naj naj naj..... :*

Widzący [ Senator ]
WMMK!!!
Wielokrotnych orgazmów, nie tylko w Dzień Kobiet, życzy Widzący.
grzesiiek [ Centurion ]
te Stranger, dopiero przed chwilą stuknęło 200 postów :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
...ale tu same dziadki siedza i zazwyczaj nie dociagaja do konca ;> :P

matisf [ X ]
Stranger
<-

grzesiiek [ Centurion ]
lol :) coś cody nie widać...to pewnie jej spisek z tymi okopami :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)
*żywym krokiem wchodzi do DDW*
*Wpada do okopu*
au!
:P
grzesiiek [ Centurion ]
Nie mówiłem? Teraz pewnie powstanie nowa komisja śledcza ds. okopów :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
grzesiu --> Takowa juz istnieje :) składa sie ze mnie :P
Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
wpada do wlasnego okopu? co za ciapa o_O
btw, syckiego najlepsego kolesanko* :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
no coz... pozostaje mi tylko sie z tym zgodzic :P >>

Orlando [ Reservoir Dog ]
Ja sie kłocić nie będe...

Flyby [ Outsider ]
..czerwone..tfu ..biało-czerwone gwoździki dla naszych power girls..ee ..dawniej to były power girls..jednym susem na traktor a traktor tylko pyr pyr..pierwszy sekretarz by takiej nie dał rady nie mówiąc o wójcie..

Stitch001 [ Witcher ]
W dniu Pań, wszystkim ddw "kobiełkom"(o ile mnie pamięć nie myli to bywają tutaj aż 2, słownie: dwie) życzę Wszystkiego Dobrego (Iksek tego "tego" o czym myślisz też :P )
<edycja>
Jak się Którejś nie doliczyłem to opier.., %^$&%# i &^$ oraz &^$# to zaktualizuję życzenia. :)

foxx [ lisek ]
Stranger -> hahaha, to bylo ostre :D

Mortan [ ]
co jest ?

foxx [ lisek ]
jak to co, OKOP !

Mortan [ ]
okop od razu, to zwykły doł :D
Orlando [ Reservoir Dog ]
Ktoś ma doła?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
nie wiem, ja mam okop :)

Flyby [ Outsider ]
..a ja łóżko ..i niech sen ukoi wasze rozgorączkowane grą ..ee ..nauką, głowy a jutro..uff, dzisiaj przyniesie stosy wrażeń bez obrażeń
..dobranoc DDW

matisf [ X ]
GOOOOD MORNI...
*łu-bu-du*
ktoz ostawil ten okop na srodku, w dodatku przykryty lisciami ...

Judith [ PlayScribe Portable ]
Morning, ale wczorajszy dzień był wesoły, nie ma jak w ramach dnia kobiet wymieniać swojej partnerce akumulator w samochodzie ;)))

Flyby [ Outsider ]
..można zacząć od wymiany akumulatora, Judith..poczym kontynuować sekwencje wymian do ..no, właśnie, powiedzmy do rozwiązań finalnych..Natomiast płci brzydkiej skażonej komputerem w sensie mało użytkowym przystoi w tym dniu dopuścić do tego sprzętu całą okoliczną płeć kwalifikującą się od biedy do pięknej.. Przyznaję że to w niektórych wypadkach czyn heroiczny wręcz ;) ..oh, z różnych zresztą powodów

Szenk [ Master of Blaster ]
A leniuchy jedne - co tak mało pościcie?
Muszę coś wymyślić, co by tu robić w pracy, bo bez GOL-a strasznie mi się teraz w pracy dłuży :/

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Judith --> No faktycznie :) Przyjemniej sie laduje, a nie wymienia. ;P

Flyby [ Outsider ]
..Szenk, a co ty się dziwisz że postów mało jak i ciebie w DDW mało? ..zrób coś z tym netem w pracy ;) ..wiem,wiem ..dobrze mówić..sam jestem przykładem kogoś co w pracy nie może ;) ale też pocieszam się że w pracy nie wszyscy mogą ;)

Szenk [ Master of Blaster ]
NIe mów, Flyby, ze jestem motorem napędowym ilości postów w DDW, bo urosnę w (czy aby na pewno?) dumę :D
DDW dawało sobie radę przede mną, będzie dawało i po mnie. Co najwyżej mogę być ojcem założycielem kolonii bakcyli lenistwa przenoszonych drogą klawiturową :)

Mortan [ ]
Szenkus czyzby niewdzieczny pracodawcazablokowal ci dostep do gola ?

