GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to jest??? | część 9

03.02.2006
22:38
smile
[1]

Grungowiec [ ]

Co to jest??? | część 9

Regulamin:

1. Umieszczamy tutaj zdjęcia różnych przedmiotów.
2. Osoba, która odgadnie zagadkę, zadaje kolejną.
3. Ranking prowadzą uczestnicy i zamieszczają razem z nową zagadką.
4. Nowy wątek po 150 postach tworzy ten, kto odgadł ostatnią zagadkę.
5. Jeśli osoba, która odgadła zagadkę, nie zada nowej przez 20 minut, ktoś inny daje nową.
6. Punkt jest przyznawany osobie, która jako pierwsza odpowiedziała prawidłowo na zagadkę.
7. Trzeba wpisać pełną nazwę przedmiotu! :P
8. W przypadku braku rozwiązania zagadki po 3 godzinach można dodać nową zagadkę - nie pozbawiając przy tym osoby, która zamieściła zagadkę, wcześniej zdobytego punktu.
9. Nie można zmieniać treści postów (edytować)!

Ranking:

39 - AGArtha
29 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
16 - Grungowiec
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure + darek_dragon
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + anksma + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

Poprzednia część:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4707552&N=1

03.02.2006
22:40
[2]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Marshall GV2 Guv nor Plus Classic

03.02.2006
22:40
[3]

AGArtha [ Trinitron ]

przester

03.02.2006
22:42
smile
[4]

Grungowiec [ ]

AGArtha +1
low snajper---->przynajmiej sie starales :P

03.02.2006
22:43
smile
[5]

AGArtha [ Trinitron ]

40 - AGArtha
29 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
16 - Grungowiec
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure + darek_dragon
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + anksma + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

Nie miałam zielonego pojęcia co to jest ... ale od czego jest google ;)

03.02.2006
22:43
[6]

anksma [ BloodRayne ]

sztućce

03.02.2006
22:43
[7]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

To to samo

03.02.2006
22:43
[8]

Grungowiec [ ]

sztućce

03.02.2006
22:43
[9]

AGArtha [ Trinitron ]

anksma +1

03.02.2006
22:44
[10]

Grungowiec [ ]

|LoW|Snajper----> co nie zmienia faktu ze to po prostu odczytales nazwe przedmiotu, a my tu zdgadujemy co to jest, a nie jak sie to nazywa :]

03.02.2006
22:44
[11]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Ja powinienem dostac pkt w poprzedniej zagadce

03.02.2006
22:46
smile
[12]

anksma [ BloodRayne ]

40 - AGArtha
29 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
16 - Grungowiec
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure + darek_dragon
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany+ anksma
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

moze być jakakolwiek nazwa;-))

03.02.2006
22:47
[13]

Blink! [ Konsul ]

film animowany

03.02.2006
22:47
[14]

anksma [ BloodRayne ]

sorki nie to foto

03.02.2006
22:47
[15]

AGArtha [ Trinitron ]

zebra (?)

03.02.2006
22:47
[16]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Madagaskar

03.02.2006
22:47
[17]

Grungowiec [ ]

film animowany

03.02.2006
22:47
[18]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

marty madagascar

03.02.2006
22:47
[19]

anksma [ BloodRayne ]

-->

03.02.2006
22:47
smile
[20]

darek_dragon [ 42 ]

Madagascar, ale chyba ci się karczmy pomyliły ^^

03.02.2006
22:47
[21]

Grungowiec [ ]

kupa

03.02.2006
22:48
[22]

AGArtha [ Trinitron ]

kupa

03.02.2006
22:48
[23]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

kupa

03.02.2006
22:48
[24]

anksma [ BloodRayne ]

darek,no właśnie pomyliły mi się,nie wykasowałam starej fotki;-)

03.02.2006
22:48
[25]

Blink! [ Konsul ]

100lec

03.02.2006
22:48
smile
[26]

darek_dragon [ 42 ]

Gówno?

