GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to jest ??? | część 14

05.02.2006
01:49
[1]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

Co to jest ??? | część 14

Regulamin:

1. Umieszczamy tutaj zdjęcia różnych przedmiotów.
2. Osoba, która odgadnie zagadkę, zadaje kolejną.
3. Ranking prowadzą uczestnicy i zamieszczają razem z nową zagadką.
4. Nowy wątek po 150 postach tworzy ten, kto odgadł ostatnią zagadkę.
5. Jeśli osoba, która odgadła zagadkę, nie zada nowej przez 20 minut, ktoś inny daje nową.
6. Punkt jest przyznawany osobie, która jako pierwsza odpowiedziała prawidłowo na zagadkę.
7. Trzeba wpisać pełną nazwę przedmiotu! :P
8. W przypadku braku rozwiązania zagadki po 3 godzinach można dodać nową zagadkę - nie pozbawiając przy tym osoby, która zamieściła zagadkę, wcześniej zdobytego punktu.
9. Nie można zmieniać treści postów (edytować)!

Ranking:

66 - AGArtha
41 - Adam9870
32 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111
5 - MAROLL +
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski + bojan997 +
3 - viesiek + Yossarian
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer+WeRdAs

Poprzednia część:

05.02.2006
01:50
[2]

Yossarian [ RY!!! ]

Rekin Młot

05.02.2006
01:50
[3]

darek_dragon [ 42 ]

rekin młot

05.02.2006
01:51
[4]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

Yossarian +1

05.02.2006
01:55
[5]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Yossarian --->następny śpiący!!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 01:58:20]

05.02.2006
01:59
[6]

Yossarian [ RY!!! ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
32 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111
5 - MAROLL +
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski + bojan997 + Yossarian
3 - viesiek
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer+WeRdAs

05.02.2006
01:59
smile
[7]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

WeRdAs -> Przestań tak bezczelnie spamować! 58 postów dziennie... Ranking 0... A na poprzednim nicku chyba -50... Zaczynasz mnie wkurzać... W tej karczmie nie ma jeszcze listy osób niemile widzianych, ale zawsze można ją stworzyc...


Kiełbasa

05.02.2006
01:59
[8]

WeRdAs [ Pretorianin ]

kiełbasa na talerzu
Swojska kiełbasa na talerzu
kiełbasa śląska na talerzu
kiełbasa z grila na talerzu
pieczona kiełbasa na talerzu

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 02:08:14]

05.02.2006
02:05
[9]

Yossarian [ RY!!! ]

Niedokładnie. :-)

05.02.2006
02:06
[10]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

kaszanka? :p

05.02.2006
02:13
[11]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111
5 - MAROLL +
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski + bojan997 + Yossarian
3 - viesiek
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer+WeRdAs

Czyja to flaga?

Sam sobie potwierdziłem w linku, bo chce już iść spać :p

05.02.2006
02:14
[12]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Czechy

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 02:14:04]

05.02.2006
02:15
[13]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

WeRdAs +1

05.02.2006
02:18
[14]

WeRdAs [ Pretorianin ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111
5 - MAROLL +
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski + bojan997 + Yossarian
3 - viesiek
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! +WeRdAs
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer

05.02.2006
02:20
[15]

musaidi1111 [ 666 ]

wiadro

05.02.2006
02:20
[16]

Yossarian [ RY!!! ]

Wiadro, wiaderko

05.02.2006
02:21
[17]

WeRdAs [ Pretorianin ]

dokładniej, najdokładniej jak możecie :D
7. Trzeba wpisać pełną nazwę przedmiotu! :P
5 członów albo więcej

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 02:22:21]

05.02.2006
02:23
[18]

musaidi1111 [ 666 ]

pisuar

05.02.2006
02:23
[19]

Yossarian [ RY!!! ]

Plastykowe wiaderko z metalowym uchwytem

05.02.2006
02:24
[20]

Yossarian [ RY!!! ]

Dodam, że *czarne

05.02.2006
02:24
[21]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Yossarian [ RY!!! ] +1
W 100% o to mi chodzilo. BRAWO LASTA LA VISTA

05.02.2006
02:28
[22]

Yossarian [ RY!!! ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111
5 - MAROLL + Yossarian
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski + bojan997
3 - viesiek
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! +WeRdAs
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer

Jak się nazywa takie zwierzę...?

