
Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 451
Szenk --> Nie dziekuj ;>
Orlando [ Reservoir Dog ]
piersi

Szenk [ Master of Blaster ]
Podoba mi się :)
Sam nabieram wobec niego niecnych zamiarów :D

Stitch001 [ Witcher ]
Czwartaki...
No całkiem, całkiem te logo Stranger

Flyby [ Outsider ]
..pajączkowa całkiem, całkiem..co ona ma na plecach? ..powinna mieć to niżej

Stitch001 [ Witcher ]
Flyby a może pajączkówna? Nie lepiej by było? ;P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Spiderwoman jakas? ;)

Flyby [ Outsider ]
..pajączkówna? ..ee brzmi pospolicie jak konstantynopolitańczykówna
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Konstantynopolitanczykiewiczowna? Niezle to slowo :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Znam trochę inną wersję tego słowa: Konstantyneapolitańczykowianeczka :)

Flyby [ Outsider ]
..na pajęczykowianeczkę, zgoda ;)
..ewentualnie pajęczykonstantynoneapolitańczykowianeczka też by mogła być
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Szenk jakies neologizmy tworzy :)
Pajęczykoneopolikostantynopolitanczykiewiczowna? :)

Flyby [ Outsider ]
..upieram się przy końcówce "wianeczka" bardziej pasuje do jej wdzięcznego a jędrnego zadka..końcówka "wiczówna" sugeruje zad bardziej dojrzały
..jasne że "wianeczka" a nie "czykówna" .."czykówna" sugeruje pewną niedojrzałość

Szenk [ Master of Blaster ]
A mnie się końcówka "-wianeczka" podoba :)
Poza tym chciałbym sprostować, że nie tworzę żadnych nagich logizmów :)

Flyby [ Outsider ]
..właśnie, właśnie, Szenk, popieram ..a jak już nagie to pewnie że bez logizmów ..co ma logika do zadka, zwłaszcza kobiecego?
Orlando [ Reservoir Dog ]
ja od zawsze znam to z koncowka "wianeczka"

Szenk [ Master of Blaster ]
Fakt - żekłbym nawet, że tam, gdzie zadek kobiecy się zaczyna, tam logika męska się kończy :D

Flyby [ Outsider ]
..z tymi "wianeczkami" to teraz krucho, Orlando ..hmm..pamiętam jeden..nie..jeden i pół .. ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*kopie okop*

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
*kopie konkurencyjny okop*
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*bardziej sie stara*
Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
*wynajmuje do roboty zawodowcow*
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*odkłada zamowienie na okop od niejakiego Stranger'a az skonczy własny*

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
*szykuje sie do niewinnego sabotazu*
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*caly czas kopie* ;)
Orlando [ Reservoir Dog ]
*patrzy jak dzieci sie bawia*

Mortan [ ]
* nie za duzo tych gwiazdek ? *

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Mortan --> Wolalbys takie? :P
,,,(-_-),,,
_(*).(*)_
...//..\\....
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie przeszkadzac jak kopie!
:P

Orlando [ Reservoir Dog ]
<norbi> wchodze mamie na strone jakiejś tam platformy ...
<norbi> szukam internet explorera bo tylko na tym to chodzi...
<norbi> a mama do mnie: "no przecież na tej mozarelli też to masz"
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*Nadal kompie*

Flyby [ Outsider ]
..kretowiska?! ..pobłądziłem?! ..aaa ..chyba się Cody saperka stępiła..

piokos [ Mr Nice Guy ]
wiecie co to jest .................. \/\/\/\/\/\/??? [patrz niżej]

piokos [ Mr Nice Guy ]
ścisły

Mortan [ ]
nic nie rozumiem a jestem trzezwy
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Jest w porządku :)
Erotycznych Snow, DDW.

piokos [ Mr Nice Guy ]
dobranoc Cody
Mortan => to ścisły post :)

Orlando [ Reservoir Dog ]
Juz niedlugo weekend...

piokos [ Mr Nice Guy ]
Z Życia Pabianic

Judith [ PlayScribe Portable ]
Dobry! :)
Wesoło dziś na forum playboy i w ogóle https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4800015&N=1 Z całej dyskusji najciekawsze jest jedno zdanie: "Jeśli jesteś katolikiem to też nie używasz środków antykoncepcyjnych - nie tylko w kościele, ale wszędzie" - Jak dobrze że nie jestem katolikiem, nie musze się z nikim w kosciele pieprzyć, dosłownie i w przenośni :P

piokos [ Mr Nice Guy ]
ja wolę wątek o samochodzie osła Misztala

Szenk [ Master of Blaster ]
Bo świat ciekawym miejscem jest, powodującym zdziwienie nieustanne. I dobrze :)

piokos [ Mr Nice Guy ]
o kurka! zaraz mi 17.000 stuknie. ale się rozpisałem.

