GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to jest??? | część 6

03.02.2006
15:18
smile
[1]

[PL]_ProloG [ Centurion ]

Co to jest??? | część 6

Regulamin:
1. Umieszczamy tutaj zdjęcia różnych przedmiotów.
2. Osoba, która odgadnie zagadkę, zadaje kolejną.
3. Ranking prowadzą uczestnicy i zamieszczają razem z nową zagadką.
4. Nowy wątek po 150 postach tworzy ten, kto odgadł ostatnią zagadkę.
5. Jeśli osoba, która odgadła zagadkę, nie zada nowej przez 20 minut, ktoś inny daje nową.
6. Punkt jest przyznawany osobie, która jako pierwsza odpowiedziała prawidłowo na zagadkę.
7. Trzeba wpisać pełną nazwę przedmiotu! :P
8. W przypadku braku rozwiązania zagadki po 3 godzinach można dodać nową zagadkę - nie pozbawiając przy tym osoby, która zamieściła zagadkę, wcześniej zdobytego punktu.
9. Nie można zmieniać treści postów (edytować)!


Ranking:
14 - [PL]_ProloG
13 - Grungowiec
12 - Adam9870
11 - Obscure
10 - kasas
9 - |LoW|Snajper
7 - Dider z Rivii
6 - nyx + Zalogowany
5 - Raiben
3 - viesiek
2 - krejas + AGArtha + zoor!n + SebNET + szymaniak+szymon_majewski
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko spoko + robson6781741

Poprzednia część:

03.02.2006
15:18
[2]

Adam9870 [ ]

Hydrant

03.02.2006
15:18
smile
[3]

Adam9870 [ ]

eeeeeeeee.
Lista nie aktualną dałeś.

03.02.2006
15:19
[4]

[PL]_ProloG [ Centurion ]

Adam9870 +1 ( sorka ale zapomniałem zmienić statystyk z poprzedniej części )

03.02.2006
15:19
[5]

MAROLL [ United Offensive ]

Hej hola ! Nie rób syfu dałem zagadke i anksma zgadł.

03.02.2006
15:19
[6]

szymon_majewski [ Komandor ]

ma racje . ja mialem 3 a nie 2 pkty

03.02.2006
15:20
[7]

MAROLL [ United Offensive ]

17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec + Adam9870
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - AGArtha + MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma

LISTA !!

03.02.2006
15:20
smile
[8]

anksma [ BloodRayne ]

no to w końcu dawać zagadkę??a przy okazji jestem K

03.02.2006
15:21
[9]

MAROLL [ United Offensive ]

Przepraszam pania ;)

Dawaj do mojej listy ;)

03.02.2006
15:21
smile
[10]

anksma [ BloodRayne ]


17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec + Adam9870
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - AGArtha + MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma

03.02.2006
15:21
[11]

Adam9870 [ ]

17 - [PL]_ProloG + Adam9870
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - AGArtha + MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma

Proszę podać co to jest. Proszę nie podawać modelu itp. Tylko nazwa urządzenia

03.02.2006
15:22
[12]

[PL]_ProloG [ Centurion ]

kwiatek

03.02.2006
15:22
[13]

AGArtha [ Trinitron ]

konopia

03.02.2006
15:22
[14]

MAROLL [ United Offensive ]

Marihuana

03.02.2006
15:22
[15]

[PL]_ProloG [ Centurion ]

zdecydujcie sie

03.02.2006
15:22
[16]

anksma [ BloodRayne ]

AGArtha 1

03.02.2006
15:22
[17]

[PL]_ProloG [ Centurion ]

drugie to internet

03.02.2006
15:22
[18]

MAROLL [ United Offensive ]

Konopia Indyjska ? :D

03.02.2006
15:23
[19]

anksma [ BloodRayne ]

no i sie burdel zrobił;-)

03.02.2006
15:23
[20]

MAROLL [ United Offensive ]

Drugie to Ruter ;)

03.02.2006
15:23
[21]

AGArtha [ Trinitron ]

To wreszcie o co teraz chodzi? czyją zagadka miała byc zgadywana?
ja zgadłam anksmy więc mam dawac nową czy jak?

03.02.2006
15:23
[22]

MAROLL [ United Offensive ]

TERAZ DAJE AGArtha !!