03.02.2006
22:48
smile
[27]

anksma [ BloodRayne ]

Grungowiec 1

03.02.2006
22:48
[28]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

zgniłe kaktusy

03.02.2006
22:49
[29]

Grungowiec [ ]

40 - AGArtha
29 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG + Grungowiec
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure + darek_dragon
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany+ anksma
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

bardzo prosze o konkretna nazwe (model)

03.02.2006
22:49
smile
[30]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

zgniłe kaktusy

03.02.2006
22:50
[31]

anksma [ BloodRayne ]

gitara

03.02.2006
22:50
[32]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

gitara elektryczna

03.02.2006
22:50
[33]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

Elektryczna gitara

03.02.2006
22:50
[34]

AGArtha [ Trinitron ]

gitara

03.02.2006
22:50
[35]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Gitara basowa Albo zwykla

03.02.2006
22:50
[36]

anksma [ BloodRayne ]

gitara elektryczna

03.02.2006
22:50
[37]

Grungowiec [ ]

a co jest napisane w moim poscie pod rankingiem???

03.02.2006
22:51
[38]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

a skad mamy wiedziec jaki model?

03.02.2006
22:51
smile
[39]

Grungowiec [ ]

w poprzednich watkach byly prosby podanie moedlu komorki, glosnika etc. teraz macie gitare

03.02.2006
22:51
[40]

AGArtha [ Trinitron ]

Gitara elektryczna Fender

03.02.2006
22:52
[41]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

Gitara elektryczna Fender model ...

03.02.2006
22:52
[42]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

FENDER SQUIER AFFINITY STRAT

03.02.2006
22:53
[43]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

FENDER SQUIER BULLET ?

03.02.2006
22:54
[44]

AGArtha [ Trinitron ]

Gitara elektryczna Fender model Classic Player Strat

03.02.2006
22:54
[45]

Grungowiec [ ]

AGArtha +1
sie meczycie ,toz to fender telecaster :]

03.02.2006
22:57
smile
[46]

Grungowiec [ ]

w roli scislosci za odp:

Gitara elektryczna Fender

a nie za:

Gitara elektryczna Fender model Classic Player Strat

03.02.2006
22:59
[47]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

zaDaj TO wreszcie!!!!!

03.02.2006
23:00
smile
[48]

Grungowiec [ ]

GOT^MAN -------->wyluzuj, spieszy Ci sie gdzies? to tylko zabawa

03.02.2006
23:01
[49]

AGArtha [ Trinitron ]

41 - AGArtha
29 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG + Grungowiec
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure + darek_dragon
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii
8 - nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany+ anksma
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

I znów tylko google mnie uratowały ;)

03.02.2006
23:01
[50]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

nom spieszy bo zaraz brat przyjdzie i mnie wygoni <lol>

03.02.2006
23:01
[51]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

mini

03.02.2006
23:01
[52]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

miniówa

03.02.2006
23:01
[53]

AGArtha [ Trinitron ]

Hahaha! NIE!

03.02.2006
23:02
[54]

darek_dragon [ 42 ]

Podwiązka? :)

03.02.2006
23:02
[55]

AGArtha [ Trinitron ]

nie :) Podwiązka to całkiem coś innego ;)

03.02.2006
23:02
[56]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

Przezroczyste spodenki które lacza sie ze skarpetami

03.02.2006
23:03
[57]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

Pasek do pończoch :f

03.02.2006
23:03
[58]

AGArtha [ Trinitron ]

nyx +1

Uznam ... "Pas do pończoch" to prawidłowa odpowiedź :)

03.02.2006
23:05
[59]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

Klasyczny długi pas do pończoch

03.02.2006
23:07
smile
[60]

Grungowiec [ ]

GOT^MAN ---->a ten brat to starszy??? bo jak tak to rzeczywiscie problem :]

03.02.2006
23:07
[61]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

o 7 lat :D

03.02.2006
23:07
[62]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

41 - AGArtha
29 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG + Grungowiec
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure + darek_dragon
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany+ anksma
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN


wtf ->

03.02.2006
23:07
[63]

anksma [ BloodRayne ]

kalarepa

03.02.2006
23:07
[64]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

kalarepa

03.02.2006
23:07
[65]

