Didier z Rivii [ life 4 sound ]
d-link Di-604 - master login?
czy jest cos takiego jak master login do routera D-link di-604 ?? bo potrzebuje zmienic jego ustawienia a nie znam hasla jakie ktos zalozyl na niego :/
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
sprobuj:
admin
Trollf [ ]
z tylu obok gniazda zasilania jest taka mala dziurka - wciskasz tam szpilke czy spinacz i resetujesz router, wtedy nie bedzie hasla...

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Trollf --> wiem o tym ale nie znam ustawien sieci ktora tutaj jest wiec nie wiedzialnbym co pozniej wpisac
ale poszedlem za rada nyxa i zadzialalo :D