Szenk [ Master of Blaster ]
piokos ---> Zmieniasz awatary, jak rękawiczki :D

piokos [ Mr Nice Guy ]
piokos : Szenk 2:4

Szenk [ Master of Blaster ]
Dopiero 4? Muszę się bardziej postarać :)

piokos [ Mr Nice Guy ]
spokojnie, dopiero koniec pierwszej tercji :))

Mortan [ ]
Moj jest najelpszy i tak :P

Szenk [ Master of Blaster ]
Korci mnie, żeby sobie zrobić awatara z dolnej części pajęczycy z loga tego wątku :D
Ale nie wiem, czy kogoś nie zgorszę, i nie dostanę bana :)

piokos [ Mr Nice Guy ]
Szenk => gotowe :)
tylko gdzie i kiedy wysłać? :D

Szenk [ Master of Blaster ]
Kiedy? Jak mi się GOL znudzi :D

piokos [ Mr Nice Guy ]
oj tam. Na obrazku 64x64 px. nic nie widać. Zawsze możez powiedzieć, że pani jest ubrana w prześwitujący materiał. A jak się będą pytać dlaczego ten fragment wykadrowany, to powiesz, że była odwrócona tyłem i piersi nie było widać :).

Szenk [ Master of Blaster ]
Nie powiem, ładny awatarek, ale...
Na razie zapiszę go sobie na dysku :D

piokos [ Mr Nice Guy ]
masz tu w lepsiejszej jakości (tamten ma jakieś literki psujące efekt :))

Szenk [ Master of Blaster ]
Zapisane, utrwalone :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Hmm faktycznie niezly avatarek :) Zreszta w ciagu dnia zawsze mozna miec zastepczy avatarek >>> a ten dawac tylko wtedy, gdy nikogo na forum juz nie ma :P

Szenk [ Master of Blaster ]
Taaa, z potem zamiast pięknego awatara, będę miał nie mniej piękny napisik: PROSZĘ ZMIENIĆ AWATAR :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Jak tam okop? :>
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Piekny i głeboki :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Pff nadal mozna z niego wyskoczyc. Kop dalej. ;]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Bo to profesjonalny okop a nie jakas byle dziura :P
Flyby [ Outsider ]
..piokos, a mógłbyć na zadek owej pajęczycy nałożyć ową czerwoną plamę co ma wyżej?..oczywiście z uwzględnieniem wypukłości, nie na płasko..

matisf [ X ]
łllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
mam juz po dziurki w uszach tej zimy.............

Flyby [ Outsider ]
..zapisałem się do rangersów i czytam instrukcję z której wynika że jak w tą space polecę to szybko z niej nie wrócę..

matisf [ X ]
Flyby -> trenujesz kop z polobrotu ?

Flyby [ Outsider ]
..jeszcze nie .. masz jakieś wskazówki od Chucka, matisf?
matisf [ X ]
spytaj go stoi obok ciebie :P

Flyby [ Outsider ]
..chyba niewierzący jestem bo go nie widzę
matisf [ X ]
nie moglem sie powstrzymac
magig number
69
aaaaaaaaaa Flyby :[

Flyby [ Outsider ]
..kłopot z tym matisfem przy końcu zimy ..magii mu się zachciewa ..o ile pamiętam to Cody lubi tę cyfrę
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Mowi sie numerek, Flyby :)

Father Michael [ Martyr ]
69 to liczba a nie cyfra :P

Flyby [ Outsider ]
..ciekawe, Padre ..ile osób tyle sposobów widzenia tego samego ;)

Father Michael [ Martyr ]
Flyby -> ja wole dzis nie myslec o tej liczbie w kategoriach numerkow... nie dzis... :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Jak mozna patrzec na liczny i cyfry w innych kategoriach niz numerki? :)

Flyby [ Outsider ]
..nie dziś, Padre? ..co my tu mamy dziś ..zmierzch czwartku, 2-go marca, ptasia grypa zabija, pobicia z zajściem i zejściem, w nocy mróz ..nie widzę nic specjalnego

Mortan [ ]
np jako pieniądze :) ilosc kupionych piw itd ;]

Flyby [ Outsider ]
..to co wymieniłeś Mortan to są przeliczniki ;) w dodatku wymienne

piokos [ Mr Nice Guy ]
znalazłem prawdziwy avatar Szenka!
zapisałem się do rangersów i czytam instrukcję z której wynika że jak w tą space polecę to szybko z niej nie wrócę..
Flyby => wyrazy współczucia :)

Flyby [ Outsider ]
..ale tylko na poniedziałek ten avatar
..współczucia, piokos? ..mozesz wyjaśnić, ehę powody?

piokos [ Mr Nice Guy ]
Już tłumaczę, tłukę w to cholerstwo od prawie dwóch tygodni i przestać nie mogę :D.
Będzie trzeba skasować numer #2 :]
p.s. Teraz też siedzę i gram. Misje tekstowe-przygodowe mnie bardziej irytują niż bawią, zwłaszcza te dziwaczne z podłożem losowym. Męczy mnie też czekanie na poradnik który UVI kończy już od ... hohoho :).