AGArtha [ Trinitron ]

kalarepa

03.02.2006
23:08
[66]

Grungowiec [ ]

kalarepa

03.02.2006
23:08
[67]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

anksma +

03.02.2006
23:08
[68]

anksma [ BloodRayne ]

41 - AGArtha
29 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG + Grungowiec
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure + darek_dragon
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben+ anksma
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

03.02.2006
23:09
[69]

Grungowiec [ ]

wątroba

03.02.2006
23:09
[70]

AGArtha [ Trinitron ]

serce (?)

03.02.2006
23:09
[71]

darek_dragon [ 42 ]

Wątroba

03.02.2006
23:09
[72]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

watroba

03.02.2006
23:10
[73]

anksma [ BloodRayne ]

Grungowiec 1

03.02.2006
23:11
[74]

Grungowiec [ ]

41 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure + darek_dragon
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben+ anksma
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

znikam....

03.02.2006
23:11
[75]

AGArtha [ Trinitron ]

rura

03.02.2006
23:11
[76]

anksma [ BloodRayne ]

rura

03.02.2006
23:11
[77]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

rurociąg

03.02.2006
23:11
smile
[78]

darek_dragon [ 42 ]

Rura

03.02.2006
23:11
[79]

anksma [ BloodRayne ]

rurociąg

03.02.2006
23:12
[80]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

patrzylem na google jest na rurze i rurociagu

03.02.2006
23:12
[81]

AGArtha [ Trinitron ]

Jednak to rura :) w/g google ;)

03.02.2006
23:13
[82]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

03.02.2006
23:13
[83]

AGArtha [ Trinitron ]

:)

03.02.2006
23:14
smile
[84]

AGArtha [ Trinitron ]

więc??

03.02.2006
23:14
[85]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

niewiem?

03.02.2006
23:15
smile
[86]

darek_dragon [ 42 ]

Moim zdaniem jest to rura.

Jak w mordę strzelił :)

03.02.2006
23:15
smile
[87]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

obrazek rura wiec i rura.
jedziemy dalej.

03.02.2006
23:15
[88]

AGArtha [ Trinitron ]

jednak podpis na stronie nawet po otwiarciu tej z rurociąg jest rura :)

03.02.2006
23:15
[89]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

dobra niech ci bedzie

03.02.2006
23:16
[90]

AGArtha [ Trinitron ]

42 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure + darek_dragon
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben+ anksma
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

Ogólnie.. jednym słowem :)

03.02.2006
23:17
[91]

darek_dragon [ 42 ]

Rower

03.02.2006
23:17
[92]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

mama zawsze mi mówiła "głupszym sie ustepuje"

03.02.2006
23:17
[93]

AGArtha [ Trinitron ]

Darek +1

03.02.2006
23:17
[94]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

kolarzówka

03.02.2006
23:18
[95]

AGArtha [ Trinitron ]

GOT^MAN --> Nie potrafisz się "bawić" to nie wchodź tu! Popłakałes się już o tego jednego punkta??

03.02.2006
23:18
smile
[96]

darek_dragon [ 42 ]

42 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus
14 - darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben+ anksma
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

Kategoria: średniowieczne narzędzia tortur :)

03.02.2006
23:19
smile
[97]

hermin [ Senator ]

posciel ?

03.02.2006
23:20
smile
[98]

anksma [ BloodRayne ]

Krzeslo czarownic??

03.02.2006
23:21
[99]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

krzesło elektryczne

03.02.2006
23:21
smile
[100]

AGArtha [ Trinitron ]

Hiszpanska inkwizycja w/g Monty Pythona! :D A to dobre...

03.02.2006
23:22
[101]

AGArtha [ Trinitron ]

Kołdra elektryczna (?)