05.02.2006
02:30
[23]

WeRdAs [ Pretorianin ]

dziwna mysz

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 02:51:07]

05.02.2006
02:31
[24]

Yossarian [ RY!!! ]

Nieee...

05.02.2006
02:36
[25]

musaidi1111 [ 666 ]

nietoperz

05.02.2006
02:40
[26]

Yossarian [ RY!!! ]

Blsko.

05.02.2006
02:43
[27]

WeRdAs [ Pretorianin ]

nietoperz nocny
nietoperz owocożerny (Megachiroptera)??
nietoperz owadożerny (Microchiroptera)??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 02:54:16]

05.02.2006
02:55
[28]

Yossarian [ RY!!! ]

Owadożerne, liścionosy.

05.02.2006
02:57
[29]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Więc dla mnie +1??

05.02.2006
02:58
[30]

Yossarian [ RY!!! ]

Nie. Oczekuję konkretnej odpowiedzi.

05.02.2006
03:02
[31]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Sorry, nieważne. Obrazek też.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 03:05:56]

05.02.2006
03:02
[32]

Yossarian [ RY!!! ]

Powiedziałem - nie.

05.02.2006
03:07
[33]

Yossarian [ RY!!! ]

Słuchaj - to ja decyduję, czy odpowiedź jest poprawna. Twoja jest niekonkretna. Interesuje mnie konkretna podrodzina licząca trzy gatunki, a w zasadzie ich umowna nazwa.

05.02.2006
03:08
[34]

WeRdAs [ Pretorianin ]

liścionosy - tzw. wampiry??

Jeszcze dokładniej. Szukaszprzyrodnika znającego się na nietoperzach??

Podrząd: Microchiroptera (owadożerrne)
Rodzina: brodawkonosy (Rhinopomatidae) [3]
Rodzina: maluszki (Craseonycteridae) [1]
Rodzina: upiorowate (Embatlonuridae) [47]
Rodzina: wieczorki (Nycteridae) [12]
Rodzina: lironosy (Megadermatidae) [5]
Rodzina: podkowcowate (Rhinolophidae) [130]
Rodzina: rybaki (Noctilionidae) [2]
Rodzina: straszaki (Mormoopidae) [8]
Rodzina: liścionosy (Phyllostomatidae) [143]
Rodzina: lejkouszki (Natalidae) [5]
Rodzina: furiaki (Furipteridae) [2]
Rodzina: przylgorękie (Thyropteridae) [2]
Rodzina: ssawkonogie (Myzopodidae) [1]
Rodzina: mroczkowate ‹Vespertilionidae) [318]
Rodzina: wąsatki (Mystacinidae) [2]
Rodzina: molosowate (Molossidae) [80]

Więcej już na wikipedia nie ma.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 03:10:42]

05.02.2006
03:10
[35]

Yossarian [ RY!!! ]

Wreszcie. Wampir. Tyle wystarczy. +1

05.02.2006
03:12
[36]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Noo. Teraz ja.Ach te nietoperze.

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111
5 - MAROLL + Yossarian
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski + bojan997
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer

Proszę podać trzy nazwy .(dwie oficjalne i co najmniej jeden potoczny)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 03:13:51]

05.02.2006
03:14
[37]

Yossarian [ RY!!! ]

Owłosienie łonowe?

05.02.2006
03:15
[38]

Yossarian [ RY!!! ]

Penis, członek, siusiak. ;-P

[kiepska zagadka]

05.02.2006
03:16
[39]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Yossarian +1
Zalczył bym też na oficjalnych prącie.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 03:16:34]

05.02.2006
03:21
[40]

Yossarian [ RY!!! ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski + bojan997
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer

05.02.2006
03:23
[41]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Jaaja se robisz??
Jakas podpowiedz.

