GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

d-link Di-604 - master login?

03.02.2006
18:45
[1]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

d-link Di-604 - master login?

czy jest cos takiego jak master login do routera D-link di-604 ?? bo potrzebuje zmienic jego ustawienia a nie znam hasla jakie ktos zalozyl na niego :/

03.02.2006
18:46
[2]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

sprobuj:
admin

03.02.2006
18:49
[3]

Trollf [ ]

z tylu obok gniazda zasilania jest taka mala dziurka - wciskasz tam szpilke czy spinacz i resetujesz router, wtedy nie bedzie hasla...

03.02.2006
18:51
smile
[4]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Trollf --> wiem o tym ale nie znam ustawien sieci ktora tutaj jest wiec nie wiedzialnbym co pozniej wpisac

ale poszedlem za rada nyxa i zadzialalo :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.