Szenk [ Master of Blaster ]
No :/

Flyby [ Outsider ]
..jesteś Szenk, jesteś motorem napędowym ..hmm. rzeczywiście, żebyś nie zaczął bujać pod sufitem to dodam..jak każdy z nas ;) ..a i na polu rozsiewania bakcyli lenistwa masz niewątpliwe osiągnięcia..czasem myślę czy wspólnie nie wymutujemy jakiegoś jednego uniwersalnego co by wszystkich zaraził ;) ..tyle że te bakcyle delikatne są, wrażliwe na podłoże ..luksusu trochę potrzebują a to się łączy z tą pecunią co nie śmierdzi ..istnieje możliwość że nie zdążymy się rozchorować jak sybaryci..eeh
..aż mnie pokusiło aby zobaczyć siebie jako sybarytę właśnie na łożu wygodnym przez dwie niewolnice rozebrane wachlowanym a ja bym dyktował niewolnikowi co stukać ma na klawiaturze i packą na muchy go walił ..co piszesz ośle niemiłosierny..

Szenk [ Master of Blaster ]
Flyby ---> Jak wszystkich zarazimy, to kto tu będzie pisał?
Orlando [ Reservoir Dog ]
Co tam u was?

Flyby [ Outsider ]
..jak to kto tu będzie pisał Szenk? ..nasi niewolnicy ;)
..nie słyszałeś Orlando o jakichś niewolnikach na sprzedaż?
Orlando [ Reservoir Dog ]
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
If I leave here tomorrow
would you still remember me
For I must be travelling on now
there's too many places I gotta see
And if I stay here with you girl
things just wouldn't be the same
For I'm as free as a bird now
and this bird you cannot change, oh
and the bird you cannot change
and this bird you cannot change
Lord knows I can't change
Bye bye, baby, it's been sweet love
though this feeling I can't change
Please don't take it so badly
Cause Lord knows I'm to blame
And if I stay here with you girl
things just couldn't be the same
Cause I'm as free as a bird now
and this bird you cannot change, oh
and the bird you cannot change
and this bird you cannot change
Lord knows I can't change,
Lord help me I can't change,
Lord I can't change,
Won't you fly high free bird, yeah
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)
Zdałam psychologie na 4.5! Łiiiiiiiii :D
*szczesliwa*

foxx [ lisek ]
Gratuluje, tylko nie probuj nam teraz czytac w myslach... ;P

Orlando [ Reservoir Dog ]
Gratulacje!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
thX :)

Flyby [ Outsider ]
..gratulacje .. "you fly high free bird", Cody ;)
Orlando [ Reservoir Dog ]
Umiem dobierac piosenki do sytuacji...

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
ooo psycholozka w DDW? bedziesz sie miala kim zajmowac? ;P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Kurcze, ale sie ciesze :)
W sumie juz wszytsko z głowy, jeszcze dwa wpisy i (prawdopodobnie) zdejma mi blokade neta :)
Stranger --> Tu juz nie ma co leczyc :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Pff kolezanka najwyrazniej nie zasluguje na to 4.5, skoro z tak mila grupa ludzi nie potrafi sobie poradzic... ba! nawet nie probuje :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie probuje bo musiałabym zaczac od siebie. Nie zapominaj, ze z załozenia jestem pedagogiem :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Oj nie... nie chcemy nowej, niby-lepszej, grzecznej, uprzejmej Cody :P

Flyby [ Outsider ]
..proszę ode mnie z daleka z tym kaftanem! ..wszystkie te psychologi to obłudniki

Father Michael [ Martyr ]
Z psychologow to zdecydowanie najbardziej przypadaja mi do gustu Francuzi, a szczegolnie sanitariusze zakladu w Charenton :]

Flyby [ Outsider ]
..o to, to, Padre.. mają tam przemiłe apartamenty z widokiem na Marnę ..potrafił je docenic markiz de Sade
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> Miła i Cody to oksymoron :]
Flyby --> Aspirynke? :)
Padre --> Błakaj sie!! :P
Flyby --> Tak btw, masz moze gdzies pod reka Dobry Omen? Niedlugo bym chciała pozyczyc :)

Flyby [ Outsider ]
..aspirynkę i pod głowę coś ciepłego i miękkiego, co mógłbym nadgryzać od niechcenia..
..nie mam pod ręką Cody..i jak pamiętam niewiele czasu by go znaleźć ..wedle niego świat kończy się w najbliższą sobotę
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie moze skonczyc sie w najblizsza sobote, bo a) to pojutrze, b) we wtorek jest koncert DM :P
*podaje Flyby'emu aspirynke*
Tak btw, Flyby, powiedziałbys w koncu jak sie prawidłowo odmienia Twoja ksywke ;)

