
Lord Deemon [ Visca el Barca! ]
Najmniej popularne panstwa
hmm i co wy na to? Polacy nadal uwazaja Amrykanow za bogow...

eJay [ Gladiator ]
NAJMNIEJSZE i NAJBRZYDSZE państwo w Europie?
Państwo Kaczyńscy

Mazio [ Mr Offtopic ]
lol... tylko które?

darek_dragon [ 42 ]
A co z Polską?
Pewnie zajęła miejsce zero, dlatego się nie chcą przyznać :)

guzol [ Juventus Turyn ]
eJay

misztel [ Admirał ]
eJay

alex17a [ Konsul ]
eJay

alex17a [ Konsul ]
E to nie eJay ale i tak fajne.

eJay [ Gladiator ]
Lol, wyraznie napisalem kursywą:)

guzol [ Juventus Turyn ]
No widzisz, nawet do linku nie zajrzalem...