03.02.2006
15:23
[23]

Adam9870 [ ]

To nie ruter.

Podobne ale nie (podpowiem, ze cos z lacznoscia)

03.02.2006
15:24
[24]

[PL]_ProloG [ Centurion ]

***** ja dam nową i się wszystko poukłada !!!!!!

03.02.2006
15:24
[25]

MAROLL [ United Offensive ]

KUWA MORDY ! Zaliczona zagadka anksmy. Prolog narobiłęśsyfu i nie rób już nowych części. AGArtha daje zagadke. CISZA :)

03.02.2006
15:25
[26]

[PL]_ProloG [ Centurion ]

Zaczynamy od nowa bo nic z tego nie będzie !!!!!

17 - [PL]_ProloG + Adam9870
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - AGArtha + MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma

03.02.2006
15:25
[27]

AGArtha [ Trinitron ]

Haaaaalooo!!! A mój punkt??

03.02.2006
15:25
smile
[28]

MAROLL [ United Offensive ]

Prolog dawałeś to w poprzedniej części i zagadkę daje AGArtha. Odświeżaj. Adam Twoja zagadka się nie liczy. :/

03.02.2006
15:25
[29]

Adam9870 [ ]

Dysk twardy

03.02.2006
15:26
[30]

[PL]_ProloG [ Centurion ]

sorry za SYF ! Tylko mala pomylka

03.02.2006
15:26
[31]

AGArtha [ Trinitron ]

dysk twardy

03.02.2006
15:26
smile
[32]

hazard [ Pretorianin ]

dysk twardy?

03.02.2006
15:26
[33]

MAROLL [ United Offensive ]

AGArtha DAJESZ ZAGDKĘ ! ZAGADKA PROLOGA SIĘ NIE LICZY !!! ADAM TWOJA TEŻ !!

03.02.2006
15:26
[34]

[PL]_ProloG [ Centurion ]

Adam +1

03.02.2006
15:26
[35]

AGArtha [ Trinitron ]

Dobra Adam daj już zagadke i dodaj mi 1 punkt!! Za poprzednią odgadniętą bo narobiliście bałaganu!!!

03.02.2006
15:27
[36]

MAROLL [ United Offensive ]

KUWA PROLOG PRO WĄTEK. n/c

03.02.2006
15:28
smile
[37]

Adam9870 [ ]

18 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak + AGArtha
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma

03.02.2006
15:28
[38]

AGArtha [ Trinitron ]

dyskietka

03.02.2006
15:29
[39]

Adam9870 [ ]

AGArtha+1

03.02.2006
15:30
[40]

AGArtha [ Trinitron ]

18 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben + AGArtha
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma

03.02.2006
15:31
[41]

Adam9870 [ ]

Ryba

03.02.2006
15:31
[42]

AGArtha [ Trinitron ]

Adam .. konkretnie!!!

03.02.2006
15:33
[43]

AGArtha [ Trinitron ]

Poza tym to nie jest nawet ryba!!!

03.02.2006
15:33
[44]

hazard [ Pretorianin ]

orka

03.02.2006
15:34
[45]

AGArtha [ Trinitron ]

hazard +1

03.02.2006
15:36
smile
[46]

hazard [ Pretorianin ]

---->

03.02.2006
15:37
[47]

AGArtha [ Trinitron ]

Pudełko na płytę DVD

03.02.2006
15:37
[48]

hazard [ Pretorianin ]

18 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben + AGArtha
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma+hazard

03.02.2006
15:37
[49]

anksma [ BloodRayne ]

pudełko na CD(etui)

03.02.2006
15:38
smile
[50]

hazard [ Pretorianin ]

AGArtha+1

03.02.2006
15:38
[51]

AGArtha [ Trinitron ]

ile razy dasz ta zagadke??