Flyby [ Outsider ]
..paskudnie sie odmienia Cody, bo jeżeli nie zastosujemy wyjątku to na końcu będzie "baj" ;)
..więc o, flajbaj flajbaja flajbajem flajbajowi flajbajowe flajbaje
..czyli to odmiana wedle polskiego flejtucha nie mylić z świntuchem

piokos [ Mr Nice Guy ]
cześć

Flyby [ Outsider ]
..o, piokos, piokosa, piokosowi, piokosem, piokosy.. jakiś taki zmarnowany piokos
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Cześć, Piokos :)
Dzięki, Flyby.
Dzięki, Flyby'ajowi
Dzięki, Flyby'u (?;)
piokos [ Mr Nice Guy ]
o, jeszcze mnie pamientajom :)
W niedzielę padł mi kompjuter (o czym mogliście przeczytać tu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4815858&N=1). Jak się okazało grafika poszła się jeb*%, co się okazałoo dopiero we wtorek. Teraz jadę na przedpotopowym GF2mx :) (chwała koledze co na giełdzie koło GUSu handluje).
Welkom Cody :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
piokos --> a karta na gwarancji chociaz? jaki model?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Niedobrze, Piokos. NIe straciłes chociaz save'ow?

Father Michael [ Martyr ]
W niedzielę padł mi kompjuter
Ciekawe co sie stalo... *przypomina sobie o minach pozostawionych w piokosowym sprzecie tej pamietnej Nocy Dlugich Tabliczek "Cisza Nocna"*
:D

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Oho, widze, ze XC i Padre bawia sie w Good Cop, Bad Cop ;P
Orlando [ Reservoir Dog ]
Ciekawe kto byl zlym...
piokos [ Mr Nice Guy ]
gwarancja się skończyła pół roku temu. A karta to R9800pro.
Jak się domyślam nie można mieć stopnia [wkur...y]?

Father Michael [ Martyr ]
piokos -> mozna, ale tylko raz :)
Zrob sobie taki, zrob, zrob, zrob, zrob :D
BTW: Daleko jest z Torunia do Warszawy? ]:)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Strzelaj, Orlando :P

Flyby [ Outsider ]
..byle nie z armaty..kurzyć sie będzie
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Lubie zapach prochu :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
o poranku? ;>
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
W samo południe pachnie najlepiej.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> Skad wiedziałes ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Moze Cie podgladam? ;] :>

Flyby [ Outsider ]
..w samo południe to stary plakat .. ale o ile pamietam uzywali już bezdymnego ..najlepiej pachnie prochem na księżycuuu
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie wiem, Flyby, ale lubie ten film :)
Stranger --> Webcam? :]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Nie, jestem bardziej konserwatywny w tych sprawach... najczesciej siedze na drzewie z lornetka ;)

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
---> Flyby
Bezdymny nie znaczy bezzapachowy!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Dobrze, ze mieszkam na 3 pietrze a w okolicy sa niskie drzewa :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
A rynny chociaz sa? ;]

Flyby [ Outsider ]
..jasne Sam ..ja nawiązywałem do kurzu czyli dymu..jeszcze post wyżej ..zapach jest w drugiej części bo kurz księżycowy podobno pachnie prochem
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie, ale mozesz sie wspinac po kablach do neta mojego starego admina, nie zorientuje sie ;)
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
---> Stranger
A opuszczanie się na linach z dachu już nie w modzie? :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Sam --> To bylo modne w M:I ;)
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
--> X-C
No właśnie, trzecia część lada chwila, więc może warto trenować i się wbić w comeback "trędu" :)
matisf [ X ]
AC/DC > Big balls
I'm ever upper
class high society,
God's gift to ballroom notoriety,
I always fill my ballroom
(The event is never small)
The social pages say I've got
The biggest balls of all
Oh I've got big balls,
I've got big balls
And they're such big balls
Dirty Big Balls,
And he's got big balls
And she's got big balls
But we've got the biggest balls of them all
And my balls are always bouncing
My balls are always full
And everybody cums and cums again
If your nmae is on the guest list
No-one can take you higher
Everybody says I've got
GREAT BALLS OF FIRE...
Oh I've got big balls
[repeat]
Some balls are held for charity
And some for fancy dress
But when they're held for pleasure
They're the balls that I like best.
My balls are always bouncing
to the left and to the right
It's my belief that my big balls
Should be held every night
Oh I've got big balls
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ze niby znow dla tego pana miałabym znow ogladac durne filmy? :)

Flyby [ Outsider ]
..ale trzeba sie ubezpieczyć najpierw na życie i wybrać sobie model pochówku.. najbliżsi mogą byc wdzięczni
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ja chce zeby mnie spalili :)

Flyby [ Outsider ]
..to wyjdź za maharadżę, Cody..w Indiach była taka miła tradycja że jak mąż padał to żony palili na stosie razem z nim żeby miał towarzystwo ;)
..u nas zresztą też tylko cholernie dawno..moze warto przywrócić obyczaj w ramach wracania do tradycji?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pod warunkiem, ze o działa tez na odwrot, Flyby :P

