
kubinho_bb [ Chor��y ]
torino 2006 najrealistyczniejsza olimpiada jaka ujzała swiatło dzienne
w tym watku mozecie pisac wszystko o grze " Torino 2006 ".Mozecie pisac o waszych przezyciach których doznaliscie w tej grze.Zapraszam

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
orgazm łechtaczkowy

Kekacz [ Centurion ]
"torino 2006 najrealistyczniejsza olimpiada jaka ujzała swiatło dzienne"
Jawne kłamstwo, poniewaz olimpiada to okres pomiedzy igrzyskami olimpijskimi (najblizsze IO to wlasnie Turyn) czyli 2 lata biorac pod uwagę letnie i zimowe. Wiec pewnie sam stwierdzisz ze powstalo o wiele wiecej realistyczniejszych gier opisujacych dyscypliny uprawiane w jak to nazwales olimpiadzie.