03.02.2006
23:23
smile
[102]

darek_dragon [ 42 ]

AGArtha --> Słusznie. Ale jak się nazywa zaznaczone w kółeczku narzedzie tortur? Podpowiedź: jest to fotel :)

03.02.2006
23:23
[103]

hermin [ Senator ]

Fotel elektryczny

03.02.2006
23:24
smile
[104]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

fotel mnichów

03.02.2006
23:24
smile
[105]

darek_dragon [ 42 ]

Słyszałeś o elektryczności w średniowieczu? ^^"

03.02.2006
23:24
smile
[106]

AGArtha [ Trinitron ]

fotel inkwizytorski

03.02.2006
23:26
[107]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

fotel tortur

03.02.2006
23:26
smile
[108]

AGArtha [ Trinitron ]

wygodny fotel

03.02.2006
23:26
smile
[109]

darek_dragon [ 42 ]

AGArtha +1

Wygodny Fotel ;]

03.02.2006
23:27
smile
[110]

anksma [ BloodRayne ]

darek a tak przy okazji to krzesło czarownic to jest to sami co krzesło inkwizytorskie

03.02.2006
23:28
[111]

anksma [ BloodRayne ]

chyba ze poprawna odp był wygodny fotel;-)

03.02.2006
23:29
[112]

AGArtha [ Trinitron ]

43 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus
14 - darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben+ anksma
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + GOT^MAN

Pamięć jednak jeszcze dobra w tym wieku ;)

Tak anksma to był wygodny fotel!

03.02.2006
23:29
[113]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

muszla

03.02.2006
23:29
[114]

anksma [ BloodRayne ]

muszla

03.02.2006
23:29
[115]

AGArtha [ Trinitron ]

GOT^MAN +1

03.02.2006
23:30
[116]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

muszla morska

03.02.2006
23:31
[117]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

43 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus
14 - darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben+ anksma
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
23:32
[118]

AGArtha [ Trinitron ]

cymbałki

03.02.2006
23:32
[119]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

+1

03.02.2006
23:34
[120]

AGArtha [ Trinitron ]

44 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus
14 - darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben+ anksma
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
23:34
[121]

anksma [ BloodRayne ]

żelazko

03.02.2006
23:34
[122]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

misa kielich

03.02.2006
23:34
[123]

darek_dragon [ 42 ]

Żelazko

03.02.2006
23:34
[124]

AGArtha [ Trinitron ]

anksma +1

03.02.2006
23:34
[125]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

soprki nie dawalem podgladu i to bylo do tego podobne

03.02.2006
23:35
[126]

anksma [ BloodRayne ]

44 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus
14 - darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
8 - anksma
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
23:35
[127]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

planeta

03.02.2006
23:35
[128]

darek_dragon [ 42 ]

Słońce

03.02.2006
23:35
[129]

anksma [ BloodRayne ]

darek_dragon 1

03.02.2006
23:35
[130]

AGArtha [ Trinitron ]

zaćmienie słońca (?)

03.02.2006
23:35
[131]

GOT^MAN [ Pretorianin ]

słońce
jowisz

03.02.2006
23:36
[132]

darek_dragon [ 42 ]

Zdjęcie z satelity SOHO :)

03.02.2006
23:36
smile
[133]

darek_dragon [ 42 ]

44 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus + darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
8 - anksma
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

Kolejny artefakt z Monty Pythona :)

03.02.2006
23:38
[134]

AGArtha [ Trinitron ]

insygnia władzy (?)

03.02.2006
23:39
smile
[135]

darek_dragon [ 42 ]

Nie, broń masowej zagłady :)

03.02.2006
23:40
smile
[136]

hermin [ Senator ]

krzyz zaglady ?

03.02.2006
23:43
smile
[137]

darek_dragon [ 42 ]

Instrukcja obsługi:

I Pan powiedział - Wpierw wyjąć musisz Świętą Zawleczkę.
Potem masz zliczyć do trzech, nie mniej nie więcej.
Trzy ma być liczbą, do której liczyć masz i liczbą tą ma być trzy.
Do czterech nie wolno ci liczyć ani do dwóch.
Masz tylko policzyć do trzech. Pięć jest wykluczone.
Gdy liczba trzy jako trzecia w kolejności osiągnięta zostanie,
wówczas rzucić masz ... w kierunku wroga,
co naigrywał się z ciebie w polu widzenia twego,
a on kitę odwali.