Flyby [ Outsider ]
..feministka ..nie miałbym nic przeciwko temu jak bym miał siedem żywotów na składzie ..hmm..siedem to za mało ..ze dwanaście
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Wiem, Flyby :) Ale nie narzekajmy ;) jedno zycie i tak mozna cudownie przezyc :)
*optymizm mode on*
Ciiii :)
https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=341

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
SamFisher --> Myslisz, ze chcialoby mi sie wchodzic na dach? Na dodatek z ciezka lina? :P
XC --> Hmm a mocne te kable? ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie, dlatego zmieniłam dostawce neta :P

Flyby [ Outsider ]
..optymistycznie kontynuując:
..słoneczko już niedługooo
wiosennie mnie połechce
..a ja mu się wystawię
i jęknę ..jeszcze..jeszczeee
..podaruj Cody, Padre resztę do tego dema żeby się tak nie męczył ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Flyby doprasza sie aspirynki :)

Mortan [ ]
Co to za gierka co Padruś 15 minut pocinał ? ;)

Flyby [ Outsider ]
..Cody, mam kiepskie ubezpieczenie na życie, nie będzie żadnych zysków jak kojfnę z przedawkowania

Father Michael [ Martyr ]
Mortan -> Knights of the Temple II: Czas Demonów
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=11121

Mortan [ ]
A w Painkillera graleś ? Tam jest dopiero rzeznia.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Spoko, Flyby, ja znam dawkowanie ;))
Mortan --> Padre po prostu ma Wolny Czas pierwszy raz od dawna i mu odbija :P

Father Michael [ Martyr ]
Mortan -> gralem, nawet dostalem z rak Miszy wydanie kolekcjonerskie :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ja dostałam czapeczke :)

Flyby [ Outsider ]
..to ja zajrzę do swojego kosmosu..jeszcze dzisiaj mnie tam nie było ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Padre nie chce napisac, ze Piokos MUST die :(
edit : i edytuje moje posty :>

Father Michael [ Martyr ]
Przeciez nie moze edytowac Twoich postow bo nie zna hasla i w ogole :O
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Przede wszytskim "w ogole" ;]
Gdzie statsiarze poszli? :(

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
pracują :]

Mortan [ ]
grają ;]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie statsuja? :(

Father Michael [ Martyr ]
Robia wizytowki :]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
ROTFL :D

Judith [ PlayScribe Portable ]
A propos "pracują" : ma ktoś dostęp do dużej ilości amfetaminy? Mam do zrobienia 215 stron w 3 tygodnie...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie, Judith, ale mam troszke aspirynki, chcesz?

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
maczkiem? ;]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
I jak Judith? :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Judith, zyjesz jeszcze? ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Bierz, Judith, bierz :))

Judith [ PlayScribe Portable ]
Cody - nie biorę aspirynki od ciebie, bo zazwyczaj efekt jest odwrotny do zamierzonego, jeszcze mnie dopadnie jakas permanetna, tygodniowa erekcja i co? Ani chybi umrę z niedotlenienia mózgu :P
Idę na moją ostatnią, normalną wieczerzę w tym miesiącu - reszta będzie przez kroplówkę...
*Idzie*
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Daj spokoj, Judith, moge Ci dac takie na krocej...jak chcesz. Chociaz wszyscy na ogoł wolą na dluzej :PP
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Dobra, DDW. Erotycznych Snow, bo mi zaraz net padnie. Do jutra :)
Jutro nie ma zajec, tylko obijanie sie i Cthulhu :)

Flyby [ Outsider ]
..przenigdy - nie bierzcie, o dziatki
aspirynki od sąsiadki..
bo jak wam raz da - o Boże
to przestać dawać nie może..
i mamy noce szalone,
okrutnie upocone..
..syrop ..to jest potęga,
bo po nim tak się nie kwęka,
w głowie się miło zawraca
i wiersze się pisze na kaca..
..a teraz drogie dzieci
rój gwiazdek niech wam świeci..
..dobrej nocy DDW

Father Michael [ Martyr ]
6 DDW!
6 piokos!
Ide zrobic level 4 mojemu ekonomiscie :)

Mortan [ ]
6

Mortan [ ]
Kontrola sanepidu w szkolnej stołówce:
Kontroler:
- Co to jest to zielone i pomarańczowe?
Pani ze stołówki:
- Zielony jest alegorią - trudne słowo - szyneczki z Constaru, a pomarańczowy jest metaforą - jeszcze trudniejsze słowo - barszczyku ukraińskiego...
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
Mortan, dzięki za ból brzucha ze śmiechu od rana.