03.02.2006
15:38
smile
[52]

hazard [ Pretorianin ]

anksma---> blisko, ale to na DVD

03.02.2006
15:39
[53]

AGArtha [ Trinitron ]

18 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
8 - AGArtha
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma + hazard

03.02.2006
15:39
[54]

Smardliwy [ Legionista ]

mikroskop

03.02.2006
15:39
[55]

AGArtha [ Trinitron ]

Smardliwy +1

03.02.2006
15:39
[56]

hazard [ Pretorianin ]

2 razy dalem bo zapomnialem dac rankingu przy zdjeciu

03.02.2006
15:40
[57]

Smardliwy [ Legionista ]

18 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
8 - AGArtha
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma + hazard + Smardliwy

03.02.2006
15:41
[58]

AGArtha [ Trinitron ]

luneta

03.02.2006
15:41
[59]

Smardliwy [ Legionista ]

AGArtha +1

03.02.2006
15:42
[60]

AGArtha [ Trinitron ]

18 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii + AGArtha
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma + hazard + Smardliwy

03.02.2006
15:42
[61]

Adam9870 [ ]

Słonecznik

03.02.2006
15:43
[62]

Smardliwy [ Legionista ]

słonecznik

03.02.2006
15:43
smile
[63]

anksma [ BloodRayne ]

CD czy DVD i jedno jest okragłe i drugie i ma dziurke po srodku;-))

03.02.2006
15:43
[64]

AGArtha [ Trinitron ]

Adam +1

03.02.2006
15:44
[65]

AGArtha [ Trinitron ]

anksma to było na DVD ... widać , że chyba nie masz o tym pojęcia ;)
Sprawdź sobie na googlach jak wygląda jakie pudełko!

03.02.2006
15:44
[66]

Adam9870 [ ]

19 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii + AGArtha
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma + hazard + Smardliwy

(proszę napisać jaki to jest )

03.02.2006
15:44
[67]

Smardliwy [ Legionista ]

kabelek

03.02.2006
15:45
[68]

AGArtha [ Trinitron ]

kabel USB

03.02.2006
15:45
[69]

Adam9870 [ ]

Smardliwy => Prosiłem aby napisać jaki to jest.

AGArtha +1

03.02.2006
15:47
[70]

AGArtha [ Trinitron ]

19 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper + AGArtha
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma + hazard + Smardliwy

03.02.2006
15:47
[71]

Adam9870 [ ]

Zasilacz do kompa

03.02.2006
15:47
[72]

AGArtha [ Trinitron ]

Adam +1

03.02.2006
15:50
[73]

Adam9870 [ ]

20 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper + AGArtha
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma + hazard + Smardliwy

Proszę napisać tylko co to jest. (proszę nie podawać modelu)

03.02.2006
15:50
[74]

Smardliwy [ Legionista ]

palmtop

03.02.2006
15:50
[75]

ExistoR [ Sigma Private Hitman ]

Palmtop

03.02.2006
15:51
[76]

AGArtha [ Trinitron ]

iPod

03.02.2006
15:51
[77]

Adam9870 [ ]

Smardliwy +1

03.02.2006
15:52
[78]

Smardliwy [ Legionista ]

20 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper + AGArtha
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + Smardliwy
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma + hazard

Proszę podać nazwę kwiatu --->

03.02.2006
15:53
[79]

AGArtha [ Trinitron ]

kaczeniec

03.02.2006
15:53
[80]

Adam9870 [ ]

Kwiat

03.02.2006
15:53
[81]

AGArtha [ Trinitron ]

tulipan

03.02.2006
15:53
[82]

Smardliwy [ Legionista ]

Adam9870 ---> Prosiłem o podanie nazwy kwiatu

AGArtha +1

03.02.2006
15:54
[83]

AGArtha [ Trinitron ]

20 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure + AGArtha
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + Smardliwy
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + anksma + hazard

03.02.2006
15:54
[84]

Adam9870 [ ]

Słuchawki

03.02.2006
15:55
[85]

anksma [ BloodRayne ]

stetoskop

03.02.2006
15:55
[86]

Smardliwy [ Legionista ]

przyzad lekarski do badania serca

03.02.2006
15:55
[87]

AGArtha [ Trinitron ]

Adam ---> to ma konkretną nazwe! Przez słuchawki to sobie muzyki mozesz posłuchać ;)

03.02.2006
15:55
[88]

AGArtha [ Trinitron ]

anksma +1

03.02.2006
15:56
[89]

Adam9870 [ ]

Słuchawki lekarskie

03.02.2006
15:56
[90]

anksma [ BloodRayne ]

20 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure + AGArtha
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + Smardliwy+ anksma
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
15:56
[91]

Smardliwy [ Legionista ]

żaluzje

03.02.2006
15:56
[92]

AGArtha [ Trinitron ]

żaluzje

03.02.2006
15:56
[93]

ExistoR [ Sigma Private Hitman ]

żaluzja?

