anatri [ Chor��y ]
Jak wgrać mp3 na Apple Ipod'a?
Jak wgrać mp3 na Apple Ipod'a poprzez iTunes?
rg [ Zbok Leśny ]
Hmm... To jest podchwytliwe pytanie?
1. podlaczasz 'jablko'
2. otwierasz itunes
3. szukasz opcji 'add folder' czy cos takiego.
4. wybierasz folder, gdzie trzymasz mp3
5. z library wybierasz pliki i przeciagasz do ipoda [na tej samej liscie co library - po lewej]
ot, cala logika.
neXus [ Fallen Angel ]
Dokładnie
Oprócz tego jeśli masz już stworzone katalogi z muzyką możesz na okienku iPoda zaznaczać katalogi z których ma wrzucać muzykę na iPoda.
Co jak co - nabijanie iPoda muzyka jest proste jak barszcz :)

Moniash [ Generaďż˝ ]
hmmm, podniosę temat, bo mam właśnie z tym problem, po co zakładać nowy :)
Mam iPoda Nano.
Otóż robię tak jak ktoś wyżej napisał, ale albo źle robię albo to nie działa :).
Gdzieś wyczytałam, że trzeba jakoś dać na Preferences ---> iPod... gdy tam patrzę to jest napisane, że mój iPod nie jest podłączony, chociaż normalnie na komputerze się ładuje i w ogóle...
Nie wiem jak mam zgrać te mp3 lub zdjęcia na tego iPoda, już parę godzin nad tym siedzę i nadal tych emeptrójek na iPodzie nie mam... :(
Mam takie wrażenie, że ten cały program iTunes służy tylko do odtwarzania muzyki na kompie ;/
Jak to zrobić??? Jak zgrać te mp3???
Moniash [ Generaďż˝ ]
^^^
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
Bedzie szybciej ->
Moniash [ Generaďż˝ ]
tam nie ma odpowiednich forum, żeby się oto spytać ;/
jak mnie ten iPod wkurza już :(
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
Oczywiscie ze sa,wystarczy poszukac ->
Moniash [ Generaďż˝ ]
a jest, dzięki :)
tyle, że tak sobie czytam i czytam i stwierdzam, że iPoda mam podłączone do kompa, ale za to iTunes tego nie widzi...
ech...