Maxblack [ MT ]
Skandal!!!
Tak wszyscy się oburzyli jak na forum yahoo.com ludzie sobie robili jaja z polaków po tragedii w Katowicach... to teraz polecam poczytać komentarze na temat zatonięcia statku z 1400 osobami na pokładzie... szkoda słów...
Jak dla mnie znacznie mniej chore były wypowiedzi obcokrajowców na nasz temat (często trafne), niż te pojawiające się teraz na onecie...
Oczywiście zdaje sobie sprawę, że głównie to są prowokacje... ale to nie zmienia faktu, że nawet na tym forum (GO) wybuchło wielkie oburzenie, że jacy ci amerykanie źli... w stosunku do nas.
https://wiadomosci.onet.pl/1254058,12,item.html
reksio [ B l u e s jest królem ]
Słucham? a my to święci? Przypomnij sobie komentarze parę tygodni po WTC na tym forum albo na onecie.
EMILL [ Idzie nowe - stay tuned ]
teksty rzeczywiscie glupawe, jak to onet, ale zauwaz, ze nikt nie nabija sie bezposrednio z Egiptu jako narodu, czesciej juz pojawiaja sie tam teksty o naszych parlamentarzystach, a amerykanie bili prosto w nas
Maxblack [ MT ]
hmm to polecam się bardziej doczytać :)
"bo w katowicach zgineli polacy, katolicy. a na morzu ...
... czerwonym muzulmanie."
Oczywiście wiem doskonale co się działo podczas ataków na WTC.. tylko właśnie nie rozumiałem oburzenia użytkowników tego forum jak sobie amerykanie robili z nas jaja.
reksio [ B l u e s jest królem ]
Aha. Co oczywiście nie oznacza, że to popieram. Sam jestem, powiem szczerze, przeciwny wprowadzaniu ciągłej żałoby po czyjejś śmierci (wolałbym już żałobę bo tak wybitnej osobie jak Twardowski), ale jednak dobre wychowanie chyba jasna zakazuje śmiać się z czyjejś tragedii. To tak jakbym ja się śmiał z koleżanki, że ją tata gwałci. Chore. I jakże ludzkie, panowie!
qaq [ CCCP ]
robiący sobie jaja z tragedii ludzkich są chyba chorzy. co w tym śmiesznego że zginęli ludzie!!
Auxarius [ Konsul ]
Dopoki cos jest tak odlegle totalnie zwisa i nie dziala tak na wyobraznie, szczegolnie w US po WTC - sadze wiec, ze smiali sie poniewaz srednio ich to obchodzi i mozna pogadac jakies bzdury, zawsze to jakis temat.

DeVitoo [ Konsul ]
Nie to już przesada... Musieliby chyba tam być ma ,iejscu tej katastrofy, żeby zobaczyli co to za tragtedia.
Maxblack [ MT ]
hmm ja nie patrze na ilość kilometrów... i jak dla mnie zatonięcie statku i śmierć tylu osób jest większą tragedią... od tej w Katowicach...
Lord Deemon [ Visca el Barca! ]
troche przesadzaja, ale z takimi komentarzami "jak 25-letni statek moze byc w doskonalym stanie"?? to sie zgadzam
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
Mógłbym prosić o link do topicu o tych komentach na yahoo.com?
Co do wypowiedzi to Onet.. czego się spodziewać?
wilqu [ Centurion ]
i tak od dawna wiadomo że komenty z onetu=yahoo pisza tam ludzie z podobna inteligencja ktoś chciał linka

Gefreiter [ Pretorianin ]
poprostu chamy i zje..

$heyk [ Konsul ]
To normalne, że ludzie śmieją się z tragedii. Wg. psychologów to pomaga pogodzić się z bólem i szokiem. Tak naprawdę takie żarty towarzyszyły ludzkości od zawsze i nijak niema z nimi walczyć. Spójrzcie ile jest kawałów o II Wojnie Światowej, WTC i tym podobnych?
Lord Deemon [ Visca el Barca! ]
WTC ? np taki?
Za gora, za lasami, zyl BinLaden z talibami, pewnego dnia we wtorek, gdy dopisal mu humorek, zamiast "escape", wcisnal "enter" i wysadzil World Trade Center, a w kosciele kopnal dzwon i rozwalil penatgon.
Albo jeszcze bylo cos takiego:
Jedzie dwoch arabow po manhatanie, jeden mowi do drugiego:
wysadz mnie przy ambasadzie

misztel [ Admirał ]
Jedzie dwoch arabow po manhatanie, jeden mowi do drugiego:
wysadz mnie przy ambasadzie
ha ha ha