Mortan [ ]
Mnie tez boli, tylko z głodu :) Stracilem wene do jedzenia, zapiekanki, parowki jajecznica jakos ostanimi czasami przestaly mi wystarczac, a mam ochote zjesc cos lepszego, niestety nie za wiele umiem gotować ;-)
I jeszcze jeden, stary, ale fajny :
Przychodzi pięcioletni chłopczyk, ze zdechłą żabą na smyczy i skarbonką pod pachą do agencji towarzyskiej. Podchodzi do właścicielki i pyta:
- Czy można prosić dziewczynę z AIDS?
- Mały przecież ty masz 5 lat? Co ty byś z nią zrobił i dlaczego z AIDS? Nie, my nie mamy dziewczyn z AIDS!
- Ale ja naprawdę potrzebuję- mówi i rozbija skarbonkę. Szefowa widząc pieniądze staje się bardziej skłonna do negocjacji.
- No dobrze, ale, po co ci ta dziewczyna z AIDS?
- Potrzebna!
- Powiedz, to może coś się znajdzie...
- No dobra. Chodzi o to, że jak zrobię to z dziewczyną z AIDS to będę miał AIDS. I jak wrócę do domu to moja opiekunka, która mnie wiecznie molestuje też będzie miała AIDS. A potem jak mój tatuś ją odwozi to ona mu daje na tylnym siedzeniu... i on też będzie miał AIDS. A jak tatuś wraca to w nocy robią to z mamusią... i ona też będzie miała AIDS. A rano, jak tato wychodzi do pracy, to przyjeżdża pan od zbierania śmieci. Wpada do nas i mamusia daje mu dupy. I on też będzie miał AIDS. I o tego skurwysyna mi chodzi, bo mi śmieciarką żabę przejechał .

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
*dead*

Mortan [ ]
No to jak sie podoba, to jeszcze jeden :)
Leży facet na łożu śmierci. Lekarz powiedział, że nie dotrwa do rana. Nagle poczuł z kuchni zapach jego ulubionych ciasteczek czekoladowych zrobionych przez żonę. Ostatkiem sił wydobył się z lóżka i czołga się do kuchni. Zapach tych ciasteczek przypominał mu dziecinstwo, on wiedział, że zasmakuje ich po raz ostatni. Wczołgał się do kuchni i widzi jak jego żona przygotowuje te ciasteczka, o których teraz marzył. Ostatnimi siłami siegnął po jedno i w tym momencie żona zdzielila go ścierką mówiąc: - Zostaw kurwa, to na stypę!
dobra drugi :)
Mąż z żoną ulegli bardzo poważnemu wypadkowi. Po kilkunastogodzinnnej operacji żony do męża wychodzi lekarz i mówi:
- Proszę Pana, na początek dobra wiadomość, żona operację przeżyła.
Mąż wyraża wielką radość.
- No tak - mówi lekarz - ale, wie Pan, muszę Pana poinformować o paru sprawach. Otóż po pierwsze, ta operacja nie jest jedyna, żona musi przejść jeszcze bardzo poważny zabieg w klinice specjalistycznej, a tego nie refunduje Narodowy Fundusz Zdrowia, koszt operacji to okolo 70-80 tysięcy złotych. To nie wszystko, żona wymagać będzie długotrwałej, w zasadzie dożywotniej rehabilitacji w bardzo specyficznych warunkach, nie muszę dodawać, że nie refunduje tego NFZ, koszt miesięczny to jakieś 2 000 PLN. No i ponadto żona jako inwalida wymagać będzie specjalistycznego sprzętu i środków higienicznych, to kosztuje jakieś 1500-2000 PLN miesięcznie, oczywiście NFZ w żaden sposób w kosztach nie partycypuje...
Zapada cisza.
Wtem lekarz klepie męża w ramie i mówi:
- Eee, żartowałem, żona nie zyje.
Ten nowy i dorby :
Dwa łabędzie grają w statki. Nagle jeden mówi:
- H5 N1
- Trafiony-zatopiony
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all, DDW :)
Korzystajac, ze Stranger meczy sie na uczelni, wykopie sobie jakis okop :)
*kopie*

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Pff I'm back ;]
*zasypuje okop*
Mortan --> ROTFL zarcik z sanepidem najlepszy :D

matisf [ X ]
*pije pepsi*

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
matisf --> A dlaczego tam pisze "Pypsi Cola by Bierdonka"? :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stanger --> Nie pisze, tylko jest napisane ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
nie Stanger, tylko Stranger :P

matisf [ X ]
Stranger ->bo masz rozbite szklo w okularach :P
sory soczewkach :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> Literowka :P
Matisf --> Podziel sie Pepsi :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
>>
Edit: Nareszcie mam "Gun" i mi sie podoba :) BARDZO :) To, ze bedzie krotki, to akurat mi nie przeszkadza, bo na gry mam ostatnio bardzo malo czasu :) I nawet mozna sobie w Texas Hold'em pograc :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Chyba sobie wizytowke zrobie :P
Orlando [ Reservoir Dog ]
A rob, a rob ;]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Jak mi wena przyjdzie, Orlando, nic na pałe ;)