Flyby [ Outsider ]
..tak podejrzewałem ;) ..i boję się zacząć ..poradnik, dobrze by było..nie chce mi się przekopywać przez posty "doświadczonych"
..od czego zacząć? ..od zbierania śmieci?

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Flyby --> hmm... Padre ma avatara... XC ma avatara... nawet Orlando i Mortan maja avatary... zrob cos z tym, outsiderze ;)

Flyby [ Outsider ]
..kiedy mój avatar w beciku jeszcze, Stranger (a becikowego nie dali, sknery)..
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nawet ja sie przemoglam, Flyby :)

Flyby [ Outsider ]
..to bardzo dzielne, Cody..to może włączę sobie oglądanie avatarów..bo do tej pory musiałem klikać na ksywkę ;)..i zacznę karmić avatara..uuu ale się drze
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ja mam wyłaczone :)
Po prostu jakos strona z masa avatarkow mi sie nie podoba, ale jednak sterdzilam, ze skoro daja (mozliwosc;) to brac - znaczy dawac! Znaczty...wiecie o co mi chodzi :)

piokos [ Mr Nice Guy ]
mój obecny kadłubek :)
Flyby => ja zaczynałem od zbierania śmieci (minerały - dobre ceny mają ośrodki badawcze) i podejmowania się misji kurierskich (misje RTS na planetach to nie dla mnie). Bycie kurierem mi weszło w krew i oczywiście inwestowałem w najszybsze silniki o dużym skoku hiperprzestrzennym. Zacząłem brać lepiej płatne kuriery i kasa z drogi silnik zwróciła się z nawiązką. W pewnym monencie doszedłem do pułapu gdzie potrafiłem pędzić +1000 [czegoś tam :)]. Nie watro brać na początku (zresztą później też, do dziś omijam te misje, chyba że stawka wysoka :)) misji aby kogoś zestrzelić, pogarszają się stosunki z rasami a tym samym okazja na zysk z misji dla nich (+ gnębienie w kosmosie).
taka garsć porad

Flyby [ Outsider ]
..dzięki, piokos ..RTS mam dość dobrze opanowane więc ..może spróbuję ..jutro zacznę ..ustawienia postaci?
..ten avatar ..to avatar ? ..chyba opchnę go w kosmosie jako przycisk do nieskończoności
..a wszystko przez Strangera
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Piokos --> i nie mam smyczy. Czyli albo nie jestes Piokos, albo bedziesz dlugo umierał :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
eee lipa :P mogles chociaz cos takiego dac:
Flyby [ Outsider ]
..spróbuję ten drugi ;)
..i jak? ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger, co Ty wyrabiasz? Znajdz Flyby'emu jakis ladny :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
mmmmm..... czzzekkkammmm nnnaaa rozzkazzzz misszzczzuuuu.....

Mortan [ ]
Widzicie nawej britney p[o odpowiednim zmieniu wykonawcy moze byc fajna :D

Flyby [ Outsider ]
..to moze taki?!
..pod 69
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Zdecydowanie lepiej :]

Flyby [ Outsider ]
..wprawdzie tao i inne chińskie ścieżki irytują mnie ..ale ..jak to to się nazywa jing-yang? ..pełnia..znak hermafrodytów ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
OMFG tak sobie przegladam dysk i na fajne zdjatko natrafilem, ktore kiedys jakims tam amatorskim generatorem zrobilem :P >>>
Flyby --> nie ma zielonego = lipa :P
jesli juz, to tuz masz ladniejsze - :P

Flyby [ Outsider ]
..na obrazku wygląda że leży sztywno, nie będzie marudził ;)
..spróbujemy, Stranger ;)
..no i jajco ..jak to poprawić?

