GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najmniej popularne panstwa

03.02.2006
16:16
smile
[1]

Lord Deemon [ Visca el Barca! ]

Najmniej popularne panstwa

hmm i co wy na to? Polacy nadal uwazaja Amrykanow za bogow...

03.02.2006
16:19
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]

NAJMNIEJSZE i NAJBRZYDSZE państwo w Europie?

Państwo Kaczyńscy

03.02.2006
16:24
smile
[3]

Mazio [ Mr Offtopic ]

lol... tylko które?

03.02.2006
16:27
smile
[4]

darek_dragon [ 42 ]

A co z Polską?

Pewnie zajęła miejsce zero, dlatego się nie chcą przyznać :)

03.02.2006
16:28
smile
[5]

guzol [ Juventus Turyn ]

eJay

03.02.2006
16:30
smile
[6]

misztel [ Admirał ]

eJay

03.02.2006
16:31
smile
[7]

alex17a [ Konsul ]

eJay

03.02.2006
16:32
smile
[8]

alex17a [ Konsul ]

E to nie eJay ale i tak fajne.

03.02.2006
16:33
smile
[9]

eJay [ Gladiator ]

Lol, wyraznie napisalem kursywą:)

03.02.2006
16:34
smile
[10]

guzol [ Juventus Turyn ]

No widzisz, nawet do linku nie zajrzalem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.