Co to ma byc zdeformowane ucho?? Kolorowa kapusta dziwna??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 03:24:26]

05.02.2006
03:25
[42]

Yossarian [ RY!!! ]

Podpowiedź? Przecież to banalne. Idę spac, do jutra rankiem.

05.02.2006
09:10
[43]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

szmatka :) ??
hehe

05.02.2006
09:15
[44]

henio :P [ Konsul ]

zgodnie z regulaminem dam nowa zagadke :)

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski + bojan997
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer

05.02.2006
09:15
[45]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

kosz na bielizne :) ??

05.02.2006
09:16
[46]

henio :P [ Konsul ]

no tak :)
+1

05.02.2006
09:17
[47]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL + bojan997
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer

05.02.2006
09:18
[48]

henio :P [ Konsul ]

shaker

05.02.2006
09:18
[49]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

zgadza się +1

05.02.2006
09:19
[50]

henio :P [ Konsul ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL + bojan997
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
09:20
[51]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

kultowa nokia 3310 :)

05.02.2006
09:20
[52]

henio :P [ Konsul ]

wlasnie :D
+1

05.02.2006
09:20
[53]

krzynier [ SD sudden death rune ]

komórka

05.02.2006
09:26
[54]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure+
20 - |LoW|Snajpe
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian + bojan997
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio



a tamten wyzej obrazek to ja juz wiem co jest(ten co nikt nie odpowiedzial)
to chyba żołądek :) ale nie jestem pewien :D

05.02.2006
09:31
[55]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

to chyba nie jest trudne :)
chodzi mi nie o blizne tylko o to na czym jest ta blizna :)

05.02.2006
09:36
[56]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Na kolanie

05.02.2006
09:37
smile
[57]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

+1

05.02.2006
09:37
smile
[58]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure + |LoW|Snajper
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian + bojan997
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
09:45
[59]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

aparat fotograficzny

05.02.2006
09:47
[60]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

bojan997 +1
Co tak długo

05.02.2006
09:51
[61]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

a gdzie Ci sie w niedziel spieszy :)

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma
21 - Grungowiec + Obscure + |LoW|Snajper
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben + bojan997
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
09:51
[62]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Jedzienie ‹Jajko›

05.02.2006
09:52
[63]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

no niech bedzie
sadzone coprawda :)
+1

05.02.2006
09:52
[64]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Jedzenie
Jajko
Mięso
Sztucce?

05.02.2006
09:53
[65]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec + Obscure
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben + bojan997
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
09:54
[66]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

czapeczka z daszkiem :P

05.02.2006
09:56
[67]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

bojan997 +1

05.02.2006
09:56
[68]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec + Obscure
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - bojan997
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
09:57
[69]

Obscure [ ExcalibuR ]

Portfel

05.02.2006
09:57
[70]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

+1

05.02.2006
09:58
smile
[71]

Obscure [ ExcalibuR ]

66 - AGArtha
41 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma + |LoW|Snajper+ Obscure
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - bojan997
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
09:58
[72]

Adam9870 [ ]

Kredki

05.02.2006
09:59
[73]

Obscure [ ExcalibuR ]

Adam9870 +1

05.02.2006
10:02
[74]

Adam9870 [ ]

66 - AGArtha
42 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
22 - Anksma + |LoW|Snajper+ Obscure
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - bojan997
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
10:03
[75]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

monitor

05.02.2006
10:03
[76]

Obscure [ ExcalibuR ]

Monitor LCD

05.02.2006
10:03
[77]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

LCD chyba nawet

05.02.2006
10:04
[78]

Adam9870 [ ]

bojan997 => Bardziej szczegółówo. Jaki to typ monitora.