Orlando [ Reservoir Dog ]
"nic na pałe"??
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
No dobra, z tym "nic" przeadziłam :P

Mortan [ ]
Tez chcailem zrobic, ale strasznie szybko mi minał zapał. Wypisalem tylko kilka fajnych gier :) Hmm moze dzis sie zbiore i wpisze parametry kompa :D

piokos [ Mr Nice Guy ]
A mi się nie chce gier wpisywać :)
Mortan => zrób "copy-paste" mojej specyfikacji, a ja wezmę Twoje gry :D

Mortan [ ]
Tak zrobielm z malymi modyfikacjami ;P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Padruś i tak ma najlpesza *rotfluje* :PP

Mortan [ ]
Najlepszą ma wysiu (stopien, sygnaturke i strone www tez ;] )
https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=152

szymon_majewski [ Showman ]
Ten post jest moim tysiecznym postem
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Poki co mam wene wlasnie na cos takiego jak ma wysiu :P
Orlando [ Reservoir Dog ]
A to mój 7364 post ;]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
a mój 3295 :]

Mortan [ ]
zaraz wpadnie Piotrasq i powie 'leszcze'
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Niech lepiej Piotrasq nie wpada :)
Lepiej zajsc swiadomie ;)

Flyby [ Outsider ]
..Mortan powinien dalej nie dojadać..
..tak, tak, Cody, świadomie i spontanicznie

Orlando [ Reservoir Dog ]
Ramones - Blitzkrieg Bop
Hey ho, let's go! Hey ho, let's go!
Hey ho, let's go! Hey ho, let's go!
They're forming in straight line
They're going through a tight wind
The kids are losing their minds
The Blitzkrieg Bop
They're piling in the back seat
They're generating steam heat
Pulsating to the back beat
The Blitzkrieg Bop
Hey ho, let's go Shoot'em in the back now
What they want, I don't know
They're all revved up and ready to go
They're forming in straight line
They're going through a tight wind
The kids are losing their minds
The Blitzkrieg Bop
They're piling in the back seat
They're generating steam heat
Pulsating to the back beat
The Blitzkrieg Bop
Hey ho, let's go Shoot'em in the back now
What they want, I don't know
They're all revved up and ready to go
They're forming in straight line
They're going through a tight wind
The kids are losing their minds
The Blitzkrieg Bop
They're piling in the back seat
They're generating steam heat
Pulsating to the back beat
The Blitzkrieg Bop
Hey ho, let's go! Hey ho, let's go!
Hey ho, let's go! Hey ho, let's go!

Flyby [ Outsider ]
..kurtynaaa ..oklaski ..ukłoń się Orlando będą ci wręczać medal za krzewienie.. musiałeś takie nietwarzowe coś włożyć?!

Orlando [ Reservoir Dog ]
Nosze to co lubie ;]

Flyby [ Outsider ]
..hmm, widać

Orlando [ Reservoir Dog ]
Wole nosic to co lubie, a nie to co jest modne...

Flyby [ Outsider ]
..a co lubisz?

Orlando [ Reservoir Dog ]
Zwykle jeansy, lekka bluze i zwykla podroba addidasow...
I nigdy mnie nie obchodzi co jest modne...

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
"Wole nosic to co lubie, a nie to co jest modne..."
Zgadzam sie w 100% :)

Flyby [ Outsider ]
..w porządku, jeans'y wszyscy noszą ale każdy też ma jakąś część garderoby przy zakupie której jednak "wybiera" ..buty? kurtka? spodnie? koszule? ..którą część szczególnie dopieszczacie?

Mortan [ ]
buty, bo co roku mi sie rozlatują ale mam słabośc do halowek firmy Umbro :) Reszta przechopdzi na zasadzie ' to ładne, to nie ladne' :)

Orlando [ Reservoir Dog ]
Bluzy...

Flyby [ Outsider ]
..to tak jak ja, Mortan ..buty i kurtka ;)
..zapomniałbym..resztę lubię dobierać pod "całość" ..jak się da;)

Mortan [ ]
kurdte sobie bardzo ładna czerwoną kupilem w tym roku i narazie mi starczy juz kurtek ;)

Flyby [ Outsider ]
..Mortan, a kto tak zmasakrował przedwojenny kabaretowy szlagier "Dymek z papierosa"?!
..pamietam fragment:
.."w koszulce stoi już i bosa,
dobry miałem gust, ten liliowy biust
..więc rzucam w kąt już papierosa.."
..zawsze się zastanawiałem nad tym liliowym biustem, dlaczego liliowy? ;)

Mortan [ ]
Nie to nie z tego, w sumie też z kabaretu, ale innego :) Tekst, ktory mam w sygnaturce, pochodzi z seri skeczów Marii Czubaszek pt ' Dym z papierosa' lecial w powtorce z rozrywki w Trójce wielokrotnie. A skecze bardzo fajne, ( wykonywali to Jerzy Dobrowolski, Irena Kwiatkowska, Wojciech Pokora i Jolanta Szumaska ( nazska tej panie nie pamietam na 100% ) i generlanie jest bardzo smiesznie :)

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
Liliowy bo siny od ugniatania?