Judith [ PlayScribe Portable ]
<lans_mode=on>
O to jak dzis sie zebrało na growe klimaty to się pochwalę, choc pewnie tylko Orlando tu pogrywa w Thief Deadly Shadows . Otóż ucząc sie podstaw obsugi edytora popełniłem coś niecoś:
- ktoś tu był tak miły że zrobił screenshoty :)
- do ściągnięcia (trochę waży, to ogólnie wada FM'ek do T3)
Misja jest w pełni kompatybilna z GarrettLoaderem v 1.23
<lans_mode=off>

Flyby [ Outsider ]
..nie udało mi się zmniejszyć tak aby nie robiło się jajco ;) ..musi być skromny
..jeszcze nie grałem w Thiefa DS, Judith ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Erotycznych Snow, DDW :)
Flyby --> wreszcie cos fajnego :)

Flyby [ Outsider ]
..niech będzie Ying Yang zatem Cody ..może kolorowy byłby lepszy..może się znajdzie ;)
..uff..jutro piątek ..dzisiaj piątek
..niestety wszystkie inne yangi GOL przerabia na jajowate..pewnie jest na to sposób (korekta) ale już mi się nie chce
..dobranoc DDW
piokos [ Mr Nice Guy ]
Cody => oł fak!!! zapomniałem! :( Teraz będzie mnie to gnębiło. A na dodatek popadłem w tarapaty finansowe ale coś wykombinuję.
Flyby => a czemu taki nie może być? tylko bez tego napisa :) ->

Father Michael [ Martyr ]
*wnosi na butach krwawiace Finanse Przedsiebiorstw*
*wkopuje je do przygotowanego przez Cody okopu*
*spluwa*
*zalewa betonem*

Mortan [ ]
Wiesz, ktora jest godzina ? Nie nudzi Ci sie przypadkiem ? ;)

Orlando [ Reservoir Dog ]
Jeszcze 7 godzin...

Szenk [ Master of Blaster ]
Coś czuję, że będę tu teraz baaardzo rzadziutkim gościem, chlip... :/

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Szenk --> No to teraz pozostaje ci tylko znalezienie jakiegos haka na szefa ;] Moze jakis malutki romansik z sekretarka, albo cos w tym stylu... :P
Orlando [ Reservoir Dog ]
Iiiiii.... weeekeennd!!
A za godzinke ide na pokerek ;]

eJay [ Gladiator ]
Stranger--->ten obrazek z Garfieldem rewelacyjny:D:D:D ROTFL:D
Powiedzcie jak to jest - jest sobie sasiad, ktory remontuje sobie mieszkanie. Niby cisza nocna konczy sie o 6:00. Ale przyzwoitosc nakazuje, aby wszelkie roboty zaczynac od 8. A ten palant wierci dziury w scianach od 6:20 i jeszcze nie przestal! Kurde prawie 8 h wiercenia bez przerwy.. Moze jest gluchy i nie slyszy jak weirtara mu napier... :)

Orlando [ Reservoir Dog ]
Puszczanie Radia Maryja przez 6 h w niedzele rano to tez jest niezle...
Flyby [ Outsider ]
..dzięki piokos..ja wczoraj nie miałem siły zmniejszać i wychodziły jajca (owalne)..
..a jak ci się ten podoba?
..eJay, przez ostatnie półtora roku budowano mi mieszkanie nad głową, zalewając mnie, odcinając prąd i hałasując.. a jak wybudowano to kiedy
na górze tańczą i skaczą ja tańczę i skaczę razem z nimi..nie słychać nic ale są bardzo silne wibracje i chodzi cała podłoga ..najlepiej zostać krasnoludkiem i zamieszkać w muchomorze..tyle że pewnie i tam są specyficzne problemy mieszkaniowe i sąsiedzkie ;)

Orlando [ Reservoir Dog ]
Wszedłem do gry z 70 gr... a wyszedłem z tylooma grosikami...

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Flyby --> Znaczek ze zdjatka juz teraz kompresja nieco podgryzla, a przy probie wrzucenia jako avatar pozre go pewnie zywcem ;)

Flyby [ Outsider ]
..właściwie Stranger to ja temu avatorowi nic nie robiłem tylko go przyciąłem żeby go GOL nie rozciągnął.. z ciekawości spróbuję ;) ..poza tym zauważyłem że GOL nie "trzyma" zapisów w ustawieniach ..autologowania i innych zmian .zmieniam, zapisuję ..i przy następnym logowaniu jest "po staremu" ;)..coś robię nie tak?
..Orlando, zostaw skarbonki kościelne w spokoju

Orlando [ Reservoir Dog ]
Jakie skarbonki??
Ja w kościele nie byłem od bardzo dawna...

Flyby [ Outsider ]
..a te grosiki? ..babcie co je tam wrzucają będą płakać..
..hmm ..trochę się ten avatar pobrudził ;) ..ale to nie ja, taki był

Orlando [ Reservoir Dog ]
Koledzy przegrali w pokera... a szczegolnie jeden...
zobacz sobie post nr 112...