Amen

03.02.2006
23:44
[138]

AGArtha [ Trinitron ]

świety graal

03.02.2006
23:45
smile
[139]

darek_dragon [ 42 ]

Pierwsze literki się zgadzają ^^"

Święty Gra... ...... :)

03.02.2006
23:46
[140]

AGArtha [ Trinitron ]

świety granat (?)

03.02.2006
23:47
[141]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

święty granat alleluja? ;p

03.02.2006
23:47
[142]

AGArtha [ Trinitron ]

Święty Granat Ręczny

03.02.2006
23:48
smile
[143]

darek_dragon [ 42 ]

AGArtha +1

Święty Granat Ręczny z Antiochii ;)

03.02.2006
23:49
[144]

AGArtha [ Trinitron ]

45 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus + darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
8 - anksma
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

Konkretna nazwa! (3 słowa)

03.02.2006
23:50
[145]

anksma [ BloodRayne ]

wałek do ciasta

03.02.2006
23:50
[146]

darek_dragon [ 42 ]

Wałek Do Ciasta

03.02.2006
23:50
[147]

AGArtha [ Trinitron ]

anksma +1

03.02.2006
23:51
[148]

anksma [ BloodRayne ]


45 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus + darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx+anksma
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
23:51
[149]

darek_dragon [ 42 ]

UFO

03.02.2006
23:51
[150]

AGArtha [ Trinitron ]

kometa (?)

03.02.2006
23:52
[151]

anksma [ BloodRayne ]

nie

03.02.2006
23:52
[152]

AGArtha [ Trinitron ]

gwiazda

03.02.2006
23:53
[153]

darek_dragon [ 42 ]

Flara?

03.02.2006
23:53
[154]

anksma [ BloodRayne ]

AGArtha 1

03.02.2006
23:54
[155]

AGArtha [ Trinitron ]

46 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus + darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx+anksma
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
23:55
[156]

darek_dragon [ 42 ]

Hełmofon

03.02.2006
23:55
[157]

anksma [ BloodRayne ]

pilotka?

03.02.2006
23:56
[158]

AGArtha [ Trinitron ]

Tak chodziło o pilotke! Hełmofon wygląda zupełnie inaczej ;)

anksma +1

03.02.2006
23:57
smile
[159]

darek_dragon [ 42 ]

Jak zupełnie inaczej? Chodzi o zasadę działania :)

03.02.2006
23:58
[160]

anksma [ BloodRayne ]


46 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
15 - Avireus + darek_dragon
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak+anksma
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

podac nazwę dokładną

03.02.2006
23:58
[161]

AGArtha [ Trinitron ]

Wygląda inaczej! To na zdjęciu to pilotka, hełmofony stosowane były w czołgach a pilotka - w samolotach - dawno temu tak właśnie wyglądały. A działanie jest w sumie podobne :)

03.02.2006
23:58
[162]

darek_dragon [ 42 ]

Uran

03.02.2006
23:58
[163]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

uran

03.02.2006
23:58
[164]

darek_dragon [ 42 ]

Neptun

03.02.2006
23:59
[165]

anksma [ BloodRayne ]

darek_dragon 1
chodziło o uran

04.02.2006
00:00
smile
[166]

darek_dragon [ 42 ]

46 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
16 - darek_dragon
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak+anksma
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

04.02.2006
00:01
[167]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

gwiazda śmierci

04.02.2006
00:02
smile
[168]

darek_dragon [ 42 ]

newage +1

04.02.2006
00:03
smile
[169]

AGArtha [ Trinitron ]

kula

04.02.2006
00:03
[170]

AGArtha [ Trinitron ]

o kurcze chyba nmi neta przycieło :) haha! Nie do tej zagadki pisze wogóle :)

04.02.2006
00:03
[171]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

46 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
16 - darek_dragon
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
10 - szymaniak+anksma
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN + newage3000
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

04.02.2006
00:05
[172]

darek_dragon [ 42 ]

Oryginalny otwieracz do piwa? ^^"

04.02.2006
00:06
[173]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

Nie ;)

-->

04.02.2006
00:13
[174]

AGArtha [ Trinitron ]

Jakaś podpowiedź??

