GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wgrać mp3 na Apple Ipod'a?

11.02.2006
18:38
[1]

anatri [ Chor��y ]

Jak wgrać mp3 na Apple Ipod'a?

Jak wgrać mp3 na Apple Ipod'a poprzez iTunes?

11.02.2006
22:35
[2]

rg [ Zbok Leśny ]

Hmm... To jest podchwytliwe pytanie?

1. podlaczasz 'jablko'
2. otwierasz itunes
3. szukasz opcji 'add folder' czy cos takiego.
4. wybierasz folder, gdzie trzymasz mp3
5. z library wybierasz pliki i przeciagasz do ipoda [na tej samej liscie co library - po lewej]

ot, cala logika.

12.02.2006
00:20
[3]

neXus [ Fallen Angel ]

Dokładnie
Oprócz tego jeśli masz już stworzone katalogi z muzyką możesz na okienku iPoda zaznaczać katalogi z których ma wrzucać muzykę na iPoda.
Co jak co - nabijanie iPoda muzyka jest proste jak barszcz :)

03.06.2006
00:25
smile
[4]

Moniash [ Generaďż˝ ]

hmmm, podniosę temat, bo mam właśnie z tym problem, po co zakładać nowy :)

Mam iPoda Nano.
Otóż robię tak jak ktoś wyżej napisał, ale albo źle robię albo to nie działa :).
Gdzieś wyczytałam, że trzeba jakoś dać na Preferences ---> iPod... gdy tam patrzę to jest napisane, że mój iPod nie jest podłączony, chociaż normalnie na komputerze się ładuje i w ogóle...
Nie wiem jak mam zgrać te mp3 lub zdjęcia na tego iPoda, już parę godzin nad tym siedzę i nadal tych emeptrójek na iPodzie nie mam... :(
Mam takie wrażenie, że ten cały program iTunes służy tylko do odtwarzania muzyki na kompie ;/
Jak to zrobić??? Jak zgrać te mp3???

03.06.2006
09:42
[5]

Moniash [ Generaďż˝ ]

^^^

03.06.2006
09:43
[6]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

Bedzie szybciej ->

03.06.2006
09:51
[7]

Moniash [ Generaďż˝ ]

tam nie ma odpowiednich forum, żeby się oto spytać ;/
jak mnie ten iPod wkurza już :(

03.06.2006
09:53
[8]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

Oczywiscie ze sa,wystarczy poszukac ->

03.06.2006
10:04
[9]

Moniash [ Generaďż˝ ]

a jest, dzięki :)

tyle, że tak sobie czytam i czytam i stwierdzam, że iPoda mam podłączone do kompa, ale za to iTunes tego nie widzi...
ech...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.