GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Koszulka Gry-Online

03.03.2006
09:37
smile
[1]

koksin [ Konsul ]

Koszulka Gry-Online

Czy ktos ma ta koszulke? Czy jest ona z dobrego matrialu, cienka, gruba? Bo cena 35 zl wydaje sie troche podejrzana jak na Fruti of the lum. Aha ktos wie rozmiar XL i L dla jakiego wzrostu sa przeznaczone?

https://www.gry-online.pl/mini_market.asp?ID=1

03.03.2006
09:40
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Dlaczego podejrzana? Koszulka jest robiona w Chinach (jak zdecydowana większość ciuchów, markowych zresztą) i kosztuje tam pewnie z 5 złotych. A GOL na koszulkach nie musi zarabiać tyle, co sklep z ciuchami.

03.03.2006
09:42
[3]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Mam i nie na rze kam

03.03.2006
09:44
[4]

koksin [ Konsul ]

ok, a ktos wie jakt to jest z tymi rozmiarami?

XL - ??? cm
L - ??? cm

03.03.2006
09:56
smile
[5]

LOOCASH_wro [ Konsul ]

Zależy jaki wymiar cię interesuje... Brzucha ?

03.03.2006
10:00
[6]

koksin [ Konsul ]

[5]LOOCASH_wro -> tylko wzrost mnie interesuje:)

03.03.2006
10:01
[7]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Mam 186 cm. XL mogłaby być odrobinę większa, ale bardzo nie narzekam. Materiał niezły.

03.03.2006
12:46
[8]

Soulcatcher [ Admin ]

ja mam 12 takich koszulek i praktycznie nie mam innych t-shirtów, są bardzo dobrej jakości.

03.03.2006
12:46
smile
[9]

gladius [ Subaru addict ]

Na każdy miesiąc inna koszulka.

03.03.2006
12:48
smile
[10]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

ja mam 12 takich koszulek i praktycznie nie mam innych t-shirtów, są bardzo dobrej jakości.

03.03.2006
12:49
[11]

koksin [ Konsul ]

Soulcatcher -> To wiadomo, przeciez pracujesz w Golu ;> Aha mam pytanie jak jest z kosztem przesylki?

03.03.2006
12:57
[12]

koksin [ Konsul ]

Jakos nie moge jej zamowic, nie wyskakuje mi okienko potwierdzajace zakup. Juz probowalem w innych przegladarkcach i nic:( Odblokowalem rowniez pop-up. inne produkty mozna dodac bez problemu a z koszulka jest klopot

03.03.2006
13:25
smile
[13]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

" To wiadomo, przeciez pracujesz w Golu"

Pracuje? GOL i Soul to jedność :P

03.03.2006
13:36
smile
[14]

Mack5 [ The Forsaken One ]

Kto jest na tyle mały, żeby nosić XL-ki? Ja poproszę 3XL z paragrafem.

03.03.2006
14:09
smile
[15]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Ja na nią zbieram cały czas ^^

03.09.2006
01:01
smile
[16]

MatteoDA [ Konsul ]

Mógłby ktoś z łaski swojej podać realne wymiary i gramature tej koszulki? :)
XL to nie zawsze jest XL...

03.09.2006
01:18
smile
[17]

TeadyBeeR [ Legend ]

Nie ma szans na jakies XXL? Niektorzy troche piwka wypili i sie w XL nie mieszcza. ;)

03.09.2006
07:38
[18]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

fajne gadżety muszę się zainteresować portfelem :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.