Flyby [ Outsider ]
..hazardzista ..jeszcze gorzej
..aha..pkt.14 błędów i wypaczeń ..cookies na stałe..hmm ..bo nie będzie trzymać zapisów zmian
..Stranger, poradź ..czy zostawienie ciasteczek do "wygaśnięcia" nie "zamuli" przegladarki lub nie sprowadzi innych kłopotów?
..i jezeli ktoś ma dostęp do HBO to dzisiaj o 21-szej (zaraz ;)) niekodowane dwa odcinki serialu "Rzym" - polecam

piokos [ Mr Nice Guy ]
Flyby => Twój avatar wygląda jakby symbol YY wpadł i rozmaślił avatar który ma Orlando :)

Judith [ PlayScribe Portable ]
Zakupiłem sobie w MM Swata 4 i dobrze zrobiłem, bo Eve online po patchu zachowuje się fatalnie :) Szkoda tylko że jest po polsku i do tego kiepsko przetłumaczony :P CDP sie sypie :)))

piokos [ Mr Nice Guy ]
hihi, pamiętam jak z rok temu rozrabiałem w SWATa 4 z kilkoma GOLasami
:D

Judith [ PlayScribe Portable ]
Piokos - moja ulubiona komenda - "Idź i czyść" rotfl, dobrze że nie "przynieś, podnieś pozamiataj" :)))

piokos [ Mr Nice Guy ]
wersja angielska oszczędziła mi tego typu "rewelacji" :]

Orlando [ Reservoir Dog ]
Mi również.

Mortan [ ]
yo ?

Flyby [ Outsider ]
..rozmaślił avatar Orlando? ..hmm, pierwiastek męski i żeński mają swoją wagę ..skądinąd ten ogonek Orlando..he, he ..musi na niego uważać bo mu go jeszcze kto przydepta..
..miałeś rację piokos z tymi rangersami ..bawi i drażni mnie "losowość" tej gry i wciąż nie mogę się połapać w "technice" strzelania i tur..RTS-owe wstawki wyglądają miło..zobaczymu czy są ciekawie ustawione ;)
..Mortan, coś ty taki czarny? ..myłeś się?!

piokos [ Mr Nice Guy ]
Mortan spędzał ostatnio dużo czasu w solarium

Flyby [ Outsider ]
..przyśpiewka dla Mortana:
..caaarną dusee mam
bo siee opalam..
a jak piwo pijee
to sycee i dymiee
..jakoś się duszno i smutno zrobiło ..pójdę sobie grać
Mortan [ ]
Flyby --> Nie pamietam :)
piokos -- > Endrju to ja nie jestem :>
Tez bym sobie w cos pograł, ale nie mam w co :(

Orlando [ Reservoir Dog ]
Jaki avatar??? piokos mówi o angielskim SWAT'cie, a ja przytakuje ze angielska wersja jest lepsza...
Mówisz zawsze wymysalc jakies teorie??

Flyby [ Outsider ]
..nieuważnie czytasz Orlando
..pograj Mortan w rangersów ..starczy ci na dłużej

blood_x [ Imperial Guard ]
Jutro wygasa mi abonament dol :( bede tesknic ;p

Judith [ PlayScribe Portable ]
Ale mi sie na muzyczne wspomnienia zebrało :) "Mechanical Animals" wciąż genialna :) Here comes "Speed of pain":
Orlando [ Reservoir Dog ]
No moze czytam nieuwaznie...

foxx [ lisek ]
Tak sobie rozwazalem na temat tego watku i sobie pomyslalem ze jakby zastapic kazdy post tutaj slowami "spam spam spam" to tematyka watku i tak zabardzo by sie niezmienila...

Orlando [ Reservoir Dog ]
My tu prowadzimy konwersacje... oficjalnie...

Judith [ PlayScribe Portable ]
Nie chodzi o ścisłą tematykę a o mnogość wielorakich spraw zwiazanych pośrednio i i bezpośrednio z członkami towarzystwa DDW. Nie ogarnie się tego tak po prostu wchodząc z zewnatrz i wygłaszając nieistotny ciag wyrazów, zwany potocznie znadniem. To tak jak stanąć przed obrazem, o którego historii, autorze i stylu nie ma się zielonego pojęcia i powiedzieć: "ładne kolorki, fajne to to."

piokos [ Mr Nice Guy ]
Judith => dla mnie ta płyta była muzyką relaksacyjną po NIN :). Płytka która wygląda jak tabletka - rewelacyjna, a błękitny box od CDka mam na samej górze stojaka na płytki :). Po przyłożeniu go do obrazków w książeczce ukazywał się "ukryty przekaz" :). Zawartość? Miodzio. Mi najbardziej do gustu przypadły 2 kawałki: Coma White i Funadamentally Loathsome :).
Może sobie zapuścić Antichrist Superstar?
... może póżniej, teraz śpiewa Madonnaaaa :)