05.02.2006
10:04
[79]

Adam9870 [ ]

Obscure +1

05.02.2006
10:06
smile
[80]

Obscure [ ExcalibuR ]

66 - AGArtha
42 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - bojan997
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
10:07
[81]

Adam9870 [ ]

Statek (prom) na możu

05.02.2006
10:07
[82]

szymon_majewski [ Komandor ]

Prom egipski (ten co utonął)

05.02.2006
10:07
[83]

Obscure [ ExcalibuR ]

Adam9870 +1

05.02.2006
10:08
smile
[84]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

Adams rozwaliles mnie tym moŻem :D

05.02.2006
10:09
smile
[85]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Czyli odpowiedź niepoprawna. :P

05.02.2006
10:10
[86]

Adam9870 [ ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - bojan997
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
10:10
[87]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

laptop

05.02.2006
10:11
[88]

Adam9870 [ ]

bojan997 +1
(tamten tekst pisałem na szybko. I pisz Adam a nie Adams!)

05.02.2006
10:16
[89]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

yjs nawet nie zauwazylem ze napisalem Adams - sorry ADAM

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii + bojan997
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
10:17
[90]

pajkul [ Generaďż˝ ]

dyby

05.02.2006
10:17
[91]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

Pajkul +1

05.02.2006
10:21
smile
[92]

pajkul [ Generaďż˝ ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
9 - Dider z Rivii + bojan997
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio + pajkul

05.02.2006
10:21
[93]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

wiewiórka :P

05.02.2006
10:22
smile
[94]

pajkul [ Generaďż˝ ]

bojan997 + 1

Zaskoczyłeś mnie. Zawsze chcialłem wiedzieć, co to takiego...

05.02.2006
10:22
[95]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
10 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink!
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio + pajkul

05.02.2006
10:23
[96]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Szlaban.

05.02.2006
10:23
[97]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

+1

05.02.2006
10:25
smile
[98]

pajkul [ Generaďż˝ ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
10 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
10:25
[99]

serphin [ Szklany Człowiek ]

czołg:P

05.02.2006
10:26
smile
[100]

pajkul [ Generaďż˝ ]

serphin + 1

Łaaaał. ;)

05.02.2006
10:29
[101]

serphin [ Szklany Człowiek ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
10 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio + serphin

05.02.2006
10:29
[102]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

WC ?
Pisuar?
Kibel?

05.02.2006
10:30
[103]

serphin [ Szklany Człowiek ]

bojan + 1

05.02.2006
10:31
[104]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
11 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio + serphin

05.02.2006
10:33
[105]

serphin [ Szklany Człowiek ]

moneta
bilon
20 groszy

05.02.2006
10:33
[106]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

+1

05.02.2006
10:36
smile
[107]

serphin [ Szklany Człowiek ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
11 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul + serphin
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + timonki + Nakmer + henio

05.02.2006
10:36
smile
[108]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

mandolina :D

05.02.2006
10:40
[109]

serphin [ Szklany Człowiek ]

nie nie mandolina:)

05.02.2006
10:44
[110]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

no przeciez nie gitara :)

05.02.2006
10:45
[111]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Lutnia?

05.02.2006
10:48
[112]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

a to nie czasem takie cos na B ?
jakos bandzo czy bondzo czy bandzi :) nie smiac sie :)

05.02.2006
10:49
[113]

serphin [ Szklany Człowiek ]

jeszcze tylko poprawna nazwa i punkt:D

05.02.2006
10:49
[114]

timonki [ Konsul ]

bandżo

05.02.2006
10:50
[115]

pajkul [ Generaďż˝ ]

timonki +1 hehe

05.02.2006
10:50
smile
[116]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

Ty zlodzieju :P

05.02.2006
10:50
[117]

timonki [ Konsul ]

banjo,

05.02.2006
10:51
[118]

serphin [ Szklany Człowiek ]

timonki - banjo +1

05.02.2006
10:53
[119]

timonki [ Konsul ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
11 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n + szymon_majewski
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul + serphin + timonki
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + Nakmer + henio

05.02.2006
10:53
[120]

szymon_majewski [ Komandor ]

układ słoneczny

05.02.2006
10:54
[121]

robson6781741 [ Moderator ]

układ słoneczny

05.02.2006
10:54
smile
[122]

timonki [ Konsul ]

to mialo byc troche wieksze ale co tam :)