03.02.2006
15:56
[94]

anksma [ BloodRayne ]

Smardliwy 1

03.02.2006
15:58
[95]

Smardliwy [ Legionista ]

20 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure + AGArtha
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski + Smardliwy
2 - krejas + zoor!n + SebNET + anksma
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
15:58
[96]

AGArtha [ Trinitron ]

iPod

03.02.2006
15:58
[97]

Smardliwy [ Legionista ]

AGArtha +1

03.02.2006
15:59
[98]

AGArtha [ Trinitron ]

20 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas + AGArtha
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski + Smardliwy
2 - krejas + zoor!n + SebNET + anksma
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
15:59
[99]

Adam9870 [ ]

Samochód policyjny

03.02.2006
16:00
[100]

AGArtha [ Trinitron ]

Adam ... konkretnie! 1 wyraz! To ma swoją nazwe!!! Jak wszystko!

03.02.2006
16:00
[101]

Adam9870 [ ]

Radiowóz

03.02.2006
16:00
[102]

ExistoR [ Sigma Private Hitman ]

Radiowóz

03.02.2006
16:01
[103]

AGArtha [ Trinitron ]

Adam +1

Nooo! Teraz jest OK!

03.02.2006
16:02
[104]

Adam9870 [ ]

21 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas + AGArtha
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
3 - viesiek + szymon_majewski + Smardliwy
2 - krejas + zoor!n + SebNET + anksma
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

Proszę podać tylko nazwe urządzenia (proszę nie podawać modelu)

03.02.2006
16:02
[105]

Smardliwy [ Legionista ]

drukarka

03.02.2006
16:02
[106]

ExistoR [ Sigma Private Hitman ]

Drukarka

03.02.2006
16:02
[107]

anksma [ BloodRayne ]

drukarka

03.02.2006
16:02
[108]

AGArtha [ Trinitron ]

drukarka (foto)

03.02.2006
16:03
[109]

Adam9870 [ ]

Smardliwy +1

03.02.2006
16:04
[110]

Smardliwy [ Legionista ]

21 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
12 - kasas + AGArtha
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + anksma
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
16:04
[111]

AGArtha [ Trinitron ]

smyczka

03.02.2006
16:04
smile
[112]

anksma [ BloodRayne ]

smycz;-)0

03.02.2006
16:04
[113]

Adam9870 [ ]

Smycz

03.02.2006
16:05
[114]

Smardliwy [ Legionista ]

AGArtha +1

03.02.2006
16:06
[115]

AGArtha [ Trinitron ]

21 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
13 - AGArtha
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + anksma
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
16:06
[116]

Adam9870 [ ]

Karta dźwiękowa

03.02.2006
16:07
[117]

ExistoR [ Sigma Private Hitman ]

Karta muzyczna?

03.02.2006
16:07
[118]

Smardliwy [ Legionista ]

karta dzwiekowa

03.02.2006
16:07
[119]

AGArtha [ Trinitron ]

Adam +1

03.02.2006
16:09
[120]

Adam9870 [ ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
13 - AGArtha
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + anksma
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

Proszę podać tylko nazwe urządzenia (proszę nie podawać modelu)

03.02.2006
16:10
[121]

Smardliwy [ Legionista ]

karta graficzna

03.02.2006
16:10
[122]

AGArtha [ Trinitron ]

płyta główna

03.02.2006
16:10
[123]

Adam9870 [ ]

AGArtha +1

03.02.2006
16:10
[124]

ExistoR [ Sigma Private Hitman ]

Płyta główna

03.02.2006
16:12
[125]

AGArtha [ Trinitron ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
14 - AGArtha
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET + anksma
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
16:12
[126]

Adam9870 [ ]

Szprot (ryba)

03.02.2006
16:12
[127]

Smardliwy [ Legionista ]

boa

03.02.2006
16:12
[128]

Adam9870 [ ]

Wąż

03.02.2006
16:13
[129]

AGArtha [ Trinitron ]

konkretna nazwa!