Flyby [ Outsider ]
..tak, to pewnie oni lekko "Dymek z papierosa " " uwspółcześnili" ;)..umknęło mi to..
..z tym biustem Sam tak się wręcz narzuca ;) ..ale pewnie chodziło o kolor biustonosza.. lila, lila-róż, kolory damskiej bielizny miały i mają swoje "trendy" ;)
..eeej, nie zapominać ..dzisiaj "Rzym" !
Orlando [ Reservoir Dog ]
I tak nie mam HBO...
Orlando [ Reservoir Dog ]
AC/DC - Highway to Hell
Livin' easy, lovin' free, season ticket, on a one - way ride
Askin' nothin', leave me be, takin' everything in my stride
Don't need reason, don't need rhyme
Ain't nothing I'd rather do
Goin' down, party time, My friends are gonna be there too
I'm on the highway to hell
Highway to hell
I'm on the highway to hell
No stop signs, speed limit, nobody's gonna slow me down
Like a wheel, gonna spin it. nobody's gonna mess me around
Hey Satan, payin' my dues, playin' in a rockin' band
Hey Mama, look at me, I'm on my way to the promised land
I'm on the highway to hell
Highway to hell
I'm on the highway to hell
Dont stop me!
I'm on the highway to hell
On the highway to hell!
Highway to hell!
I'm on the highway to hell
And I'm going down..all the way
I'm on the highway to hell

piokos [ Mr Nice Guy ]
widzę, że pożądne filmy telewizja nadaje :)
teraz na TVP1 - Komando Foki
dziś 22.05 Polsat - 25 Godzina (obowiązkowo browar!)
jutro 20.15 TVP1 - Rekrut (gorąco polecam!)
foxx [ lisek ]
pffff, ja tam wole HBO i wszystkie odmiany discovery ;)

piokos [ Mr Nice Guy ]
nie mam habeło
o, Top Gear na tvn turbo :)
[edit]
e, już widziałem tn odcinek

Mortan [ ]
Nie mam HBO, ale Rome widzialem juz :) Zreszta i tak wole filmy z napisami, szczegolnie po tych rozowych okularach ( always look on the bright side of life)
Na TCM leci Tylko dla orłow ;)

piokos [ Mr Nice Guy ]
oglądałem 125 razy!
*przełącza na TCM :)*

Flyby [ Outsider ]
..trzeci odcinek podobał mi się mniej..pewnie to kwestia fabularna..zabawne.. aktor grający Cezara jakby wzorował się na Mussolinim ale Mussolini odgrywał drugiego Cezara więc niby wszystko w porządku ;)
..poźno się zrobiło ..dobranoc
Orlando [ Reservoir Dog ]
Kool & The Gang - Celebration
Yahoo! This is your celebration
Yahoo! This is your celebration
Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)
Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)
There's a party goin' on right here
A celebration to last throughout the years
So bring your good times, and your laughter too
We gonna celebrate your party with you
Come on now
Celebration
Let's all celebrate and have a good time
Celebration
We gonna celebrate and have a good time
It's time to come together
It's up to you, what's your pleasure
Everyone around the world
Come on!
Yahoo! It's a celebration
Yahoo!
Celebrate good times, come on!
It's a celebration
Celebrate good times, come on!
Let's celebrate
We're gonna have a good time tonight
Let's celebrate, it's all right
We're gonna have a good time tonight
Let's celebrate, it's all right
Baby...
We're gonna have a good time tonight (Ce-le-bra-tion)
Let's celebrate, it's all right
We're gonna have a good time tonight (Ce-le-bra-tion)
Let's celebrate, it's all right
Yahoo!
Yahoo!
Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)
Celebrate good times, come on!
It's a celebration!
Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)
(ad lib)
Come on and celebrate, good times, tonight (Celebrate good times, come on!)
'Cause everything's gonna be all right
Let's celebrate (Celebrate good times, come on)
(Let's celebrate)...

piokos [ Mr Nice Guy ]
ROTFL.
DM nagrało "Suffer Well" w języku simów:

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
No VI :)
edit: no tak, nie ma to jak pisac ze swojego konta :D
F.M.

piokos [ Mr Nice Guy ]
fragment tekstu:
"Jeden dziewięć sześć trzy, to cztery jeden lat,
i moje pokolenie które właśnie kosi hajs,
za lata niebytu w komunie pierdolonej,
teraz przyszła nasza kolej, pokolenie podkurwione.
Ofensywa tak to bywa, i tak to się nazywa,
w punkrocku byłem dobry, a w hip-hopie to jak ryba
to łatwe jak skurwysyn dostęp do kapuchy,
wystarczy walnąć ryma i zajebać komuś nuty"
“Nie gniewaj się Janek, choć jesteś ziomalem,
miasta Breslau nasz młodość ja to wszystko walę,
nastały nowe czasy, czasy blanta i dilerki,
kto floty nie posiada ten jest kurwa cienki”