05.02.2006
10:54
smile
[123]

timonki [ Konsul ]

szymon +1

05.02.2006
10:55
smile
[124]

szymon_majewski [ Komandor ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
11 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL + szymon_majewski
4 - Smardliwy + zoor!n
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul + serphin + timonki
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + Nakmer + henio

05.02.2006
10:55
[125]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

garbusek

05.02.2006
10:55
[126]

anksma [ BloodRayne ]

samochód

05.02.2006
10:56
[127]

szymon_majewski [ Komandor ]

bojan +1

05.02.2006
10:56
[128]

timonki [ Konsul ]

garbus, samochod, pojazd

05.02.2006
10:56
[129]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak +
12 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL + szymon_majewski
4 - Smardliwy + zoor!n
3 - viesiek +WeRdAs
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul + serphin + timonki
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + Nakmer + henio

05.02.2006
10:57
[130]

anksma [ BloodRayne ]

centometr

05.02.2006
10:57
[131]

WeRdAs [ Pretorianin ]

miara krawiecka - centymetr (odp. pełna)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-05 10:57:12]

05.02.2006
10:57
[132]

anksma [ BloodRayne ]

centymetr

05.02.2006
10:58
[133]

timonki [ Konsul ]

metr krawiecki

05.02.2006
10:59
smile
[134]

anksma [ BloodRayne ]

WeRdAs-->9. Nie można zmieniać treści postów (edytować)!

05.02.2006
10:59
[135]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

ja na to mowie centymetr krawiecki
ale miara krawiecka to chyba tez dobra odpowiedz
WeRdAs +1
moze byc??

05.02.2006
10:59
[136]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

no to timonki w taki razie :)

05.02.2006
11:00
smile
[137]

timonki [ Konsul ]

to kto w koncu ??

05.02.2006
11:01
[138]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

osądźcie sami :)

05.02.2006
11:01
[139]

WeRdAs [ Pretorianin ]

TAK MOŻE.

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak
11 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL + szymon_majewski
4 - Smardliwy + zoor!n + WeRdAs
3 - viesiek
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul + serphin + timonki
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + Nakmer + henio

05.02.2006
11:01
smile
[140]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

ale WeRdAs złamal regulamin wiec chyba Timonki

05.02.2006
11:02
[141]

szymon_majewski [ Komandor ]

tokio hotel

05.02.2006
11:02
[142]

timonki [ Konsul ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak +
12 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian
5 - MAROLL + szymon_majewski
4 - Smardliwy + zoor!n
3 - viesiek +WeRdAs + timonki
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul + serphin
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + Nakmer + henio

05.02.2006
11:02
smile
[143]

anksma [ BloodRayne ]

kogo tu mamy zgadywać??tu moze być pełno odpowiedzi
zespół.plakat,ludzie,itd

05.02.2006
11:02
[144]

szymon_majewski [ Komandor ]

maybah

05.02.2006
11:03
[145]

WeRdAs [ Pretorianin ]

No dobra teraz timonki --->2 samochady

05.02.2006
11:03
smile
[146]

timonki [ Konsul ]

szymom blad bo jest maybach ale uznaje +1

05.02.2006
11:03
[147]

szymon_majewski [ Komandor ]

ten na dole to maybah exelero

05.02.2006
11:04
[148]

anksma [ BloodRayne ]

piszcie czy chodzi wam o nazwe zespołu,,marke auta czy rase zwierzecia,tak jak do tej pory to było,bo inaczej mozna dac odpowiedz auto i powinna byc zaliczona,

05.02.2006
11:04
[149]

WeRdAs [ Pretorianin ]

lub 2 maubach'y

05.02.2006
11:04
smile
[150]

timonki [ Konsul ]

mi chodzilo tylko o marke :)

05.02.2006
11:04
[151]

WeRdAs [ Pretorianin ]

PRZYZNAŁEM RACJE TERAZ TIMONKI TO Z AUTEM

05.02.2006
11:05
[152]

serphin [ Szklany Człowiek ]

buick?