Judith [ PlayScribe Portable ]
Coma white też uwielbam, aczkolwiek Speed of pain jest cudnym przemieszaniem elementów typowych dla Mansona z wstawkami niemal musicalowymi, moze glam-rockowymi bardziej :) A teraz lecie na cały regulator "Something I can never have" - wersja ze "Still". Na zestawie 5.1 ma sie wrażenie jakby Trent siedział w moim pokoju :))

matisf [ X ]
AVE!
piokos- > nie wiem czy wiesz ale jak sie wpiszesz tu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4809555&N=1 to moze zlinczuja cie za avatara :D

Mortan [ ]
Co to są te Rangersi ? ;)

matisf [ X ]
Mortan -> pfff elitarna gupa Wokera

Orlando [ Reservoir Dog ]
System Of A Down - Chop Suey
Wake up
Grab a brush and put a little (makeup)
Grab a brush and put a little,
Hide the scars to fade away the (shakeup)
Hide the scars to fade away the,
Why'd you leave the keys upon the table?
Here you go create another fable
You wanted to,
Grab a brush and put a little makeup
You wanted to,
Hide the scars to fade away the shakeup
You wanted to,
Why'd you leave the keys upon the table?
You wanted to
I don't think you trust
In, my, self righteous suicide
I, cry, when angels deserve to die, DIE
Wake up
Grab a brush and put a little (makeup)
Grab a brush and put a little,
Hide the scars to fade away the (shakeup)
Hide the scars to fade away the,
Why'd you leave the keys upon the table?
Here you go create another fable
You wanted to,
Grab a brush and put a little makeup
You wanted to,
Hide the scars to fade away the shakeup
You wanted to,
Why'd you leave the keys upon the table?
You wanted to
I don't think you trust
In, my, self righteous suicide
I, cry, when angels deserve to die
In, my, self righteous suicide
I, cry, when angels deserve to die
Father, father, father, father
Father into your hands, I commend my spirit
Father into your hands
Why have you forsaken me?
In your eyes forsaken me
In your thoughts forsaken me
In your heart forsaken, me
Trust in my self righteous suicide
I, cry, when angels deserve to die
In my self righteous suicide
I, cry, when angels deserve to die

Orlando [ Reservoir Dog ]
A przy tym mam poprostu odpał...
System Of A Down - Sugar
The kombucha mushroom people,
Sitting around all day
Who can believe you
Who can believe you
Let your mother pray (sugar)
Well I'm not there all the time you know
Some people, some people, some people,
Call it insane! Yeah they call it insane! (sugar)
I play Russian roulette everyday, a man's sport,
With a bullet called life. yYeah mama called life,(sugar)
You know that every time I try to go
Where I really want to be,
It's already where I am,
'Cause I'm already there! (sugar)
The kombucha mushroom people,
Sitting around all day
Who can believe you
Who can believe you
Let your mother pray (sugar)
I got a gun the other day from Sako,
It's cute, small, fits right in my pocket
Yeah, right in my pocket (sugar)
My girl, you know, she lashes out at me sometimes,
And I just f*cking kick her
And then ooh Baby! she's O.K. (sugar)
People are always chasing me down,
Trying to push my face to the ground,
Where all they really want to do,
Is suck out my mother fucking brains, my brains! (sugar)
The kombucha mushroom people,
Sitting around all day
Who can believe you
Who can believe you
Let your mother pray
I sit, in my desolate room, no lights, no music,
Just anger! I've killed everyone
Run away forever, but I'm feeling better,
How do I feel, What do I say,
Fuck you, it all goes away!
How do I feel, What do I say?
Fuck you, it all goes away!
How do I feel, What do I say?
In the end it all goes away
How do I feel, What do I say?
In the end it all goes away,
How do I feel, What do I say?
In the end it all goes away,
How do I feel, What do I say?
In the end it all goes away,
How do I feel, What do I say?
In the end it all goes away,
How do I feel, What do I say?
In the end it all goes away
In the end it all goes away
In the end it all goes away
In the end it all goes away
In the end it all goes away!

piokos [ Mr Nice Guy ]
matisf => ależ mój avatar nie obraża jakiejkolwiek religii, nie szydzi i nie poniża nikogo. :-0
Orlando => znowu Ci się śpiewnik otworzył.
Judith => masz 5.1? Tobie też co jakiś czas Winows zmienia w Panelu Sterowania ustawienia głośników na zwykłe 2 głośniczki?

Orlando [ Reservoir Dog ]
I co z tego??
The kombucha mushroom people...

piokos [ Mr Nice Guy ]
ahhh, zapomniałbym. Aby tradycji stało się zadość. GOL jak co roku poznaje się na uczynkach niejakiego Father Michaela i mnie o tym informuje.
A mi proszę życzeń nie składać, bo urodzin praktycznie nie obchodzę :).

Orlando [ Reservoir Dog ]
Jak wolisz...

