GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

O kur....

03.02.2006
14:06
smile
[1]

kiowas [ Legend ]

O kur....

Więcej ofiar niz w WTC lub kilku katastrofach samolotowych razem wziętych.

Cześć ich pamięci.

Ciekaw jestem bardzo przyczytn tej tragedii i faktu, że NIKT nie ocalał. Przecież na takiej dużej jednostce musialo być sporo szalup ratunkowych.
Wielce zastanawiające.

03.02.2006
14:08
[2]

Mazio [ Mr Offtopic ]

teraz każdy wiek ma swojego Titanica... :(
bardzo smutne

03.02.2006
14:08
[3]

tygrysek [ behemot ]

nagrody darwina czy teoria darwina w bezmózgiej eliminacji człowieczeństwa się tutaj sprawdza. nie mamy wrogów, więc sami sobie jesteśmy wrogami. płaczmy za jednostki i za narody ale nie wińmy siebie za brak wyobraźni lecz tych, którzy jej nie posiadają.
mści się nasza głupota i natura ... nareszcie

03.02.2006
14:09
smile
[4]

leszo [ Legend ]

yyy :/
ale w WTC zdaje mi sie ze 5 tys osób zginęło... (?)

03.02.2006
14:11
[5]

kiowas [ Legend ]

leszo ---> mnie wydaje się, że niewiele ponad 1tys.
Ale moge się mylić.

03.02.2006
14:11
[6]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

[*] Ja słyszałem, że dwanaście osób na cały statek ocalało. :/

03.02.2006
14:12
[7]

eJay [ Gladiator ]

kiowas--->To ze bylo duzo szalup nie umniejsza tego, ze panika byla zapewne o wiele wieksza i ciezko bylo ogarnac cala sytuacje.

03.02.2006
14:12
[8]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Ponad 2700 osób zginęło w WTC. A nawet więcej:

The official count records 2,986 deaths in the attacks, including the nineteen hijackers.

https://en.wikipedia.org/wiki/September_11%2C_2001_attacks

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-03 14:14:20]

03.02.2006
14:12
[9]

Lord Deemon [ Visca el Barca! ]

Więcej ofiar niz w WTC mi sie zdaje ze na 99% zginelo ponad 2000

03.02.2006
14:15
[10]

Mazio [ Mr Offtopic ]

a czy to licytacja?

03.02.2006
14:18
smile
[11]

Lord Deemon [ Visca el Barca! ]

mistrzowie VaBank

03.02.2006
14:20
[12]

DeVitoo [ Konsul ]

12 uratowanych z 1400.. eee bez komentarza.

03.02.2006
14:23
[13]

tygrysek [ behemot ]

Mazio --> hitler jako katastrofa jest na drugim miejscu. na pierwszym jest kometa która zabiłą dinozaury i naszych praprzodkó

03.02.2006
14:25
smile
[14]

Mazio [ Mr Offtopic ]

kometę powinieneś pod ogon ucałować! Bo dzięki niej nie ryczysz tylko mówisz :)

03.02.2006
14:27
[15]

kajojo [ Wersenian disodowy ]

heh, ciekaw jestem czy teraz wpowadzą drugą żałobę narodową...
gdyby na pokładzie byli jacyś Polacy to pewnie by wprowadzili... tylko po co?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.