
kiowas [ Legend ]
O kur....
Więcej ofiar niz w WTC lub kilku katastrofach samolotowych razem wziętych.
Cześć ich pamięci.
Ciekaw jestem bardzo przyczytn tej tragedii i faktu, że NIKT nie ocalał. Przecież na takiej dużej jednostce musialo być sporo szalup ratunkowych.
Wielce zastanawiające.
Mazio [ Mr Offtopic ]
teraz każdy wiek ma swojego Titanica... :(
bardzo smutne
tygrysek [ behemot ]
nagrody darwina czy teoria darwina w bezmózgiej eliminacji człowieczeństwa się tutaj sprawdza. nie mamy wrogów, więc sami sobie jesteśmy wrogami. płaczmy za jednostki i za narody ale nie wińmy siebie za brak wyobraźni lecz tych, którzy jej nie posiadają.
mści się nasza głupota i natura ... nareszcie

leszo [ Legend ]
yyy :/
ale w WTC zdaje mi sie ze 5 tys osób zginęło... (?)
kiowas [ Legend ]
leszo ---> mnie wydaje się, że niewiele ponad 1tys.
Ale moge się mylić.
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
[*] Ja słyszałem, że dwanaście osób na cały statek ocalało. :/
eJay [ Gladiator ]
kiowas--->To ze bylo duzo szalup nie umniejsza tego, ze panika byla zapewne o wiele wieksza i ciezko bylo ogarnac cala sytuacje.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Ponad 2700 osób zginęło w WTC. A nawet więcej:
The official count records 2,986 deaths in the attacks, including the nineteen hijackers.
https://en.wikipedia.org/wiki/September_11%2C_2001_attacks
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-03 14:14:20]
Lord Deemon [ Visca el Barca! ]
Więcej ofiar niz w WTC mi sie zdaje ze na 99% zginelo ponad 2000
Mazio [ Mr Offtopic ]
a czy to licytacja?

Lord Deemon [ Visca el Barca! ]
mistrzowie VaBank
DeVitoo [ Konsul ]
12 uratowanych z 1400.. eee bez komentarza.
tygrysek [ behemot ]
Mazio --> hitler jako katastrofa jest na drugim miejscu. na pierwszym jest kometa która zabiłą dinozaury i naszych praprzodkó

Mazio [ Mr Offtopic ]
kometę powinieneś pod ogon ucałować! Bo dzięki niej nie ryczysz tylko mówisz :)
kajojo [ Wersenian disodowy ]
heh, ciekaw jestem czy teraz wpowadzą drugą żałobę narodową...
gdyby na pokładzie byli jacyś Polacy to pewnie by wprowadzili... tylko po co?