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
piokos --> hmm moze by watek urodzinowy zalozyc? ;>
*zastanawia sie*
...
mysle, ze jednak Cody z Padre cos ciekawszego wymysla :P tym bardziej, ze jestes dla nich wrogiem publicznym nr 1 :P
Edit: Radzilbym szybko zmienic avatara :)

Judith [ PlayScribe Portable ]
Piokos - już nie, bo ten programik od ustawień głosności na karcie creativa chyba temu zapobgiega :) Ale jak miałem inna kartę to faktycznie, ciagle sie resetowało.
Btw. czytałem temat o religii - boli, ale cóż na to poradzić, na szczeście nikt nie zabroni nam mysleć, no i w premium chyba można :P Aż mnie korci żeby sobie wrzucić na avatar Charlesa Mansona, a w sygnaturce walnąć cytat z Nietzschego :)))) Świat staje się coraz bardziej groteskowy, no ale w końcu nikt redakcji nie chce, żeby mu jakiś oszołom podpalił siedzibę ;)
matisf [ X ]
piokos -> co z tego, przynajmnej mozna podciagnac jako wymowka do linczu :D

piokos [ Mr Nice Guy ]
ehhh, nie znalazłem fotki z ubiegłego roku. Moje archiwum jest zbyt przepastne :).
Judith => jaki programik?
ten avatar :D? --->

Orlando [ Reservoir Dog ]
Flyby [ Outsider ]
..właśnie z powodu tego wątku "religijnego" zrobiło mi się duszno i smutno ..mnie komuna przyzwyczaiła do samocenzury i ograniczeń ..praktycznie każda bardziej "smiała" wzmianka na tematy religijne zwłaszcza z żartem, może kogoś "obrażać".. Należy więc unikać co bardziej otwartych wymiany poglądów..myślę że wkrótce i tego będzie mało bo "apetyty" osób wierzących rosną i po tej linii idą ogranicznia i rozporzadzenia rządowe..takie teraz "trendy" ;) ..to nie wyjdzie na zdrowie religii ponieważ przyjdzie też czas "odreagowywania" ..widać tak musi być ;)

Judith [ PlayScribe Portable ]
Piokos - ten od regulacji głośności Creativa :) W systemie siedzi jako CTSysVol.exe. Tak, ten avatar :)

Judith [ PlayScribe Portable ]
Flyby, wiesz, paradoksalnie widze w tym pozytywną tendencję - ludzie żeby podyskutować wyjdą z domu i spotkają się ze znajomymi. Przestaną siedzieć przed szklanym/ciekłokrystalicznym ekranem i pienić się, bo na forum jakiś głupi Judith napisał złośliwego, obraźliwego posta. Przestaną ciskać gromy na ciąg literek napisanych przez człowieka którego nigdy nie widzieli i pewnie nie zobaczą, a o którym mówią, ze go lubią bądź nie lubią. Forum straci kilku furiatów, pyskaczy, ale i kilku inteligentnych i kulturalnych ludzi, którzy niceo za duzo czasu spędzają przed kompem, a zaczna ten czas spędzać milej, z ludźmi siedzącymi na wyciągnięcie ręki, a nie myszki ;) Moim zdaniem to bardzo pozytywna tendencja :) Kto wie, moze DDW zacznie sobie urządzać zjazdy, weekendy, wspólne wypady tu i tam? Zawsze lepsze to od paskudnej wizji z teledysku Pearl Jam - Do the revolution, a ku temu to wszystko niestety zmierza ;)

piokos [ Mr Nice Guy ]
niektórzy ludzie lubią przypierdalać się do rzeczy których nie rozumieją :/
patrz post #4 - Zalogowanego https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4810711&N=1
mnie też się nie podoba, że on ma jakiegoś pedofila w avatrze, ale nie lecę zaraz na skargę.
Flyby [ Outsider ]
..rozumiem Judith ;) ..jednak wielka to wygoda ta myszka i ekran, a ja, wstyd powiedzieć, leń już jestem ..miło tutaj rozmawiać nie tylko o grach i sprawach codziennych ale też wedle wydumanych "konwencji" dla których jedyną granicą jest wyobraźnia ..i niedobrze kiedy nad tym wszystkim pochyla się cień absurdalnej powagi..
Orlando [ Reservoir Dog ]
Zalogowany mnie ostatnio strasznie wkurwia... sory za wyrazenie, ale zadne inne nie pasuje...

Flyby [ Outsider ]
..właśnie o tym pisałem, piokos ..okazuje się że niewłaściwie się bawisz ..i ciesz się że jeszcze w ogóle możesz sie bawić

Mortan [ ]
A moj avatar nie jest za bardzo satanistyczny przypadkiem ? Bo moze tez bede musial zmienic :)

matisf [ X ]
Mowilem :]

piokos [ Mr Nice Guy ]
Mortan => jest, masz go zmienić na różowy!