05.02.2006
11:05
smile
[153]

szymon_majewski [ Komandor ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak +
12 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian + szymon_majewski
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n
3 - viesiek +WeRdAs + timonki
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul + serphin
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + Nakmer + henio

Ps.Sory ale mam duzo zdjec z autami po kiepskim tuningu . Wystarczy podac marke

05.02.2006
11:05
[154]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Zakładać już nowy wątek jest 152 posty.

05.02.2006
11:07
smile
[155]

serphin [ Szklany Człowiek ]

nie robcie z tego wątku o samochodach, jeden juz był :/

05.02.2006
11:07
smile
[156]

timonki [ Konsul ]

szymon daj ta zagadke w nowym watku

05.02.2006
11:08
smile
[157]

timonki [ Konsul ]

marka to chyba ford a dokladnie to chyba ford sierra

05.02.2006
11:10
[158]

szymon_majewski [ Komandor ]

serphin ----> nie jeden ale 4 i prosba o pisanie w nim

timonki ----> niestety to nie ford . Podpowiem ze japonczyk

05.02.2006
11:13
[159]

serphin [ Szklany Człowiek ]

nissan

05.02.2006
11:14
[160]

WeRdAs [ Pretorianin ]

suzuki

05.02.2006
11:14
[161]

szymon_majewski [ Komandor ]

tez nie . podpowiem ze ta firma miala 2 nazwy

05.02.2006
11:16
[162]

serphin [ Szklany Człowiek ]

mazda? toyota? datsun? daihatsu?:D

05.02.2006
11:16
[163]

timonki [ Konsul ]

daewwo lub chevrolet czy jakos tak

05.02.2006
11:16
[164]

WeRdAs [ Pretorianin ]

toyota
miciubiszi (nie wiem jak się pisze)

05.02.2006
11:18
[165]

WeRdAs [ Pretorianin ]

mitsubishi

05.02.2006
11:18
[166]

szymon_majewski [ Komandor ]

Pomijacie caly czas tą marke . Nie rozumiem tego

05.02.2006
11:19
[167]

serphin [ Szklany Człowiek ]

hyundai? honda?

05.02.2006
11:20
[168]

szymon_majewski [ Komandor ]

WREEEEEEEEESZCIE .


Serphin +1


Czy naprawde to bylo az tak trudne ?

05.02.2006
11:21
[169]

timonki [ Konsul ]

w nowym watku kolejna zagadka

05.02.2006
11:22
[170]

serphin [ Szklany Człowiek ]

66 - AGArtha
43 - Adam9870
33 - newage3000
29 - darek_dragon
24 - Avireus
23 - Obscure
22 - Anksma + |LoW|Snajper
21 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG+
14 - nyx
13 - kasas + szymaniak +
12 - bojan997 +
9 - Dider z Rivii +
7 - Raiben +
6 - Zalogowany + JVKX + musaidi1111 + Yossarian + szymon_majewski
5 - MAROLL
4 - Smardliwy + zoor!n
3 - viesiek +WeRdAs + timonki + serphin
2 - krejas + SebNET + GOT^MAN + .::Czesław_Pineska::.+ tyrol + Blink! + pajkul
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Maxblack + Nakmer + henio

05.02.2006
11:23
[171]

szymon_majewski [ Komandor ]

nocnik i niech ktos zalozy nowy watek

05.02.2006
11:23
[172]

anksma [ BloodRayne ]

nocnik

05.02.2006
11:24
smile
[173]

anksma [ BloodRayne ]

jeb...gry....zawiesiłi sie;-/

05.02.2006
11:25
[174]

anksma [ BloodRayne ]

szymon_majewski-->jak zgadłeś zagadke to chyba logiczne że ty zakładasz wątek i dajesz nową:-/

05.02.2006
11:25
[175]

szymon_majewski [ Komandor ]

dobra

05.02.2006
11:29
smile
[176]

szymon_majewski [ Komandor ]

nowa czesc

05.02.2006
14:41
[177]

Obscure [ ExcalibuR ]

Raczej poprawna :) Adam9870 pospiesz się

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.