
koksin [ Konsul ]
Koszulka Gry-Online
Czy ktos ma ta koszulke? Czy jest ona z dobrego matrialu, cienka, gruba? Bo cena 35 zl wydaje sie troche podejrzana jak na Fruti of the lum. Aha ktos wie rozmiar XL i L dla jakiego wzrostu sa przeznaczone?
https://www.gry-online.pl/mini_market.asp?ID=1
gladius [ Subaru addict ]
Dlaczego podejrzana? Koszulka jest robiona w Chinach (jak zdecydowana większość ciuchów, markowych zresztą) i kosztuje tam pewnie z 5 złotych. A GOL na koszulkach nie musi zarabiać tyle, co sklep z ciuchami.
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Mam i nie na rze kam
koksin [ Konsul ]
ok, a ktos wie jakt to jest z tymi rozmiarami?
XL - ??? cm
L - ??? cm

LOOCASH_wro [ Konsul ]
Zależy jaki wymiar cię interesuje... Brzucha ?
koksin [ Konsul ]
[5]LOOCASH_wro -> tylko wzrost mnie interesuje:)
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Mam 186 cm. XL mogłaby być odrobinę większa, ale bardzo nie narzekam. Materiał niezły.
Soulcatcher [ Admin ]
ja mam 12 takich koszulek i praktycznie nie mam innych t-shirtów, są bardzo dobrej jakości.

gladius [ Subaru addict ]
Na każdy miesiąc inna koszulka.

Zalogowany [ Niezalogowany ]
ja mam 12 takich koszulek i praktycznie nie mam innych t-shirtów, są bardzo dobrej jakości.
koksin [ Konsul ]
Soulcatcher -> To wiadomo, przeciez pracujesz w Golu ;> Aha mam pytanie jak jest z kosztem przesylki?
koksin [ Konsul ]
Jakos nie moge jej zamowic, nie wyskakuje mi okienko potwierdzajace zakup. Juz probowalem w innych przegladarkcach i nic:( Odblokowalem rowniez pop-up. inne produkty mozna dodac bez problemu a z koszulka jest klopot

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
" To wiadomo, przeciez pracujesz w Golu"
Pracuje? GOL i Soul to jedność :P

Mack5 [ The Forsaken One ]
Kto jest na tyle mały, żeby nosić XL-ki? Ja poproszę 3XL z paragrafem.

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Ja na nią zbieram cały czas ^^

MatteoDA [ Konsul ]
Mógłby ktoś z łaski swojej podać realne wymiary i gramature tej koszulki? :)
XL to nie zawsze jest XL...

TeadyBeeR [ Legend ]
Nie ma szans na jakies XXL? Niektorzy troche piwka wypili i sie w XL nie mieszcza. ;)
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
fajne gadżety muszę się zainteresować portfelem :D