04.02.2006
00:15
[175]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

-->

04.02.2006
00:16
[176]

darek_dragon [ 42 ]

Uzda?

04.02.2006
00:16
smile
[177]

anksma [ BloodRayne ]

uzda?

04.02.2006
00:16
smile
[178]

AGArtha [ Trinitron ]

uzda

04.02.2006
00:17
[179]

anksma [ BloodRayne ]

poprawka to są wędzidła

04.02.2006
00:18
smile
[180]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

Nie, uzda to całość, a to metalowe "coś" ma swoją własną nazwe...

04.02.2006
00:19
[181]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

anksma +1

za wędzidło

04.02.2006
00:19
smile
[182]

anksma [ BloodRayne ]

46 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
16 - darek_dragon
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
11 - +anksma
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN + newage3000
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

04.02.2006
00:20
[183]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

plemniki ;)

04.02.2006
00:20
[184]

AGArtha [ Trinitron ]

plemnik (?)

04.02.2006
00:21
smile
[185]

anksma [ BloodRayne ]

newage3000 1

04.02.2006
00:27
[186]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

46 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
16 - darek_dragon
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper
11 - +anksma
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski+ newage3000
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

04.02.2006
00:27
[187]

darek_dragon [ 42 ]

Słodycze

04.02.2006
00:28
[188]

anksma [ BloodRayne ]

Sushi!?

04.02.2006
00:28
[189]

AGArtha [ Trinitron ]

owoce morza ?

04.02.2006
00:28
smile
[190]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

anksma +1

04.02.2006
00:28
[191]

AGArtha [ Trinitron ]

zrób nowy wątek!

04.02.2006
00:29
[192]

anksma [ BloodRayne ]

46 - AGArtha
29 - Adam9870
18 - Grungowiec
17 - [PL]_ProloG
16 - darek_dragon
15 - Avireus
13 - kasas + Obscure
12 - |LoW|Snajper+anksma
10 - szymaniak
9 - Dider z Rivii + nyx
7 - Raiben
6 - Zalogowany
5 - MAROLL + JVKX
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski+ newage3000
2 - krejas + zoor!n + SebNET + GOT^MAN
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

fachową nazwę podać

04.02.2006
00:29
[193]

anksma [ BloodRayne ]

za późno,następna osoba niech juz zrobi

04.02.2006
00:33
[194]

darek_dragon [ 42 ]

wabik?

04.02.2006
00:34
[195]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

spławik?

04.02.2006
00:35
[196]

anksma [ BloodRayne ]

blisko ;-)

04.02.2006
00:35
[197]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

wobler

04.02.2006
00:36
smile
[198]

AGArtha [ Trinitron ]

błystka

04.02.2006
00:36
smile
[199]

AGArtha [ Trinitron ]

Sztuczna przynęta

04.02.2006
00:36
[200]

anksma [ BloodRayne ]

newage3000 1

04.02.2006
00:37
[201]

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]

sie łowi sie wie ;D... to ja robie watek... chwilka...

04.02.2006
00:38
smile
[202]

anksma [ BloodRayne ]

otóż to newage ,kto łowi ten wie;-))

04.02.2006
09:31
[203]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

czas minąl

04.02.2006
09:35
smile
[204]

Adam9870 [ ]

|LoW|Snajper => Może zrób nową część i tam daj tą zagadkę bo ta część ma już ponad 200 postów...

04.02.2006
09:36
[205]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

ok

04.02.2006
09:39
[206]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

nowa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.