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
---> piokos
Najlepsza komercyjna parodia polskiego Hip Hopu IMO. Lepsze są już tylko amatorskie próby nagrania HH

Judith [ PlayScribe Portable ]
Dobry.. :)
Boze jak ja dawno katza nie miałem, nawet nie narzekam z tego powodu że go teraz posiadywam :P A tak z innej beczki: Jest sobie taka pani co się Laura Veirs nazywa, głos ma cokolwiek oryginalny, coś pomiedzy kobietą a ordynarnym przegłosem niewydarzonego dziweczęcia. Jakoś jej poprzednie płyty nie przypadły mi do gustu natomiast "Year of Meteors" jest baaardzo fajna, siedzi mi na łinampie i wyjśc nie chce :)
Orlando [ Reservoir Dog ]
T-Rex - Children Of The Revolution
Yeah
Well you can bump and grind
It is good for your mind
Well you can twist and shout let it all hang out
But you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution, no no no
Well you can tear a plane in the falling rain
I drive rolls royce 'cos it's good for my voice
But you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution, no no no - yeah!
But you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution
No you won't fool the children of the revolution
No way, yeah, wow!

piokos [ Mr Nice Guy ]
tak sobie słucham kawałków z "Chinese Democracy" i twierdzę, że szykuje się fajna płytka :).

Flyby [ Outsider ]
..a ja wróciłem spomiędzy gwiazd ..piokos ty w coś grasz czy grasz muzyczkę?
..ale zastój sobotni

piokos [ Mr Nice Guy ]
a słuchałem sobie Guns N' Roses
Orlando [ Reservoir Dog ]
AC/DC - Shake Your Foundations
You gotta see me leanin' on the bar
I got my head in a whiskey jar [jug ?]
Feelin' good 'cos the city's alive
I'm gettin' ready to rock and jive
I get up and I slide across the floor
You wanna come and I'll meet you at the door
No one can stop us 'cos we're feelin' too right
We're gonna steal our way around tonight
(Alright, alright)
CHORUS:
Aye, aye, oh, shake your foundations
Aye, aye, oh, shake it to the floor
Aye, aye, oh, shake your foundations
Aye, aye, oh, shake it
I was takin' no liberties
She's gettin' hotter off the heat on me
I was oilin', she was slick
Lickin' off the sweat, her favorite trick
She cried help me, help me, please
Tame this animal, help me to breathe
I said no, no way
You gotta come with me all of the way
(OK, I'll play)
REPEAT CHORUS
Solo
REPEAT CHORUS
We had the night, we had the time
She had the sugar and I had the wine
Took my hand, shook me to the core
Told her not to touch, but she was coming back for more
(You know what for)
Aye, aye, aye, aye
REPEAT CHORUS

Flyby [ Outsider ]
..hmm..a co z twoim kompem, piokos?

piokos [ Mr Nice Guy ]
mój radek dalej w naprawie, a siedzę na pożyczonym od kolegi GF 2mx.
I tu zaznaczam, Space Rangers 2 chodzi identycznie :))

Flyby [ Outsider ]
..czyli nie jest źle ;)
piokos [ Mr Nice Guy ]
tjaaa, tylko że został mi ostatni dominator do pokonania i kuniec

Flyby [ Outsider ]
..ten jak mu tam, na K. ..widziałem go raz z daleka..przy "czarnej dziurze"..nawet nie próbowałem atakować, z Dominatorami nie mam szans narazie..powiedz mi piokos, czym się "włącza" walkę "ręczną" - za cholerę nie mogę tego wyczaić ;)
..Keller ;)

piokos [ Mr Nice Guy ]
Ręczną? Samodzielnie sterujesz statkiem, wskazując punkt do którego ma się przemieścić statekw następnej turze. Po najechaniu na wrogi statek zobaczysz jego zaplanowaną drogę, ale czasem może ona się różnić, od tego co się stanie. Pod tyldą masz wypalenie ze wszystkich broni do celu (czerwony okrąg o najmniejszym promieniu to zasięg "najkrótszej" pukawki). 1, 2, 3, 4, 5, to numery broni (możesz pruć do kilku statków w tej samej chwili, ale ja wolę szybciej likwidować kolejnych oponentów :).
Stan mojego konta na obecną chwilę :) --->

piokos [ Mr Nice Guy ]
no i Keller :)
tu jeszcze miałem nie zupgrade'owany skaner,
np. Terron ma 9500 HP