03.02.2006
16:13
[130]

Smardliwy [ Legionista ]

wąż boa

03.02.2006
16:13
[131]

Adam9870 [ ]

Wąż boa

03.02.2006
16:14
smile
[132]

AGArtha [ Trinitron ]

Smardliwy to nie jest boa!!! :D

03.02.2006
16:14
[133]

Smardliwy [ Legionista ]

węgorz

03.02.2006
16:16
[134]

AGArtha [ Trinitron ]

To jest wąż!... Ale ma konkretną nazwe! Chce żebyście ją podali! ------------->

03.02.2006
16:19
[135]

anksma [ BloodRayne ]

kobra?

03.02.2006
16:19
[136]

AGArtha [ Trinitron ]

anksma +1

No takie banalne ! :)

03.02.2006
16:20
smile
[137]

anksma [ BloodRayne ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec
14 - AGArtha
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski + anksma
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
16:20
[138]

AGArtha [ Trinitron ]

Prezerwatywy

03.02.2006
16:21
smile
[139]

darek_dragon [ 42 ]

Hmm... Babelki? Soczewki? Bombki choinkowe? :)

03.02.2006
16:23
[140]

anksma [ BloodRayne ]

AGArtha 1

03.02.2006
16:23
[141]

AGArtha [ Trinitron ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec + AGArtha
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski + anksma
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
16:24
[142]

AGArtha [ Trinitron ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec + AGArtha
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski + anksma
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

03.02.2006
16:24
[143]

anksma [ BloodRayne ]

kaseta magnetofonowa

03.02.2006
16:25
[144]

AGArtha [ Trinitron ]

anksma +1

03.02.2006
16:28
[145]

anksma [ BloodRayne ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec + AGArtha
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy+ anksma
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard

nazwe ptaka podac

03.02.2006
16:28
[146]

Avireus [ Pretorianin ]

Gil

03.02.2006
16:30
[147]

anksma [ BloodRayne ]

Avireus 1

03.02.2006
16:33
[148]

Avireus [ Pretorianin ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
15 - Grungowiec + AGArtha
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy+ anksma
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Avireus

Nazwa kwiatu..

03.02.2006
16:34
[149]

AGArtha [ Trinitron ]

stokrotka

03.02.2006
16:34
[150]

Avireus [ Pretorianin ]

AGArtha +1

03.02.2006
16:36
[151]

AGArtha [ Trinitron ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
16 - AGArtha
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL
4 - Smardliwy+ anksma
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Avireus

Konkretna nazwa produktu! 2 wyrazy! Bez firmy ani modelu.

03.02.2006
16:37
[152]

anksma [ BloodRayne ]

LCD Monitor

03.02.2006
16:37
[153]

Avireus [ Pretorianin ]

monitor plazmowy

03.02.2006
16:37
[154]

darek_dragon [ 42 ]

Monitor LCD? :)

03.02.2006
16:37
[155]

AGArtha [ Trinitron ]

anksma +1

03.02.2006
16:41
[156]

anksma [ BloodRayne ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG
16 - AGArtha
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL + anksma
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Avireus

03.02.2006
16:44
smile
[157]

AGArtha [ Trinitron ]

silnik

03.02.2006
16:46
[158]

AGArtha [ Trinitron ]

Strasznie małe to zdjecie! :/

Może to jakiś rozrusznik (?)

03.02.2006
16:51
smile
[159]

AGArtha [ Trinitron ]

22 - Adam9870
17 - [PL]_ProloG + AGArtha
15 - Grungowiec
12 - kasas
11 - Obscure
10 - |LoW|Snajper
9 - Dider z Rivii
7 - Raiben
6 - nyx + Zalogowany + szymaniak
5 - MAROLL + anksma
4 - Smardliwy
3 - viesiek + szymon_majewski
2 - krejas + zoor!n + SebNET
1 - wysiu + Kaileena + Wodzu + misztel + JVKX + newage3000 + Blink! + musaidi1111 + koko + spoko + robson6781741 + Pafcio + Patricius G. + hazard + Avireus

Poprzednia zagadka to jednak silnik :) Potwierdzenie w linku!

03.02.2006
16:53
[160]

Avireus [ Pretorianin ]

Domino

03.02.2006
16:53
[161]

AGArtha [ Trinitron ]

Avireus +1

Zrób nową część!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.