Flyby [ Outsider ]
..może budzić, Mortan, skojarzenia z pomrocznością zupełną i oczywiście z satanizmem niestety też ..black&death i tym podobne ;) ..jesteś "programowo" podejrzany..hmm..może dodasz białą ramkę?

Judith [ PlayScribe Portable ]
<--- zajebisty pomysł Piokos :)))

Flyby [ Outsider ]
..prawidłowo, piokos

Orlando [ Reservoir Dog ]
Brawo Piokos!!

Judith [ PlayScribe Portable ]
To ja zrobie cuś jeszcze, patrzcie sygnatura :P \/

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Judith --> Pff przebije Cie ;D

Judith [ PlayScribe Portable ]
Dałes czadu Strendżer :P

piokos [ Mr Nice Guy ]
ale ja polubiłem poprzedni
Judith => lol :D

Mortan [ ]
*lezy na podłodze*
Dobre, az sobie do linka to wrzucilem :)

Flyby [ Outsider ]
..a jakbyś Mortan na tym czarnym dał biały napis "LOADING.." ;)
..spróbuję swój avatar zmienić na zielony..moze Stranger się ucieszy
Orlando [ Reservoir Dog ]
"LOADING"... dobry pomysl...

Mortan [ ]
Ale loading to juz jest zbyt popularne w necie, a tak wszycy sie zastanawiają o co chodzi z tym czarnym kwadratem :D

Orlando [ Reservoir Dog ]
A przy tym beda czekac, az sie wladuje...

Flyby [ Outsider ]
.zauważyłem że teraz mój avatar bardziej pasuje.. tyle że nadal jestem z niego niezadowolony ;)
..tak, niestety "loading.." Mortan jest popularne .. zostaje obramowanie bielą sugerujące kołnierzyk pastora ;)

Orlando [ Reservoir Dog ]
The kombucha mushroom people...

foxx [ lisek ]
a ja proponuje trojkacik... zamiast kwadratu.

Mortan [ ]
Zostaje przy kwadracie, chyba ze petycje podpisze 666 osób :)
Skrzydla - kultowy serial komediowy od najblizszego wtorku ( lub poniedziałku ) na Polsacie o 16:30 :)
matisf [ X ]
Mortan -> to o tych dwoch bratach ?
Mortan [ ]
tak
Orlando [ Reservoir Dog ]
Gudnait!

matisf [ X ]
slip gut
ja tez go tu slip
:) dobranoc !

Judith [ PlayScribe Portable ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4812363&N=1 <----Słyszysz Piokos? ;)

piokos [ Mr Nice Guy ]
słysze, słysze. Giercowałem :)

Judith [ PlayScribe Portable ]
Uzalezniony od Space rangersów? Ide spac, bo pragne wreszcie wstać jak biały człowiek, czyli jutro o 9.00 :)

Flyby [ Outsider ]
..aż żałuję że siedziałem w kosmosie ;) ..nic to, co się odwlecze to nie uciecze
..i dobranoc DDW ..z trudem wyczytałem zaległości ..Mortan pograj w Space Rangers
Father Michael [ Martyr ]
Wiecie co, DDW?

Szenk [ Master of Blaster ]
Chyba nie wiedzą :)
Oooo, piokos na cenzurze.
Chwilę mnie nie było, a tu takie zmiany :)
I Flyby widzę, że zmienia awatarki jak ręwkawiczki (skądś to znam) :D
matisf [ X ]
no dzien dobry

Orlando [ Reservoir Dog ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4812857&N=1

Judith [ PlayScribe Portable ]
Wracać tu, nieroby! :P A gdzie zwyczajowe dobicie do 200? Tu nie skończa, tam na dobre nie zaczną, normalnie syndrom polskiego robotnika budowlanego :P

piokos [ Mr Nice Guy ]
bo nam się nie chce :)

Orlando [ Reservoir Dog ]
Czepianie sie...

Judith [ PlayScribe Portable ]
No ba, a teraz wynocha :P

piokos [ Mr Nice Guy ]
no normalnie jak w PeeReLu

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
* your topic has been sabotaged! *

Judith [ PlayScribe Portable ]
Kurtka na wacie, za to w IV RP człowiek nawet ostatniego słowa w niedzielę miec nie może :))

piokos [ Mr Nice Guy ]
może
[edit]
ups :)
Judith [ PlayScribe Portable ]
Aaa, juz wiem, w IV RP ostanie słowo w niedzielę (i pierwsze w sumie też) ma ksiądz! :P
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
A w V RP ekipa sprzątająca, która będzie grzebać w ruinach :D. Pewnie Chińczycy bo u nich BHP to taki enzym w proszku do prania.